PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : میدونی !!!!!!!

nima_949
10-07-2007, 03:40
آقا کسی میدونه کامپیوترم چه مرگش شده سرعت لود صفحات اینترنت به شدت اومده پایین از فایر فاکس استفاده میکنم نمیدونم چی شده مثلا قبل از این پی سی ورد سریع باز میکرد ولی الان 3 دقیقه طول میکشه علت کجاست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ahsanx
10-07-2007, 04:30
دوست عزیز همیشه تو دنیا از هر چی آخر ش به ما میرسه . منظورم اینه که من کارت 56 k ایوان سرعت بالا دارم ولی همین الان که کانکت هستم

سرعت رو زده 28.8 k که تازه نصفیش هم دروغه ما نمیتونیم از این سرعت انتظار زیادی داشته باشیم و تازه اینکه چند تا سایت و عکس کوچیک رو باز

میکنه خودش یه جور معجزه به حساب میاد . جدیدا هم که برای امر مهم ف ی ل ت r دیگه اون صفحه آبیه باز نمیشه بلکه اصلا سایت لود نمیشه .

شما میتونی یه یوزر جدید درست کنی و با یه کانکشن جدید کانکت بشی شاید بهتر بشه .

nima_949
10-07-2007, 17:34
آخه چند تا درست کنم این چیزی هست یه مرگش شده قبلش اینطوری نبود

ocz
10-07-2007, 18:25
بررسي وجود كدهاي مخرب و برنامه هاي جاسوس

ابتدا مرورگر را ببنديد و مطمئن شويد كه ويروس كش و ساير برنامه هاي مهم شما مشغول بروزرساني نيستند حالا Task manager را باز كنيد و وضعيت دريافت و ارسال را بررسي كنيد
در اين حالت ارسال و دريافت شما مانند تصوير زير بايد در حد نزديك به صفر باشد :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اگر به اينصورت نبود و نشانه هايي از ارسال و دريافت اطلاعات ديديد بايد احتمال وجود تروجان و يا ساير برنامه هاي مخرب يا جاسوس كه باعث كندي خط شما شده اند را در سيستم بدهيد كه ضروري هست با برنامه هاي Anti Virus و همچنين Anti Spyware قوي سيستم را اسكن كنيد

بهنازی
10-07-2007, 22:24
عالی بود دست شما درد نکنه.

f-secure
10-07-2007, 22:45
اگه Automatic Update ويندوز هم فعال باشه اينطوري خط دايل آپ كند ميشه اونم غير فعال بكن اگه ضرورتي نداشت[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]