PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با شناساندن هارد

EXCESS
10-07-2007, 20:25
دچار مشکلی شدم در زمینه شناساندن هارد خودم به کامپیوتر دوستم.
سیستم دوستم
, hard 80 maxtor sata , asus P5P800
و هارد خودم
60 ata
هارد خودم رو تکی نصب میکنم تا سر انتخاب ویندوزها میاد( ویستا و اکس پی) وقتی انتخاب میکنم ریست میشه
هروقت هم هر دوتا هارد رو نصب میکنم باز همین وضع هست
این مادربرد قایلیت پشتیبانی از هر دو نوع هارد رو داره و برای استفاده دو هارد اینچنینی هم گزینه هایی در بایوس داره که باز هم جواب نداد

Lord_theOne
11-07-2007, 06:54
ويندوز را از اول نصب كن
يا يك هارد ديگه روي سيستمت تست كن ويندوز روش عوض كن
رم هم تست كن ببين مشكلي ندارد
دماي Cpu چند است؟

javadshahvand
11-07-2007, 10:11
این مادربرد قایلیت پشتیبانی از هر دو نوع هارد رو داره و برای استفاده دو هارد اینچنینی هم گزینه هایی در بایوس داره که باز هم جواب نداد

دوست عزیز تو قسمت خط بوت دو ویندوز کلید f8 رو بزن و گزینه LAST KNOWN GOOD CONFIGURATION... رو بزن اگه ویندوزت بازم نیومد بالا ویندوز رو عوض کن

اینجا مطرح میکردی بهتر بود

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ahsanx
12-07-2007, 06:28
دوست عزیز منم این مشکل رو داشتم . زمانی که شما ویندوزی بر روی یک هارد نصب میکنی , وقتی که اون هارد رو روی مادربرد دیگه ای امتحان

میکنی بالا اومدن ویندوز مشکل پیدا میکنه و ویندوز بالا نمیاد ولی اگه این هارد و هارد اصلی رو با هم نصب کنی به طوری که ویندوز از روی هارد

مادر بوت بشه مشکلی نیست و پارتیشن هارد شما به درایوهای هارد مادر اضافه میشه . راه حل اینه که دوباره ویندوز نصب کنی تا با سیستم جدید

همخوانی داشته باشه البته در مورد مشکل من مجبور شدم که درایو ویندوز رو فرمت کنم و دوباره ویندوز نصب کنم . فکر کنم که در زمان نصب ویندوز

مشخصات کامل سیستم چک و ذخیره میشه مثل مشخصات cpu , bios , مادربرد و غیره , که همین علت باعث بروز این مشکل میشه . موفق باشی

Aminzikzak
12-07-2007, 21:37
باید ویندوز عوض بشه ...
مین شما و مین رفیقت از یه مدل هستن؟