PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بارگذاري سريع فايل‌هاي PDF در Adobe Acrobar Reader 6

mehshad
19-10-2004, 01:45
يكي از مشكلاتي كه كابران با آن مواجه هستند، سرعت كم Adobe Reader 6 در هنگام باز كردن يك فايل PDF مي‌باشد. دليل اصلي اين است كه AR6 به تنهايي بارگذاري نمي‌شود، بلكه به همراه آن انبوهي از Plug_in ها نيز اجرا مي‌شوند. اگر شما مي‌خواهيد فايل‌هاي PDF سريعتر بارگذاري شوند، دستورالعمل زير را دنبال نماييد:

1- Windows Explorer را باز كنيد.
2- مسير پوشه Program Files را دنبال كنيد، كه به طور معمول C:\ Program Files ميباشد.
3- مسير Adobe \ Acrobat 6.0 \ Reader را دنبال كنيد.
4- در پنجره سمت راست پوشه plug_ins را بيابيد.
5- روي آن راست كليك كرده و گزينه Rename را انتخاب كنيد و نام آن را به plug_ins_NOT تغيير دهيد.
6- پوشه جديدي ايجاد كرده و نام آن را Plug_ins بگذاريد .
7- از پوشه plug_ins_NOT ، فقط سه فايل EWh32.api ، printme.api ، search.api را در پوشه plug_ins كپي كنيد.

اين همه كاري است كه شما بايد انجام دهيد. بار بعدي كه شما يك فايل PDF را بارگذاري مي‌كنيد، فقط همان سه plug_ins اجرا خواهند شد و شما متوجه بهبود محسوس سرعت خواهيد گرديد. اگر شما به خواندن PDF هاي پنهان ( Encrypted ) نياز داريد و يا به هر دليل ديگري مخواهيد تغييرات را برگردانيد، خيلي ساده است. AR6 را ببنديد، پوشه plug_ins را حذف كنيد و نام پوشه plug_ins_NOT را به plug_ins تغيير دهيد.

منبع: PCMag
ترجمه، تهيه و تنظيم: سيد يوسف منيري

hyriand
19-10-2004, 10:31
ممنون دوست عزيز
راهي كه پيشنهاد كردي خيلي جالبه و نتيجه اش هم كه براي من عالي بود
اميدوارم از شما مطالب بيشتري اينجا ببينيم.

Amir_P30
19-10-2004, 14:09
واقعا ممنون

دستت درد نكنه.خيلي خويه

Sina
19-10-2004, 15:00
اگه مطلب رو از جايي كپي ميكنيد لينك رو قرار بدين لطفا :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hyriand
19-10-2004, 15:14
به سينا كاملا حق ميدم. وقتي كه مطلب واقعا عين به عين كپي شده باشه حتما بايد
منبع اون رو بنويسيد

mehshad
20-10-2004, 03:09
دوستان اگه انتهاي مطلب رو ببينيد متوجه ميشيد كه منبع رو گفتم.

Sina
20-10-2004, 12:41
اون كه منبع به حساب نمياد ..
چون بخشي از خود مقاله هست! :)

30naa
20-10-2004, 12:47
بابا خود امیر عظمتی هم کپی کرده حالا واسه چی باید بیان منبع بنویسن؟
در ضمن من از Adobe Reader 7 استفاده میکنم و فایل printme.... رو ندارم
چه کنم؟

Amir_P30
21-10-2004, 20:25
بابا خود امیر عظمتی هم کپی کرده حالا واسه چی باید بیان منبع بنویسن؟

بابا راس ميگه ديگه

اصل مطلب همونيه كه مهشاد نوشته

pedramonline
22-10-2004, 15:09
بابا جاي سر دعوا روي كپي رايت
بزاريد منم يه تشكر كنم كه اين دوست عزيز اگر خواست دفعه بعدي چيزي بزاره
پشيمون نشه
آقا دستت درد نكنه
هميشه موفق باشي

koorosh
15-12-2004, 19:35
من به خاطر سرعت پايين adobe acrobatجديد اونو uninstallكرده بودمو ورژن قبلي را گذاشته بودم.مشكلم را حل كرديد.ممنون

koorosh
15-12-2004, 19:36
من به خاطر سرعت پايين adobe acrobatجديد اونو uninstallكرده بودمو ورژن قبلي را گذاشته بودم.مشكلم را حل كرديد.ممنون

Mr.Mohamad
17-12-2004, 00:32
جالبه همه ميگن تاخير در بالا آمدن.
والا ما كه داريم با ar7 كار ميكنيم تا روي آيكونش كليد ميكنم بد بخت سريع مياد بالا و هيچ Plug هم كه باعث كند شدن بشه در حال لود نميبينم چون همش در كسري از ثانيه مياد بالا البته مطمپن هستم كه سرعت سيستم ، هم شرطه ولي خدا رو شكر من براي لود شد اين برنامه خوب و دوست داشتني مشكلي ندارم

Sinagood
17-12-2004, 00:40
خوب براي اينكه اين برنامه در ورژن 7 يك فايل در استارت آپ اجرا ميكنه كه باعث لود شدن سريع برنامه در موقع نياز ميشه

Mr.Mohamad
18-12-2004, 17:08
خوب براي اينكه اين برنامه در ورژن 7 يك فايل در استارت آپ اجرا ميكنه كه باعث لود شدن سريع برنامه در موقع نياز ميشه

:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :roll: :roll: :roll: :roll: