PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Vista [b]داره حالمو بهم میزنه ![/b]

ASUS POWER
12-07-2007, 11:43
سلام بر همگی .

این چند روزه که ویستا :2: رو نصب کردم از کامپیوتر زده شدم !

:2: وقتی می خوام یه چیزی رو کپی کنم میگه admin نیستی ! وقتی میرم تو control panel تو user account تو user type می بینم نوشته administrator ام ! نمی دونم چی کارش کنم ؟!:9: :4:

:2: وقتی می خوام به اینترنت وصلش کنم تو ویزارد خودش با این که همه چی رو اعم از کابل و ... چک می کنم بازم می زره : the wizard cannot create ! منم ... ( الله اکبر)

:42: تو رو خدا کمکم کنید !:42:

با تشکر :34:

S a f a 6 4
12-07-2007, 12:25
بیخیال ,ویستا با خیلی از pc هایی که دیدم مشکل داشته ,بیشترشون هم مشکل تورو دارن ,از من میشنوی همون

xp رو نصب کن تا ورژن های درست و حسابی ویستا بیاد ,البته رو لب تاب من ویستا نصبه و ریجستره , هیچ کدوم از

این مشکلاتی که تو pc ها وجود داره رو لب تاب ها وجود نداره ,خیلی خوب و روون کار میکنه

f-secure
12-07-2007, 12:35
:2: وقتی می خوام به اینترنت وصلش کنم تو ویزارد خودش با این که همه چی رو اعم از کابل و ... چک می کنم بازم می زره : the wizard cannot create ! منم ... ( الله اکبر)

بخش اصلي از اين مشكلات برمي گرده به ناسازگاري با درايور سخت افزارها در ويستا
شما ببين درايور مودمت رو از سايتش مي توني آپديت كني يا نسخه اي از اون كه براي ويستا باشه وجود داره يا نه
دسكتاپها و خصوصا لپتاپهاي جديد كه ويستا دارند اين مشكلات رو ندارند چون درايورها و سخت افزارشون جديد هست و همه ي لپتاپهايي كه ويستا دارند از پايه Vista Ready هستند پس از اين لحاظ تعجبي نداره كه مشكلي نداشته باشند

*Batman*
12-07-2007, 12:56
برو Control Panel و بعد UserAccount . اونجا User Account Control را خاموش کن.بعد Restart کن.دیگه ازت برای هرکاری سوال نمیپرسه و میشه مثلXP.

ali_chenger
12-07-2007, 13:12
منم با مودمم مشکل دارم هر وقت ویندوز ویستا را نصب میکنم مودمم را نمیشناسه به هزار بدبختی بهش میشناسونم:19:
توجه=ویندوز ویستا قابلیت امنیتی جدیدی اتخاذ کرده که از نصب خیلی از برنامه ها نیز جلوگیری میکند.برای کامل نصب شدن برنامه ها میتوانید بدین ترتیب آن را غیرفعال کنید
1_start menu
2_control panel
3_click on classic view
4_user account
5_turn off user accunt control

golmohammadi
12-07-2007, 16:40
درسته كه من از سرعت ويستا خيلي راضي هستم
اما چون برخي از سخت افزارها نظير اسكنر و پرينتر نصب نشد
و همچنين هر كاري كردم شبكه را نتونستم نصب كنم
واسه خاطر همين برگشتم Xp