PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کی میتونه این فلش رو ترمیم کنه؟؟؟

mramin
12-07-2007, 19:05
من میخوام این سایت فلش جوری ساخته یا ترمیم بشه که زمان لود شدنش به زیر 20 ثانیه (ترجیحا 10 ثانیه) برسه...هر کی میتونه بگه...پولش هم بهش میدم:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
سورسش رو دارم...من خودم یه نظری دارم که فکر کنم خوب باشه:
میخوام فقط اون سه تا دکمه ای که به شکل مسنطیل هستند و سمت چپ صفحه قرار دارند که رنگی هم هستند و با موس میری روش میچرخند,فقط میخوام این سه تا دکمه فلش باشند و بقیه جاهاش html باشه....هم قالب فلشش هست و هم html.

Dr.hamid
12-07-2007, 21:43
دوست عزيز سلام
اول بگم كه لينكت خرابه و ارور 404 ميده
و براي درخواستت ميتوني رو كمك من حساب كني ولي من براي اين كار به سورس نياز دارم
اگه خواستي من درخدمتم
ياحق

flashman
13-07-2007, 00:08
سلام دوسته من

دوسته عزیز پول چرک کف دسته [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] شما اگه بتونی فایل Fla شو بدی شاید من یا دوستان عزیز دیگه بتونیم کمکتون کنید . البته یه کم بیشتر توضیح بدید که باید فایلتون چه طوری باشه .

موفق باشی

MamadSefid
13-07-2007, 00:15
منم با فلش من جان موافقم پول چرك كف دسته شما fla رو بزار ما سعي مي كنيم برات رديفش كنيم

mramin
13-07-2007, 01:35
سلام دوسته من

دوسته عزیز پول چرک کف دسته [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] شما اگه بتونی فایل Fla شو بدی شاید من یا دوستان عزیز دیگه بتونیم کمکتون کنید . البته یه کم بیشتر توضیح بدید که باید فایلتون چه طوری باشه .

موفق باشی

ببینید من میخوام تا جایی که شده حجم فلش به قدری بیاد پایین که حداکثر بین 10 تا 20 ثانیه صفحه لود بشه....اون چیزی که میخوام رو این پایین مینویسم.

mramin
13-07-2007, 01:36
سلام دوسته من

موفق باشی

منم با فلش من جان موافقم پول چرك كف دسته شما fla رو بزار ما سعي مي كنيم برات رديفش كنيم

شما لطف دارید.

mramin
13-07-2007, 02:20
همونطور که گفتم زمان لود شدن برام مهمه...چیزی که برای من توی این فلش مهمه وجود این دکمه ها:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
هست که حتما باید باشه...یعنی این دکمه ها باید به همین حالت (فلش) باقی بمونه...بقیه جاهاش برام مهم نیست که فلش باشه...البته اگه بشه بقیه جاهاش هم فلش نگه داشت به شرطی که زمان لود شدنش بین 10- 20 ثانیه بیشتر نباشه که چه بهتر.
راستی میخواستنم یه دونه از همین دکمه های مستطیل شکل هم بهش اضافه کنم...یعنی مجموعا 4 تا.