PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : n80 يا N73

mobageri
10-07-2007, 11:31
ديروز رفتم گوشي بخرم بين N73 و N80 نتونستم تصميم بگيرم :19:
بنظر شما كدومش بهتره و چرا[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]هر دوتاش 380000 تومنه

Saman-tci
10-07-2007, 12:24
فکر نکنم تصمیم گیریش خیلی سخت باشه ....
خوب مسلما N73

mobageri
10-07-2007, 13:17
فکر نکنم تصمیم گیریش خیلی سخت باشه ....
خوب مسلما N73

ميشه لطف كني دليلش رو بگي من خيلي ناشي هستم

S a f a 6 4
10-07-2007, 13:37
ميشه لطف كني دليلش رو بگي من خيلي ناشي هستم

n80 یکی از نا موفق ترین مدل های سری n نوکیا هستش

این گوشی مشکلات فراوان نرم افزاری و سخت افزاری داره که به نظر من مهم تریناش کیفیت بسیار پاییینتر از

انتظار دوربین و هنگ های فراوان این گوشی هستش ,بازار دست دوم بسیار بد و افت قیمت بالایی داره هم دارذه

خلاصه اگه بخری پولت رو دیر ریختی:46:

arash_zp
10-07-2007, 16:30
n73
واقعا n80 بيخوده هركي داشته ازش ناراضي بوده ه الان هم يه چرخي تو علاالدين بزني كلي n80 دسته دوم هست

GnuHDL
10-07-2007, 22:49
مهمترین مزیت n80 نسبته به n73 که مورد تاکید واسه فورشش تو بازار جهانی بوده همون قابلیت wi-fi هست.
توی مملکت ما هم اینترنت دایال آپ و adsl ش به زور و زحمته چه برسه به wifi
توی همین انجمن یه تاپیک با عنوانی مشابه بود اگه پیداش کنین خیلی کمکتون میکنه
ضمنا دروبین n80 معمولیه ولی n73 کارل زایس این یعنی کیفیت عکس بهتر ولی راجع به فیلمبرداری تجربه من میگه n80 بهتره توی سایت gsmarena هم یه فایل بود میتونی مقایسه کنید (احتمالا به این دلیله که لنز کارل زایس توی فیلمبرداری نتونسته اون انتظار رو که واسه عکس عملی شد براورده کنه البته این نظر من باز دعوا نکنین)

arash_zp
11-07-2007, 01:14
مهمترین مزیت n80 نسبته به n73 که مورد تاکید واسه فورشش تو بازار جهانی بوده همون قابلیت wi-fi هست.
ضمنا دروبین n80 معمولیه ولی n73 کارل زایس این یعنی کیفیت عکس بهتر ولی راجع به فیلمبرداری تجربه من میگه n80 بهتره توی سایت gsmarena هم یه فایل بود میتونی مقایسه کنید (احتمالا به این دلیله که لنز کارل زایس توی فیلمبرداری نتونسته اون انتظار رو که واسه عکس عملی شد براورده کنه البته این نظر من باز دعوا نکنین)
دقيقا حرفت تاييد ميشه .....

mobageri
11-07-2007, 07:43
از راهنماييت ممنون / رفتم n73 خريدم . خيلي توپه . درضمن يه دوربين sony dsc-h9 دارم كه همونطوريكه ميگي كيفيت عكسش توپه ولي فيلمش تعريفي نداره چون لنزش كارل زايس هستش