PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : »»» جـام مـلـتهــای آسـیـــا 2007: اخبار و نتایج

صفحه ها : 1 [2] 3

Maysam-BFU
13-07-2007, 18:05
کسی نیست امارات و ژاپن را گذارش کنه.

تا الان که نیمه اول تموم شد.

ژاپن 3 - 0 امارات

Saman-tci
13-07-2007, 18:15
Asian Cup 2007 Finals - Group B
Match No: 12
Friday, July 13 2007 8:00 PM
My Dinh National Stadium, Hanoi, VIE

تا پایان نیمه اول .....

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ژاپن 3 تاکاهارا 22 . 27 ---- ناکامورا 41
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] امارات 0

Saman-tci
13-07-2007, 18:18
اخراج : شماره 14 امارات سعید بشیر

chovalier
13-07-2007, 18:22
گذارشش یکم خشک بود.

از مزدک بیشتر خوشم میاد
عادل که اندشه:11:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
============
سامان جان کجایی تو بابا؟:40:
آقا تا الان سه تا گزارشگر اعلام آمادگی کردن ... یکی من ... یکی رامیار یکی هم اگه موافقی تو ... آره سامان جون؟:5:

Saman-tci
13-07-2007, 18:28
سامان جان کجایی تو بابا؟:40:
آقا تا الان سه تا گزارشگر اعلام آمادگی کردن ... یکی من ... یکی رامیار یکی هم اگه موافقی تو ... آره سامان جون؟:5:

من که مشغولم ....

من که اول از همه اعلام امادگی کردم ....

Saman-tci
13-07-2007, 18:31
بالاخره گل اول امارات هم در این دوره از مسابقات هم زده شد .....

امارت 1 ---- ژاپن 3

persian365
13-07-2007, 18:44
Saman-tci ممنون بابت گزارش

من بعد از بازی با خبر های خبرگزاری ها در خدمت دوستان هستم

chovalier
13-07-2007, 18:52
من که مشغولم ....

من که اول از همه اعلام امادگی کردم ....

عـــــــــالی شد پس ... مرسی :11:
ضمنا خسته نباشی امروز من در گیر کارهای عروسی بودم نتونستم بیام :10:
می رم که یه برنامه ی منظم درست کنم:20: :46:
================
ضمنا خیلی ممنونم persian365 عزیــــــــــــــز
خیلی کمک می کنی :11:
میثم جان پی ام هاتو نگاه کن

persian365
13-07-2007, 19:06
تيم ملي فوتبال امارات عصر جمعه با شكست مقابل ژاپن ، وداع زودهنگامي از چهاردهمين دوره رقابت‌هاي جام ملت‌هاي آسيا داشت.

در اين ديدار كه از گروه دوم اين مسابقه‌ها و در هانوي ويتنام برگزار شد تيم امارات با نتيجه ‪ ۳‬بر يك مغلوب ژاپن شد تا با دو شكست متوالي، نخستين تيم حذف شده اين دوره از پيكارها باشد.

گل‌هاي اين بازي را "تاكاهارا" در دقايق ‪ ۲۲‬و‪۲۷‬و " ناكامورا" در دقيقه ‪ ۴۲‬از روي نقطه پنالتي براي تيم ژاپن و "سعيد الكاس" در دقيقه ‪ ۶۶‬براي تيم امارات به ثمر رساندند.

"بشير سعيد" بازيكنان تيم امارات در دقيقه ‪ ۵۵‬با دريافت كارت قرمز از زمين بازي اخراج شد.

جدول رده بندي گروه دوم
‪ - ۱‬ژاپن ‪ ۲‬بازي ‪ ۴‬امتياز
‪ - ۲‬ويتنام ‪ ۲‬بازي ‪ ۴‬امتياز
‪ - ۳‬قطر ‪ ۲‬بازي ‪ ۲‬امتياز
‪ - ۴‬امارات ‪ ۲‬بازي -
تهران، خبرگزاري جمهوري اسلامي ‪۸۶/۰۴/۲۲‬

Maysam-BFU
13-07-2007, 19:37
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

al pacino_masoud
13-07-2007, 22:05
استرالیا چرا این قدر داغون بازی میکنه
بازی بعدیش رو باید 3 تا به تایلند بزنه تا حزف نشه

namakdoon
14-07-2007, 00:14
وقعا کیف کردم ، این عربا خوب حال این استرالیایی ها رو گرفتن . دم هرچی عراقیه گرم

Enter
14-07-2007, 00:27
اوف ف ف ف ف ف ف ف ف

بابا خداییش عراق ناموس هرچی تیم بودامروز

من فکرمیکنم که عراق یکی از فینالیستا باشه

هنوز باورم نمیشه که استرالیا بااون همه ادعا داره باجام بای بای میکنه دم هرچی عراقیه گرم آبروی آسیای ها روحفظ کردن خدایی

chovalier
14-07-2007, 11:31
سلام [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][1].gif
با اجازتون برنامه ی پیشنهادی گزارش بازی ها رو می دم ... البته اصلا فکر نکنید که این برنامه نهایی هست !... خیر ... گزارشگران عزیــــــز و محترمی که اسمشون رو در ذیل قید کردم لصف بفرمایند اگر مشکلی چیزی با ساعات برگزاری و روزهای هفته دارن هر چه زودتر اعلام کنند تا من عوضش کنم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][1].gif ... مثلا رامیار گفت برام بازی های ایرانو نزارین ... خب منم نزاشتم ... شما هم اگه مشکل خاصی دارید حتما هر چه زودتر مطلعم کنید ... ممنونم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][1].gif

گزارشگران این تاپیک : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برنامه ی گزارشات تا پایان دور اول : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خودم

يكشنبه ۲۴/۴/۸۶ ، ورزشگاه بوكيت جليل مالزى
(بازى شماره ۱۶) چين - ايران (ساعت 13:50دقيقه)

چهارشنبه ۲۷/۴/۸۶ ، ورزشگاه جاكابارينگ اندونزى
(بازى شماره ۲۴) عربستان - بحرين (ساعت 13:50 دقيقه)

دوشنبه ۲۵/۴/۸۶ ، ورزشگاه سوپاچالاسى تايلند
(بازى شماره ۶) عمان - عراق (ساعت 16:05 دقيقه)

شنبه ۲۳/۴/۸۶ ، ورزشگاه گلورا بانگ اندونزى
(بازى شماره ۲۱) عربستان - اندونزى (ساعت 16:05 دقيقه)

سامان جون

پنجشنبه ۲۸/۴/۸۶ ، ورزشگاه بوكيت جليل مالزى
(بازى شماره ۱۷) مالزى - ايران (ساعت 16:05 دقيقه )

يكشنبه ۲۴/۴/۸۶ ، ورزشگاه گلورا بانگ اندونزى
(بازى شماره ۲۲) بحرين - كره جنوبى (ساعت 16:05 دقيقه)

دوشنبه ۲۵/۴/۸۶ ، ورزشگاه آرمى هوشى مينه ويتنام
(بازى شماره ۱۲) قطر - امارات (ساعت 13:50 دقيقه)

پنجشنبه ۲۸/۴/۸۶ ، ورزشگاه شاه عالم مالزى
(بازى شماره ۱۸) ازبكستان - چين (ساعت 16:50 دقيقه )

رامیار جون

دوشنبه ۲۵/۴/۸۶ ، ورزشگاه ماى رينه ويتنام
(بازى شماره ۱۱) ويتنام - ژاپن (ساعت 13:50 دقيقه)

شنبه ۲۳/۴/۸۶ ورزشگاه بوكيت جليل مالزى
(بازى شماره ۱۵) مالزى - ازبكستان (ساعت 13:50 دقيقه)

چهارشنبه ۲۷/۴/۸۶ ، ورزشگاه گلورا بانگ اندونزى
(بازى شماره ۲۳) اندونزى - كره جنوبى (ساعت 13:50 دقيقه)

دوشنبه ۲۵/۴/۸۶ ، ورزشگاه راجامانگالا تايلند
(بازى شماره ۵) تايلند - استراليا (ساعت 16:05 دقيقه)

موفق باشید ...

persian365
14-07-2007, 11:36
من هم با اجازه دوستان قسمت خبر گزاري ها رو بر عهده مي گيرم

البته سعي مي كنم بيشتر بازي ها رو بعد از بازي خبر هاي رو بنويسم

از خبر گزاري هاي مختلف

بعد از هر بازي

نظرتون چيه ؟؟؟

chovalier
14-07-2007, 11:41
من هم با اجازه دوستان قسمت خبر گزاري ها رو بر عهده مي گيرم

البته سعي مي كنم بيشتر بازي ها رو بعد از بازي خبر هاي رو بنويسم

از خبر گزاري هاي مختلف

بعد از هر بازي

نظرتون چيه ؟؟؟

خیـــــــــــــــلی خیلی عالیه دستت درد نکنه ... بسیار ممنونم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Saman-tci
14-07-2007, 13:38
خوب پس این رامیار کجاس ....؟
مگه نباید بازی مالزی و ازبکستان رو گزارش کنه ..... ؟؟؟؟؟

Saman-tci
14-07-2007, 13:50
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ازبکستان -- مالزی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

chovalier
14-07-2007, 14:03
آره سامان جون نمی دونم چی شده؟ !:41:
حالا برای اینکه سخت نباشه دوتایی با هم گزارش می کنیم ... راستی این برنامه ای که ریختم برات بد نیست؟:31:

Saman-tci
14-07-2007, 14:09
نه خوبه .... شما هر برنامه ای برای ما بذاری ما دربست قبول داریم ....

chovalier
14-07-2007, 14:20
گگگگگگگگلللللللل
ازبکستان دومی رو هم زد ... ایول بابا عالیه

masoud908
14-07-2007, 14:39
ماشالله اندونزی! خداییش میزبان اینطوری ندیده بودیم که دیدیم...!

persian365
14-07-2007, 14:48
خداییش میزبان اینطوری ندیده بودیم که دیدیم...!

واقعا مالزی آبروی هر چی میزبان رو برد هر چند بقیه میزبان ها هم .......

ولی این سری مسابقات با این چهار تا کشور میزبان خیلی بی خود شد

فکر کنم تو این بازی هم ۵//۶ تا می خوره

namakdoon
14-07-2007, 15:53
شرایط اجازه بدهد، دریبل هم می‌زنم

آفتاب: علی كریمی، بازیكن خط میانی ایران چین را قدرتمندترین تیم گروه C می‌داند و باور دارد، تیم ملی در دیدار یكشنبه (فردا) برابر این تیم كار دشواری پیش رو دارد. علی كریمی در نشست خبری پیش از بازی بزرگ گروه C گفت: «چین تیم بسیار خوبی است و قدرتمندترین تیم گروه ما به حساب می‌آید. بازی بسیار سختی را برابر این تیم پیش روی داریم. تیمی كه می‌خواهد در این گروه اول شود، باید در همه‌ بازی‌ها پیروز شود تا به عنوان تیم نخست صعود كند.»

كریمی هنوز شكست دردناك از چین در دوره‌ پیشین جام ملت‌ها را فراموش نكرده است: «ما برای انتقام با چین بازی می‌كنیم. دور پیش رقابت‌ها به این تیم باختیم. امیدوارم كه با همكاری بازیكنان تیم ملی به موفقیت برسیم.»

خبرنگاری از كریمی درباره‌ رسیدنش به ركورد صد بازی ملی پرسید. بازیكن تكنیكی تیم ملی پاسخ داد: «من به تعداد بازی‌های ملی توجه نمی‌كنم و به موفقیت تیم ملی كشورم می‌اندیشم.»

علی كریمی درباره‌ دیدار نخست تیم ملی برابر ازبكستان هم اظهار كرد: «‌برابر ازبكستان خوب نبودم، چرا كه بازی‌های اول شرایط خودشان را دارند؛ اما، در بازی با چین انگیزه‌ بیشتری داریم، همان طور كه گفتم برای انتقام به میدان می‌رویم؛ امیدوارم با همكاری سایرین به این هدف دست پیدا كنیم.»

بازیكن فصل پیش بایرن مونیخ درباره‌ شرایط آب و هوایی نامناسب در مالزی گفت: «در جام ملت‌های گذشته در چین هم چنین شرایطی داشتیم. در نهایت بازی به بازی بهتر شدیم. باید در این گروه اول شویم تا در مالزی بمانیم، چرا كه به شرایط آب و هوایی در این كشور عادت كردیم و هر چه زمان بگذرد، این شرایط بهتر می‌شود.»

كریمی درباره‌ لژیونرهای سرشناس چین گفت: «من تنها شماره‌ شش را می‌شناسم كه در آلمان بازی می‌كند. تیم‌ها تنها به چهار یا پنج بازیكن ختم نمی‌شوند.»

علی كریمی مانند تورنمنت‌های گذشته پا به توپ نمی‌شود، آیا برای دریبل زدن محدودیت فنی دارد؟ پاسخ بازیكن تكنیكی ایران این بود: «فوتبال ورزش گروهی است و نباید به كارهای انفرادی دل خوش باشیم، می‌خواهم در خدمت تیم ملی باشم؛ اما، اگر شرایط اجازه بدهد، دریبل هم خواهم زد. از سوی دیگر با این شرایط آب و هوایی اگر یك بازیكن بخواهد مرتب دریبل بزند، انرژی‌اش تخلیه می‌شود و این به سود تیم و بازیكن نیست.»

علی كریمی درباره‌ شرایط زمین در این رقابت‌ها گفت: «انتظار داشتم در جام ملت‌ها كیفیت زمین‌ها بسیار بهتر باشد. به نظر من بازیكنان این جا شرایط خوبی برای بازی كردن ندارند. شرایط زمین تمرین‌ها هم بدتر است و بازیكنان نمی‌توانند به خوبی تمرینات تاكتیكی را انجام بدهند.»

منبع خبر گزاری آفتاب

namakdoon
14-07-2007, 15:55
قدرت تیمی خود را به حریف دیكته می‌كنیم

آفتاب: سرمربی تیم ملی فوتبال ایران گفت: بازی دشواری برابر تیم چین پیش رو داریم. امیر قلعه‌نویی در كنفرانس مطبوعاتی پیش از بازی فردا (یكشنبه) در برابر چین اظهار كرد: هر بازی شرایط ویژه خود را دارد، با توجه به این كه در بازی گذشته موفق شدیم سه امتیاز را كسب كنیم اكنون شرایط خوبی داریم، معتقدم كه بازی به بازی بهتر خواهیم شد و در بازی با مالزی تمام توان خود را در اختیار خواهیم داشت. وی افزود: چین تیم بسیار خوبی است، آنها ساختارهای خوبی دارند، بسیار خوب دفاع می‌كنند و به خوبی از دفاع به حمله می‌رسند. معتقدم سرعت تیمی چین نسبت به گذشته پایین‌تر است اما، در مجموع آنها حریف قدرتمندی برای ما خواهند بود، می‌دانم بازی سختی برابر آنها داریم ،اما چین یك سری نقاط ضعفی دارد كه مطمئنا از آنها استفاده می‌كنیم. كادر فنی و بازیكنان ما بهترین هستند و من عضو كوچكی از این مجموعه‌ام و نبود من هیچ تاثیری در روند بازی نخواهد داشت.

به گزارش ایسنا؛ قلعه‌نویی در پاسخ به سوال خبرنگار چینی در مورد روش تهاجمی ایران برابر چین به شوخی گفت: می‌خواهید كه تركیب تیم ایران برابر چین را به شما بدهم. فوتبال مانند شطرنج است و در تورنمنتی مانند جام ملت‌ها یك تیم حداكثر شش بازی دارد. در شطرنج باید علاوه بر این كه خودت حركت كنی حركات حریف را نیز در نظر داشته باشی. بازی برابر چین از این قاعده مستثنی نیست.

وی گفت: با هر امتیازی كه از بازی با چین خارج شویم در نهایت به نفع ما خواهد بود، چرا كه بازی آخر ما با مالزی است و چینی‌ها باید با ازبكستان روبرو شوند. معتقدم نباید ازبك‌ها را دست كم گرفت. آنها تیم بسیار قدرتمندی هستند.

وی افزود: شرایط آب وهوایی برای تمام تیم‌ها به طور یكسان است و این شرایط بر نتیجه‌ بازی‌ها تاثیراتی دارد. با مطالعاتی كه داشته‌ام برای آمادگی بازیكنان تاكید زیادی داریم و معتقدم می‌توانیم بازی خوبی برابر چین انجام دهیم.

خبرنگار چینی بار دیگر در مورد استفاده از ضربات ایستگاهی در برابر چین پرسید كه قلعه‌نویی گفت: ما به جز ضربات ایستگاهی امتیازات مثبت دیگری هم داریم. اما با توجه به این كه در فوتبال روز دنیا بر روی مسایل دفاعی برنامه‌ریزی خاصی انجام می‌شود ما نیز با استفاده از فرصت‌های شروع مجدد راه‌هایی را برای رسیدن به پیروزی پیدا خواهیم كرد. چند بازی چین را دیده‌ام. بازی این تیم برابر مالزی نیز به دلیل این كه تیم میزبان نتوانست بر روی خط دفاع چین فشار زیادی بیاورد عیار آن مشخص نشد. اما با شناختی كه از این تیم داریم می‌دانیم چگونه برابر آنها بازی كنیم.

قلعه نویی گفت: نمی‌دانم از قرعه‌ یا شانس خوب چینی‌هاست كه آنها در شرایط خوبی قرار گرفته‌اند و قرعه‌ خوبی دارند. چینی‌ها دو بازی در ساعت خوب برگزار می‌كنند و بازی ابتدایی آنها نیز با مالزی انجام شد كه بازی چندان دشواری نبود و حتی یك روز بیشتر از سایر تیم‌ها استراحت كردند، با این مسایل معتقدم كه چینی‌ها دارای قرعه‌ خوبی هستند و دارای شرایط خوبی هستند.

وی خاطر نشان كرد: سیستم تیم ملی بر اساس قابلیت‌های بازیكنان چیده خواهد شد. معتقدم كه یك مربی نباید بازیكنی را فدای سیستم كند، ما باید بر اساس داشته‌ها سیستم را تعریف كنیم. با این حال شناخت مربی از بازیكن بسیار مهم است. بر این اساس ما پس از مصدومیت نیكبخت بر روی زندی كار كردیم و او نیز در مجموع دو دیدار دوستانه و دیدار برابر ازبكستان یكی از بهترین‌های ما بود. با همه‌ این بازیكنان می‌توانیم تغییر سیستم بدهیم.

وی خاطر نشان كرد: تیم ایران در مجموع دیدارهای دوستانه و بازی برابر ازبكستان چهارده گل زده است و این آمار بسیار خوبی است. سرمربی تیم ملی كه به دلیل اخراج در برابر ازبكستان نمی‌تواند در دیدار برابر چین بر روی نیمكت بشیند، در مورد احتمال حضور نشستن مظلومی بر روی نیمكت گفت: مظلومی در بازی با چین به جای من بر روی نیمكت نمی‌نشیند، اعضای دیگر كادر فنی هستند كه همانند گذشته مسوولیت‌های خود را انجام خواهند داد. موضوع محرومیتم حل نشده است اما، در تعجبم كه چرا باید مشكل مربی قطر حل شود اما من نتوانم بر روی نیمكت بنشینم. این نیز خود از قوانین جالب مسابقات است. در صحنه اخراج من به بازیكن خودی اعتراض كردم اما، داور احساس كرد كه من به قضاوتش اعتراض دارم، با این حال به نظر داور احترام می‌گذارم.

خبرنگاری از قلعه‌نویی در مورد تفاوت ایران و چین نسبت به آخرین دیداری كه با یكدیگر برگزار كردند، پرسید كه وی گفت: نسبت به آن بازی هر دو تیم تغییراتی كردند، مربیان هر دو تیم عوض شدند. سه سال پیش كه با چین بازی كردیم حدود نود دقیقه ده نفره بودیم و حتی در زمین آنها بازی می‌كردیم و بر این اساس جای قدردانی دارد كه تیم ده‌ نفره‌ ایران بازی خوبی با چینی‌ها انجام داد، ولی هم اكنون و برای بازی فردا شرایط تغییر كرده است و انگیزه‌ها نیز متفاوت است و تیم ایران نیز بازیكنان جوان زیادی را به تیم تزریق كرده است و این شرایط متفاوتی را ایجاد می‌كند.

وی در مورد شناختش از لژیونرهای تیم چین نیز گفت: معتقدم كه باید بر روی قدرت و دقت عمل حریف برنامه‌ریزی كنیم و شناخت تیم حریف نیز بر این اساس باشد. با این حال شماره شش و دفاع راست چینی‌ها جز لژیونرهای اروپایی هستند و ما باید قدرت تیمی را به حریف دیكته كنیم. مدافعان ایرانی در برابر ازبكستان یكی از بهترین‌ها بودند . هر دو تیم بازیكنان خوبی دارند اما تیمی موفق خواهد بود كه از فرصت‌ها بهتر استفاده كنند.

قلعه‌نویی در مورد زمین تمرین مالزی نیز گفت: شاید كیفیت زمین خوب نباشد اما، مسوولان برگزاری به همراه مردم مالزی نهایت تلاش خود را برای بهتر برگزار شدن مسابقات انجام دادند. با این حال امیدواریم كه شرایط بهتری برای بازی‌های آینده ایجاد شود.

قلعه‌نویی در پایان خاطر نشان كرد: ایران علاوه بر كار گروهی به بازیكنان تكنیكی بزرگ فرصت استفاده از تكنیك‌های خود را در زمین بازی می‌دهد. به عنوان نمونه گلی كه در برابر ازبكستان زده شد حاصل كار تكنیكی كریمی و تیموریان بود كه در نهایت كاظمیان آن را تبدیل به گل كرد. معتقدم كه باید به بازیكنان فرصت‌ استفاده از تكنیك‌هایشان را داد

namakdoon
14-07-2007, 16:02
آخرین عکسها از تمرین تیم ایران

persian365
14-07-2007, 16:07
تيم ملي فوتبال مالزي يكي از چهار ميزبان مشترك چهاردهمين دوره مسابقات فوتبال جام ملتهاي آسيا ، مقابل تيم ازبكستان شكست سنگيني را متحمل شد و از دور مسابقات حذف شد.

تيم مالزي كه در گروه سوم اين مسابقات با تيم‌هاي ايران ، چين و ازبكستان همگروه‌است پس از شكست ‪ ۵‬بر يك خود مقابل تيم چين ، در دومين ديدار خود در اين مسابقات مقابل تيم ازبكستان ‪ ۵‬بر صفر شكست خورد و از دور مسابقات حذف گرديد.

در اين ديدار كه عصر امروز شنبه در ورزشگاه " بوكيت جليل " كوالالامپور برگزار شد ، " ماكسيم شاتسكيخ " در دقايق ‪ ۱۰‬و ‪ " ،۸۹‬تيمور كاپادزه " ‪ " ، ۲۹‬اولوگبك باكايف " ‪ ۴۵‬از روي نقطه پنالتي و " عزيز ابراگيموف " ‪۸۵‬ براي تيم ازبكستان گل زدند.

تيم ازبكستان در اولين ديدار خود با نتيجه ‪ ۲‬بر يك بازي را به تيم ايران واگذار كرده بود.

در ديگر ديدار اين گروه فردا دو تيم ايران و چين در اين ورزشگاه به مصاف هم مي‌روند.

تهران ، خبرگزاري جمهوري اسلامي ‪۸۶/۰۴/۲۳‬

Maysam-BFU
14-07-2007, 16:21
تیم ازبکستان توانست صدر جدول گروه را 24 ساعت تجربه کند.

چون این جایگان او نیست ، جایگاه ایرانیان است.

namakdoon
14-07-2007, 16:26
به نظر شما بهترین ترکیب تیم ملی ایران برای بازی فردا چیه؟:19:

chovalier
14-07-2007, 16:30
خب شرمنه دیر می یام
این بازی نوبت منه !
عربستان 1 - 1 اندونزی
Eki از اندونزی کارت زرد دریافت کرد ... برتری مختصر برای عربستان !

Maysam-BFU
14-07-2007, 16:31
این اختلاف گل ها درسته ؟:

ازبکستان : +5

چین : +4

ایران : +1

مالزی : -9

chovalier
14-07-2007, 16:42
الان هم BUDI از اندونزی هم کار زرد دریافت می کنه:5:

chovalier
14-07-2007, 16:44
این اختلاف گل ها درسته ؟:

ازبکستان : +5

چین : +4

ایران : +1

مالزی : -9

نه آقا میثم گل !:10:
چین : 3
ایران : 1
ازبکستان :4
مالزی : -8
:11:

persian365
14-07-2007, 16:48
Eki از اندونزی کارت زرد دریافت کرد

الان هم BUDI از اندونزی هم کار زرد دریافت می کنه

فقط که دارند کارت می گیرند

chovalier
14-07-2007, 16:53
خب اینجا هم نیمه ی اول با حساب زیر تموم می شه :

عربستان 1 - 1 اندونزی

chovalier
14-07-2007, 16:58
خب یادم رفت بگم :
گل عربستان : Yasser Al Qahtani در دقیقه ی 12
گل اندونزی : Elie Aiboy در دقیقه ی 20
دقیقه ی 35 Budi Sudarsono کارت زرد !
دقیقه ی 15 Firman Utina
دقیقه ی 2 Eka Ramdani

chovalier
14-07-2007, 17:00
ترکیب تیم عربستان :
1 G Yaser Al Mosailem
3 D Osama Hawsawi
7 D Kamil Al Mousa
19 D Waleed Jahdali
14 M Saud Khariri
15 M Ahmed Al Bahari
16 M Khaled Aziz
18 M Abdulrahman Al Qahtani
30 M Ahmed Al Mousa
9 F Malek Maaz
20 F Yasser Al Qahtani
ترکیب تیم اندونزی :
1 G Yandri Christian Pitoy
2 D Muhammaed Ridwan
4 D Ricardo Salampessy
5 D Maman Abdurachman
6 D Charis Yulianto
7 M Eka Ramdani
8 M Elie Aiboy
15 M Firman Utina
16 M Syamsul Bachri
13 F Budi Sudarsono
20 F Bambang Pamungkas

chovalier
14-07-2007, 17:17
خالد عزیـز هم از عربستان کارت زرد می گیره !

masoud908
14-07-2007, 17:21
Iq تو اومدی درستش کنی اومدی بدترش کردی که...Maysam-BFU فقط ازبکستان اشتباه گفت...تو فقط ازبکستان درست گفتی...

chovalier
14-07-2007, 17:22
ضمنا بازیکن تیم عربستان Ahmed Al Mousa به بیرون رفت و جای خودش رو به Achmad Jufriyanto می ده !!!
این نشون می ده که عربستان می خواد دفاعی بازی کنه چون بازیکنی که وارد شد یه مدافع بود !

chovalier
14-07-2007, 17:23
Iq تو اومدی درستش کنی اومدی بدترش کردی که...Maysam-BFU فقط ازبکستان اشتباه گفت...تو فقط ازبکستان درست گفتی...

حالا باز من یه بار اومدم تو یه تاپیک دیگه بهت گفتم آی کیوت کمه ... جرئت داری همونجا جواب بده:20:
ضمنا تو ماشین حساب نداری ؟
چرا همه فکر می کنن که مالزی اولی رو 5-0 باخته و به ازبکستانم همینطور ... بابا اولی رو بنده های خدا یه گل زدن دیگه:19:
اسمش روشه تفاضل گل ... نه این که گلهای خورده

chovalier
14-07-2007, 17:28
یه بار دیگه می گم :
چین : پنچ منهای یک = 4
ایران : دو منهای یک = 1
ازبکستان : دو منهای یک = -1 _____ حالا بازی دوم : 5 تا زد شد = 4
مالزی : یک منهای پنج = -4 _______ حالا بازی دوم : 5 تا خورد :می شه -9
اونوقت چی می گه ؟:27: :10:

chovalier
14-07-2007, 17:44
Elie Aiboy می ره بیرون و Supardi به زمین می یاد ... خب اندونزی هم مدافع می یاره !

chovalier
14-07-2007, 17:46
Syamsul Bachri هم در دقیقه ی 65 کارت زرد می گیره :8:

chovalier
14-07-2007, 17:51
Atep از اندونزی هم کارت زرد دریافت می کنه ... بازی به شدت خشن هست:18:

chovalier
14-07-2007, 17:53
برای عربستان در دقیقه ی 88 تعویضی داره انجام می شه :
Saad Al Harthi میاد داخل زمین و Yasser Al Qahtani
تجدید قوا در خط حمله !!!

chovalier
14-07-2007, 17:55
برای اندونزی Budi Sudarsono مهاجم به بیرون می ره و Ismet Sofyand هافبک به بازی می یاد:46:

chovalier
14-07-2007, 17:58
بازیکن تعویضی Saad Al Harthi تونست دروازه ی اندونزی رو باز کنه اونم در دقیقه ی 93 ... حالا حق به حقدار می رسه :
بازی هم تموم شد :

اندونزی 1 - 2 عربستان:10:

chovalier
14-07-2007, 18:03
خب بچه ها بازی بعدی ایران و چینه که گزارشش به عهده ی منه ... بعدش بحرین کره هست که سامان جان زحمتشو می کشه ... موفق باشید ...

namakdoon
14-07-2007, 18:05
بازیکن تعویضی Saad Al Harthi تونست دروازه ی اندونزی رو باز کنه اونم در دقیقه ی 93 ... حالا حق به حقدار می رسه :
بازی هم تموم شد :

اندونزی 1 - 2 عربستان:10:

خسته نباشی ایول.
این عربستانی ها هم عجب آدمایی هستن . دم شون گرم :10:

persian365
14-07-2007, 18:16
ديدار تيم‌هاي ملي فوتبال اندونزي و عربستان در چارچوب مسابقات فوتبال جام ملت‌هاي آسيا به سود تيم عربستان به پايان رسيد.

در اين ديدار كه عصر امروز شنبه در ورزشگاه شهر جاكارتا برگزار شد ، تيم عربستان با نتيجه ‪ ۲‬بر يك حريف خود را شكست داد.

" ياسر القحطاني " در دقيقه ‪ ۱۲‬دروازه تيم اندونزي يكي از چهار ميزبان مشترك اين مسابقات را باز كرد و هشت دقيقه بعد " الي آيبوي " با گل خود بازي را به تساوي كشاند اين نتيجه تا دقيقه ‪ ۹۰+۲‬پا برجا بود تا اينكه " سعد الحرتي " با ضربه سر گل دوم تيم عربستان را به ثمر رساند تا اين تيم صدرنشين گروه چهارم شود.

تيم عربستان با كسب اين پيروزي و به‌دست آوردن ‪ ۴‬امتياز پيشتاز شد.

در ديگر ديدار اين گروه دو تيم كره جنوبي و بحرين فردا يكشنبه به مصاف هم مي‌روند.

تهران ، خبرگزاري جمهوري اسلامي ‪۸۶/۰۴/۲۳‬

masoud908
14-07-2007, 18:51

یه بار دیگه می گم :

قضاوت میذارم بر عهده ***************

EDITED
POP

Maysam-BFU
14-07-2007, 19:05
یه بار دیگه می گم :

ممنون عزیز. :10: :40:

آقا مسعود شما هم خیلی سخت می گیرید. :21:

Maysam-BFU
14-07-2007, 19:27

masoud908
14-07-2007, 19:54
ممنون عزیز. :10: :40:

آقا مسعود شما هم خیلی سخت می گیرید. :21:
نه عزیز...من با شوالیر شوخی دارم و همچنین کل کل ...
یه جوری هم میگفت که من اشتباه میکنم که...باید ضایعش میکردم!

chovalier
15-07-2007, 01:54
مسعود باز کاری نکن هزار باره بن بشی:27:
نه بابا ... من هیچوقت ادعا ندارم ... که فقط ازبکستان اشتباه بود ها؟:27:
بعدم مسعود جون شما بری توی همون متفرقه پستای بیهودتو ادامه بدی فکر می کنم راحت تری پسر جان:21:
خب دوستان اینا همه شوخیه ... :11: اینم خدمت مسعود ... موضوع داره می ره تو خاکی:31:

pedram_ashena
15-07-2007, 01:57
بازي ايران ساعت چنده؟
(نقل قول 10 صفحه اي نكنيد)

chovalier
15-07-2007, 02:08
بازي ايران ساعت چنده؟
(نقل قول 10 صفحه اي نكنيد)

سلام
فردا ساعت 13:50 و خودم گزارشش رو بر عهده دارم:10:

masoud908
15-07-2007, 11:38
سلام
فردا ساعت 13:50 و خودم گزارشش رو بر عهده دارم:10:
واقعا ؟!!
پس مزدک میرزایی دیگه نیست؟
خدا کنه فقط ایران یه 4-5 تایی به چین بزنه...

masoud908
15-07-2007, 13:56
خاک بر سرشون
ایران یک گل خورد...

chovalier
15-07-2007, 14:03
سلام
خب بازم ببخشید که دیر می یام ... این گزارش هم به عهده ی منه ...
ممنون از مسعود :11:
خب بله همونطور که می دونید ایران در همین دقایق اول از روی یک ضربه ی آزاد گل خورد :19:
امیدوارم جبران کنیم:13:

chovalier
15-07-2007, 14:06
ترکیب ایران :
1 G Hassan Rodbarian
5 D Rahman Rezaei
12 D Seyed Jalal Hosseini
13 D Hossein Kaebi
2 M Mehdi Mahdavikia
4 M Andranik Teymourian
6 M Javad Nekounam
7 M Fereydoon Zandi
8 M Ali Karimi
9 F Vahid Hashemian
16 F Reza Enayati
ترکیب چیــــن :
1 G Li Leilei
3 D Sun Xiang
4 D Zhang Yaokun
5 D Li Weifeng
7 D Sun Jihai
10 D Zheng Zhi
6 M Shao Jiayi
15 M Wang Dong
18 M Zhou Haibin
20 M Mao Jianqing
9 F Han Peng

chovalier
15-07-2007, 14:12
آخ یادم رفت بگم که :
جواد نکونام در دقیقه ی 6 کارت زرد گرفت و گل چین توسط Shao Jiayi زده شد !

chovalier
15-07-2007, 14:17
خب شماره ی 10 چین یعنی Zheng Zhi کارت زرد می گیره و بازی بعدی تیمش رو از دست می ده که بازی با ازبکستان خواهد بود !

masoud908
15-07-2007, 14:22
گل دوم هم ایران نوش جان کرد...
فکر کنم ما 5 تایی شیم...

chovalier
15-07-2007, 14:23
اهههههههههههههههههههههههه هههههههههههههههه
گل دوم رو هم خوردیم !!!!!!!!!!!!!!!
توسط Mao Jianqing

chovalier
15-07-2007, 14:24
گل دوم هم ایران نوش جان کرد...
فکر کنم ما 5 تایی شیم...

آره مسعود جون ... دیدی دفاع چجوری خالی بود؟:41:

chovalier
15-07-2007, 14:26
همش و همش تقصیر قلعه نویی هست ! بابا اون عنایتی رو که خودش بهتر می دونه که بازی بلد نیست بکنه ... خب بزارش اون جلو مرده خوری کنه دیگه ... کار عنایتی = کار علی دایی ... همون جلو باید بزارنش ... اصلا بازیکن نیست ... بعدم هاشمیان تک و تنها اون جلو داره مگس می پرونه :41:

chovalier
15-07-2007, 14:30
رحمان رضایی هم کارت زرد گرفت !:41:

Wisdom
15-07-2007, 14:34
2 -1

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

masoud908
15-07-2007, 14:35
گل برای ایران توسط فریدون زندی...
عجب گلی زد...

chovalier
15-07-2007, 14:35
گگگگگگگگگگگلللللللللللللل للللل
فریدون زندی از روی ضربه ی آزاد یه گل استثنایی می زنه :10:

masoud908
15-07-2007, 14:36
آره مسعود جون ... دیدی دفاع چجوری خالی بود؟:41:
اشکال نداره...یه گل زدیم...
نیمه دوم بهتر میشیم...

masoud908
15-07-2007, 14:37
شوالیر گزارش به صورت اکو هست!!!

XirowN
15-07-2007, 14:38
گــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــل
ایول فریدون
میبریم بازیو

chovalier
15-07-2007, 14:39
بابا ایول همتون که گزارشگرید و سریع ... چرا نمی یاین اعلام آمادگی کنین که تو این تاپیک گزارش کنین؟:46:
منم دارم دانلود می کنم این نارسیسو یک کم دیر می یاد ! ... مرسی مسعود ... مرسی محمود:10:

چین 2 - 1 ایران

mahboob toraby
15-07-2007, 14:39
:biggrin: :laughing: :cool: ;) :tongue: :26:

masoud908
15-07-2007, 14:45
بابا ایول همتون که گزارشگرید و سریع ... چرا نمی یاین اعلام آمادگی کنین که تو این تاپیک گزارش کنین؟:46:
منم دارم دانلود می کنم این نارسیسو یک کم دیر می یاد ! ... مرسی مسعود ... مرسی محمود:10:

چین 2 - 1 ایران
من نمیخوام جای خیلی ها رو از جمله فردوسی پور تنگ کنم!
در ضمن اخه نارسیس به چه دردت میخوره...؟

jak_1300
15-07-2007, 14:49
آره حتما ميبيرم به بازيه خوشگل و زيبايه عنايتي و همينطور مربي گري فوق العاده اميرخان قلعه نوعي ....واقعا كه

chovalier
15-07-2007, 14:53
من نمیخوام جای خیلی ها رو از جمله فردوسی پور تنگ کنم!
در ضمن اخه نارسیس به چه دردت میخوره...؟

نارسیس 5 رو منم بهت می گم دانلود کنی خیلی به دردت می خوره:46:
=================
خب در ثانیه ی سوم نیمه ی دوم Shao Jiayi کارت زرد می گیره !

chovalier
15-07-2007, 15:07
Li Weifeng هم با گرفتن این کارت زرد بازی بعدی تیمش رو از دست می ده !
تعویض ها رو هم حتما متوجه شدین :
ایمان مبعلی به جای علی کریمی(!چرا عنایتی رو نبرد؟) به بازی می یاد و کاظمیان هم به جای حسین کعبی:46:

masoud908
15-07-2007, 15:19
گل دوم ...هوراااااااااااااااااااا اااااااا

chovalier
15-07-2007, 15:19
گلللللللللللللل
گل مساوی
ایران 2 چین 2
واااااااااااااای
ایول جواد ایول نکونام

XirowN
15-07-2007, 15:20
گل مساوی
ماشالله نکونام
2-2

chovalier
15-07-2007, 15:20
گل دوم ...هوراااااااااااااااااااا اااااااا

مسعود جون دقت کردی با هم می فرستیم ... دقیقه های ارسال پست ها رو نگاه کن !:10:

keyvan
15-07-2007, 15:21
گلللللللللللللل
گل مساوی
ایران 2 چین 2
واااااااااااااای
ایول جواد ایول نکونام

ایول , کلی حالم گرفته شده بود

borderlessboy
15-07-2007, 15:21
الان جواد گل زد ايول ل ل ل ل

ولي كلا چشمم آب نميخوره

mahboob toraby
15-07-2007, 15:25
به امید پیروزی همه ی مهتران در تمام عرصه ها .

گل دوم رو به همه تبریک می گم .

chovalier
15-07-2007, 15:25
تعویض برای چین :
تنها مهاجم چین Han Peng به بیرون و یک بازیکن دفاعی به نام Du Wei به بازی می اد ... کاملا چین قصد دفاع داره !

borderlessboy
15-07-2007, 15:38
اين تيم اگر حتي اگر اين بازي را با پيروزي پشت سر بگذارد اميدي براي قهرماني ندارد
چرا؟ چون آقا امير با آقاي عنايتي جان تريپ لاو دارن و قراره اين موقعيت ها مثل كشك از دست بره
آخه اين چه وضعشه؟ مردم مسخرن؟ نه تقصير خودشونه چرا كسي چيزي نميگه؟؟
هر دفعه همين آش و همين كاسس
من كه بوسيدم گذاشتم كنار...

masoud908
15-07-2007, 15:39
بازی 2-2 تموم شد...
بد نبود...

XirowN
15-07-2007, 15:40
اینم از این مساوی

Saman-tci
15-07-2007, 15:40
بچه ها من نمیتونم بازی بعد رو گزارش کنم ..... متاسفانه
یکی از بچه ها زحمتشو بکشه ایشالا جبران میکنم ....

masoud908
15-07-2007, 15:41
مسعود جون دقت کردی با هم می فرستیم ... دقیقه های ارسال پست ها رو نگاه کن !:10:
نه ...اهان دقت کردم...خوب که چی؟!«چشمک»
10 تا گزارشگر همزمان بازی رو گزارش میکردن!!!

chovalier
15-07-2007, 15:42
خب بازی هم با نتیجه ی زیر تموم شد !

ایــران 2 - 2 چیـــن

borderlessboy
بازی 2-2 تموم شد...
بد نبود...

راست ميگي ...
بد نبود....
افتضاح بود....

jak_1300
رضا عنايتى به بارسلونا ميرود.....(ستاد حوادث غير مترقبه)..

jak_1300
15-07-2007, 15:43
پس از بازى خوب رضا عنايتى مقابل جين دو تيم پنگوئن بنگلادش و تيم كانگوروى پاكستان خواهان به خدمت گيرى اين مهاجم (البته براى توپ جمع كردن)شدند ...

chovalier
15-07-2007, 15:44
نه ...اهان دقت کردم...خوب که چی؟!«چشمک»
10 تا گزارشگر همزمان بازی رو گزارش میکردن!!!

خب این تاپیک یه برنامه ریزی داره که هر بازی رو یه نفر گزارش می کنه !:8:
ضمنا مسعود تو نمی تونه بازی بعدی رو گزارش کنی ؟ سامان نی تونه!:46:

jak_1300
15-07-2007, 15:45
اينجا مالزيست نتيجه دو بر دو مساوي از كليه ى هموطنان عزيز ميخواهيم كه براى بركنارى آقاى قلعه نوعى و خروج رضا عنايتى تا ظهور حضرت مهدى جميعا يك صلوات محمدى ختم كنند_ستاد دلسوزان هيئت كشورى

masoud908
15-07-2007, 15:51
خب این تاپیک یه برنامه ریزی داره که هر بازی رو یه نفر گزارش می کنه !:8:
ضمنا مسعود تو نمی تونه بازی بعدی رو گزارش کنی ؟ سامان نی تونه!:46:
نه بابا...من اصلا بازی های اسیایی رو میبینم اعصابم خرد میشه...ایران و هم به زور میبینم...
فقط جام ملتهای اروپا...

masoud908
15-07-2007, 15:52
اينجا مالزيست نتيجه دو بر دو مساوي از كليه ى هموطنان عزيز ميخواهيم كه براى بركنارى آقاى قلعه نوعى و خروج رضا عنايتى تا ظهور حضرت مهدى جميعا يك صلوات محمدى ختم كنند_ستاد دلسوزان هيئت كشورى
اس ام اس جدید اومده؟!!!

borderlessboy
15-07-2007, 15:53
خبر فوري:الان از مالزي خبر رسيد يه بشقاب پرنده تو زمين فرود آمد و رضا عنايتي را قاپ زدند!!!
حيف شد...

Maysam-BFU
15-07-2007, 16:20
Please دقایق گل ها رو بگید.

pedram_ashena
15-07-2007, 16:21
تشكر از فريدون

pedram_ashena
15-07-2007, 16:25
گل هاي چين: دقيقه 7 شو جياي / دقيقه 33 مائو جيان كينگ.
گل هاي ايران : فريدون زندي دقيقه 45 / جوادنكونام دقيقه 72
گفتني است در پايان اين ديدار جواد نكونام بعنوان بهترين بازيكن ميدان انتخاب شد.

navid_mansour
15-07-2007, 16:28
از دست اين رودباريان............هم مشکل چشمي داره هم دستي..........خيلي بي تجربست چرا گذاشتنش دروازه آخه؟!

masoud908
15-07-2007, 16:36
از دست اين رودباريان............هم مشکل چشمي داره هم دستي..........خيلي بي تجربست چرا گذاشتنش دروازه آخه؟!
به دلایل کاملا عشقی!!

namakdoon
15-07-2007, 16:37
چه اصراری هسته که عنایتی بازی کنه ؟ توی بازی اصلا توپ به پاش خورد؟

masoud908
15-07-2007, 16:42
چه اصراری هسته که عنایتی بازی کنه ؟ توی بازی اصلا توپ به پاش خورد؟
خفن دارمت...
هی میگفتن دایی چرا بازی میکنه دایی چرا نمیرقصه ! دایی هیچی حالیش نیست...
بیا الان یه مهاجم درست حسابی نداریم...
تو 2 تا بازی از 4 تا گل زده هیچ کدومشون مهاجما نزدن...!

BKM_MAHDI
15-07-2007, 16:53
ايران بايد با محاجم نوك و دوتا بال كناره بازي كنه. نه 2 يا 3 تا محاجم توي يك رديف.

عنايتي بايد نوك باشه و هاشميان با يك محاجم ديگه بال باشند.ولي بدي اين محاجمان اينه كه خصوصيات شبيه به هم دارند .عنايتي و هاشميان هردو يك سبك ويك پست دارند پس نميتونند مكمل هم باشند پس زوج خوبي هم نميتونند باشند.همون مشكلي كه در دفاع با رضايي وحسيني داريم.فكر كنم علي كريمي پشت سر محاجمان بايد باشه ويك نفر مثل جلال حسيني بايد از پشت حمايتش كنه

reflex
15-07-2007, 16:57
3 گل خوردیم.3 گل تقصیر رودباریان بوده.
اگه چهار تا شوت دیگه تو چارچوب میزدن همین مساوی رو هم نداشتیم.
عنایتی و زندی هم که تو پست تخصصیشون بازی نمیکردن.
کریمی هم که...
مهدوی کیا هم خیلی دلش میخواست یه شوت بزنه مثل شهریور سال 76.

BKM_MAHDI
15-07-2007, 17:02
آره رودباريان روي تمام گلها مقصربود من ميگم بجاش بايد كاشير ( پسر چاقه توي فوتباليست ها ) رو ميزاشتيم.

مگر طالب لو چه مشكلي داره كه توي دروازه نيست؟

namakdoon
15-07-2007, 18:19
آره من هم باطالب لو موافقم
ولی در مورد زندی باید بگم که اگه کسی بخواد که بیاد توی زمین گزینه های خیلی بهتری مثل عنایتی هستن که فریدون از اونا بهتر بازی کرد با این که تو پست اصلیش نبود

namakdoon
15-07-2007, 18:27
واقعا عنایتی بد بازی می کنه . نمیدونم چه اصراری داره که حتما بازی کنه درحالی که 1 توپ هم به پاش نمیخوره

Maysam-BFU
15-07-2007, 19:02
واقعا عنایتی بد بازی می کنه . نمیدونم چه اصراری داره که حتما بازی کنه درحالی که 1 توپ هم به پاش نمیخوره

مسئله اینه که اون هم تو بازی قبلی و هم تو این بازی بهترین موفقیت هارو خراب کرد.

و اگر توجه کرده بودید هر وقت بهش پاس می دادن دوباره پاس رو بر می گردوند.

اگه بره بیرون بسیار عالی میشه :13:

BKM_MAHDI
15-07-2007, 19:07
نه به نظر من نه تيريپ لاو دارن نه بد بازي كرد . نكنه ميخواهيد خطيبي جايگزينش بشه. عنايتي يك مهره اي هست شاخص در ليگ ايران وبه قولي گاوپيشوني سفيده مثل علي كريمي .تو تك تك لحظه ها با دوتا يار پرستينگ شده بود . اين يك مزيت واسه ي تيم ما بود چون يارگيري اونا باعث غفلت مدافعان از بازيكناني چون زندي هاشميان ومبعلي شده بود و اونا ميتونستند توي فضاي نيمه خالي بتازند كه همينطور هم بود.
بازيكناني كه از طرف چيني ها خيلي يارگيري شده بودند علي كريمي و عنايتي و كاظميان بودند. وبازيكنياني كه راحت و آزاد بودند فريدون زندي و هاشميان بودند كه امير خان اينو خوب فهميده بود و دستور تغيير پست رو بهشون داده بود.
تيم ما در نيمه ي اول مثل بازي گذشتهافتضاح و در نيمه ي دوم با صلابت وبا شخصيت قهرماني بود اما اين چيني ها بودند كه با فوتبال ايتاليايي و دفاعي از شكست جلوگيري كردند

namakdoon
15-07-2007, 19:17
از طرف چيني ها خيلي يارگيري شده بودند علي كريمي و عنايتي وهاشميان بودند. وبازيكنياني كه راحت و آزاد بودند فريدون زندي و هاشميان بودند

?????????:18: :18: :18:

BKM_MAHDI
15-07-2007, 19:24
?????????:18: :18: :18:

گير نده سوتي خورم ملسه. اصلاح شد:31:

afsane_tab
15-07-2007, 21:52
عنايتي يك مهره اي هست شاخص در ليگ ايران وبه قولي گاوپيشوني سفيده مثل علي كريمي .تو تك تك لحظه ها با دوتا يار پرستينگ شده بود . اين يك مزيت واسه ي تيم ما بود چون يارگيري اونا باعث غفلت مدافعان از بازيكناني چون زندي هاشميان ومبعلي شده بود و اونا ميتونستند توي فضاي نيمه خالي بتازند كه همينطور هم بود.
بازيكناني كه از طرف چيني ها خيلي يارگيري شده بودند علي كريمي و عنايتي و كاظميان بودند. وبازيكنياني كه راحت و آزاد بودند فريدون زندي و هاشميان بودند كه امير خان اينو خوب فهميده بود و دستور تغيير پست رو بهشون داده بود.

:2: :2: استقلالی

BKM_MAHDI
15-07-2007, 21:55
ربطي به اين قضيه نداره.

اگه ربط داشت اسم علي كريمي و جواد كاظميان به عنوان گاوهاي پيشوني سفيد نام برده نميشد.

afsane_tab
15-07-2007, 21:56
عنايتي يك مهره اي هست شاخص در ليگ ايران وبه قولي گاوپيشوني سفيده مثل علي كريمي .تو تك تك لحظه ها با دوتا يار پرستينگ شده بود . اين يك مزيت واسه ي تيم ما بود چون يارگيري اونا باعث غفلت مدافعان از بازيكناني چون زندي هاشميان ومبعلي شده بود و اونا ميتونستند توي فضاي نيمه خالي بتازند كه همينطور هم بود.

رد گم کنی هستش همه میدونن عنایتی تو تیم ملی نمیتونه بازی کنه
پیاز هم جز میوه ها شد

BKM_MAHDI
15-07-2007, 22:04
نه اتفاقا عاليه. وقتي علي دايي گل نميزد همه بهش گير ميدادن در صورتيكه اون هميشه 30 يا 40 نفر رو به هواي يارگيري دنبال خودش ميكشوند با حركات بدون توپش ( كه يكي همينو ياد داشت يكي هم گل زدن ) باعث آزادي ساير بازيكنان ميشد.حالا هم عنايتي

Maysam-BFU
15-07-2007, 22:49
نتیجه نهایی : کره جنوبی و بحرین را نمی گید ؟؟

اگه گفتید بگید کی گل هاشو زد و در چه دقیقه ای !!

Enter
15-07-2007, 22:54
خاک توسرمون که اول بایدبزنن توسرمون تاشروع کنیم به دویدن

XirowN
15-07-2007, 23:01
دقیقا شک ندارم با مالری مساوی میکنیم !

Maysam-BFU
15-07-2007, 23:15

namakdoon
15-07-2007, 23:17
دقیقا شک ندارم با مالری مساوی میکنیم !

به نظر من می بازیم
:18: :18: :18:

mehdi0016
16-07-2007, 00:29
نه به نظر من نه تيريپ لاو دارن نه بد بازي كرد . نكنه ميخواهيد خطيبي جايگزينش بشه. عنايتي يك مهره اي هست شاخص در ليگ ايران وبه قولي گاوپيشوني سفيده مثل علي كريمي .تو تك تك لحظه ها با دوتا يار پرستينگ شده بود . اين يك مزيت واسه ي تيم ما بود چون يارگيري اونا باعث غفلت مدافعان از بازيكناني چون زندي هاشميان ومبعلي شده بود و اونا ميتونستند توي فضاي نيمه خالي بتازند كه همينطور هم بود.
تيم ما در نيمه ي اول مثل بازي گذشتهافتضاح و در نيمه ي دوم با صلابت وبا شخصيت قهرماني بود اما اين چيني ها بودند كه با فوتبال ايتاليايي و دفاعي از شكست جلوگيري كردند

درباره مسی حرف میزنی یا عنایتی ؟؟!!!
عنایتی در دماغ و درازا شاخصه و اصلا هم گاو نیست (با پیشانی سفید) !!
اون گلهایی رو که تو تیم ملی زده همگی تک به تک و یا از فاصله 6-7 متری بوده ؛ تازه درسته که پست تخصصیش نیست ولی بازیکن در حد تیم ملی باید یه جایی برای خودش دست و پا کنه و حداقل یه حرکت مثبت داشته باشه . مگه زندی پستش دفاع چپه ؟ تو اروپا هافبک وسط و پشت مهاجم ها بازی میکنه و کلا کار هجومیش بهتره ولی داره سعی شو میکنه و بد هم کار نمیکنه .
عنایتی یه حرکت مثبت داشت و اونم بعد دریبل دروازبان رفت تو اوت تا قلعه نویی عصبانی و اخراج بشه .
در عوض هاشمیان خیلی کارش درسته ، حتی وقتی میبینه هافبک ها توپ نمیرسونن خودش میاد عقب و چند تا پاس جالب هم انداخت . تاز تکنیکش هم بد نیست و داره بهتر هم میشه ؛ خلاصه خیلی زحمت میکشه و با جون و دل بازی میکنه .
به نظر من مشکل اصلی سر مربی تیمه با این مهره چینی افتضاح . 2 تا بازی کردیم و این همه هم اردو قبلش هنوز نتونسته ترکیب ثابت رو پیدا کنه ؟!!

chovalier
16-07-2007, 01:37
دوستان یه لطفی می کنید که اینجا بحث نکنید و یه تاپیک توی متفرقه بزنید و به جزئیات بپردازید؟:46:
اینجا دیگه داره خیلی بد به هم می ریزه ... ممنونم:11:

bb
16-07-2007, 08:30
شرمنده پست اشتباهی

jak_1300
16-07-2007, 08:48
باشگاه رئال مادريد دقايقي پيش اعلام داشت كه از به خدمت گرفتن شوستر به عنوان سرمربي تيمش بسيار پشيمون شده و قصد به خدمت گرفتنه مربي بسيار خفن و با كلاس ايران رو داره و همچنين اين باشگاه اعلام داشت يكي از دلايل به خدمت گرفتنه امير قلعه نوعي به عنوان سرمربي جديد رئال مادريد بازيهاي درخشان تيم ملي ايران در جام ملتهاي آسياست قابل ذكر هست كه سخنگويه باشگاه رئال مادريد با اشاره به افتخارات آقايه قلعه نوعي كه پس از سه سال توانست تيم پر طرفداره استقلال را به قهرماني برساند افزود يكي از از دلايلي كه اين مربي را انتخاب كرده اين است كه آقايه قلعه نوعي هميشه خدا رو شاكر است

masoud908
16-07-2007, 09:29
بابا تاپیک به تاپیک اس ام اس ها تبدیل شده!
در ضمن چرا هیچکس نتیجه بازی کره رو نگفت؟

کره 1 - بحرین 2

BKM_MAHDI
16-07-2007, 09:32
بابا تاپیک به تاپیک اس ام اس ها تبدیل شده!
در ضمن چرا هیچکس نتیجه بازی کره رو نگفت؟

کره 1 - بحرین 2

جدي ميگي ؟ امسال جام شگفتيها توي آسياست.

استراليا كه پيچيد. اينم از كره .نتايج ژاپن چي ميگه ؟

masoud908
16-07-2007, 09:42
جدي ميگي ؟ امسال جام شگفتيها توي آسياست.

استراليا كه پيچيد. اينم از كره .نتايج ژاپن چي ميگه ؟
جدی نمیگم..
شوخی کردم..

BKM_MAHDI
16-07-2007, 09:43
گفتم با خودم بحرين تيمي نيست كه به كره 2تا بزنه حتما 5 تا زده

Saman-tci
16-07-2007, 09:45
بابا بی خیال شید دیگه ....
بسه مسخره بازی !!!!!!
نا سلامتی تیم کشورتونه .... حالا چه خوب بازی کنه و چه بد فعلا باید حمایتش کرد تا وقتی که از مسابفات برگرده .....
این اقای Jak هم که اینجا رو کرده جایی برای مسخره کردن و بازی گرفتن اشخاص ....
اخه کدوم مربی رو سراغ دارید که از اسم یه تیمی مثل مکزیک که سوم کوپا امریکا شد نترسه و بره توی کشوره خودشون با اون تیم بازی کنه .....
به خدا هر مربی دیگه ای بود 4 تا تیم اسیایی که رنکینگشون زیر 100 جهانه دعوت میکرد تو تهران 5 تا بهشون میزد و دیگه خدا رو بنده نبود .....
یه مقدار منطقی حرف بزنین ..... اخه شما که دایما میگید عنایتی بد بازی کرد حتما سر از فوتبال درمیارید و میدونید که پست تخصصی عنایتی هافبک چپ نیست ....همون جوری که پست زندی هم دفاع چپ نیست .... عنایتی رو باید در نوک حمله ازش استفاده کرد چون ضربات نهایی خوبی میزنه ..... در اصل یه تموم کننده خوبیه ..... برای همین 2 فصل اقای گل لیگ شد ....
حالا این دیگه برمیگرده به شعور یه مربی که چطور از یه بازیکنش توی پسته تخصصیش استفاده کنه .....!!!
من نمیگم قلعه نوعی توی این 2 بازی خوب کار کرد چون واقعا یه حرفیه که از روی عقل زده نمیشه ولی میگم با 2 بازی ودر اون شرایط اب و هوایی نمیشه در مورد یه مربی و بازیکن نظر داد .....
بابا به خدا توی اون رطوبت و گرما اگه راه هم بری تمام لباست خیس اب میشه وای به حاله این که بخوای 90 دقیقه هم توی زمین 120 متری بازی کنی .....
به مقدار شرایط رو درک کنید .......
اینقدر هر چیزی رو سوژه مسخره کردن قرار ندید .... اونم تیم ملی کشورتون رو .....
10 روز تحمل کنید و بعد هر چی دلتون خواست بگید .... فعلا بی خیال این حرفا بشید ( خواهشا ) ... ممنون

BKM_MAHDI
16-07-2007, 09:48
من كاملا طرفدار امير خان وتيمش هستم وحمايتش هم ميكنم . وخيلي هم از بازي هاي ايران راضي هستم.اينو توي پست هاي بالام ميتونيد متوجه بشيد.
شايد بگيد چرا ايران مثل هميشه چين رو 4 1 نبرد چرا به ازبكستان 5 تا نزد ولي من ميگم همينها خوب بود سطح فوتبال آسيا بلارفته ژاپن واستراليا رو نيگا كنيد به چه روزي افتادند

jak_1300
16-07-2007, 10:07
عزيزم شان فوتباله ايران اين نيست چي ميدونين از فوتبال شما من عمري خودم وفوتبال بازي ميكردم هم بازيم و رفيقمم تو مالزي رو نيمكته
اينكه ميگي هوا گرمه و از اين حرفا همش بهانست اين همه مربي بردن يك ميني بوس مربي داره ايران اخرش اينجوري بازي ميكنه مگه تيم ژاپن نيست مگه تيم چين نيست مگه تيم عراق نيست مگه تيم عربستان نيست فقط واسه ايران هوا گرمه نه عزيزم اينا همش بهونه هست البته بي تاثير نيست اما نيمتونه اين همه تاثير داشته باشه
آقايه دنيزلي وقتي اومد پرسپوليس دوتا بازي برايه اول پرسپوليس رو تو مدت دو هفته كه با تيم بود برابر سپاهان مساوي كرد اما تيمش قشنگ بازي ميكرد بعد از دو بازي پرسپوليس انقدر قشنگ بازي ميكرد كه تويه روزه غيره تعطيل 70 هزار نفر ميرفتن استاديم و همه كيف ميكردن از بازيه پرسپوليس در شرايطي كه اين همه بازيكن نداشت
پسره خوب آقا سامان تيميلي ما بهترين بازيكنايه آسيا رو داره بايد خوب بازي كنه يكيش رو ميخواي معرفي كنم برات
سعي كنين خودتون رو گول نزنين مثله اين ميمونه كه يه نفر ميخواد چيزي رو كه متعلق به يه ملت هس رو بندازه تو چاه با لجبازيهاش وما هم حمايتش كنيم

BKM_MAHDI
16-07-2007, 10:13
jak عزيز منم مثل شما عمرم توي فوتبال بوده و بازي كردم ( در حد جونيور بايانو ). از آناليز و تحليل فوتبالم يه چيزهايي حاليمه ( در حد فيليپ اسكولاري ) به گرم بودن هوا نميشه بهانه آوردولي از تيم هايي مثل استراليا عربستان كره وحتي ژاپن بهتر بازي كرديم. اگر چين بازي زشت دفاعي رو در نيمه ي دوم نداشت الان من وشما داشتيم از گل هاي عنايتي و هاشميان تعريف ميكرديم.در ضمن فوتبال فقط نتيجه گيري نيست فقط قشنگ بازي كردن هم نيست .ايران هر كدومشو نسبت به خودش و آسيا خوب تو چمته داشت هم هر دو بازيش رو نتيجه گرفت وهم نيمه دوم هاي با شخصيتي داشت. نيمه ي دوم هميشه ملاك بازي باشه نه نيمه ي اول.

تيم بزرگ نيمه ي دوم خوبي داره نه نيمه ي اول.نيمه ي اول مخصوص آناليز ومحك زدنه نيمه ي دوم هم نيمه ي من وامير خان وخوزه مورينيو و فيل بزرگ ورايكارد وگوليت و .................................... است

Saman-tci
16-07-2007, 10:14
بابا بی خیال شید دیگه ....
بسه مسخره بازی !!!!!!
نا سلامتی تیم کشورتونه .... حالا چه خوب بازی کنه و چه بد فعلا باید حمایتش کرد تا وقتی که از مسابفات برگرده .....
این اقای Jak هم که اینجا رو کرده جایی برای مسخره کردن و بازی گرفتن اشخاص ....
اخه کدوم مربی رو سراغ دارید که از اسم یه تیمی مثل مکزیک که سوم کوپا امریکا شد نترسه و بره توی کشوره خودشون با اون تیم بازی کنه .....
به خدا هر مربی دیگه ای بود 4 تا تیم اسیایی که رنکینگشون زیر 100 جهانه دعوت میکرد تو تهران 5 تا بهشون میزد و دیگه خدا رو بنده نبود .....
یه مقدار منطقی حرف بزنین ..... اخه شما که دایما میگید عنایتی بد بازی کرد حتما سر از فوتبال درمیارید و میدونید که پست تخصصی عنایتی هافبک چپ نیست ....همون جوری که پست زندی هم دفاع چپ نیست .... عنایتی رو باید در نوک حمله ازش استفاده کرد چون ضربات نهایی خوبی میزنه ..... در اصل یه تموم کننده خوبیه ..... برای همین 2 فصل اقای گل لیگ شد ....
حالا این دیگه برمیگرده به شعور یه مربی که چطور از یه بازیکنش توی پسته تخصصیش استفاده کنه .....!!!
من نمیگم قلعه نوعی توی این 2 بازی خوب کار کرد چون واقعا یه حرفیه که از روی عقل زده نمیشه ولی میگم با 2 بازی ودر اون شرایط اب و هوایی نمیشه در مورد یه مربی و بازیکن نظر داد .....
بابا به خدا توی اون رطوبت و گرما اگه راه هم بری تمام لباست خیس اب میشه وای به حاله این که بخوای 90 دقیقه هم توی زمین 120 متری بازی کنی .....
به مقدار شرایط رو درک کنید .......
اینقدر هر چیزی رو سوژه مسخره کردن قرار ندید .... اونم تیم ملی کشورتون رو .....
10 روز تحمل کنید و بعد هر چی دلتون خواست بگید .... فعلا بی خیال این حرفا بشید ( خواهشا ) ... ممنون

Saman-tci
16-07-2007, 10:34
من عمري خودم وفوتبال بازي ميكردم هم بازيم و رفيقمم تو مالزي رو نيمكته

من حاضرم هر جا که گفتی بیام باهات بازی کنم ..... با هم قرار میزاریم که هر کی باخت دیگه صحبت از فوتبال و اینجور چیزا نکنه ... با اینکه من 2 سال پیش سر همین فوتبال رباط صلیبی زانوم پاره شد و عمل کردم ولی هنوزم میرم بازی میکنم .....
در ضمن سلام به اون رفیقتم برسون ....

مگه تيم عراق نيست مگه تيم عربستان نيست فقط واسه ايران هوا گرمه نه عزيزم اينا همش بهونه هست
حتما میدونی که این هوا برای بازیکنان عریستان و عراق بهتریم هوا هست .... اونا که بدتر از اینو توی کشورشون تجربه کردن ... پس به این هوا عادت دارن

پسره خوب آقا سامان تيميلي ما بهترين بازيكنايه آسيا رو داره بايد خوب بازي كنه يكيش رو ميخواي معرفي كنم برات

نه دوست من من احتیاجی ندارم شما اسم بازیکنان کشورمو بهم بگی .... من خیلی خوب مشخصاتشون رو میدونم ..... اگه میگی تیم ملی ما بهترینه پس 11 نفر بهترین هستن نه یه نفر !!!!

سعي كنين خودتون رو گول نزنين مثله اين ميمونه كه يه نفر ميخواد چيزي رو كه متعلق به يه ملت هس رو بندازه تو چاه با لجبازيهاش وما هم حمايتش كنيم

دوست من این بنده خدا که 5 تا مربی از رده سنی مختلف برده تا هم از تجربشون استفاده کنه و هم حرف و حدیثی مثل الان پیش نیاد .... اگه شما خیلی عشق پرسپولیس داری حتما میدونی که ناصر ابراهیمی هم جزو کادر مربیان تیم هست ....

بازم میگم خواهشا خواهشا خواهشا تا بعد از پایان بازی ها اینجور حرفها رو تمومش کنید ....

jak_1300
16-07-2007, 10:34
ذكر تلفزيون استراليا عن طريق محللها الرياضي لمباراة ايران وجامايكا والتي انتهت بفوز عريض

لمنتخب ايران بثمانية اهداف مقابل هدف واحد والتي جرت احداثها يوم الاثنين الماضي, ذكر أن اللاعب مسعود شجاعي

لديه امكانيات عاليه وتكتيك جميل .. ولّقبه المحلل بأنه "مارداونا آسيا" جديد !!

جدير بالذكر ان اللاعب قدّم مستوى رائع في المباراة وصلّح هدفين من اصل ثمانية !

واعطى بعض الفنيات الجميلة ..

jak_1300
16-07-2007, 10:38
من حاضرم هر جا که گفتی بیام باهات بازی کنم ..... با هم قرار میزاریم که هر کی باخت دیگه صحبت از فوتبال و اینجور چیزا نکنه ... با اینکه من 2 سال پیش سر همین فوتبال رباط صلیبی زانوم پاره شد و عمل کردم ولی هنوزم میرم بازی میکنم .....
در ضمن سلام به اون رفیقتم برسون ....

حتما میدونی که این هوا برای بازیکنان عریستان و عراق بهتریم هوا هست .... اونا که بدتر از اینو توی کشورشون تجربه کردن ... پس به این هوا عادت دارن

نه دوست من من احتیاجی ندارم شما اسم بازیکنان کشورمو بهم بگی .... من خیلی خوب مشخصاتشون رو میدونم ..... اگه میگی تیم ملی ما بهترینه پس 11 نفر بهترین هستن نه یه نفر !!!!

دوست من این بنده خدا که 5 تا مربی از رده سنی مختلف برده تا هم از تجربشون استفاده کنه و هم حرف و حدیثی مثل الان پیش نیاد .... اگه شما خیلی عشق پرسپولیس داری حتما میدونی که ناصر ابراهیمی هم جزو کادر مربیان تیم هست ....

بازم میگم خواهشا خواهشا خواهشا تا بعد از پایان بازی ها اینجور حرفها رو تمومش کنید ....

اوكي موافقم ميشه يه تايپيك بزني كه اونجا بشه راجبش بحث بشه انتقادو از اين چيزا

BKM_MAHDI
16-07-2007, 12:40
توي اين مسابقتون من هم

به عنوان پيشكسوت ( بهترين فوتباليست دنيا در دروران ژوراسيك بازي با تخم مارماغولا )

به عنوان داور ( در عهد پارينه سنگي داور مسابقه ي فينال بين تيم هاي عميل چكش و مرمرخان بودم )

به عنوان مربي ( عهد دقيانوس مربي تيم فيليياكتوس بودم )

حضور دارم

borderlessboy
16-07-2007, 13:13
من كاملا طرفدار امير خان وتيمش هستم وحمايتش هم ميكنم . وخيلي هم از بازي هاي ايران راضي هستم.اينو توي پست هاي بالام ميتونيد متوجه بشيد.
شايد بگيد چرا ايران مثل هميشه چين رو 4 1 نبرد چرا به ازبكستان 5 تا نزد ولي من ميگم همينها خوب بود سطح فوتبال آسيا بلارفته ژاپن واستراليا رو نيگا كنيد به چه روزي افتادند

ما ميخايم ماله ما هم بره بالا ولي به نطر ميرسه اينجور نشده
براي همين اين مسايل پيش مياد

Saman-tci
16-07-2007, 13:30
سلام [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][1].gif

گزارشگران این تاپیک : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برنامه ی گزارشات تا پایان دور اول :

خودم

يكشنبه ۲۴/۴/۸۶ ، ورزشگاه بوكيت جليل مالزى
(بازى شماره ۱۶) چين - ايران (ساعت 13:50دقيقه)

چهارشنبه ۲۷/۴/۸۶ ، ورزشگاه جاكابارينگ اندونزى
(بازى شماره ۲۴) عربستان - بحرين (ساعت 13:50 دقيقه)

دوشنبه ۲۵/۴/۸۶ ، ورزشگاه سوپاچالاسى تايلند
(بازى شماره ۶) عمان - عراق (ساعت 16:05 دقيقه)

شنبه ۲۳/۴/۸۶ ، ورزشگاه گلورا بانگ اندونزى
(بازى شماره ۲۱) عربستان - اندونزى (ساعت 16:05 دقيقه)

سامان جون

پنجشنبه ۲۸/۴/۸۶ ، ورزشگاه بوكيت جليل مالزى
(بازى شماره ۱۷) مالزى - ايران (ساعت 16:05 دقيقه )

يكشنبه ۲۴/۴/۸۶ ، ورزشگاه گلورا بانگ اندونزى
(بازى شماره ۲۲) بحرين - كره جنوبى (ساعت 16:05 دقيقه)

دوشنبه ۲۵/۴/۸۶ ، ورزشگاه آرمى هوشى مينه ويتنام
(بازى شماره ۱۲) قطر - امارات (ساعت 13:50 دقيقه)

پنجشنبه ۲۸/۴/۸۶ ، ورزشگاه شاه عالم مالزى
(بازى شماره ۱۸) ازبكستان - چين (ساعت 16:50 دقيقه )

رامیار جون

دوشنبه ۲۵/۴/۸۶ ، ورزشگاه ماى رينه ويتنام
(بازى شماره ۱۱) ويتنام - ژاپن (ساعت 13:50 دقيقه)

شنبه ۲۳/۴/۸۶ ورزشگاه بوكيت جليل مالزى
(بازى شماره ۱۵) مالزى - ازبكستان (ساعت 13:50 دقيقه)

چهارشنبه ۲۷/۴/۸۶ ، ورزشگاه گلورا بانگ اندونزى
(بازى شماره ۲۳) اندونزى - كره جنوبى (ساعت 13:50 دقيقه)

دوشنبه ۲۵/۴/۸۶ ، ورزشگاه راجامانگالا تايلند
(بازى شماره ۵) تايلند - استراليا (ساعت 16:05 دقيقه)

موفق باشید ...

Chavolier جان اگه میتونی برنامه من رو عوض کن .....
تمام بازی های ایران رو بده به من .. تا ایشالا فینال
پس اگه شما و بقیه دوستان راضی باشن تمام بازیهای ایران رو من گزارش میکنم .... خوبه ...؟

chovalier
16-07-2007, 16:29
بچه ها تمومش کنید دیگه اینو دارم جدی می گم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
شما یادتون رفته که قابلیتی به نام پیغام خصوصی هم دارید که می تونه از پاشیده شدن یه تاپیک جلوگیری کنه؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
تو پیغام خصوصی برین هر چی می خواین به هم دیگه بگین چرا این تاپیک رو به هم می ریزین؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
رجوع شود به صفحه ی دوم پست اول [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][1].gif

chovalier
16-07-2007, 16:35
خب به گزارش بازی ها اگه بشه (!) می پردازم ... سامان جان اشکالی نداره شما هر بازی ای رو می تونی گزارش کنی:10:
بازی های قبلی :

ژاپن 4-1 ویتنام
امارات 2 - 1 قطر
از این گروه تیم های ژاپن و ویتنام به مرحله ی بعدی صعود کردند !
ضمنا بازی های :
عمان - عراق همچنان با نتیجه ی 0 - 0 مساوی دنبال می شه ! ولی استرالیا با یک گل از تایلند جلو هست !

borderlessboy
16-07-2007, 16:40
بچه ها تمومش کنید دیگه اینو دارم جدی می گم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
شما یادتون رفته که قابلیتی به نام پیغام خصوصی هم دارید که می تونه از پاشیده شدن یه تاپیک جلوگیری کنه؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
تو پیغام خصوصی برین هر چی می خواین به هم دیگه بگین چرا این تاپیک رو به هم می ریزین؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
رجوع شود به صفحه ی دوم پست اول [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][1].gif

تاييد ميشه

chovalier
16-07-2007, 16:44
گل استرالیا رو Michael Beauchamp به ثمر رسوند و کارت زرد John Aloisi از استرالیا !
استرالیا واقعا داره عالی بازی می کنه

chovalier
16-07-2007, 16:47
خب مثل اینکه همه ی گزارشا رو من باید بکنم !
باشه !
ترکیب تیم ملی عراق :
22 G Noor Sabri Abbas
2 D Jassim Gholam
3 D Bassim Abbas
4 D Khaldoun Ibrahim
15 D Ali Hussein Rehema
5 M Nashat Akram
8 M Ahmed Abid Ali
11 M Hawar Mohammed
18 M Mahdi Karim
24 M Qusay Munir
10 F Younis Mahmoud
ترکیب تیم عمان :
26 G Ali Al Habsi
2 D Mohamed Rabia
6 D Issam Fayel
17 D Hassan Yousuf
10 M Fawzi Basheer
12 M Ahmed Mubarak
21 M Ahmed Hadid
8 F Badar Mubarak
11 F Yousuf Sha'ban
15 F Ismail Al Ajmi
20 F Imad Ali

chovalier
16-07-2007, 16:49
ترکیب تیم تایلند :
18 G Kosin Hathairatanakul
2 D Suree Sukha
5 D Niweat Siriwong
6 D Nataporn Panrit
16 D Kiatprawut Saiwaew
10 M Tawan Sripan
12 M Nirut Surasiang
8 F Suchao Nutnum
13 F Kiatisuk Senamuang
14 F Teerathep Winothai
17 F Sutee Suksomkit
ترکیب استرالیا :
1 G Mark Schwarzer
6 D Michael Beauchamp
22 D Mark Milligan
5 M Jason Culina
7 M Brett Emerton
8 M Luke Wilkshire
13 M Vince Grella
20 M David Carney
23 M Mark Bresciano
9 F Mark Viduka
15 F John Aloisi
بسیار عجیبه که هری کیول روی نیمکته و استرالیا داره عالی بازی می کنه !

chovalier
16-07-2007, 16:52
خب نیمه اول با نتایج زیر تموم شد :

عمان 0 - 0 عراق
= = = = =
استرالیا 1 - 0 تایلند
استرالیا برای صعود نیاز به گل های بیشتری داره !
من فعلا می رم ...

chovalier
16-07-2007, 17:47
خب استرالیا گل ]چهارم رو هم زد !:46:
خب با این نتیجه استرالیا صعود حواهد کرد !!!!!

chovalier
16-07-2007, 18:02
خب نتایج نهایی :

استرالیا 4 - 0 تایلند
عمان 0 - 0 عراق
دو تیم استرالیا و عراق سعود کردند !

masoud908
16-07-2007, 18:43
خب نتایج نهایی :

استرالیا 4 - 0 تایلند
عمان 0 - 0 عراق
دو تیم استرالیا و عراق سعود کردند !
اصلا هیچکس باورش نمیشد استرالیا بره بالا...
در ضمن :
سعود:صعود

BKM_MAHDI
16-07-2007, 18:55
بي خيال با عربستان سعودي اشتباه شد .

كدوم به عنوان تيم اول رفت ؟

از جاپون چه خبر ؟

sonyericsson_w
16-07-2007, 19:21
من فکر کنم استرالیا یه کم به خودش اومده فکر میکرد میاد آسیا تیمهای آسیا رو راحت میبره و قهرمان دید اینجوریام نیست حالا دیگه خیلی خوب بازی میکنه ولی به ویتنام 4 گل زدن هنر نیستا و با همه این حرفا japan قهرمانه چون ایران اگه بخواد اینجوری بازی کنه که 2 -3 گل بخوره تا بزنه مطمئنا جلو عربستان یا کره کم میارها

Alaska
16-07-2007, 19:39
استرالیا را 99 % حذف شده بدانید ......
این اولین حذف شده بزرگ .......

یادم باشه از این به بعد روی این 1 درصد ها بیشتر حساب کنم.

XirowN
16-07-2007, 20:46
استرالیا باید بره کفاشی ( چه ربطی داره )
یعنی بره گمشه

pedram_ashena
16-07-2007, 21:07
efiz كجاست؟؟كم كار شده!!!

استراليا فينال با ژاپن

XirowN
16-07-2007, 21:18
اعتراض میکنم
یعنی چی ادم میره میشینه تلویزیون میبینه اولا
دوما تایپک برای چیه ؟ برای اینه که بحث کنیم فیض ببریم و قانع شیم

XirowN
16-07-2007, 21:22
بذارین اصلا از اول براتون بگم
ایران و کره و چین و زاپن میان نیمه نهایی
ژاپن ایرانو میزنه
کره چینو میزنه
بعد کره ژاپن رو میزنه و قهرمان میشه حالا نگاه کنید

namakdoon
16-07-2007, 21:33
ایران و ژاپن در فینال،ایران هم قهرمانه
شک نکن

MeMri
16-07-2007, 21:41
دمش گرم ،خیلی دوست داشتم استرالیا بیاد بالا ولی دوست دارم ایـــــــــــــــران قهرمان بشه

Maysam-BFU
16-07-2007, 22:44

باهات موفقم ، بهتره بخث های حاشیه ای رو کنار بزاریم.

Maysam-BFU
16-07-2007, 22:45
اگه به ایران یک شک مثل استرالیا داده بشه خیلی خوب میشه.

بچه ها به تیم ملیتون امیدوار باشید. :40:

Maysam-BFU
16-07-2007, 22:52

jak_1300
17-07-2007, 08:28
دوستان من رو كه قبول ندارين فدايه سرتون حداقل حشمت مهاجراني رو قبول دارين كه پس بخونين:

حشمت‌ مهاجرانى‌ مثل‌ هميشه‌ دلش‌ براى‌ ايران‌ و تيم‌ملى‌ مى‌تپد و مثل‌ هميشه‌ دوست‌ دارد که‌ جز قهرمانى‌ نصيب‌ ما در جام‌ ملت‌ها نشود. اين‌ بحث‌ احساسى‌ قضيه‌ است‌ اما او به‌ عنوان‌ يک‌ کارشناس‌ خبره‌ نگاه‌ ويژه‌اى‌ به‌ بازيهاى‌ تيم‌ملى‌ دارد و نقايصى‌ را در تيم‌ مى‌بيند که‌ مانع‌ کوچکى‌ مقابل‌ آن‌ آرزو است. صحبت‌ کردن‌ با حشمت‌خان‌ هميشه‌ يک‌ کلاس‌ درس‌ است، اگر دوست‌ داشتيد با ما به‌ وسعت‌ يک‌ گفتگو همکلام‌ شويد!
حشمت‌خان! تيم‌ملى‌ را چگونه‌ ديديد؟
من‌ بارها گفته‌ام‌ که‌ ستاره‌ها تيم‌ را نمى‌سازند، بلکه‌ اين‌ تيم‌ است‌ که‌ ستاره‌ها را مى‌سازد. ما بايد از اتکاى‌ مطلق‌ به‌ بازيکنان‌ عبور کنيم‌ و به‌ جاى‌ دل‌ بستن‌ به‌ خلاقيت‌ فردي، به‌ دنبال‌ کار تيمى‌ باشيم.
اما به‌ هرحال‌ دو بازى‌ را بدون‌ باخت‌ پشت‌ سر گذاشتيم؟
درست‌ است‌ اما يادمان‌ نرود که‌ در سال‌ 1998 برزيل‌ پرستاره‌ترين‌ تيم‌ مسابقات‌ بودو با استفاده‌ از خلاقيت‌ بازيکنان‌ حتى‌ به‌ فينال‌ هم‌ رسيد اما در پايان‌ اين‌ فرانسه‌ بود که‌ قهرمان‌ جهان‌ شد.
...به‌ عبارت‌ ديگر ممکن‌ است‌ جايى‌ خلاقيت‌ ستاره‌ها جواب‌ ندهد.
دقيقاً، من‌ در اين‌ دو بازى‌ ايران‌ را در حد انتظار نديدم، ما کار تيمى‌ درستى‌ نداريم‌ و در کنار آن‌ حتى‌ نمى‌توانيم‌ از خصوصيات‌ فردى‌ انتظار بازيکنان‌ هم‌ به‌ درستى‌ سود ببريم.
مشکل‌ کجاست؟
ما بدون‌ آن‌ که‌ در بازيهاى‌ تدارکاتى‌ خوب‌ تحت‌ فشار قرار بگيريم‌ به‌ جام‌ ملت‌ها آمديم، ضعف‌ها را نشناختيم، طبيعى‌ است‌ که‌ حالا و به‌ مرور زمان‌ متوجه‌ نقايص‌ مى‌شويم‌ و اين‌ آزاردهنده‌ است.
چه‌ بايد کرد؟
به‌ نظر من، اگربخواهيم‌ مربيگرى‌ و رازهاى‌ موفقيت‌ در آن‌ را خيلى‌ خلاصه‌ بيان‌ کنيم، فقط‌ به‌ دوجمله‌ احتياج‌ است: -1 تيم‌ خودت‌ را بشناس‌ -2 تيم‌ حريف‌ را بشناس. کادر فنى‌ تيم‌ملى‌ در اين‌ مقطع‌ بايد با آرامش‌ کامل‌ سعى‌ کند با شناخت‌ دقيق‌ خصوصيات‌ بازيکنان‌ و توانمنديهاى‌ فردى‌ آنها تيم‌ را ارنج‌ کند.
...بازى‌ با مالزي؟
بازى‌ با مالزى‌ فرصت‌ آخر ماست، ما بايد در اين‌ مسابقه‌ ترکيب‌ اصلى‌ را پيدا کنيم‌ و آرامش‌ را به‌ تيم‌ بازگردانيم.
خط‌ دفاعى‌ ما آسيب‌پذير نيست؟
دفاع‌ يک‌ مقوله‌ تيمى‌ است، در کار دفاعى‌ همه‌ بازيکنان‌ بايد کار خودشان‌ را درست‌ انجام‌ بدهند. من‌ يک‌ ناهماهنگى‌ در خط‌ دفاعى‌ تيم‌ملى‌ مى‌بينم‌ که‌ اميدوارم‌ هرچه‌ زودتر برطرف‌ شود، اين‌ مسأ‌له‌ ما را آسيب‌پذير کرده.
حالا به‌ عنوان‌ جمع‌بندي، قهرمان‌ مى‌شويم‌ يا خير؟
من‌ خوش‌بين‌ هستم، شما گروه‌هاى‌ ديگر را ببينيد واقعاً‌ مى‌بينيم‌ که‌ حساب‌ خانه‌ و بازار زمين‌ تا آسمان‌ تفاوت‌ مى‌کرد، آنهايى‌ که‌ روى‌ کاغذ شانس‌ داشتند همه‌ ضعيف‌ عمل‌ کردند. اين‌ نشانه‌ پيشرفت‌ فوتبال‌ در آسيا نيست‌ اما به‌ نفع‌ ما است. با اين‌ وضعيت‌ هنوز هم‌ ما شانس‌ اول‌ هستيم.
راستى‌ امير قلعه‌نوعى‌ چرا اين‌ قدر اخراج‌ مى‌شود؟
ترس‌ از نگرفتن‌ نتيجه‌ مطلوب‌ باعث‌ تشويش‌ مى‌شود اما امير بايد خودش‌ را کنترل‌ کند، اضطراب‌ سرمربى‌ به‌ کل‌ تيم‌ اضطراب‌ تزريق ميكند

jak_1300
17-07-2007, 08:52
جرو بحث مظلومى و قلعه نويى سر ميز شام
ايران ورزشى ـ سرشام، پرويز مظلومى كنار امير قلعه نويى مى نشيند و از روى دلسوزى به آقاى سرمربى مى گويد: «اميرخان! چرا با گزارشگر شبكه ۳ درگير شدى؟»همين جمله مظلومى مثل جرقه اى در انبار باروت است. قلعه نويى با غضب به مظلومى نگاه مى كند و جواب مى دهد: «كدام درگيرى پرويزخان! حرف هايى مى زنى كه از شما بعيد است. درگيرى يعنى اينكه يقه هم را بگيريم و كتك كارى كنيم؛ دلم نمى خواست مصاحبه كنم. مدام برايمان حاشيه مى سازند و انتظار مصاحبه هم دارند!»خلاصه مظلومى كه مى بيند قلعه نويى طاقت شنيدن اين حرف ها را ندارد، ترجيح مى دهد سرميز شام به فكر غذايش باشد تا مشكلاتى كه براى قلعه نويى به وجود آمده است.

CodeName.xM
17-07-2007, 10:13
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

chovalier
17-07-2007, 13:08
جرو بحث مظلومى و قلعه نويى سر ميز شام
ايران ورزشى ـ سرشام، پرويز مظلومى كنار امير قلعه نويى مى نشيند و از روى دلسوزى به آقاى سرمربى مى گويد: «اميرخان! چرا با گزارشگر شبكه ۳ درگير شدى؟»همين جمله مظلومى مثل جرقه اى در انبار باروت است. قلعه نويى با غضب به مظلومى نگاه مى كند و جواب مى دهد: «كدام درگيرى پرويزخان! حرف هايى مى زنى كه از شما بعيد است. درگيرى يعنى اينكه يقه هم را بگيريم و كتك كارى كنيم؛ دلم نمى خواست مصاحبه كنم. مدام برايمان حاشيه مى سازند و انتظار مصاحبه هم دارند!»خلاصه مظلومى كه مى بيند قلعه نويى طاقت شنيدن اين حرف ها را ندارد، ترجيح مى دهد سرميز شام به فكر غذايش باشد تا مشكلاتى كه براى قلعه نويى به وجود آمده است.
جک عزیز , لطف می کنی منبع رو به صورت لینک بنویسی ؟
ممنومم:20:

jak_1300
17-07-2007, 14:05
جک عزیز , لطف می کنی منبع رو به صورت لینک بنویسی ؟
ممنومم:20:

اينم منبع آخره صفحه رو نگاه كنين

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

jak_1300
17-07-2007, 14:06
بچه ها ايران چهارشنبه بازي داره يا پنج شنبه؟

BKM_MAHDI
17-07-2007, 14:34
4 شنبه جك . ساعت 3 فكر ميكنم باشه.

جك بگو طرفدار مازي هستي يا چين ؟ ( طنز )

Honradez
17-07-2007, 14:46
کلیپ گل‌ها:
چین 2-2 ایران

دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](Group_C).avi)(4.09 مگابایت)

;)

jak_1300
17-07-2007, 15:15
4 شنبه جك . ساعت 3 فكر ميكنم باشه.

جك بگو طرفدار مازي هستي يا چين ؟ ( طنز )

من طرفداره ايرانم اما نه به هر قيمتي ميدونين ايران خيلي بالاتر از اين حرفا بايد فوتبال بازي كنه من طرفداره ايرانم اما نه به هر قيمتي اگه قراره ايران اينجوري بره اول بشه همون بهتر كه 100 ساله سياه نشه دوست دارم ايران با اقتدار و به زيبايي اول بشه
ولي رك بگم الان اصلا دوست ندارم ايران اول بشه

ميدونين اگه ايران با تيمي جونتر رفته بود يا به منظور امادگي براي بازيهاي جام جهاني رفته بود دلم نميسوخت اما وقتي ميبينم ايران با تمامه توانش داره تو مسابقات شركت ميكنه و كارش به جايي رسيده كه با مساوي جلويه تيمه چين جشن ميگيره و خدا رو شاكر ميشه حالم از خودم كه ايرني هستم بهم ميخوره كه چقدر بدبخت شديم كه وقتي با تيمي مثله تيمه چين كه بزرگترين افتخارش دومي جام ملتهاست اونم تو كشوره خودش خوشحال ميشيم ميخوام صد ساله سياه ايران اول نشه
ببينيد اگه ايران حذف بشه به نفعه فوتباله ماست دقيقا شده مثله زماني كه برانكو مربي تيم بود بايد ايران حذف بشه تا درست بشه همه چيز باز هم اگه درست نشد باز هم بايد شكست بخوره تا اين مسولاني كه برايه فوتباله ما تصميم ميگيرن و فوتباله مارو سياسي كردن و به اين روز انداختن دست از سره كچله اين فوتبال بردارن

jak_1300
17-07-2007, 15:25
کلیپ گل‌ها:
چین 2-2 ایران

دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](Group_C).avi)(4.09 مگابایت)

;)

لينكت خرابه كه

jak_1300
17-07-2007, 15:26
امروز بازي نيست چرا گزارش نميكنين ها؟؟

ReZa DN
18-07-2007, 10:33
روزنامه استار مالزى گزارش داد: سرمربى تيم فوتبال ايران در خصوص نمايش يويويى(بالا و پايين) فوتبال قهرمان ۳ باره جام ملت هاى آسيا ابراز نگرانى كرد.روزنامه استار مالزى در گزارشى پيرامون تيم ملى فوتبال ايران نوشت: ايران در بازى با چين در حالى كه با نتيجه ۲ بر صفر عقب بود و در آستانه تحمل شكستى سنگين از حريف خود قرار داشت بازى را با تساوى ۲ بر ۲ به پايان برد. قلعه نويى از عقب افتادن ايران در بازى با ازبكستان هم كه با گل به خودى رحمان رضايى حاصل شده بود ، ابراز نگرانى كرد.برپايه اين گزارش، قلعه نويى گفت: ما در ديدار با چين نيمه دوم خوبى داشتيم با وجودى كه چينى ها به نفرات دفاعى خود افزودند. اما من نگران عملكرد بالا و پايين( يويويى) تيم ملى هستم. ما در خصوص اين موضوع فكر مى كنيم و آن را حل مى كنيم. قلعه نويى همچنين از عملكرد حسن رودباريان كه از فاصله ۳۰ مترى ازدفع يك توپ عادى از جانب شائو جى هاى ناتوان بود، دفاع كرد. دروازه بان ايران در گل دوم چين كه توسط مائو جيانكينگ به ثمر رسيد هم ضعيف عمل كرد. قلعه نويى گفت: او (رودباريان) در گل اول داشت توپ را دفع مى كرد اما آن را خوب نديد و در نتيجه توپ وارد دروازه شد. دروازه بان چين هم گل هاى مشابهى دريافت كرد و شما نمى توانيد رودباريان را خيلى هم گناهكار بدانيد. چهارشنبه 27 تير 1386

ReZa DN
18-07-2007, 10:33
سرپرست تيم ملى فوتبال در پاسخ به منتقدان گفت: انسان باشيد و انصاف داشته باشيد. چرا كه پس از رفتن اين كادر فنى هيچ كس به دنبال شما نمى آيد تا هدايت تيم ملى را بر عهده بگيريد.«مهدى مناجاتى» اظهار داشت: كسانى كه كارنامه شان مشخص است، در اين يكى دو روزه از تيم ملى انتقاد كرده اند.آنها فكر مى كنند با رفتن ما مى توانند جاى ما را بگيرند اما مطمئن باشند هيچ كسى دنبال آنها نمى آيد و مربيان خارجى بار ديگر به تيم ملى بازخواهند گشت.وى افزود: مشكل با بعضى از دوستان فوتبالى مان است، آنها كه روزگارى خود بازيكن تيم ملى بودند و مى دانند تيمى كه در غربت حضور دارد در چه شرايطى است. آنها بزرگ ترين فشار را به تيم ملى وارد مى كنند. اگر منتقدان اشخاص معمولى بودند گله اى نداشتيم اما كسانى كه خود روزگارى بازيكن تيم ملى بوده اند باعث تخريب روحيه بازيكنان مى شوند. آنها بدانند كه مى توانند با حمايت كوچك خود دلگرمى براى تيم و مربيان باشند. ما پيش از آن كه به اينجا بياييم فكر مى كرديم كه بايد تنها با حريفان در زمين فوتبال مبارزه كنيم امامطمئن باشيد استوار ايستاده ايم و براى تيم ملى افتخار كسب خواهيم كرد.وى به برخى از اين انتقادها اشاره كرد و گفت: مى گويند كه عمق دفاع ما ايراد دارد اما لطفاً آنها بگويند كه كدام يك از ۳ گلى كه خورديم به دليل ضعف ما در عمق دفاع بود. چهارشنبه 27 تير 1386

ReZa DN
18-07-2007, 10:34
هافبك تيم ملى كشورمان گفت: مالزى در بازى آخر خود قطعاً حيثيتى بازى خواهد كرد كه نبايد از آن غافل بود. «جواد نكونام» به مالزى اظهار داشت: شكست هاى پرگل مالزى مقابل چين و ازبكستان تنها فرصت جبران را براى آنها در بازى آخر قرار داده است كه قطعاً انگيزه مضاعفى را براى دفاع از اعتبارشان مقابل ما خواهند داشت.وى افزود: هدف ايران سرگروهى در مرحله اول بازى ها است و به ناچار بايد پيروزى پرگلى مقابل مالزى به دست آورد هرچند كه حريف ما نيز چيزى براى از دست دادن ندارد و به كسب نتيجه آبرومندانه مى انديشد.هافبك تيم ملى ايران بازى بسته مالزى را محتملخواند و گفت: كادر فنى تدابير خاصى را براى عبور از دفاع چند لايه آنها انديشيده و ما امروز با برنامه ويژه مقابل حريف خود ظاهر خواهيمشد.نكونام در پايان متذكر شد: بازيكنان ايران براى تصاحب جام قهرمانى بازى ها همقسم شده اند و مطمئن باشيد نهايت تلاش و سعى خود را در دستيابى به اين مهم به كار خواهند بست چرا كه اين حق فوتبال ايران است. چهارشنبه 27 تير 1386

M_E_H_D_I
18-07-2007, 10:40
منم فكر كنم بازي سختي را در پيش داريم.

BKM_MAHDI
18-07-2007, 10:41
يك سوال احمقانه .

بازي ساعت چنده ؟

M_E_H_D_I
18-07-2007, 10:45
يك سوال احمقانه .

بازي ساعت چنده ؟

چرا خودتو دست كم ميگيري كجاش احمقانس
بازي ساعت 4 مي باشد.
در ضمن من تا يك دقيقه قبل بازي با چين خبر نداشتم چه ساعتيه.!!!!

BKM_MAHDI
18-07-2007, 10:53
مرسي از دالداريت

3 يا 4 ؟ ..............

namakdoon
18-07-2007, 11:35
مرسي از دالداريت

3 يا 4 ؟ ..............

4:46: .

Saman-tci
18-07-2007, 11:46
گزارش بازی امروز ایران با مالزی به عهده منه .....
اقا راستی من یه کلیپ دارم از لحظات ابتدایی بازی ایران و ازبکستان که از یه کانال عربی ضبط شده ....
من وقتی اینو دیدم تازه فهمیدم چرا این همه تلویزیون خودمون بعضی از لحظات رو سانسور میکنه ....
هر کی خواست بگه تا براش لینکشو بزارم .... تماشاگران ایرانی هستند .....

namakdoon
18-07-2007, 11:49
اقا راستی من یه کلیپ دارم از لحظات ابتدایی بازی ایران و ازبکستان که از یه کانال عربی ضبط شده ....
من وقتی اینو دیدم تازه فهمیدم چرا این همه تلویزیون خودمون بعضی از لحظات رو سانسور میکنه ....

بذار بوینیم :10:
منتظریم

jak_1300
18-07-2007, 13:06

بذار ديگه منتظره چي هستي بذار

BKM_MAHDI
18-07-2007, 13:10
بذار ديگه منتظره چي هستي بذار

تاييد شد . بزار ديگه

chovalier
18-07-2007, 14:12
دوستان می شه اینقدر تایید نکنید ؟ تاپیک به هم ریخت .:5:
لطف کنید به سامان پیغام خصوصی بزنید .:46:
ممنونم:10:

masoud908
18-07-2007, 15:03
تاييد شد . بزار ديگه
تایید میشه...بذار دیگه ...
اینم به افتخار شوالیر...
ایران خدا کنه 6 تا بزنه که روی همه تیم ها کم شه...

jak_1300
18-07-2007, 15:07
شش تا گل زدن به مالزي افتخار نداره كه اصلا هزار تا بزنه به مالزي چه ارزشي داره

*** خدارو شاكريم***

Saman-tci
18-07-2007, 15:38
ایران ---- مالزی

ساعت 15:30 | بازيکنان دو تيم وارد زمين شده اند و در حال گرم کردن خود می باشند.

Saman-tci
18-07-2007, 15:39
ساعت 15:32 | ساعاتي پيش باران بسيار شديدی در استاديوم باريد. چمن بازی خيس است. هم اکنون نم نم باران می آيد.

Saman-tci
18-07-2007, 15:41
Asian Cup 2007 Finals - Group C
Match No: 23
Wednesday, July 18 2007 800 PM
National Stadium Bukit Jalil, Kuala Lumpur, MAS

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] --------------------- [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

1 - حسن رودباریان
2-رحمان رضایی
3- سید جلال حسینی
4- مهدی مهدوی کیا
5- اندرانیک تیموریان
6- جواد نکونام
7- فریدون زندی
8- علی کریمی
9- ایمان مبعلی
10 - وحید هاشمیان
11 - رضا عنایتی

داور : محسن بسما ( سوریه )

masoud908
18-07-2007, 15:44
خوب ایران اگر اول شه باید با کره جنوبی بازی کنه و اگر دوم شه با عربستان...

Saman-tci
18-07-2007, 15:51
ساعت 15:37 | ايرانيان مقيم مالزی که تعدادشان زياد هم هست وارد استاديوم شده اند و با هماهنگي ليدرهای ايرانی در حال تشويق تيم فوتبال کشورمان هستند.

ساعت 15:52 | بازيکنان دو تيم به داخل رختکن رفتند. تا دقايقي ديگر بازي آغاز خواهد شد.

masoud908
18-07-2007, 15:54
ساعت 15:37 | ايرانيان مقيم مالزی که تعدادشان زياد هم هست وارد استاديوم شده اند و با هماهنگي ليدرهای ايرانی در حال تشويق تيم فوتبال کشورمان هستند.

ساعت 15:52 | بازيکنان دو تيم به داخل رختکن رفتند. تا دقايقي ديگر بازي آغاز خواهد شد.
بابا فهمیدیم ماهواره دارید!«چشمک»
در ضمن اون کلیپ رو که گفتی رو هم بذار دیگه...

Saman-tci
18-07-2007, 16:00
ساعت 15:57 | تماشاگران ايراني روبروی جايگاه نشسته اند و به شدت تيم کشورمان را تشويق می کنند.

ساعت 16:02 | سرود ملی دو کشور در حال نواخته شده است. مراسم آغازين بازی در حال انجام است.

masoud908
18-07-2007, 16:02
ساعت 16:5 دقیقه
در تصاویر معلوم شد که رضا عنایتی و رودباریان عین شیر تو ترکیب تیم ملی هستن...

Saman-tci
18-07-2007, 16:10
در استايوم فقط صدای تشويق تماشاگران ايراني به گوش می رسد. حدود 3 هزار ايراني به استاديوم آمده اند.

از آغاز بازی توپ و ميدان در اختيار تيم ايران بوده. بازيکنان ما از جناح راست به روی دروازه مالزی حمله می کنند.

Saman-tci
18-07-2007, 16:13
ووووووووووووووووووووووواا ااای شوت هاشميان پس از برخورد به بدن دروازه بان مالزی توپ به تير افقي برخورد و به کرنر رفت. هاشميان در دو قدمي دروازه مالزی بود.

Saman-tci
18-07-2007, 16:16
ووووووووووووووووووواااای خدای من. پاس عالی به عنايتي رسيد. شوت محکم عنايتي پس از عبور از دروازه بان به تير عمودي دروازه برخورد و به بيرون رفت.

Saman-tci
18-07-2007, 16:19
اکثر بازی در زمين مالزی در حال انجام است. بچه هاي ما از زمين و هوا به روی دروازه مالزی حمله می کنند.

Saman-tci
18-07-2007, 16:21
درصد مالکیت توپ :

ایران : 73%

مالزی : 27%

Saman-tci
18-07-2007, 16:24
چين0 - 0ازبکستان

Saman-tci
18-07-2007, 16:29
رحمان رضايي نزديک بود يک بار ديگر از آن اشتباه ها بکند و تيم ما يک گل دريافت کند. ضربه سر رحمان رضايی را رودباريان به سختي گرفت.

masoud908
18-07-2007, 16:33
پنالتی برای ایران

Zendooni777
18-07-2007, 16:33
همین الان ایران یک پنالتی بدست اورد

نکونام میخواد بزنه

Zendooni777
18-07-2007, 16:34
گل شد

هوراااااااااا

masoud908
18-07-2007, 16:34
پنالتی تبدیل به گل میشه

Saman-tci
18-07-2007, 16:35
ایران 1 --- مالزی 0

گل : نکونام ( پنالتی )

پنالتي به نفع ايران. خطا در محوطه جريمه تيم مالزی به روی علي کريمي.

Zendooni777
18-07-2007, 16:36
یک ضربه از هاشمیان وبرخورد با تیر دروازه

Saman-tci
18-07-2007, 16:38
ووووووووووووووووووووووااا ااای اين هاشميان چقدر بدشانس بوده تا اينجا. ضربه کاشته به روی دروازه مالزی زده شد. توپ به هاشميان رسيد. هاشميان فقط دروازه بان مالزی را پيش رو داشت. شوت محکم هاشميان از دو قدمي دروازه به تير افقی برخورد و به بيرون رفت.

Saman-tci
18-07-2007, 16:42
ووووووااااای پاس کاری عنايتي و مبعلي می توانست دروازه مالزی را برای دومين بار باز کند ولی بی دقتي مبعلي باعث شد توپ با اختلاف زياد از بالاي دروازه به بيرون رود.

Zendooni777
18-07-2007, 16:44
یه کارت زرد بیخود برای هاشمیان

masoud908
18-07-2007, 16:53
خاک بر سرشون با این بازیشون...
شانس اوردن گل هم نخوردن...

Saman-tci
اااااااااااااااوووووووه نزديک بود گل بخورديم! شوت محکم و کات دار بازيکن مالزی در حالی که داشت وارد دروازه ايران می شد توسط عکس العمل زيبای رودباريان دفع شد.

Saman-tci
نيمه اول با نتيجه يک بر صفر به نفع تيم ايران پايان يافت. گل تيم ايران توسط نکونام و از روی نقطه پنالتي به ثمر رسيد.

Saman-tci
18-07-2007, 17:07
اولین تعویض ایران :

رضا عنایتی بیرون
رسول خطیبی داخل

masoud908
18-07-2007, 17:08
چه عجب عنایتی برد بیرون!

Saman-tci
18-07-2007, 17:15
بچه های ما دارند موقعيت های خوب گلزني را يکي پس از ديگري از دست می دهند.

مبعلی از زمين خارج و کاظميان وارد زمين شد.

Saman-tci
18-07-2007, 17:21
شوت محکم تيموريان در آستانه ورود به دروازه مالزی توسط دروازه بان به کرنر زده شد.

Saman-tci
18-07-2007, 17:25
ووووووووووووووووواااای سانتر عالی کاظميان به خطيبي رسيد. ضربه سر خطيبي با اختلاف اندک از کنار دروازه به بيرون رفت.

Saman-tci
18-07-2007, 17:28
کارت زرد برای تيم ايران: رسول خطيبی ( فريب داور ، انداختن خود در محوطه جريمه تيم مالزی به قصد پنالتي )

Saman-tci
18-07-2007, 17:35
ووووووووووووووووووووواااا اای شوت وحيد هاشميان از داخل محوطه جريمه تيم مالزی در آستانه ورود به دروازه توسط دروازه بان دفع شد.

masoud908
18-07-2007, 17:37
ازبکستان یه گل به چین زد...

Saman-tci
18-07-2007, 17:39
چين0 - 1ازبکستان

masoud908
18-07-2007, 17:39
بالاخره گل زد ایران توسط تیموریان

Saman-tci
18-07-2007, 17:44
گگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگ للللل گگگگگگگگگل برای تيم ايران: آندرانيک تيموريان ( شوت از داخل محوطه جريمه تيم مالزی )

masoud908
18-07-2007, 17:49
ازبکستان گل دوم هم میزنه...

masoud908
18-07-2007, 17:56
بازی تموم شد....
واقعا شورش و دراوردن...
از همین الان قول میدم بازی با کره جنوبی باختیم...

boy iran
18-07-2007, 18:00
با این بازی تیم ملی خدائی باید بریم بمیریم

کره رو هم نمیتونیم ببریم

پیشاپیش تسلیت عرض می کنم

mahboob toraby
18-07-2007, 18:04
بازی بعدی کی انجام میشه .

یعنی کی قراره از کره ببازیم ؟ !!!

S@eid
18-07-2007, 18:06
یکم بدشانسی اووردن ... 4 تا تیر زدن بابا !!!

masoud908
18-07-2007, 18:07
بازی بعدی کی انجام میشه .

یعنی کی قراره از کره ببازیم ؟ !!!
یکشنبه ان شاالله...

masoud908
18-07-2007, 18:11
بماچه...میخواستن بدشانسی نیارن...

borderlessboy
18-07-2007, 18:23
اولین تعویض ایران :

رضا عنایتی بیرون
رسول خطیبی داخل

چه فرقي كرد؟!!

masoud908
18-07-2007, 18:28
چه فرقي كرد؟!!
فرق کرد...شماره 10 وارد زمین شد!
یه چیز و میخواستم بگم:
کاشکی علی دایی به تیم ملی برمیگشت...خودم یکی از کسانی بودم که چقدر بهش بد و بیراه میگفتم...ولی الان تازه فهمیدم که کی بود...خداییش این مهاجما ...

behnam_roli
18-07-2007, 18:33

ماهم شانس آوردیم رودباریان یه عرضه ای نشون داد اگر نه دو یک میشدیم

BKM_MAHDI
18-07-2007, 18:37
جنازه ي علي دايي به اوج تكنيك وحيد هاشميان شرف داره:2:

masoud908
18-07-2007, 18:50
جنازه ي علي دايي به اوج تكنيك وحيد هاشميان شرف داره:2:
همینه دیگه...
در ضمن سامان خان بابا کلیپ بذار دیگه..کشتی همه رو...

ReZa DN
18-07-2007, 19:08
بهترین بازیکن میدان بازی مالزی و ایران کی شد؟

vahooli
18-07-2007, 19:16
تیم اصلا مهاجمه درست حسابی نداره ! اصلا یکی نسیت که توپ که میاد دستش خیالمون جمع شه الان گل میزنه ! علی کریمیم که دیگه افت کرده واقعا !

behnam_roli
18-07-2007, 20:01
تیم اصلا مهاجمه درست حسابی نداره ! اصلا یکی نسیت که توپ که میاد دستش خیالمون جمع شه الان گل میزنه !

دقیقا

حالا چه اصراریه پشت هجده قدم پاسکاری کنن

BKM_MAHDI
18-07-2007, 20:07
مشكل تيم ما علاوه بر نداشتن يك محاجم درست حسابي نداشتن يك طراح حملات وعدم حضور بازيكنان شوت زنه.

محاجم هامون خوبند ولي به دردخودشون ميخورند اين تيم از مالديو اون موقع ضعيف تره ولي علي دايي خداداد كريم باقري 6 تا 6تا گل ميزدند اينا هنوز يكي هم نزدند

برخلاف هميشه علي كريمي طراح حملات ما نيست و حتي نكونام هم همينطور جاي بازيكني مثل خداداد عزيزي تو تيم ملي خيلي خاليه.

چه اصراريه بچه ها شوت نزنند ؟ شوت زن كم داريم ولي همونا هم نميزنند

در كل از اين بازي حالم بهم خورد .ولي مطمئنم كره رو شكست ميديم و كم كم به شخصيت قهرماني نزديك ميشيم ( به دعاي گربه سياه بارون نميباره )

persian365
18-07-2007, 20:10
خدا را شکر که نباختیم
ولی ابرومون رفت

در وازه هم با ما لج کرده