PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : فرمت شدن درايو ديگري به جاي درايو فرمت شده

hamed1282
10-07-2007, 15:54
با سلام من يه سوال در مورد فرمت كردن درايوها داشتم موقعي كه من درايوي را در داس فرمت مي كنم
بهعنوان مثال وقتي درايو دي را فرمت مي كنم به جاي اين كه درايو دي فرمت بشه درايو بعد از دي فرمت ميشوددرضمن تعداد درايوهاي ويندوز من 6 تا است كه ويندوز در درايو دي نصب مي باشد ممنون ميشم راهنماييم كنيد

F A R H A D
10-07-2007, 16:27
دوست عزیز سیستم فایل یکی از درایوهای شما NTFS هست. در صورتی که سیستم عامل dos فقط سیستم فایل های fat16 , fat32 رو شناسایی میکنه. پس اگر شما در ویندوز 6 درایو داری، توی dos فقط 5 تا شناسایی میشه.
شما باید سیستم فایل درایوی که ntfs هست رو به fat32 تغییر بدی و یا از داخل dos فرمت نکنی.

jahan3764
10-04-2013, 15:17
با سلام من يه سوال در مورد فرمت كردن درايوها داشتم موقعي كه من درايوي را در داس فرمت مي كنم
بهعنوان مثال وقتي درايو دي را فرمت مي كنم به جاي اين كه درايو دي فرمت بشه درايو بعد از دي فرمت ميشوددرضمن تعداد درايوهاي ويندوز من 6 تا است كه ويندوز در درايو دي نصب مي باشد ممنون ميشم راهنماييم كنيد
منم همین مشکل رو در زمان عوض کردن ویندوزم داشتم من درایو c را فرمت کردم ولی همه ی اطلاعات ارزشمندم در درایو های دیگرم پاک شد اصلا همش فرمت شد لا کردااااار