PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ريست شدن موقع اتصال به اينترنت

bahareh_bus
24-08-2005, 06:42
چرا پس از نصب انتی ويروس کاسپراسکای به محض اينکه به اينترنت
وصل ميشوم سيستم ميشود reset.
و تا زمانی که انتی ويروس بر روی کامپيوتر نصب هستش حتی اگر باشد disable
اين مشکل وجود دارد؟
:roll:

Ali_k
24-08-2005, 07:22
این مشکلو زون الارم با کاسپر داره و منم راه حلی براش نجستم
منم کمک میخوام

Nesta
24-08-2005, 13:50
سلام دوست عزیز .من احتمال میدم که شما ویروس یا ساسر دارید و این باعث می‌شه که دستگاه شما هی‌ ریست بشه .و این انتی‌ ویروس هم شناسائی‌ کرده به خاطر همین شما باید یک انتی‌ ساسر نصب کنید یعنی‌ anti worm ..قوی که اینو پاک کنه. :D

Friend
24-08-2005, 13:54
دوست من سلام
اول باید بگم که شما اگر مک آفی بریزی هیچ مشکلی پیدا نمی کنی و زون آلارم هم بدرد نمی خوره مک آفی رو با فایر والش بریز راحت می شی

AveCina
19-09-2005, 12:13
چرا پس از نصب انتی ويروس کاسپراسکای به محض اينکه به اينترنت
وصل ميشوم سيستم ميشود reset.
و تا زمانی که انتی ويروس بر روی کامپيوتر نصب هستش حتی اگر باشد disable
اين مشکل وجود دارد؟
:roll:
منم یه مدت این مشکل رو با همین شرایط داشتم ، ( یه مدت یعنی حدودا چند ساعت ، بیشتر نتونستم تحملش کنم ) ؛

برای رفعش اگه برنامه و ... خاصی نداری که خب ویندوز نصب کنی از اول خیلی حال میده :d

یا اینکه من این کار رو کردم ، موقع بوت کردن ، کلیک f8 رو بزنید ، بعدش رویه Last Good .... برید و اون طوری سیستم رو بالا بیارین ، یا تویه خوده ویندوز ( اگه مدیا سنتر باشه که خیلی راحت تره ) رویه System Restore کلیک کنید ؛

( اما کلا برای اینکه خیالتون جم بشه : Format C: + Format D : + .... Enter )

mpsjavad
19-09-2005, 12:44
با سلام ..

دوست عزيز شما از چه نسخه اي از انتي ويروس كاسپر استفاده ميكني چون من تنها با يك نسخه از اين انتي ويروس اين مشكل رو داشتم كه با پاك كردن انتي ويروس مشكلم به طور كل بر طرف شد الان حضور ذهن ندارم كه كدوم نسخه بود اما فكر ميكنم نسخه 5.0.372 بود !! و با نصب نسخه 5.0.388 ديگه همچين مشكلي برام پيش نيومد البته از فايروال زون الارم هم استفاده ميكنم . :blink:

در كل دوستان هميشه فرمت كردن و نصب مجدد سيستم عامل اخرين راه حل هست نه بهترين و سريع ترين راه حل . :blush:

بدرود .........

Hossein_Bahal
19-09-2005, 13:55
من هم همین مشکل رو با کاسپراسکای داشتم و زون الارم هم رو سیستمم نصب بود و هنگام اتصال به اینترنت ویندوز ریستارت میشد . که مجبور شدم کاسپراسکای رو پاک کنم . در ضمن کاسپراسکای من نسخه 5.0.383 بود .
من بیت دفندر رو هم دارم اما اصلا باهاش حال نکردم .
دوستان به نظر شما ایا خوبه که من از کاسپراسکای و یه فایر وال دیگه استفاده کنم
اگه نظری دارید دریق نکنید . :happy: :happy:
راستی اپدیت کاسپراسکای برای اولین بار چه قدر طول میکشه ؟

Ali_k
20-09-2005, 06:51
همون کاسپر با زون آلرم یا کریو خوبه
آپدیت اولشم اگه میخوای وقتت هدر نره برو از سایتش دانلود کن که اینترنتت حروم نشه

'POP'
21-09-2005, 04:34
اگه مشكلت از ويروس بود مواقع عادي هم ريست ميكرد نه فقط موقع اتصال به اينترنت :laughing: .آنتي ويروست رو عوض كن ;)

milad babazadeh
25-04-2006, 00:33
سلام بهاره جان مشکا شما آنتی ویروسیه که استفاده میکنی من به شما آنتی ویروس بیت دفندر رو معرفی میکنم که کارش حرف نداره هنگام استفاده از اینترنت شما رو کنترل میکنه که ویروس رو شناسایی میکنه
دوستدار شما میلاد :laughing: