PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با 3wPlayer و پخش DVDRip (کمک)

mohpooria
10-07-2007, 11:37
سلام دوستان
من چند تا فیلم با کیفیت DVDRip و از شر کت axxo دانلود کرده ام ولی وقتی می خواهم آن را اجرا کنم پیغام می دهد که باید با نرم افزار 3wPlayer آن را باز کنم و من هم نرم افزار رو گرفتم ولی خیلی این نرم افزار زیر نویس رو اجرا نمیکند(گزینه انتخاب داره ولی اجرا نمی شود) من با VLC Player و Jetو.. امتحان کردم ولی کار نمیکند و میگوید باید با همین 3wPlayer آن را اجرا کنم
ولی این نرم افزار مشکل دارد حالا می خواهم از شما بپرسم نمی شه کاری کرد تا با نرم افزار های دیگر آن را باز کرد
آخه این نرم افزار 3wPlayer خیلی پکیده است.

ممنون :10:
پوریا

Amin
10-07-2007, 16:24
سلام
منتقل شد اینجا
K-lite Mega codec Pack رو نصب کنید
مشکلتون حل میشه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

mohpooria
10-07-2007, 19:46
سلام امین خان حل نشد میگه باید با این نرم افزار باز کنی شما راه حل دیگری نداری
ممنون

Amin
11-07-2007, 01:47
سلام
نه راه دیگه ای به ذهنم نمیرسه
فیلمهای گروه axxo معروفن و مشکلی ندارن

mohpooria
11-07-2007, 10:58
سلام فیلم مشکلی نداره ولی باز هر نرم افزاری به غیر از 3WPalyer این رو روی فیلم می نویسه
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

فکر کنم گروهی سر لجبازی با axxo رو دارند من از تورنت دانلود کردم
از همه دوستان تقاضا دارم اگر دراین رابطه کمکی از دستشان بر می آید بکنند

CodeName.xM
12-07-2007, 01:48
سلام

دقیقا من هم همین مشکل رو دارم. الان حدود 30 تا فیلم دارم که فقط با این پلیر قابل پخشه. هیچ راه دیگری نتونستم پیدا کنم. در ضمن آنتی ویروس آویرا یک فایل این پلیر رو تروجان می شناسه. نمی دونم درست می گه یا نه.
(فیلم های من هم با نام گروه aXXo هستن. از تورنت گرفتم)

CodeName.xM
12-07-2007, 01:54
سلام
منتقل شد اینجا
K-lite Mega codec Pack رو نصب کنید
مشکلتون حل میشه

امین جان با این کار هم مشکل حل نمی شه.

فیلمهای گروه axxo معروفن و مشکلی ندارن

فکر می کنم این تورنت ها رو کس دیگری به نام این گروه درست کرده. دلیلش رو نمی دونم.

فکر کنم گروهی سر لجبازی با axxo رو دارند من از تورنت دانلود کردم

به نظر من هم همینطوره. یا اینکه می خواد از این طریق برای خودش تبلیغات کنه.

راستی بعضی فیلم ها هم که دانلودشون کردم چیز دیگری بود. ( همش کار این صاحب 3wplayer هست)

Amin
12-07-2007, 02:48
سلام
بهترین کار پیشگیری هستش
که شما از سایتهای تورنت معتبر دانلود کنید و نظرات دیگران رو هم درباره درباره فیلم بخونید
متاسفانه سایت axxo رو گم کردم

mohpooria
12-07-2007, 11:00
سلام
پيشگيري كه درست
من فقط Torrentspy.com رو ميشناسم كه نظرات رو هم مي نويسه بقيه نمي نويسند مثل ISOhunt.com
حالا براي درمان
فكر نكنم زياد سخت باشه بايد در هدر فايل تغييراتي ايجاد كرد چون با نرم افزار هاي ديگر اين فايل رو 3 ثانيه ميگيرند بايد هدر فايل رو جايش را عوض كرده باشند و 3WPLAYER آن را از آن جا بخواند
حالا از دوستا نكسي هدر هاي اين فايل ها رو بلد است چگونه دستكاري مي شود تا خودمان درست كنيم

آقا امين شما كه مديريت بخش فيلم هستيد يه تاپيك هم درست كتيد كه تورنت معرفي كند
اگر اين كار رو بكنيد ممنون مي شويم
براي اين گفتم كه اگر شما تاپيك رو باز كنيد اعتبارش بيشتر است

خوش باشيد
پوريا

mohpooria
12-07-2007, 11:09
آقا امين اين سايت AXXO نيست؟

Amin
12-07-2007, 23:51
سلام
پيشگيري كه درست
من فقط Torrentspy.com رو ميشناسم كه نظرات رو هم مي نويسه بقيه نمي نويسند مثل ISOhunt.com
حالا براي درمان
فكر نكنم زياد سخت باشه بايد در هدر فايل تغييراتي ايجاد كرد چون با نرم افزار هاي ديگر اين فايل رو 3 ثانيه ميگيرند بايد هدر فايل رو جايش را عوض كرده باشند و 3WPLAYER آن را از آن جا بخواند
حالا از دوستا نكسي هدر هاي اين فايل ها رو بلد است چگونه دستكاري مي شود تا خودمان درست كنيم

آقا امين شما كه مديريت بخش فيلم هستيد يه تاپيك هم درست كتيد كه تورنت معرفي كند
اگر اين كار رو بكنيد ممنون مي شويم
براي اين گفتم كه اگر شما تاپيك رو باز كنيد اعتبارش بيشتر است

خوش باشيد
پوريا
سلام
نمیدونم والا !
واسه لینکهای تورنت معتبر
پیمان جان (j0l6) یه تاپیک تو انجمن فیلم زدن

آقا امين اين سايت AXXO نيست؟

اینو ندیده بودم تا حالا من یه فروم دیده بودم

xdvbxkaomx
03-08-2007, 21:13
سلام دوستان :
امین خان منهم مشکل دوست عزیز mohpooria رو دارم من خیلی دنبال یه برنامه کانورت گشتم که بشه این فایلها رو تبدیل کنه به یه فرمت قابل پخش در سا یر پلیر ها ولی بقول mohpooria جان مثل اینکه اینا رو یکی دستکاری کرده ضمنا باید بگم من فیلم die hard 4 رو که کیفیتش خیلی هم عالیه دانلود کردم و ترانسفورمرز رو هم همینطور که دومی روو پاک کردم ولی دای هارد هنوز رو هاردم هست اولا بعد دانلود برنامه از این لینک :
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید موقع نصب آنتی ویروسم یقه تروجان رو گرفت برا همین برنامه کامل نصب نشد و نتونستم فیلمو ببینم ولی قبل من یکی از دوستام که آنتی ویروس نداشت برنامه رو نصب کرده بود ولی فیلمو سرو ته نشون میداد باید بگم رزولیشن دای هاردی که من گرفتم 1024 در 800 هستش و کیفیتش هم خیلی عالیه ولی حیف که نمیشه اونو دید بعد از بررسی های زیاد به این لینک برخورد کردم ولی چیز زیادی ازش نفهمیدم لطفا اساتید کمک کنند :

j0l6
07-08-2007, 13:25
سلام دوستان
من چند تا فیلم با کیفیت DVDRip و از شر کت axxo دانلود کرده ام ولی وقتی می خواهم آن را اجرا کنم پیغام می دهد که باید با نرم افزار 3wPlayer آن را باز کنم و من هم نرم افزار رو گرفتم ولی خیلی این نرم افزار زیر نویس رو اجرا نمیکند(گزینه انتخاب داره ولی اجرا نمی شود) من با VLC Player و Jetو.. امتحان کردم ولی کار نمیکند و میگوید باید با همین 3wPlayer آن را اجرا کنم
ولی این نرم افزار مشکل دارد حالا می خواهم از شما بپرسم نمی شه کاری کرد تا با نرم افزار های دیگر آن را باز کرد
آخه این نرم افزار 3wPlayer خیلی پکیده است.

ممنون :10:
پوریا

این فایلی که شما دانلود کردین به احتمال زیاد فیک هست
تمام ریپ های axxo با vlc اجار میشن و خود axxo هم نرم افزار پیشنهادی واسه اجرای فیلم رو vlc معرفی کرده
خیلی ها فیلم های جدید رو با نام axxo رو نت میزارن تا اسمش رو خراب کنن یا مردم رو مجبور کنن تو سایتهاشون رچیستر کنن و ....
قبل از دانلود فیلم های axxo کامنت های کسای دیګه ایی که دانلود کردن رو بخونین

vtn54
07-08-2007, 14:36
سلام دوست من

فایلهایی که داونلود کرده اید جعلی بوده و تنها برای تبلیغ و تشویق شما به داونلود 3wPlayer که یک اسپایور شناخته شده

است طراحی شده است و البته این فایلهایی که داونلود کرده اید در ابتدا حاوی چند ثانیه فایل تصویری است که شما را

وادار به داونلود این اسپایور می کند و بقیه حجم آن به درد نخور و اضافی است و اکنون سیستم شما آلوده به این

اسپایور است و این فایلهایی را هم که داونلود کرده اید به هیچ دردی نمی خورند .برای اطلاعات بیشتر سری به لینک زیر

بزنید :

این فایلها نه با این مدیا پلیر نه با مدیا پلیرهای دیگر قابل اجرا نیستند .کسانی هم که 3wPlayer را دانلود و نصب کرده اند

هر چه سریعتر آن را پاک کرده و سیستمشان را با یک آنتی اسپایور اسکن کنند.برای جلوگیری از چنین مواردی همیشه

باید به چند نکته دقت کنید :

1.افرادی مثل aXXo دارای پروفایلهای مخصوصی هستند که با استفاده از آنها می توانید فایلهای اصلی را از جعلی

تشخیص دهید .همچنین تقریبا تمام فیلمهای آپلود شده توسط aXXo با فرمت Xvid و با حجم تقریبی 700 مگابایت

می باشند و aXXo در همه موارد مشخصات فیلم آپلود شده را با طرز خاصی می نویسد .

2.همیشه تورنتها را از سایتهایی دریافت کنید که قسمتی مخصوص نظرات کاربران دارند و تمامی نظرات ارایه شده را

به دقت بخوانید تا از وضعیت فایل آپلود شده مطلع شوید.

3.پس از داونلود هر فایلی به ویژه فایلهای با حجم پایین آن را با انتی ویروس اسکن کنید و اگر فایل داونلود شده شما

را تشویق به دریافت برنامه یا کدک خاصی کرد شدیدا به سالم بودن فایل شک کنید و قبل از هر کاری با دیگران

مشورت کنید.

xdvbxkaomx
07-08-2007, 22:05
ممنون از کمکتون از این به بعد بیشتر دقت میکنم اگه مدیران یا دوستان یه لینک از تورنتهایی که دانلود کردن و فایلشون سالم بوده تو قسمت فیلم یه تاپیک جدید با عنوان معرفی تورنتهای سالم بذارن ممنون میشم

sepehr_x50
21-05-2008, 09:53
من هم همین مشکل رو دارم ولی برای من میگه نرم افزار dom - x رو باید نصب کنید.