PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ویندوز 98

edwardfurlong
09-07-2007, 04:54
سلام دوستان .
کسی میتونه به من بگه چه طوری در کنار Xp ویندوز 98 رو نصب کنم.
من اطلاعاتم خیلی کمه لطفا خیلی ساده توضیح بدید .
ممنون.
در ضمن این ویندوز 98 من بوت نداره .مشکل همین جاست.
خوب
فعلا بای :46: :46:

Ehsani
09-07-2007, 06:49
دوست عزیز شما ابتدا باید ویندوز 98 رو نصب کنید..بعد در ویندوز 98 بیایید و ویندوز Xp رو نصب کنید..
اول باید با یک دیسک بوت یا سی دی bootable ..سیستم رو بوت کنید...برای تهیه دیسک بوت باید اگر ویندوز فعلیتون 98 هست یک دیسکت در سیستم قرار بدید و دستور زیر ور برای درست کردن دیسک بود در قسمت Dos prompt بزنید :
:c:\> sys a

این دستور از دیسکت شما یک دیسکت bootable میسازه ..با این دیسک سیستم رو بوت کنید و ابتدا ویندوز 98 و سپس در ویندوز 98 ستاپ ویندوز Xp رو اجرا کرده و ویندوز XP رو بعنوان یک سیستم عامل جدید نصب کنید..

edwardfurlong
10-07-2007, 03:58
سلام جناب احسانی.
از پاسختون ممنونم.
الان ویندوز يXP رو سیستمم نصبه.و میدونی واقعا نباید ویندوزxp رو پاک کنم.آیا راه دیگه ای هست.
در ضمن فلاپی رامم خوب کار نمیکنه.
چه طوری میشه سی دی بوت ایبل درست کنم.
ممنون از شما دوست عزیز.

hakhamanesh
10-07-2007, 21:43
اگر الان رو سيستمت ايكس پي نصبه و نميخواي اون رو فرمت كني در حالت عادي نميتونيد 98 نصب كنيد و براي حل اين مشكل بايد از يك نرم افزار جانبي با نام OS Selector استفاده كنيد.اگر هم ويندوز 98 اتون بوت نيست ميتونيد با استفاده از برنامه Nero يه سيدي بوت بسازيد.
به سايت يكي از دوستاي من هم كه گير داده ميگه تو پيسي ورد معرفيش كن يه سري بزنيد
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

edwardfurlong
11-07-2007, 02:17
ممنون و موفق باشید.

HARVEST MOON_HASAN
18-07-2007, 14:31
نه خواهش میکنم

یه نوع سیدی هایی است که خودشون بوت داره مثل xp اسمش parsa 99 است البته باید اصل باشه چون قلابی هم است.

این نوع یسدی ها خودشان بوت دارند و در اول کامپیوتر بوت را فعال میکنی و سیدی را میزاری و بوت میاد بالا

مشکلی بود بگو

edwardfurlong
19-07-2007, 05:00
سلام عزیزم.
فکر نمیکنم بتونم اصلش رو تو مشهد پیدا کنم.
رایتیشو دارم که بی فایده است.
آیا نرم افزاری هست که بتونم خودم برای سی دی بوت درست کنم.
باز هم (ممنون و موفق باشید)

HARVEST MOON_HASAN
19-07-2007, 20:20
آره عزیزم نرم افزاری است که نامشBoot Disk است

کارش ساخت بوت برای تمام ویندوز هاست.

HARVEST MOON_HASAN
19-07-2007, 20:49
بیا من این برنامه ای که گفتم داشتم 17 دقیقه ای آپلودش کردم چون دیدم زیاد لازم داری انقدر وقت گذاشتم

امیدوارم بدردت بخوره. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

edwardfurlong
20-07-2007, 03:44
ممنون گلم .
چرا آخه..
17 دقیقه؟!؟!؟
موفق باشی دوست گلم.

HARVEST MOON_HASAN
20-07-2007, 11:06
خواهش میکنم دوست عزیز کاری نبود که .