PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دانشگاه مالك اشتر

hodeon
12-07-2007, 02:13
در مورد دانشگاه مالك اشتر كسي اطلاعاتي دارد؟
كد رشته هاي شبانه دانشگاه مالك اشتر در دفترچه ي انتخاب رشته ي پارسال نبود چگونه انتخاب مي كند؟

miladweb
01-08-2008, 11:19
سلام
1-می خواستم بدونم شرایط دانشگاه صنعتی مالک اشتر چیه؟؟؟؟؟؟
2-برای ارشد می شه برم یک دانشگاه دیگه؟؟؟؟؟؟
3-کدوم رشتش بهتره (برق - مکانیک - هوافضا) شخصا برق رو ترجیح می دم ولی فکر می کنم هوا فضاش بهتر باشه بعد مکانیک بعد برق
4-آیا تعهدی برای کار توی وزارت دفاع داریم
5-بهتر از بعضی دانشگاه های دور هست یا نه؟؟؟؟؟؟؟؟

shelman77
06-08-2008, 08:56
فقط میدونم هذینش اندازه دانشگاه شبانس یعنی حدود 300تا350 هزار تومان برای هر ترم.
تو دفترچه شماره 2 صفحه ی28 نوشته.

Maxwell_1989
06-08-2008, 23:16
سلام
1-می خواستم بدونم شرایط دانشگاه صنعتی مالک اشتر چیه؟؟؟؟؟؟
2-برای ارشد می شه برم یک دانشگاه دیگه؟؟؟؟؟؟
3-کدوم رشتش بهتره (برق - مکانیک - هوافضا) شخصا برق رو ترجیح می دم ولی فکر می کنم هوا فضاش بهتر باشه بعد مکانیک بعد برق
4-آیا تعهدی برای کار توی وزارت دفاع داریم
5-بهتر از بعضی دانشگاه های دور هست یا نه؟؟؟؟؟؟؟؟
1-توی دفترچه هست.
2-بله
3-هوافضا، وضعیت شغلیش اصلا خوب نیست.برو برق یا مکانیک.
4-حالا دیگه نه.اما یه موقعی بورسیه بود.
5-قطعا.دانشگاه سطح بالاییه علت اینکه رتبه های برترو نمی گیره شرایطیه که داره.
البته یه نکته: تو این دانشگاه،سی درصد دروس تخصصی تو هر رشته نظامیه مثلا الکترونیک:جنگ الکترونیک و...
موفق باشید

tomcat1
12-08-2008, 15:43
دانشگاه مالك اشتر ديگه دانشجوي شبانه نميگيره

tomcat1
12-08-2008, 15:56
سلام
من دانشجوي سال آخر هوافضاي مالك اشتر هستم
شرايط خاصي نداره...
تك جنسيتيه ولي تو ارشد دختر هم ميگيره..
يك دانشگاه مثل بقيه دانشگاههاست.بدون تعهد و بدون محدوديت خاصي بجز در جنبه هاي سياسي
به هر حال هنوز سايه ي وزارت دفاع روش سنگيني ميكنه.. البته من به شخصه تا حالا كار خاصي ازشون نديدم.
درس ها سنگينه.ولي با اين وجود همين امسال فكر كنم نزديك 20 تا قبولي ارشد فقط تو هوافضا داره
من هميشه رتبه هاي بهتري تو بچه هاي مكانيك ديدم
كلا هوافضا حتي توي شريف هم تعريفي نداره. اونها هم ناراضين
اين مملكت فقط دنبال هسته بازيه....
اگه اصفهاني هستين انتخاب خوبيه. اگه هم نه خوابگاه ميدن. راستي تا سالهاي قبل شبانه هم ميگرفت ولي الان فقط روزانه. با 7يا8 هزار هم قبول ميشين. ورودي ها رو هم كم كردن. شاهين شهر هم جاي بدي نيست. شهر خوبيه
خوابگاه هم داره
ولي من به عنوان يك پسر بهتون پيشنهاد ميكنم كه جاهاي تك جنسيتي رو حتي اگه تا حالا با دخترها حرف نزدين انتخاب نكنين آخه هميشه همينطوري نمي مونين.. موفق باشين
اگه سوالي بود در خدمتم

rzab
04-09-2008, 14:29
من از ورودیهای سال 86 این دانشگاه تو رشته مکانیک هستم
رتبه ام هم توی منطقه دو 2000 بود البته رتبه های بهتری هم هستن
کلا دانشگاه خیلی خوبیه امکانات علمی وسیعی داره. اما تولیداتش جوریه که نمیتونه در معرض عموم
بگذاره. بخاطر همین هم در بین عامه مردم ناشناخته است.

amirafraid
25-02-2010, 22:03
ارشد برق مخابرت با چه رتبه اي قبول ميشن؟

memol199
08-06-2010, 23:23
سلام
می دونید ارشد رمز روزانه یا شبانه با چه رتبه ای قبول میشن

vahid-p
10-06-2010, 09:59
یعنی دانشجوهاش راحت می تونن رفت و آمد به داخل و خارج کشور داشته باشن؟ این که دانشگاه خوبیه شکی توش نیست، ولی همه می خوان بدونن شرایطش چیه که رتبه های بالا هم می تونن قبول بشن؟
کلا ذهنیت خوبی که نسبت بهش ندارن. شاید شما بتونید ذهنیت ماها رو عوض کنید. راستی سربازیتون با بقیه فرق می کنه یا نه؟

saeed.korn
16-06-2010, 10:29
بعد از فارغ التحصیل شدن تو مالک اشتر اوضاع استخدام چجوریه ؟ سربازی چی میشه؟ تعهد میگیرن معاف میکنن یا نه با بری سربازی؟

Alamate Soal
20-06-2010, 10:41
يه نكته رو در مورد اين دانشگاه عرض كنم كه در ليست تحريم هاي شوراي امنيت قرار داره و مدارك صدراه از اون ارزش بين المللي نداره متاسفانه :41:

saeed.korn
30-06-2010, 10:51
لطفا یکی جوابمو بده جز شرایط و امتیازات دانشگاه مالک اشتر اومده : براساس برنامه تامين نيروي انساني وزارت دفاع دربرنامه پنجم توسعه آندسته از دانشجوياني كه صلاحيتهاي علمي،اخلاقي و عمومي لازم را برابر دستورالعملهاي وزارت دفاع تا پايان تحصيلات خويش دارا باشند در سال چهارم تحصيل برگزيده وجذب سازمانهاي تابعه وزارت دفاع مي شوند. یعنی سربازی رو معاف میکنن؟؟؟؟

امیرزارعی
06-08-2010, 03:04
ازدوستانی که تو دانشگاه مالک اشتر تحصیل کردن یا میتونن اطلاعاتی بهم بدن چندتا سوال داشتم(خیلی کمکم میکنه) البته اگه شماره همراهشونو بدن که خیلی ممنون میشم (از پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیتم میخوام تو گزینش شرکت کنمEmail:az.hldv@yahoo.com

امیرزارعی
06-08-2010, 03:33
چند سوال درمورد دانشگاه مالک اشتر داشتم دو ستانی که اونجا تحصیل کردن یا اطلاعات خوبی دارن می تونن خیلی بهم کمک کنن البته اگه شماره همراهشونو بدن خیلی ممنون میشم(اسمم تو پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیته می خوام تو گزینش شرکت کنم)
Email:az.hldv@yahoo.com

mhossein17
10-08-2010, 13:54
یعنی دانشجوهاش راحت می تونن رفت و آمد به داخل و خارج کشور داشته باشن؟ این که دانشگاه خوبیه شکی توش نیست، ولی همه می خوان بدونن شرایطش چیه که رتبه های بالا هم می تونن قبول بشن؟
کلا ذهنیت خوبی که نسبت بهش ندارن. شاید شما بتونید ذهنیت ماها رو عوض کنید. راستی سربازیتون با بقیه فرق می کنه یا نه؟
سلام دوست عزیز
منم مثل تو جزء چند برابر ظرفیتم شماره ی یکشون رو با هزار زحمت تو یه شهرستان دیگه پیدا کردم. ترم6 مکانیکه با6000رفته اونجا و راضیه من که پرسیدم میگه 15یا16هزاراپتیک قبولی 25هزار مواد میتونی بری خلاصه احتمال قبولی خودت رو تخمین بزن من که احتمال پایین قبول میشم چون میخوام برم اپتیک و چند هزار تایی فاصله است تازه میگه سال دیگه قراره دوباره دانشجوهاش رو بورسیه کنه من که احتمالا ساله دیگه برم . (اگه امسال عمران قبول نشم)
اینارو که نوشتم بی فایده باشه چون فردا داری میری مصاحبه
موفق باشی

omaran
17-08-2010, 19:39
اقا صبر کن .تورو به هر کی دوست داری قسمت میدم نیا تو این دانشگاه.من خودم دانشجوی همونجام اولش مثل تو فکر می کردم ولی الان مثل سگ پشیمونم.هیئت علمی این دانشگاه زیر صفره اگه می خوای پیشرفت کنی پا تو اینجا نذار که بدبخت میشی.!!!!!!

quantum2020
20-09-2010, 12:59
با سلام
من رشتم فیزیک حالت جامد دانشگاه یزده میخواستم پایان نامه ارشدمو با دانشگاه مالک اشتر کار کنم.می خواستم
بدونم کسی هست که دکتر باقری یا دکتر بسطامی رو بشناسه؟کسی تا حالا باهاشون کار کرده؟کلا استادای مالک اشتر
برای پایان نامه ارشد کمک میکنن یا همه زحمات به عهده دانشجوست؟

eifo
12-07-2013, 21:53
آقای tomcat1
سلام......
این سئوال خیلی مهمه برام
گفتید سال اخر هوا فضای مالک اشتر هستید
اگر زمان به عقب برگرده باز هم همین رشته را انتخاب میکنید؟
و وقتی در دفترچه انتخاب رشته میگویند افراد مستعد را استخدام میکنند یعنی چند درصدشون را میگیرند؟
کار خارج از صنایع دفاع براش خوب و راحته یا نه
فقط خیلی سریع جواب میخوام
ممنون

eifo
12-07-2013, 21:57
سلام......
این سئوال خیلی مهمه برام
گفتید سال اخر هوا فضای مالک اشتر هستید
اگر زمان به عقب برگرده باز هم همین رشته را انتخاب میکنید؟
و وقتی در دفترچه انتخاب رشته میگویند افراد مستعد را استخدام میکنند یعنی چند درصدشون را میگیرند؟
کار خارج از صنایع دفاع براش خوب و راحته یا نه
فقط خیلی سریع جواب میخوام
ممنون