PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چطوری به Gta S-a پچ اضافه کنم

masoud_ac
11-07-2007, 09:25
میخوام به Gta S-a پچ اضافه کنم ؟
آیا میشه ؟
اگه میشه چطوری؟
ممنون.

M E H D I
11-07-2007, 09:42
خوب مگه اين تاپيك مشكلي داشت كه اينجا هم گفتين؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

masoud_ac
11-07-2007, 10:08
خوب مگه اين تاپيك مشكلي داشت كه اينجا هم گفتين؟

شما چقدر عصبانی هستید بابا من حوصله سرچ کردن تو 200 صفحه رو ندارم یه اینک مستقیم بده .

M E H D I
11-07-2007, 10:28
شما چقدر عصبانی هستید بابا من حوصله سرچ کردن تو 200 صفحه رو ندارم یه اینک مستقیم بده .

من كجام عصبانيه؟

شما مگه لينك خواستين توي اين تاپيك؟ patch براي سانسور مي خواين؟ پست اول اون تاپيك رو ببينين.

masoud_ac
11-07-2007, 11:49
من كجام عصبانيه؟

شما مگه لينك خواستين توي اين تاپيك؟ patch براي سانسور مي خواين؟ پست اول اون تاپيك رو ببينين.
من اصلاً بلد نیستم به GTA-S-A پچ اضافه کنم.
اول بگید من پچ ها رو کجا کپی کنم .
تو کدوم قسمت ؟
همین.

Oracle_Eldorado
11-07-2007, 11:58
من اصلاً بلد نیستم به Gta-s-a پچ اضافه کنم.
اول بگید من پچ ها رو کجا کپی کنم .
تو کدوم قسمت ؟
همین.

آموزشش در صفحه ی اول همون تاپیکی که آقا مهدی گفتند هست .

masoud_ac
11-07-2007, 12:18
آموزشش در صفحه ی اول همون تاپیکی که آقا مهدی گفتند هست .

نه نه نیست راحت تر توضیح میخوام

masoud_ac
11-07-2007, 17:36
بابا یکی یه آدرس میخواد به ما بده ها حالا ببین چقدر ما رو تو این تاپیک و اون تاپیک میچرخونن ها
بابا یه ادرس بدید که من کجا این ها رو کپی کنم همین.

M E H D I
11-07-2007, 20:49
بابا یکی یه آدرس میخواد به ما بده ها حالا ببین چقدر ما رو تو این تاپیک و اون تاپیک میچرخونن ها
بابا یه ادرس بدید که من کجا این ها رو کپی کنم همین.

من وظيفه م جواب دادن نيست. من اينجا بايد نظم انجمن رو حفظ كنم. مطمئن باش اگه جوابش رو ميدونستم همون اولش مي گفتم اما چون من تا حالا GTA رو بيشتر از 2 ساعت بازي نكردم و بعد پاكش كردم هيچي ازش نميدونم. شما هم بهتر هست براي كار خودتون هم كه شده يه خورده زحمت به خودتون بدين و حداقل از جستجوي تاپيك استفاده كنين. همونطوري كه من الان استفاده كردم و پيدا كردم:

به هر حال اميدوارم برخورد من شما رو ناراحت نكرده باشه! من فقط براي نظم انجمن يه خورده سختگيري ميكنم:11:

masoud_ac
12-07-2007, 00:00
من وظيفه م جواب دادن نيست. من اينجا بايد نظم انجمن رو حفظ كنم. مطمئن باش اگه جوابش رو ميدونستم همون اولش مي گفتم اما چون من تا حالا GTA رو بيشتر از 2 ساعت بازي نكردم و بعد پاكش كردم هيچي ازش نميدونم. شما هم بهتر هست براي كار خودتون هم كه شده يه خورده زحمت به خودتون بدين و حداقل از جستجوي تاپيك استفاده كنين. همونطوري كه من الان استفاده كردم و پيدا كردم:

به هر حال اميدوارم برخورد من شما رو ناراحت نكرده باشه! من فقط براي نظم انجمن يه خورده سختگيري ميكنم:11:

مرسی جواب رو گرفتم