PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نرم افزاری برای سانسور کردن فیلمها (درخواست)

ifu
08-07-2007, 12:56
سلام من نرم افزاری میخوام برای سانسور کردن فیلمها به این صورت که مثلا به راحتی بتوانم 2 دقیقه از وسط یه فیلم 60 دقیقه ای سانسور کنم

Mohammad amir bazrafshaN
08-07-2007, 16:02
يا نور
دوست عزيز
يكي
Windows Movie Maker هست كه يه كم كار باهاش سخته و دومي هم Total Video Converter هست كه اول فايل رو دوتيكه ميكنه و از يه تيكه قسمت دلخواه رو حذف و بعد بايد دستي بهم بچسبونيد

WooKMaN
08-07-2007, 16:32
ورژن جدید نرم افزار محبوب و قدرتمند ویرایش فیلمهای ویدیویی Ulead Video Studio 11 Plus

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

;)

ifu
08-07-2007, 17:35
يا نور
دوست عزيز
يكي
Windows Movie Maker هست كه يه كم كار باهاش سخته و دومي هم Total Video Converter هست كه اول فايل رو دوتيكه ميكنه و از يه تيكه قسمت دلخواه رو حذف و بعد بايد دستي بهم بچسبونيد

ورژن جدید نرم افزار محبوب و قدرتمند ویرایش فیلمهای ویدیویی Ulead Video Studio 11 Plus

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

;)

دوستان عزیز من با این برنامه هایی که شما معرفی کردید کار کردم من برنامه ای میخوام که همانطور که گفتم بتونم باهاش وسط یه فیلمو سانسور کنم بعد هم در آخر فایل خروجی را به راحتی ذخیره کنم . نه اینکه اول این طرف و ببرم بعد اون طرفو بعد هم به هم بچسبونم :8:

Jalal
08-07-2007, 19:34
دوستان عزیز من با این برنامه هایی که شما معرفی کردید کار کردم من برنامه ای میخوام که همانطور که گفتم بتونم باهاش وسط یه فیلمو سانسور کنم بعد هم در آخر فایل خروجی را به راحتی ذخیره کنم . نه اینکه اول این طرف و ببرم بعد اون طرفو بعد هم به هم بچسبونم :8:

بابا سانسور کن :31:
اگه پیدا کردین مارو هم بی خبر نزارین:10:

BehzadKiNG
08-07-2007, 20:00
سانسور !!! اصولا" چیز خوبی نیست ....

F A R H A D
08-07-2007, 20:38

Adobe Premiere کارت رو راه میندازه

smahdis
09-07-2007, 09:01
اتفاقا منم تا همين چند وقت پيش دنبال چنين نرم افزاري بودم، ولي پيداش نكردم.
به نظر من شما دنبال يه برنامه اي هستي كه مثلا بتونه با باز كردن يه فايل سانسوري، بتونه همون تيكه ها رو نشون نده. دقيقا مثل نرم افزارهاي زير نويس كننده.
من قصد داشتم چنين نرم افزاري رو بنويسم ولي نميدونستم چطور؟!!!!

ifu
10-07-2007, 12:06
Adobe Premiere کارت رو راه میندازه

با سلام
دوست عزیز یعنی میشود مثلا 2 دقیقه از یک وسط یک فیلم 60 دقیقه ای حذف کرد و در اخر هم فیلم را با اون سانسور 2 دقیقه ای که کردیم خروجی گرفت؟؟؟

هفته قبل بود فکر میکنم هفته نامه کلیک برنامه ای برای سانسور کردن معرفی کرده بود که من متاسفانه کلیکو گم کردم و اگه کسی بتونه اونو پیدا کنه ممنون میشم

Behroooz
10-07-2007, 14:05
فقط يوليد ويديو استديو .

F A R H A D
10-07-2007, 16:09
با سلام
دوست عزیز یعنی میشود مثلا 2 دقیقه از یک وسط یک فیلم 60 دقیقه ای حذف کرد و در اخر هم فیلم را با اون سانسور 2 دقیقه ای که کردیم خروجی گرفت؟؟؟

هفته قبل بود فکر میکنم هفته نامه کلیک برنامه ای برای سانسور کردن معرفی کرده بود که من متاسفانه کلیکو گم کردم و اگه کسی بتونه اونو پیدا کنه ممنون میشم

شما میتونی تمام فیلم رو به time line برنامه import کنی. فرض کن یه همچین شکلی:

======================
حالا قسمت قرمز رنگ رو با ابزار برنامه میبری
بعد قسمت دوم رو که بعد از قسمت بریده شده قرار داره با کلیلک موس میگیری و کنار قسمت اول رها میکنی. و در آخر هم فیلم رو export میکنی.
video studio هم که دوستان گفتن کارت رو راه میندازه.
موفق باشی

ifu
10-07-2007, 17:45
شما میتونی تمام فیلم رو به time line برنامه import کنی. فرض کن یه همچین شکلی:

======================
حالا قسمت قرمز رنگ رو با ابزار برنامه میبری
بعد قسمت دوم رو که بعد از قسمت بریده شده قرار داره با کلیلک موس میگیری و کنار قسمت اول رها میکنی. و در آخر هم فیلم رو export میکنی.
video studio هم که دوستان گفتن کارت رو راه میندازه.
موفق باشی

با سلام
دوست عزیز لطفا دقیقتر توضیح بده من با کدوم ابزار فایل را ببرم.در ضمن اگه با ویدیو استادیو هم میشه لطفا اونو توضیح بده

Mohammad amir bazrafshaN
11-07-2007, 07:10
دوست عزيز با Nero Vision هم ميشه

Sharingan
11-07-2007, 07:54
بورو فيلم از ويدئو كلوپ بگير. اينقدر ساسورش كردن كه فيلم 2:15 شده 1:10....
راه حل دوم: مي توني فيلماي درپيت تلوزيون رو ضبط كني....
راه حل سوم: بابا اينقدر نرم افزارريخته كه نگو....windows movie maker تابلوترين و راحت ترينه....adobe primier و vcd cutter و ..... هم هستن كه براي سانسور نيستن. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ifu
11-07-2007, 12:19
سلام
بابا من با همه این نرم افزارایی که گفتید کار کردم ولی من میخوام فقط از وسط کلیپ سانسور کنم با این نرم افزارها اول باید این ورو ببری بعد اون ورو بعد در آخر به هم بچسبونی . ولی من اینجوری نمیخوام که.

F A R H A D
11-07-2007, 13:19
سلام
بابا من با همه این نرم افزارایی که گفتید کار کردم ولی من میخوام فقط از وسط کلیپ سانسور کنم با این نرم افزارها اول باید این ورو ببری بعد اون ورو بعد در آخر به هم بچسبونی . ولی من اینجوری نمیخوام که.

بله دوست عزیز، با video studio هم میشه. نیازی نیست که اینورو ببری ، اونور هم ببری. شما وسط فیلم رو برش میدی و حذف میکنی بعد هم یه export ساده و کار تمومه. همه اینها در یک فرایند قابل انجام هست در صورتی که اگر بخوای دو طرف فیلم رو ببری و بعد به هم بچسبونی شما باید سه کار رو انجام بدی.

ifu
11-07-2007, 15:55
بله دوست عزیز، با video studio هم میشه. نیازی نیست که اینورو ببری ، اونور هم ببری. شما وسط فیلم رو برش میدی و حذف میکنی بعد هم یه export ساده و کار تمومه. همه اینها در یک فرایند قابل انجام هست در صورتی که اگر بخوای دو طرف فیلم رو ببری و بعد به هم بچسبونی شما باید سه کار رو انجام بدی.

سلام
دوست عزیز خوب آموزششم بزار دیگه ما مبتدی هستیم

F A R H A D
11-07-2007, 17:18
1-بعد از باز کردن برنامه روی time line راست کلیک کن. از گزینه ای که نشون داده شده فایل تصویری رو import کن.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

2-فایل رو تا قبل از محلی که میخوای پاک کنی play کن. به محل مورد نظر که رسیدی ابزار split رو همون طور که میبینی کلیلک کن.

3-فایل تصویری درون time line به دو قسمت تقسیم میشه. حالا روی قسمت دوم کلیک کن و دوباره play کن تا به پایان محل مورد نظر برای سانسور برسی. حالا مثل مرحله 2 ابزار split رو کلیک کن. فایل به سه قسمت تقسیم میشه.

4-روی قسمت دوم که میخواستی پاک شه کلیک کن و کلید delete رو از کیبورد بزن. قسمت اول و دوم به هم میچسبه.

در پایان کار هم از منوی share گزینه create video file رو بزن و فیلم رو export کن.
موفق باشی

ifu
18-07-2007, 11:32
1-بعد از باز کردن برنامه روی time line راست کلیک کن. از گزینه ای که نشون داده شده فایل تصویری رو import کن.

2-فایل رو تا قبل از محلی که میخوای پاک کنی play کن. به محل مورد نظر که رسیدی ابزار split رو همون طور که میبینی کلیلک کن.

3-فایل تصویری درون time line به دو قسمت تقسیم میشه. حالا روی قسمت دوم کلیک کن و دوباره play کن تا به پایان محل مورد نظر برای سانسور برسی. حالا مثل مرحله 2 ابزار split رو کلیک کن. فایل به سه قسمت تقسیم میشه.

4-روی قسمت دوم که میخواستی پاک شه کلیک کن و کلید delete رو از کیبورد بزن. قسمت اول و دوم به هم میچسبه.

در پایان کار هم از منوی share گزینه create video file رو بزن و فیلم رو export کن.
موفق باشی

با سلام
دستت دزد نکنه خیلی آقایی :10:

F A R H A D
18-07-2007, 21:53
خواهش میکنم
موفق باشی