PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوالی در مورد تعویض نام فیلمهای دی وی دی

amirpers
08-07-2007, 18:16
دوستان ، ما یه دوربین DVD Cam داریم که من با فیلمهای اون مشکل دارم .
این دوربین از مینی دی وی دی استفاده می کنه . و هر بار که دی وی دی جدیدی در اون می ذارم ، فیلمها رو با یه نام ذخیره می کنه .
مثلا اگه یه دی وی دی پر شد و دی وی دی دیگری تو اون بذارم و دوباره فیلم بگیرم ، از همان نامهایی که در دی وی دی اول استفاده کرده
استفاده می کنه .
حالا مشکل من اینه که چون هر دو دی وی دی یه نام دارند ، من نمی تونم هر دو رو روی یک دی وی دی 4.7 گیگی رایت کنم .
چه جوری میشه اسم یکی از اونها رو توی کامپیوتر عوض کرد تا راحت بشه با نرم افزارهای مختلف رایت کرد .

Ehsani
09-07-2007, 06:09
به روش های گوناگونی میشه نام دی وی دی رو عوض کرد..این یکی از ساده ترین اون روشهاست

..ابتدا برنامه DVD Decrypter را با حجم 876 کیلوبایت ! از لینک زیر دانلود کنید :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

در ابتدا برنامه رو نصب و اجرا کنید ..DVD را درون DVD Writer قرار داده و توسط برنامه از DVD یک ایمیج بر روی هارد بگیرید ( مطابق شکل زیر )

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

حال DVD را از DVD Writer خارج کرده ... و مطابق شکل زیر به منو مربوطه بروید و گزینه مورد نظر را انتخاب کنید

پنجره ذیل برایتان باز میشود... بعد از انتخاب ایمیج DVD از روی هارد ، نام مورد نظر خود را وارد کرده و کلید ok رو بزنید..

از این پس Label دی وی دی شما همان نامی می شود که در مرحله فوق انتخاب و تایپ کردید..

سوالی بود در خدمتم.. :46:

amirpers
09-07-2007, 12:37
ممنون از پاسخت . اما منظور من عوض کردن نام Label نبود بلکه عوض کردن نام کل فایلهای موجود در دی وی دی است .فایلهایی با پسوندهای vob ، Bup و ...