PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کلوپ A1200

صفحه ها : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10

MOSHAVER AMIN
08-07-2007, 02:58
آنچه در بستۀ خریداری شدۀ شما موجود می باشد :

_ گوشی موبایل

_ باتری 850mAh

_ هدست موتورلا

_ کابل USB اتصال به کامپیوتر

_ شارژر

_ 2 عدد CD نرم افزار و اتصال به رایانه

_ راهنمای مصرف کننده

_ کارت حافظه Micro SD صد و بیست و هشت مگا بایتی

MOJREM
08-07-2007, 02:59
دوربین (Camera) :

دوربین 2 مگاپیکسل گوشی از کیفیت بسیار بالایی در عکس برداری برخوردار بوده دارای قابلیت عکس برداری در سه رزولوشن می باشید و قابلیت تنظیم وضعیت نور ، موقعیت فضای داخلی یا خارجی و اعمال یک سری افکت را نیز در این بخش دارا می باشید . یکی از نکات منفی این گوشی نبود فلاش در دوربین می باشد ؛ همچنین قابلیت استفاده از حالت ماکرو برای عکس برداری از متن ها را دارا می باشید که چون این حالت به صورت اپتیکال انجام می شود کیفیت بسیار بالایی را به نسبت گوشی های دیگر چون K750 سونی اریکسون به ارمغان می آورد .

MOJREM
08-07-2007, 03:01
قابلیت آنتن دهی این گوشی بسیار عالی بوده و وضوح صدا در گوشی A1200 همانند دیگر تولیدات موتورلا از کیفیت ویژه ای برخوردار می باشد . متأسفانه صدای زنگ گوشی ضعیف بوده و گوشی اگر در کیف شما باشد و در جیبتان در خیابان باشد و ویبره نداشته باشد به احتمال قوی صدای زنگ شنیده نمی شود .
ویبرۀ این گوشی در حد متوسط می باشد ، زنگ این گوشی از نوع 40 تن پلی فونیک می باشد . به هر حال اگر چه این گوشی از سیستم عامل Linux استفاده می کند ، ولی کارآیی های فراوانی به نسبت دیگر Linux موبایل ها در این گوشی قرار داده شده است .
نکتۀ مثبت دیگر این که گوشی قابلیت نگهداری شارژ بالایی را دارد و با کار نسبتاً عادی تا سه روز روی آن می توانید حساب باز کنید که خیلی بهتر از V3x موتورلا می باشد . متأسفانه عدم قابلیت تعویض سریع کارت حافظه و کیفیت پایین فیلم برداری گوشی و عدم پوشه بندی همانند اسمارت فون های دیگر در بخش منو از نقایص گوشی می باشد اما در کنار این مطلب کارآیی هایی چون سیستم Help قوی و نوگرایانه گوشی و قابلیت تشخیص بالای بلوتوث ، حجم بالای حافظۀ مخصوص ذخیرۀ SMS ها ، کیفیت و قابلیت ضبط مکالمه ، قابلیت کُد گذاری صوتی و ارسال عکس ها از طریق بلوتوث به پرینتر شاید بتواند برروی چند نقص کوچک پرده پوشی نماید .

GsM
09-07-2007, 00:11
ممنون دوست عزیز ، از اطلاع رسانی خوب و مفیدتون

aaamirrr
09-07-2007, 12:35
این گوشی Uiq هستش؟ برنامه و بازی براش پیدا میشه؟ خیلی گوشی قشنگیه.

MOJREM
09-07-2007, 15:17
این گوشی لینوکسه در حال حاضر برنامه های لینوکس دارای تنوع زیادی نیستند ولی قابلیت اجرای برنامه های جاوا را دارد که فکر می کنم کمتر کسی به مشکل بر بخورد و از نظر بازی بازیهای جاوای زیادی در همین انجمن پیدا میشه .

MOJREM
09-07-2007, 15:18
ممنون دوست عزیز ، از اطلاع رسانی خوب و مفیدتون

خواهش می کنم دوست عزیز

دوستان اگر اطلاعات بیشتر دارند لطفا در این تاپیک قرار دهند

Saman-tci
09-07-2007, 16:17
ممنون جالب بود ....

babakshrb
10-07-2007, 00:31
اگه می شه بیش تر از تجربات خودتون بنویسید.

MOJREM
10-07-2007, 03:07
اگه می شه بیش تر از تجربات خودتون بنویسید.

تا الان که این گوشی دستمه مشکل خاصی باهاش نداشتم فقط یکمی صدای کمه اسپیکرش منو اذیت می کنه ولی یه هدفون قوی تو جهبش هست من روی این گوشی رم 1 گیگ انداختم و کل رمم پره ولی خیلی زود بالا میاد ( حدودا 10 ثانیه ) دیگه اینکه کیفیت عکس خوبی داره و کار با دوربینش خیلی سادس . و خوبی دیگرش نسبت به دیگر موتورولاها اینه که درگاه اسپیکر و شارژرش سوا است و میشه در حالی که گوشی داخله شارژه اهنگ گوش داد

MOJREM
10-07-2007, 22:53
دوستان من هرچی گشتم تاپیکی که اطلاعات کامل و جامع در اختیار بزاره پیدا نکردم . این تاپیکو زدم تا با کمک دوستان اطلاعاتمون در مورد این گوشی زیاد تر بشه .

يه سوال محل تنظيم اكو لايزر هاي پلير اون كجاس ؟ اصلا اكو لايزر داره؟

MOJREM
11-07-2007, 00:26
دوست عزیز میشه بگی با چه قیمتی خریدی ؟

MOJREM
11-07-2007, 00:29
فک نکنم اکولایزر داشته باشه و تنظیم بشه

MOSHAVER AMIN
11-07-2007, 22:28
مرسي
من بايستس چه جوري نام فايل هاي mp3 كه توي ميموري هستش از طريق گوشي rename كنم.. اخه هرچي گشتم نبود....گزينه

sarmast65_ata
11-07-2007, 22:41
میشه یه کسی کمک کنه بگه صدای این گوشی در چه حدیه؟حداقل بگه در حد کدوم گوشی هستش؟مگه این گوشی 4 بانده نیست پس چرا صداش کمه؟
قیمت جدید این گوشی چنده؟

MOSHAVER AMIN
11-07-2007, 23:02
صداي اين گوشي كمه وقيمت سريال اصلي اون حدود 400 تومانه

GnuHDL
11-07-2007, 23:33
من عاشق این گوشی بودم از وقتی که تاره وارد بازار شده بود فکر کنم 2005 بود دقیق یادم نیست قبل این عاشق A728 ولی بعد که A1200 اومد دیگه دلمو برد وی ازونجائي که عاشق و معشوق به هم نمیرسن (در اغلب داستانهای ایرانی) ما هم نرسیدیم و دست به دامان نوکیا شدیم.
به هر حال اول تبریک بهتون میگم واسه اینکه این گویشی رو دارین!
نه اینکه بگم این گوشی آخرشه ولی یه حس نوستالوژیک بهش دارم
دوم اینکه قیمت این گوشی با توجه وضعیت جدید سیستم ریجیستر جه جوره؟اون ور آب چی منظورم دبی هستش؟
سوم اینکه من کلا عاشق گوشیهای با بیس لینوکسم ولی هیچوقت تجربه شون نکردم میخوام یه کم راجع به این اگه امکان داره توضیح بدین مثلا شل (خط فرمان ) داره؟
میشه توش به وضعیت پورتها و منابع سیستمی دسترسی پیدا کرد؟
خوب شاید انتظار زیادی باشه ولی میخوام بدونم لینوکس رو تا چه سطحی روش پیاده کردن.
امکانات تشخیص خط Ocr واسه انگلیسی داره؟
سرعتش که قاعدتا باید بالا باشه همینطوره؟
یه چیز دیگه لینوکس بیس ها معمولا برنامه های پایتون رو هم ساپورت میکنن این گوشی ساپورت میکنه اخه یه کم قدیمیه احتمالا؟
ببخشید این همه سوالو یه دفعه پرسیدم

MOSHAVER AMIN
13-07-2007, 23:07
در مورد دوستم جناب sarmast65 در مورد اين گوشي كه با احتساب امروز حدود 5 روزه كه من اين گوشي رو دارم بايستس عرض كنم كه: اين گوشي از نظر كلاس كاري گوي سبقت رو از سوني اريكسون p990 دزديده... دوست عزيز منظور از چهار بانده بودن اين گوشي منظور اين است كه اين گوشي با چهار باند GSM فركانس 900و1800و1900 مگا هرتز كار ميكنه و در اغلب اپراتور هاي كشور ها قابل استفادست.نه اين كه اين گوشي چهار تا اسپيكر داشته باشه
اين رو بگم كه متاسفانه صداي اين گوشي بلند نيست ودر مكان هاي شلوغ ممكنه تماسهاي خودتونو از دست بدين.... در مورد هندفري اين گوشي كيفيت خيلي خوبي داره وحتي صداي ريز داخل متن موزيك ها هم به راحتي قابل شنيدنه.... ولي كيفيت هندفري اون در قياس با سري دبليو سوني اريكسون يه سر و گردن پائين تره .. اين رو هم اضافه كنم كه در برنامه پخش مولتي مديا اون كه REAL ONE PLAYER در دكستاپ قابل دسترس هست متاسفانه خبري از اكولايزر نيست وشما اجبارا بايستي با يك اكولايزر پيش فرض به اهنگ اتون گوش بدين....
در مورد بلوتوث هم بگم نسخه اون 1.2 هست كه مقداري در ارتباط ها براي برخي ها ممكنه رنج اور باشه ولي اينو هم اضافه كنم كه ميشه با كمي گذشت از اون چشم پوشي كرد در مورد فرايند ارسال فايل از طريق بلوتوث
بايد بدون يك جانبه نگري گفت كه اين گوشي با بلوتوث بعضي از گوشي اصلا و ابدا MACH نميشه (مثلا با گوشي هاي سري دي سامسونگ و چند تا گوشي معدود ديگه) واين ممكنه باعث سر خوردگي كاربر اون بشه
در ادامه مطلب تضافه كنم كه اين گوشي با ياري گرفتن از سيستم عامل لينوكس و محيط كاملا اوپن سورس وطرا حي واقعا بديع و خارق العاده دل هر بيندهاي رو در كسري از ثانيه خواهد برد
مورد اضافه تر رو بصورت ترتيب ميگم تا جواب دوست گلم جناب GnuHDL رو هم داده باشم
1. سرعت قابل قبول تر نسبت به پي 990 سوني
2. قيمت سريال اصلي بدون گارانتي حدود 380 هزار تومان
3.عدم پشتيباني از فونت فارسي حتي در پيام هاي كوتاه
4.امكان تشخيص دست خط (ولي نه به اندازه دقت پي 990)
5. ايجاد يك محيط جالب كاري و اپن سورس
6.سرعت نسبتا قابل قبول (تاكيد ميكنم : نسبتا)
7.قابليت نصب برنامه هاي جاوا بغير از اون دسته از برنامه هائي كه احتياج به صفحه كليد دارند
8. خريد از كشور هاي همسايه توصيه نميشه چون ريجستر اون توسط افراد معمولي تقريبا غير ممكنه
9.فابليت كد گذاري روي فايل ها (البته من هنوز تجربش نكردم فقط شنيدم)
10. عدم الودگي به ويروسها و تروژانها وعوامل عفوني كه عمدتا در بسياري از گوش ها اين مورد باعث اذيت خيلي ها ميشه
11. عدم افت سرعت لينوكس اون پس از افزايش مقدار حافظه تا 2 گيگا بايت
12.عدم تعويض سريع حافظه جانبي بدليل اينكه ميموري اون در پشت باتري نزديك SIM قرار داره
13.وفور و ارزان بودن ميموري اون (يك گيگ اون با قيمت 10.000 تومان قابل دسترس است
14.نگراني از كمبود عرضه باتري اين محصول در بازار
15.قابليت خواندن پيام هاي كوتاه توسط گوشي (پيام ها را خود گوشي با صدا ميخواند واحتياجي به نگاه كردن به صفحه مانيتور ان نيست
16.عدم نصب برنامه هاي ساير گوشي ها نظير نوكيا و گوشي هائي از ويندوز موبايل استفاده ميكنند
17.كيفيت بسيار مطلوب وقابل قبول عكس هاي گرفته شده توسط اين محصول
18. كيفيت نامطلوب و غير قابل گذشت فيلم هاي كه توسط A1200 گرفته ميشوند
19. تاخير بسيار طولاني شاتر الكترونيكي دوربين عكاسي ان
20. ارائه كيفيت نسبتا پائين عكس ها در هنگامي كه از نهايت زوم ديجيتال(پراكسيون زوم) استفاده ميشود
21.داشتن حالت ماكرو بصورت دستي يا همان MANUAL بسيار بجا و كارا
22.نداشتن درپوش لنز و احتمال كثيف شدن زود هنگام لنز در مواقعي تلفن همراهتان در جيبتان است
23. داشتن يك جوي استيك كارا در مواقعي كه احتياجي به استفاده از قلم نوري ان نمي بينيد
24. امكان فيلمبرداري حتي با درب بسته
25.تغيير نسبتا پر زحمت اهنگ هاي تماس و زنگ پيام ها
26.انتن دهي بسيار قدرتمند كه حتي در بدترين شرايط با يك بار تماس موفق به ارتباط شديم بدون قطع و وصل شدن صداي فرد مقابل (از نظر انتن دهي حتي با پر مدعي ترين گوشي هاي دوستانم نيز قابل قياس نبود چون تلفن همراه انها در مقابل A1200شبيه به يك اسباب بازي بيشتر نبود!!!!!)
27.بر خلاف ادعاي كارخانه روي شارژ اين گوشي بيشتر از 36 ساعت حساب باز نكنيد (البته دوستان اضافه كنم در اين 36 ساعت حدود 15 دقيقه با هندفري اهنگ گوش كردم.... 5 تا تماس 1 دقيقه اي داشتم..و سه تا بلوتوتوث داشتم..و 20 دقيقه براي افزايش اطلاعاتم در منو هاي اون ميگشتم)
28.امكان اسكن كردن كارتهاي ويزيت از طريق دوربين و ثبت در دفترچه تلقن
29.صداي واقعا شفاف اسپيكر داخلي
30.بجا ماندن اثر انگشت روي درپوش و ساير قسمت هاي گوشي كه اين مورد واسه برخي ها ممكنه رنج اور باشه
31. قلم نوري اين اسمارت فون نسبت به ساير رقبايش با كمي زحمت بيرون مياد
32.نبود لرزش گيردستي الكترونيكي در موقع عكاسي كه درپاره اي از مواقع باعث تاري عكس گرفته شده ميشود
========================
دوستان گلم اميد وارم كه اين توضيحات كامل و جامع بو ده باشه
من در حدود اين 6 سالي كه تلفن همراه داشتم با اين گوشي هاي كه در ذيل اسم اونا رو ميگم سرو كله زدم
اگه از دوستان سوالي داشته باشند خوشحال ميشم كه بتونم فرموني برده باشم . در پايان اگه در اين تاپيك اشتباه املائي يا از قلم افتادگي بعضي از حروف مشاهده شد صميمانه پوزش ميخوام
اسامي تلفن ها:
نوكيا :6600.6630.7610.N70.N73.3250.N80
موتورولا: L6. L7.A1200
سامسونگ:..D900.D820. I300.c130
سوني اريكسون: s700i.w800.w810.w900.k750
البته اينو بگم كه تا حالا از صدقه سر فروش گوشيهام نزديك به 1500000تومان ضررديدم....
ولي حاضرم اطلاعاتم رو در اختيار دوستام قراربدم

باتشكر ازاينكه حوصله به خرج داديد و اين تاپيك رو مطالعه كرديد......

شاد زي....مهر افزون.........اردتمندشما :محمد امين نعمت اللهي..شيراز-- تير ماه 86

sarmast65_ata
14-07-2007, 21:23
آقا دمت گرم به خاطر اطلاعاتی که دادی واقعآ جامع و کامل بود
راستی من منظورم از 4 بانده اسپیکر نبود شاید این اشتباه از طرف من بود که من شرمندم.
دوباره راستی!! من خودم قبلآ s700 داشتم و واقعآ ازش راضی بودم چه صداش چه دوربینش که محشر بود صدای a1200 در حد s700 هم نیست؟اگه باشه که برای من خیلی خوبه چون صدای s700 من رو راضی میکنه می تونی یه مقایسه بکنی؟

MOSHAVER AMIN
14-07-2007, 21:44
صداي اين گوشي تقريبا شبيه موتورولا L7 است...

MOJREM
15-07-2007, 01:18
moshaver amin از توضیحات کاملت ممنون ولی من سرعت تشخیص دست نوشته ها رو با پی 990 مقایسه کردم بالا تر بود مال من کلماتو خیلی زود و تقریبا بدون غلط می شناسه . راستی اگه میشه طریقه ی نصب برنامه ی جاوا روی این مدل رو توضیح دهید

GnuHDL
15-07-2007, 01:24
در مورد دوستم جناب sarmast65 در مورد اين گوشي كه با احتساب امروز حدود 5 روزه كه من اين گوشي رو دارم بايستس عرض كنم كه: اين گوشي از نظر كلاس كاري گوي سبقت رو از سوني اريكسون p990 دزديده... دوست عزيز منظور از چهار بانده بودن اين گوشي منظور اين است كه اين گوشي با چهار باند GSM فركانس 900و1800و1900 مگا هرتز كار ميكنه و در اغلب اپراتور هاي كشور ها قابل استفادست.نه اين كه اين گوشي چهار تا اسپيكر داشته باشه
اين رو بگم كه متاسفانه صداي اين گوشي بلند نيست ودر مكان هاي شلوغ ممكنه تماسهاي خودتونو از دست بدين.... در مورد هندفري اين گوشي كيفيت خيلي خوبي داره وحتي صداي ريز داخل متن موزيك ها هم به راحتي قابل شنيدنه.... ولي كيفيت هندفري اون در قياس با سري دبليو سوني اريكسون يه سر و گردن پائين تره .. اين رو هم اضافه كنم كه در برنامه پخش مولتي مديا اون كه REAL ONE PLAYER در دكستاپ قابل دسترس هست متاسفانه خبري از اكولايزر نيست وشما اجبارا بايستي با يك اكولايزر پيش فرض به اهنگ اتون گوش بدين....
در مورد بلوتوث هم بگم نسخه اون 1.2 هست كه مقداري در ارتباط ها براي برخي ها ممكنه رنج اور باشه ولي اينو هم اضافه كنم كه ميشه با كمي گذشت از اون چشم پوشي كرد در مورد فرايند ارسال فايل از طريق بلوتوث
بايد بدون يك جانبه نگري گفت كه اين گوشي با بلوتوث بعضي از گوشي اصلا و ابدا MACH نميشه (مثلا با گوشي هاي سري دي سامسونگ و چند تا گوشي معدود ديگه) واين ممكنه باعث سر خوردگي كاربر اون بشه
در ادامه مطلب تضافه كنم كه اين گوشي با ياري گرفتن از سيستم عامل لينوكس و محيط كاملا اوپن سورس وطرا حي واقعا بديع و خارق العاده دل هر بيندهاي رو در كسري از ثانيه خواهد برد
مورد اضافه تر رو بصورت ترتيب ميگم تا جواب دوست گلم جناب GnuHDL رو هم داده باشم
1. سرعت قابل قبول تر نسبت به پي 990 سوني
2. قيمت سريال اصلي بدون گارانتي حدود 380 هزار تومان
3.عدم پشتيباني از فونت فارسي حتي در پيام هاي كوتاه
4.امكان تشخيص دست خط (ولي نه به اندازه دقت پي 990)
5. ايجاد يك محيط جالب كاري و اپن سورس
6.سرعت نسبتا قابل قبول (تاكيد ميكنم : نسبتا)
7.قابليت نصب برنامه هاي جاوا بغير از اون دسته از برنامه هائي كه احتياج به صفحه كليد دارند
8. خريد از كشور هاي همسايه توصيه نميشه چون ريجستر اون توسط افراد معمولي تقريبا غير ممكنه
9.فابليت كد گذاري روي فايل ها (البته من هنوز تجربش نكردم فقط شنيدم)
10. عدم الودگي به ويروسها و تروژانها وعوامل عفوني كه عمدتا در بسياري از گوش ها اين مورد باعث اذيت خيلي ها ميشه
11. عدم افت سرعت لينوكس اون پس از افزايش مقدار حافظه تا 2 گيگا بايت
12.عدم تعويض سريع حافظه جانبي بدليل اينكه ميموري اون در پشت باتري نزديك SIM قرار داره
13.وفور و ارزان بودن ميموري اون (يك گيگ اون با قيمت 10.000 تومان قابل دسترس است
14.نگراني از كمبود عرضه باتري اين محصول در بازار
15.قابليت خواندن پيام هاي كوتاه توسط گوشي (پيام ها را خود گوشي با صدا ميخواند واحتياجي به نگاه كردن به صفحه مانيتور ان نيست
16.عدم نصب برنامه هاي ساير گوشي ها نظير نوكيا و گوشي هائي از ويندوز موبايل استفاده ميكنند
17.كيفيت بسيار مطلوب وقابل قبول عكس هاي گرفته شده توسط اين محصول
18. كيفيت نامطلوب و غير قابل گذشت فيلم هاي كه توسط A1200 گرفته ميشوند
19. تاخير بسيار طولاني شاتر الكترونيكي دوربين عكاسي ان
20. ارائه كيفيت نسبتا پائين عكس ها در هنگامي كه از نهايت زوم ديجيتال(پراكسيون زوم) استفاده ميشود
21.داشتن حالت ماكرو بصورت دستي يا همان MANUAL بسيار بجا و كارا
22.نداشتن درپوش لنز و احتمال كثيف شدن زود هنگام لنز در مواقعي تلفن همراهتان در جيبتان است
23. داشتن يك جوي استيك كارا در مواقعي كه احتياجي به استفاده از قلم نوري ان نمي بينيد
24. امكان فيلمبرداري حتي با درب بسته
25.تغيير نسبتا پر زحمت اهنگ هاي تماس و زنگ پيام ها
26.انتن دهي بسيار قدرتمند كه حتي در بدترين شرايط با يك بار تماس موفق به ارتباط شديم بدون قطع و وصل شدن صداي فرد مقابل (از نظر انتن دهي حتي با پر مدعي ترين گوشي هاي دوستانم نيز قابل قياس نبود چون تلفن همراه انها در مقابل A1200شبيه به يك اسباب بازي بيشتر نبود!!!!!)
27.بر خلاف ادعاي كارخانه روي شارژ اين گوشي بيشتر از 36 ساعت حساب باز نكنيد (البته دوستان اضافه كنم در اين 36 ساعت حدود 15 دقيقه با هندفري اهنگ گوش كردم.... 5 تا تماس 1 دقيقه اي داشتم..و سه تا بلوتوتوث داشتم..و 20 دقيقه براي افزايش اطلاعاتم در منو هاي اون ميگشتم)
28.امكان اسكن كردن كارتهاي ويزيت از طريق دوربين و ثبت در دفترچه تلقن
29.صداي واقعا شفاف اسپيكر داخلي
30.بجا ماندن اثر انگشت روي درپوش و ساير قسمت هاي گوشي كه اين مورد واسه برخي ها ممكنه رنج اور باشه
31. قلم نوري اين اسمارت فون نسبت به ساير رقبايش با كمي زحمت بيرون مياد
32.نبود لرزش گيردستي الكترونيكي در موقع عكاسي كه درپاره اي از مواقع باعث تاري عكس گرفته شده ميشود
========================
دوستان گلم اميد وارم كه اين توضيحات كامل و جامع بو ده باشه
من در حدود اين 6 سالي كه تلفن همراه داشتم با اين گوشي هاي كه در ذيل اسم اونا رو ميگم سرو كله زدم
اگه از دوستان سوالي داشته باشند خوشحال ميشم كه بتونم فرموني برده باشم . در پايان اگه در اين تاپيك اشتباه املائي يا از قلم افتادگي بعضي از حروف مشاهده شد صميمانه پوزش ميخوام
اسامي تلفن ها:
نوكيا :6600.6630.7610.N70.N73.3250.N80
موتورولا: L6. L7.A1200
سامسونگ:..D900.D820. I300.c130
سوني اريكسون: s700i.w800.w810.w900.k750
البته اينو بگم كه تا حالا از صدقه سر فروش گوشيهام نزديك به 1500000تومان ضررديدم....
ولي حاضرم اطلاعاتم رو در اختيار دوستام قراربدم

باتشكر ازاينكه حوصله به خرج داديد و اين تاپيك رو مطالعه كرديد......

شاد زي....مهر افزون.........اردتمندشما :محمد امين نعمت اللهي..شيراز-- تير ماه 86
خیلی ممنون دوست عزیز از راهنمائي که کردی
بعضی از موارد تا حدی طبیعی بود مثلا تاخیر واسه آماده شدن شاتر من با N73 این مقدار به نظرم بالاست کلا از لحظه برداشتن کاور تا آماده شدن کاور (یعنی زمان لود نرم افزار و زمان آماده شدن شاتر) شاید گاه ۱۰ و یا بیشتر هم طول بکشه حالا نمیدونم تاخیر بسیار طولانی حدود چند ثانیه رو تشکیل میده؟
یه چیز دیگه اینکه من نسبت به سایز این تیپ گوشیها یه کم حساسم و فکر میکنم نسبت به -p990 خیلی بهتره ولی میخوام بدونم به لحاظ ضخامت وزن و اندازه نسبت به N73 که داشتین چه چوره به نظر خیلی تفاوتی نداره؟
خوب من چون به سیستم عامل لینوکس علاقه دارم و ازش استفاده میکنم بدم نمیاد گوشیم هم لینوکسی باشه ولی خوب راستش از ریسک خریدن یه گویشی نا آشنا میترسیدم ممکنه دنبال چیزی که وجود نداره گشتن سخت باشه ولی اگه احیانا متوجه این موضوع شدین که سیستم عامل این گوشی همون خط فرمانو (مثل داس تو ویندوز) با اون همه انعطاف پذیری که تو سیستم عامل لینوکس پیاده شده دراه؟
البته قرار دادن یه همچین چیزی توی گوشی بعیده ولی خوب .................
به هر حال ممنون از جوابی که دادی

MOSHAVER AMIN
15-07-2007, 22:01
در مورد جواب به اون دوست عزيزم كه طزيقه نصب برنامه هاي جاوا رو پرسيده بودند بايستي عرض كنم كه اين گوشي برنامه هاي جاوا كه احتياج به صفحه كليد دارند رو حمايت نمي كنه....
طريقه نصب برنامه يا بازي روي اين مدل اصلا سخت نيست... فقط كافيه كه شما برنامه ها يا بازي هارو با فرمت
.jar توي پوشه other كه قبلا خودتون روي ميموري كارت ساختين بريزين وسپس از طريق تلفنتون مثل گوشي هاي سوني اريكسون اونو نصب كنيد...در صورتيكه برنامه از طرف لينوكس ساپورت بشه اونو مثل اب خوردن باز ميكنه.....
در مورد تشخيص دست خط نسبت به پي 990 حق با شماست ولي اين نكته رو توجه داشته باشين كه مقدار فضاي مانور قلم نوري جهت تشخيص اون محدودتر از پي 990 است

MOSHAVER AMIN
15-07-2007, 22:16
در مورد تاخير شاتر ذكر اين نكته ضروري است كه منظور بنده از مدت تاخير شاتر آن مدت زماني است كه شما دكمه capture را زدوتلفن در اين بازه زماني فرصت ميخواهد كه عكس را گرفته و ان را ذخيره كند و گرنه مدت امده شدن دوربين براي عكاسي خيلي سريعتر از نوكيا ان 73 است......
مقدار وزن آن 120 گرم بيشتر نيست و از نظر ضخامت و اندازه و قابليت آرگونوميك خيلي بهتر از ان 73 است ..
هرچي باشه گوشي هاي سري n از لحاظ طراحي آجر مانند . مشهورند اليته بقول رئيس مركز بازاريابي نوكيا اين شركت بخاطر گنجاندن اين همه قابليت مختلف در اين سري مجبور به اين نوع طراحي است...اين نقيصه در مورد A1200 اصلا به چشم نميخورد
در ادامه مطلب اينو بگم كه در اين تلفن خبري از خط فرمان نيست ولي انو بگم كه اين گوشي نسبت به ساير گوشي هاي سيتم عامل دار از انعطاف بيشتري برخورداره

samboliya
15-07-2007, 22:59
بلوتوث این گوشی ورژن 2 هست دوستان اشتباه گفتن 1.2 هستش
بعدشم شما با برنامه میتونی به خط فرمان دسترسی پیدا کنید در حالت عادی امکان پذیر نیست برا اطلاعات بیشتر به سایت motorolafans مراجعه کنید

MOJREM
16-07-2007, 01:40
moshaver amin دستت درد نکنه دوستان اگر در مورد چیز دیگری اطلاعات می خواهند مطرح کنند تا با کمک دوستان این تاپیک پر بار تر بشه

MOJREM
16-07-2007, 01:41
دوستان لطفا به این تاپیک رتبه بدهند تا بالا بمونه و به تاپیک جامعی تبدیل بشه

MOJREM
16-07-2007, 01:45
جدیدا خرید این مدل خیلی به صرفه شده چون با 10 درصد کاهش قیمتا مواجه شده یعنی 280 هزار تومان که واقعا به صرفه است

samboliya
16-07-2007, 11:29
از بچه ها کسی با خط اپراتور اول علامت gprs رو تو موتو مینگ داره من الان رو موتو مینگ خط 912 دارم ولی علامت gprs برام میاد برا شما هم اینجوریه؟؟؟؟؟؟؟؟؟
یا نکنه کلا گوشی این علامت رو نشون میده؟؟؟

sarmast65_ata
16-07-2007, 17:53
mojrem جان گفتی قیمت این گوشی شده 280؟واقعآ؟با گارانتی یا بدون گارانتی؟میشه بدون گارانتی اطمینان کافی داشت؟
این گوشی در 2 مدل چینی و اروپا ارائه شده الان موتورولایی که تو ایران هست ساخت کجاست؟

MOSHAVER AMIN
16-07-2007, 22:22
moshaver amin دستت درد نکنه دوستان اگر در مورد چیز دیگری اطلاعات می خواهند مطرح کنند تا با کمک دوستان این تاپیک پر بار تر بشه

اختيار داريد دوست من.....دوستان در مورد رتبه گيري ايت تاپيك همكاري كنند

MOSHAVER AMIN
16-07-2007, 22:27
mojrem جان گفتی قیمت این گوشی شده 280؟واقعآ؟با گارانتی یا بدون گارانتی؟میشه بدون گارانتی اطمینان کافی داشت؟
این گوشی در 2 مدل چینی و اروپا ارائه شده الان موتورولایی که تو ایران هست ساخت کجاست؟

1.بله 280 الي 290 با سريال چنج وبدون گارانتي
2.بدون گارانتي هم ميشه به اين عجوبه اطمينان كرد
3.موتورولاي كه تو ايرانه مدل چيني اونه عزيز

MOSHAVER AMIN
16-07-2007, 22:30
از بچه ها کسی با خط اپراتور اول علامت gprs رو تو موتو مینگ داره من الان رو موتو مینگ خط 912 دارم ولی علامت gprs برام میاد برا شما هم اینجوریه؟؟؟؟؟؟؟؟؟
یا نکنه کلا گوشی این علامت رو نشون میده؟؟؟

گوشي من هم مثل شماست..كلا اين علامت روي دكستاپ اون هستش

MOSHAVER AMIN
16-07-2007, 22:33
در مورد بلوتوث نسخه 2 درسته كه بدين وسيله از دوستان بعلت اشتباه در تاييپ معذرت ميخوام

MOSHAVER AMIN
16-07-2007, 22:36
راستي يه سوال كه ارتباطي به اين بحث نداره : كسي ميدونه كه ايا گوشي rokor z6 تو ايران گير مياد يا نه؟

MOJREM
17-07-2007, 01:47
بچه ها یه چیز جالب داشتم با گوشی کار می کردم یهو زنگ خورد حواسم نبود ایگنور کردم چند دقیقه بعد دوستم زنگ زد گفت چرا میگه تلفن مورد نظر تا اطلاع ٍثانوی قطه . بعد خودم با تلفن خونه زنگ زدم وقتی که ایگنور می کنی میگه شماره ی مورد نظر تا اطلاع ثانوی قطع می باشد خیلی باحاله اصل پیچوندن

vahiddddd
17-07-2007, 13:26
از کسانی که اين گوشی رو دارن 1 سؤال داشتم اين که اين گوشی چيزی به نام accept calls ياblack list داره?

samboliya
17-07-2007, 18:07
بله عزیز برنامه داره باهاش میتونی black lis درست کنی
به نظر منم به جای بحث قیمت و چیزای متفرقه به بحث های اساسی در مورد گوشی بپردازید بهتره

MOSHAVER AMIN
17-07-2007, 21:54
بچه ها یه چیز جالب داشتم با گوشی کار می کردم یهو زنگ خورد حواسم نبود ایگنور کردم چند دقیقه بعد دوستم زنگ زد گفت چرا میگه تلفن مورد نظر تا اطلاع ٍثانوی قطه . بعد خودم با تلفن خونه زنگ زدم وقتی که ایگنور می کنی میگه شماره ی مورد نظر تا اطلاع ثانوی قطع می باشد خیلی باحاله اصل پیچوندن

ممك امتحان كردم خيلي جا لب بود...مرسي

samboliya
18-07-2007, 20:14
از بچه ها کسی خبر داره lcd این گوشی ضد خش هستش ؟؟
یا بهتره از محافظ استفاده کنیم !! اگه اره کسی جایی برا خرید سراغ داره؟

sarmast65_ata
18-07-2007, 22:08
من تاجایی که خبر دارم بله صفحه ال سی دی این گوشی ضد خش هستش

MOSHAVER AMIN
18-07-2007, 22:17
شايد ال سي دي اين گوشي ضد خش باشه اما درب شيشه اي اون ضد خش نيست و به كوچكترين ضربه هم حساسه

MOJREM
19-07-2007, 01:13
اره خیلی درش حساسه ولی کل گوشی خیلی مقاومه دوستم داشت با گوشی حرف می زد گوشی از دستش افتاد داشتیم راه می رفتیم افتاد جلو پای من منم پام خورد تقریبا پرت شد نیم متر جلوتر ولی هیچ چیش نشد

MOJREM
19-07-2007, 01:15
راستی کسی برای این گوشی جلد خوب پیدا کرده ؟ از کجا ؟ من که گوشیم لخت لخته

sarmast65_ata
19-07-2007, 19:36
موضوعی که این چند روز یکم فکرمو مشغول کرده و باعث شده من در خریده این گوشی یکم حساسیت بیشتری به خرج بدم مقاوم بودن این گوشی هستش به نظر شما این گوشی چقدر مقاوم هستش؟ببینید من با گوشی زیاد کار میکنم شاید در روز 20 تا مسیج زدن 20 بار جواب دادن به مسیج ها 10 تا تماس برقرار کردن چند ساعتی هم کار کردن با خود گوشی که هر بار باید در این گوشی باز بشه و بسته بشه که به نظر من گوشی در دار اونم در این طراحی شاید یکم ضعیف به نظر برسه چون این گوشی شاید بشه گفت تمام شیک بودن گوشی کابل اتصال تماس و صدای این گوشی توی در این گوشی وجود داره که اگه این در مشگلی براش بوجود بیاد واقعآ حیفه و اونطوری که شنیدم موتورولا چه با گارانتی چه بی گارانتی تو ایران تعمیر درست حسابی نمیشه و شاید بشه اینطوری گفت که باید بندازی دور!!!درسته قیمت این گوشی خیلی اومده پایین ولی قبل از خرید باید تمام جوانب رو سنجید از کسایی که با این گوشی کار کردن می خوام بپرسم چقدر حرف منو تایید میکنن؟و آیا من درست دارم فکر میکنم یا اشتباه؟

samboliya
19-07-2007, 21:02
به نظر من که گوشی خر کاری هستش درسته در نگاه اول یه کم ظزیف میزنه اما نسبت به قیمت و امکانات تو گوشی های هم ردیفه خودش رقیبی نداره.
تل اونجام که من می دونم درش ضد خش هستش که دوستان میگن راحت خش ور میداره اگه به جنسش دست بزنید متوجه میشید؟؟

majid_sp
19-07-2007, 21:22
انصافا گوشی با این امکانات نباید زیر 400 باشه ولی الان خیلی افت قیمت کرده

گوشی های موتورولا هیچ وقت خز نمیشه چون این برند تو ایران طرفداران زیادی نداره و این یکی از حسن های موتورلا هستش

همیشه وقتی بقیه این گوشی رو می بینن کف می کنن هم در شیشه ای داره هم صفحه لمسی فکر می کنن 400-500 قیمتشه:27:

چند روز پیش رفتم قیمت کنم از فروشنده پرسیدم a1200 چند گفت ما نداریم اما باید بالای 400 باشه :31:

خیلی خوبه که هیچ کس از قیمتش خبر نداره الان همه دنبال سونی اریکسون هستند

به طرف یه w810 بدی با یه a1200 میگه w810 واکمنیه اونو بر میداره:27: منکه خیلی حال می کنم که این گوشی ناشناختست

دوستان شما هم لطف کنید اینقدر از قیمت پایین این گوشی در جایی صحبت نکنید تا همچنان لوکس بمونه:31:

هر کی پرسید بگید 450:31:

MOSHAVER AMIN
19-07-2007, 22:49
موضوعی که این چند روز یکم فکرمو مشغول کرده و باعث شده من در خریده این گوشی یکم حساسیت بیشتری به خرج بدم مقاوم بودن این گوشی هستش به نظر شما این گوشی چقدر مقاوم هستش؟ببینید من با گوشی زیاد کار میکنم شاید در روز 20 تا مسیج زدن 20 بار جواب دادن به مسیج ها 10 تا تماس برقرار کردن چند ساعتی هم کار کردن با خود گوشی که هر بار باید در این گوشی باز بشه و بسته بشه که به نظر من گوشی در دار اونم در این طراحی شاید یکم ضعیف به نظر برسه چون این گوشی شاید بشه گفت تمام شیک بودن گوشی کابل اتصال تماس و صدای این گوشی توی در این گوشی وجود داره که اگه این در مشگلی براش بوجود بیاد واقعآ حیفه و اونطوری که شنیدم موتورولا چه با گارانتی چه بی گارانتی تو ایران تعمیر درست حسابی نمیشه و شاید بشه اینطوری گفت که باید بندازی دور!!!درسته قیمت این گوشی خیلی اومده پایین ولی قبل از خرید باید تمام جوانب رو سنجید از کسایی که با این گوشی کار کردن می خوام بپرسم چقدر حرف منو تایید میکنن؟و آیا من درست دارم فکر میکنم یا اشتباه؟

تائيد ميشه
اگر به دفترچه راهنما خريدار كه به زبون انگليسي است مراجعه كنيد .كاملا حرف منو در ارتباط با حساس بودن درب شيشه اي و خش برداشتن تائيد ميكنه
منم يه دونه از اين گوشي رو دارم ولي خوشم نمياد كه دربارش بيخودي لاف بزنم و اونو يك گوشي كامل و بي رقيب بدونم و بدون هيچ گونه تعصبي اينو بگم كه درباش حقيقت رو ميگم و لاغير

==============================
پبامبر گرامي اسلام:
نجات در راستگوئيست

MOJREM
19-07-2007, 23:51
آ 1200 یه تلفات داد مال یکی از بچه ها که گفنم خورد زمین هیچ چیش نشد خورد زمین و باباش با پا رفت روش شیشه ی روش شیکیست و بلند گوش در اومد ولی خود گوشی و ال سی دی سالمه . اره من با مشاور امین موافقم لازم نیست الکی لاف بزنیم این گوشی ظریف و با کلاسه و بدرد خرکاری نمی خوره مثل 6600 و گوشیهایی از این قبیل نیست

vahiddddd
19-07-2007, 23:51
منم تا هفته ديگه ميخوام برم 1 دونه بخرم اما دل نگرون خز شدن اين گوشيم با توجه به قيمت مناسب اون
ميترسم به سرنوشت p990 دچار شه،نظر شما چيه؟البته از نظر خيلی ها زياد شدن يه گوشی مهم نيست

MOJREM
19-07-2007, 23:54
حاجی آ 1200 گوشی گرونیه بدرد هر کسی نمی خوره :31: :40: :5: :12: :27:

MOJREM
19-07-2007, 23:55
به طرف یه w810 بدی با یه a1200 میگه w810 واکمنیه اونو بر میداره:450:31:

ایول خیلی حال کردم

MOJREM
20-07-2007, 00:02
منم تا هفته ديگه ميخوام برم 1 دونه بخرم اما دل نگرون خز شدن اين گوشيم با توجه به قيمت مناسب اون
ميترسم به سرنوشت p990 دچار شه،نظر شما چيه؟البته از نظر خيلی ها زياد شدن يه گوشی مهم نيست

شما مدیونی از این فکرا بکنی یک اپسیلون همچین چیزی امکان نداره اصلا یه سری ها هستند که برند موتورولا را نمی شناسند چه برسه به آ 1200

vahiddddd
20-07-2007, 00:29
درسته، الان قيمتش خيلی خوب شده،بالاخره امکاناتشم نسبت به قيمتش خوبه،آدم 1 ذره ميترسه.
راستی ميخواستم بدونم مموريه 512 و باطری دوم تو پک هايی که تو ايران ميفروشن هست يا نه؟
با تشکر

MOJREM
20-07-2007, 00:34
خیر یه رم 128 با یه باطری تو پک گوشی هست صفحه اولم توضیح دادم کیفم تو پکش نداره ولی من رم 1 گیگ انداختم 11 تومنه

MOJREM
20-07-2007, 00:49
از مدیریت محترم خواهش می کنم اسم این تاپیک را به کلوپ a1200 نغییر دهند چون کم کم این تاپیک داره به مرجع کاملی برای گوشی ا1200 تبدیل میشه .

MOJREM
20-07-2007, 15:51
افزایش صدای A1200 به علت OS دار بودن این گوشی بسیار ساده است
این اولین نسخه از Volume به روز شده A1200 است و جای کار بسیار دارد

برای افزایش صدا MPKG Installer.zip را از لینک [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دانلود کنید.
1- محتوی فایل zip بالا که فولدری به نام .system است که درون رم گوشی هم فولدری با همین نام وجوددارد
فولدر بالا را بر روی مموری گوشی کپی کنید.
فایل New Volume.zip را ازلینک [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دانلود کنید.
بعد از دانلود کردن حالا فایل New Volume.pkg از داخل فایل زیپ New Volume بر روی جایی مشخص از رم گوشی extract و بعد به file manager گوشی رفته و فایل New Volume.pkg را اجرا کنید
اکنون گوشی خور را یک بار روشن خاموش کنید و از صدای جدید لذت ببرید.

MOSHAVER AMIN
20-07-2007, 21:26
شما مدیونی از این فکرا بکنی یک اپسیلون همچین چیزی امکان نداره اصلا یه سری ها هستند که برند موتورولا را نمی شناسند چه برسه به آ 1200

تائيد ميشه
علي الخصوص اينكه خيلي از كاربران تلفن همراه تو كشورمون پشتباني فونت فارسي براشون خيلي مهمه و سواد انگليسي خوندنو ندارن چه برسه به صداي اين گوشي كه كابراي ما رو پچ ميكنه:31:

MOSHAVER AMIN
20-07-2007, 21:27
از مدیریت محترم خواهش می کنم اسم این تاپیک را به کلوپ a1200 نغییر دهند چون کم کم این تاپیک داره به مرجع کاملی برای گوشی ا1200 تبدیل میشه .

درسته اميدوارم كه ترتيب اثر داده بشه

MOSHAVER AMIN
20-07-2007, 21:30
خیر یه رم 128 با یه باطری تو پک گوشی هست صفحه اولم توضیح دادم کیفم تو پکش نداره ولی من رم 1 گیگ انداختم 11 تومنه
درسته اما همراه گوشي من يه رم 512 بود كه الان هم اونو تبديل به يك گيگ كردم

MOJREM
20-07-2007, 21:38
از بچه ها کسی هست که برنامه افزایش صدارو اجرا کرده باشه ؟ پس چرا رو مال من جواب داده نمی شه

arash_zp
20-07-2007, 22:28
كلا صدا و دوربين اين گوشي در چه حديه؟؟؟؟؟؟

MOJREM
20-07-2007, 22:33
كلا صدا و دوربين اين گوشي در چه حديه؟؟؟؟؟؟

دوربین این گوشی تقریبا انتظرات ادم رو براورده می کنه صدا هم که افزایش پیدا می کنه

MOSHAVER AMIN
20-07-2007, 22:39
از بچه ها کسی هست که برنامه افزایش صدارو اجرا کرده باشه ؟ پس چرا رو مال من جواب داده نمی شه
من هم نصب كردم نشد كه نشد... واسه همين بي خيالش شدم.. مهم نيست ..همين صدا واسم قابل قبوله

samboliya
21-07-2007, 20:23
این اموزش تقویت صدا ناقص هستش
اول این 2 تا فایل رو دانلود کنید
بعدش فایل mpkg.lin رو با اونی که تو پوشه سیستم هست جا به جا کنید
بعدش برنامه volume رو نصب کنید گوشی رو رستارت کنید بعد یه ایکون مث بلندگو به لیست شما اضافه میشه روش یه بار کلیک کنید تا صدا تقویت بشه
دقت کنید هر بار که گوشی رستارت یا خاموش روشن بشه شما باید دوباره رو ایکون برنامه کلیک کنید
متاسفانه قابلیت atach کردن فایل رو پیدا نکردم که فایل ها رو اپلود کنم:18:

MOSHAVER AMIN
21-07-2007, 21:30
ممن.ن از راهنمائي تمام دوستان
ما كه به همين صدا رضايت داديم

MOJREM
22-07-2007, 00:35
ممن.ن از راهنمائي تمام دوستان
ما كه به همين صدا رضايت داديم

حق داری حاجی - بابا ما که نفهمیدیم چی شد یکی که بلده بیاد یاد بده

یا علی

MOJREM
22-07-2007, 00:51
حاجی فهمیدم این برنامه mpkg خرابه چون اصلا درست نصب نمی شه کسی فایل اصلیشو نداره

MOJREM
22-07-2007, 02:58
یه برنامه ی blaklist واسه ی a1200

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

MOSHAVER AMIN
22-07-2007, 21:24
حاجی فهمیدم این برنامه mpkg خرابه چون اصلا درست نصب نمی شه کسی فایل اصلیشو ندارهتائيد ميشه
يه جاي كار ميلنگه

A.Farokhzad
23-07-2007, 07:36
سلام دوستان من دیروز به کلوپ A1200 پیوستم.
یک گوشی A1200 با گارانتی متفرقه از جمهوری و به قیمت 250 هزار تومن خریدم.
اولین مشکلی که به اون برخوردم اینه که Smsهای فارسی رو نمیتونم ببینم و این خیلی برام مهمه که حتما فارسی عا رو بتونم تو گوشی ببینم.
لطفا دوستان اگه راه حل این مشکل حل شده من رو هم در جریان بگذارید.

MOJREM
23-07-2007, 14:49
این گوشی قابلیت دریافت اس ام اس فارسی رو نداره

A.Farokhzad
24-07-2007, 17:34
یه سوال دیگه آیا روشی وجود داره که برای همه اس ام اس هائی که میفرستیم دلیوری بیاد یا اینکه باید
موقع فرستادن هر کدوم بریم فعالش کنیم.

MOSHAVER AMIN
24-07-2007, 22:36
یه سوال دیگه آیا روشی وجود داره که برای همه اس ام اس هائی که میفرستیم دلیوری بیاد یا اینکه باید
موقع فرستادن هر کدوم بریم فعالش کنیم.

براي هر اس ام اس بايد جداگانه دليوري رو فعال كني
در مورد فونت فارسي هم اگه با نرم افزار مروطه اونو به كامپوتر وصل كني از طريق كامپيوتر ميتوني اس ام اس هاي فارسي رو بخوني

MOSHAVER AMIN
24-07-2007, 22:39
سلام دوستان من دیروز به کلوپ A1200 پیوستم.
یک گوشی A1200 با گارانتی متفرقه از جمهوری و به قیمت 250 هزار تومن خریدم.
اولین مشکلی که به اون برخوردم اینه که Smsهای فارسی رو نمیتونم ببینم و این خیلی برام مهمه که حتما فارسی عا رو بتونم تو گوشی ببینم.
لطفا دوستان اگه راه حل این مشکل حل شده من رو هم در جریان بگذارید.
البته يادم رفت قبل از هر چيز ورود شما رو به كلوپ موتو A1200 از طرف خودم و ساير دوستان تبريك ميگم
ان شاالله بتونيم از نظرات شما استفاده كنيم

A.Farokhzad
25-07-2007, 09:07
البته يادم رفت قبل از هر چيز ورود شما رو به كلوپ موتو A1200 از طرف خودم و ساير دوستان تبريك ميگم
ان شاالله بتونيم از نظرات شما استفاده كنيم

خیلی ممنون
امیدوارم با کمک هم این کلوپ رو پر رونق کنیم تا بتونیم مشکلات تمامی دوستان رو سریعا حل کنیم.
آیا این گوشی رو نمیشه فلش کرد و زبان فارسی رو اضافه کنیم؟

MOJREM
25-07-2007, 15:31
فعلا فک نکنم پک فارسی واسه این گوشی اومده باشه

A.Farokhzad
25-07-2007, 17:55
فعلا فک نکنم پک فارسی واسه این گوشی اومده باشه

نه دوست گرامی پک فارسی اومده. ولی با این وضع اینترنت ذغالی من همچنان در حسرتم.

فلش 30xp براي A1200 .... با قابليت پشتيباني از Unicode (فارسي) :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

بايد با نرم افزار RSD Lite منتقل بشه به گوشي ..

A.Farokhzad
25-07-2007, 18:07
لینک بالا چرا کامل نمیشه؟

A.Farokhzad
25-07-2007, 18:11
خب صدمین پستم رو هم اینجا زدیم.
لطفا دوستانی که Adsl دارن امتحان کنن و نتیجه رو بگن.

h_starboy
25-07-2007, 22:01
لینک بالا چرا کامل نمیشه؟

من امتحان کردم. یه فایل ۵۰ مگا توشه. دانلود هم میزنی یوزر و پس میخاد.

MOJREM
25-07-2007, 23:53
ممنون از شما - راستی در این پک فارسی فقط مسیج فارسی داره ؟ منوش هم فارسی میشه ؟ ( خیلی خز میشه ها)

A.Farokhzad
26-07-2007, 07:57
ممنون از شما - راستی در این پک فارسی فقط مسیج فارسی داره ؟ منوش هم فارسی میشه ؟ ( خیلی خز میشه ها)

من که گفتم خودم امتحان نکردم ولی از یه کی که در زمینه موتورولا استاده این لینکو گرفتم.
اون فقط گفت چون یونیکد داره اس ام اس فارسی هم نشون میده.
نهایتا اگه منوهاش فارسی شدن با انتخاب زبان انگلیسی مشکل حل میشه که!!!
زبان انگلیسی که پاک نمیشه چند تا زبان دیگه هم بهش اضافه میشه.

A.Farokhzad
26-07-2007, 08:07
من امتحان کردم. یه فایل ۵۰ مگا توشه. دانلود هم میزنی یوزر و پس میخاد.

خب دو دقیقه وقت بزار ثبت نام کن.
فقط یه آدرس ایمیل درست باید بدی چون باید لینکی که میفرسته رو فعال کنی.
کلا دو دقیقه زمان میبره.

A.Farokhzad
26-07-2007, 08:19
این هم توضیحات در مورد این فایل:
it includes english, spanish, french and portuguese languages. Hybrid FW (30p and 46p), so u can always flash back to your previous FW unlike 24p. From user reviews, it has better cammera and video quality, volume up app is not needed and mpeg and linloader are now combined into a single app called superman. U can edit all homescreen shortcuts, more ringtones, there is a new usbconnect feature ,webcam, and it allows for multiple java apps to be run.

همونطور که می بینید
1. زبان انگلیسی رو هم ساپورت میکنه.
2. کیفیت عکس برداری و فیلمبرداری رو بهبود میدهد.
3. افزایش صدا (واقعا مورد نیاز بود)
4. اجازه استفاده همزمان از چند برنامه یا بازی جاوا را هم میدهد.
5. ومهمتر اینکه یونیکد برای خواندن اس ام اس های فارسی دارد.

MOSHAVER AMIN
26-07-2007, 22:39
سلام دوست من اگه اين برنامه رو بگيريم ..چه جوري ميشه اونو رو گوشي نصب كرد
اگه ميشه توضيح يديد ممنون ميشم

A.Farokhzad
27-07-2007, 09:19
سلام دوست من اگه اين برنامه رو بگيريم ..چه جوري ميشه اونو رو گوشي نصب كرد
اگه ميشه توضيح يديد ممنون ميشم

اگر چه تو پست شماره 80 گفتم ولی دوباره در پست زیر میگم.
ولی دوستانی که Adsl دارن نمیخوان کمک کنن. باشه خودم باید 3.5 ساعت تمام دانلود کنم و بعد نتیجه رو میگم.

A.Farokhzad
27-07-2007, 09:57
آخرین فایل فلش (30xp) براي A1200 .... با قابليت پشتيباني از Unicode (فارسي) :

این فایل باید با نرم افزار RSD Lite منتقل بشه به گوشي ..

لینک نرم افزار RSD Lite v3.2 :

البته كار با برنامه راحته .. به طور كلي گوشي رو وصل ميكنيد ، برنامه گوشي رو شناسايي ميكنه ، بعد روي كليد سه نقطه (...) كليك ميكنيد ،آدرس فايل فلش رو ميديد و كليد Start رو ميزنيد .

چند دقيقه اي طول ميكشه ! بعد از اينكه پيغام PASS در برنامه ظاهر شد كار فلش تموم ميشه .

ين فريموير تست شده ... ولي بازهم به ميل خودتون بستگي داره ... من فقط اطلاع رساني كردم .

سعي كنيد با يه سيستم قوي و كابل خود گوشي فلش كنيد تا مشكلي پيش نياد !

این هم توضیحات در مورد این فایل:
it includes english, spanish, french and portuguese languages. Hybrid FW (30p and 46p), so u can always flash back to your previous FW unlike 24p. From user reviews, it has better cammera and video quality, volume up app is not needed and mpeg and linloader are now combined into a single app called superman. U can edit all homescreen shortcuts, more ringtones, there is a new usbconnect feature ,webcam, and it allows for multiple java apps to be run.

همونطور که می بینید
1. زبان انگلیسی رو هم ساپورت میکنه.
2. کیفیت عکس برداری و فیلمبرداری رو بهبود میدهد.
3. افزایش صدا (واقعا مورد نیاز بود)
4. اجازه استفاده همزمان از چند برنامه یا بازی جاوا را هم میدهد.
5. ومهمتر اینکه یونیکد برای خواندن اس ام اس های فارسی دارد.
6. همچنین قابلیت تغییر در میانبر های صفحه اصلی و افزایش تعدادی زنگ

A.Farokhzad
27-07-2007, 10:06
دوستان گرامی مطالبی رو که میگزارم با راهنمائی ها یکی از اساتید کوشی های موتورولا به نام
Bahman NO1
که در سایتهای مختلفی از جمله موبایلستان عضو میباشند نوشته شده و توسط ایشان تائید شده میباشد.
به زودی با کمک های ایشان آخرین برنامه های گوشی A1200 را در اینجا قرار خواهم داد.

A.Farokhzad
27-07-2007, 15:45
دوستان لطفا دست نگه دارید تا خودم این فایل رو بر روی گوشیم امتحان کنم و نتیجه رو به شما اعلام کنم.

vahiddddd
27-07-2007, 19:22
آقا من ديروز اين گوشی رو خريدم و به چند تا نکته برخوردم
1:موقع بسته بودن در نميشه کال رو ريجکت کرد،آيا راهی واسه اين کار هست؟
2:there is no sms counter and out going call time
3:دوريبينش هم خيلی به حرکت موقع عکس گرفتن حساس يعنی اگه 1 ذره دستت حرکت کنه عکس تار ميشه
البته مورد 3 زياد مهم نيست کسی واسه 1 و 2 راهی بلده؟

MOJREM
27-07-2007, 22:38
دوستان گرامی مطالبی رو که میگزارم با راهنمائی ها یکی از اساتید کوشی های موتورولا به نام
Bahman NO1
که در سایتهای مختلفی از جمله موبایلستان عضو میباشند نوشته شده و توسط ایشان تائید شده میباشد.
به زودی با کمک های ایشان آخرین برنامه های گوشی A1200 را در اینجا قرار خواهم داد.

ما مشتاقانه منتظریم دوست عزیز

MOSHAVER AMIN
27-07-2007, 23:20
دوستان لطفا دست نگه دارید تا خودم این فایل رو بر روی گوشیم امتحان کنم و نتیجه رو به شما اعلام کنم.
از اينكه يه عضو فعال و دلسوز توي اين كلوپ داريم خوشحالم
من هم منتظرم دوست عزيز خوش خبر باشي

MOSHAVER AMIN
27-07-2007, 23:22
آقا من ديروز اين گوشی رو خريدم و به چند تا نکته برخوردم
1:موقع بسته بودن در نميشه کال رو ريجکت کرد،آيا راهی واسه اين کار هست؟
2:there is no sms counter and out going call time
3:دوريبينش هم خيلی به حرکت موقع عکس گرفتن حساس يعنی اگه 1 ذره دستت حرکت کنه عکس تار ميشه
البته مورد 3 زياد مهم نيست کسی واسه 1 و 2 راهی بلده؟

تا الان هم كسي در اين باره تحقيق نكرده چون دوستان به كارهاي مهمتري مثل فارسي كردن اون مشغولند

A.Farokhzad
28-07-2007, 08:46
این جملات رو عینا از آقا بهمن نقل میکنم:
واقعا شرمنده ام ... به نظرم فارسي نداره ... سر يه سوتفاهم ساده با يكي از فريمويرهاي E6 اشتباه شده ....

البته اين فريموير رو اگر منتقل كنيد به گوشي ، گوشيتون به طرز فجيعي بهينه ميشه و امكانات زيادي هم بهش اضافه ميشه .. همونجور كه در توضيحاتش نوشته ....

بازم شرمنده ام .. اميدوارم اين اشتباه رو به حساب گرفتاريهاي روزمره بذاري .

mplmn
28-07-2007, 12:19
باعرض سلام وخسته نباشيد به كليه دوستان
خوشحالم ازاينكه بلاخره يه جايي پيدا شد كه در مورد motoming بحث بشه واقعا جاش خالي بود.
من الان يه يك ماهي ميشه كه اين گوشي رو دارم. زمان خريد اين گوشي داخل پك خبري از cd2 و باطري اضافه و همچنين مموري 512 و كيف گوشي كه داخل تمام سايتها در موردش حرف مي زنن نبود و اين سوال برام پيش امده كه از لحاظ جنس با اون سري گوشي ها فرق داره يا نه.
رو هم رفته گوشي بدي نيست ولي يه خرده حساسه. گوشي من هنوز هيچي نشده داره درش لغ ميزنه البته زماني كه بسته هستش با وجود اينكه من زيادم ازش كار نمي كشم. در مورد باطري گوش هم بايد بگم كه در صورت استفاده از گوشي نهايتا يك روز و نيم كار ميكنه و اگه استفاده زيادي ازش نشه يعني زياد تو منوش نگردم تا سه روز راحت جواب ميده البته هر چه قدر نور صفحه كمتر باشه زمان كاركرد گوشي هم بيشتر ميشه.
در ضمن براي راه اندازي ديكشنريش احتياج به ديتا بيس داره ميشه راهنمايي كنيد و بگين اين ديتا بيس را بايد از كجا دانلود كنم و اصلا چي هستش داخل cd كه تو جعبه بود خبري از ديتا بيس نبود.:10:

A.Farokhzad
28-07-2007, 12:28
در ضمن براي راه اندازي ديكشنريش احتياج به ديتا بيس داره ميشه راهنمايي كنيد و بگين اين ديتا بيس را بايد از كجا دانلود كنم و اصلا چي هستش داخل cd كه تو جعبه بود خبري از ديتا بيس نبود.:10:

دوست عزیز این دیکشنری لانگمن هست که باید خودت دیتابیسش رو دانلود کنی و تو گوشی بریزی.
ولی این دیکشنری چینی به انگلیسی هست که برای من کاربردی نداره.
دوست های چینیمون اگه خواستن بگن تا لینکش رو پیدا میکنم و اینجا میزارم.

mplmn
28-07-2007, 12:29
در مورد حذف Gprs هم مي تونين با وارد شدن در قسمت Device Status اونو غير فعال كنيد و ايكون Gprs رو از روي صفحه اصلي حذف كنيد.البته در قسمت Device Status مي تونين انتن گوشي رو قطع كنيد و يا مموري رو غير فعال كنيد و يا حتي بلوتوث رو روشن وخاموش كنيد.

mplmn
28-07-2007, 12:37
دوست عزير اناهيتا ضمن تشكر از جواب سريع شما لازم به گفتنه كه ديكشنري اين گوشي فقط انگليسي به چيني نيست بلكه انگليسي به انگليسي هم هستش وهمراه با تلفظ كلمات.

A.Farokhzad
28-07-2007, 12:51
دوست عزير اناهيتا ضمن تشكر از جواب سريع شما لازم به گفتنه كه ديكشنري اين گوشي فقط انگليسي به چيني نيست بلكه انگليسي به انگليسي هم هستش وهمراه با تلفظ كلمات.

بروی PC بله حرف شما درسته ولی بروی این گوشی میتونم بگم لااقل من چیزی پیدا نکردم بجز چینی.

MOSHAVER AMIN
28-07-2007, 15:16
سام اناهيتا
يه سر به پيامهاي خصوصيت بزن.... پيام گذاشتم

MOJREM
28-07-2007, 15:30
باعرض سلام وخسته نباشيد به كليه دوستان
خوشحالم ازاينكه بلاخره يه جايي پيدا شد كه در مورد motoming بحث بشه واقعا جاش خالي بود.
من الان يه يك ماهي ميشه كه اين گوشي رو دارم. زمان خريد اين گوشي داخل پك خبري از cd2 و باطري اضافه و همچنين مموري 512 و كيف گوشي كه داخل تمام سايتها در موردش حرف مي زنن نبود و اين سوال برام پيش امده كه از لحاظ جنس با اون سري گوشي ها فرق داره يا نه.
رو هم رفته گوشي بدي نيست ولي يه خرده حساسه. گوشي من هنوز هيچي نشده داره درش لغ ميزنه البته زماني كه بسته هستش با وجود اينكه من زيادم ازش كار نمي كشم. در مورد باطري گوش هم بايد بگم كه در صورت استفاده از گوشي نهايتا يك روز و نيم كار ميكنه و اگه استفاده زيادي ازش نشه يعني زياد تو منوش نگردم تا سه روز راحت جواب ميده البته هر چه قدر نور صفحه كمتر باشه زمان كاركرد گوشي هم بيشتر ميشه.

دوست عزیز در این گوشیها معمولا کمی لق می زنه و وسایل داخل پک تو ایران کامل نیست ولی مال من سی دی داشت و این دیکشنری هم فکر نکنم زیاد کاربرد داشته باشه

A.Farokhzad
28-07-2007, 16:16
فيرم وير دلخواه رو هم دانلود كنين كه حول و حوش 50 مگ ميشه
برنامه RSDLite رو اينستال كنين ازتون جاي درايور ها(
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید )رو ميپرسه كه بهش آدرس پوشه درايوري رو كه اول دانلود كردين بدين 5يا 7 بار ميپرسه و همون آدرسو بدين تموم كه شد برين سر وقت گوشي خاموشش كنين دكمه هاي جوي استيك قرمز و دكمه بغل سمت راست(پايينيه) رو با هم فشار بدين گوشي تو مد Bootloader Mode - MBM mode مياد بالا كه يه صفحه قرمز رنگه گوشي رو به پي سي وصل كنين شروع ميكنه به شناختن گوشي بازم آدرس همون درايور هارو اگه خواست بدين و برنامه RSDLite رو اجرا كنين گوشي رو ميشناسه(البته ممكنه به اسم نشناسه نگران نشين) از بالا دكمه ”…” رو بزنين و آدرس فيرم ويرو بدين و دكمه Start رو بزنين
بعد از اينكه تموم شد گوشي رو خودش ريست ميكنه و پنجره Found New Hardware دوباره رو ويندوز ظاهر ميشه كه عين قبل آدرس درايور هاي دريافتي رو بدين تموم ميشه و برنامه RSDLite ميگه كه كار با موفقيت به اتمام رسيده اگر احيانا گوشي رو ريست نكرد گوشي رو بكنين از پي سي و تو Setup --> USB Mode گزينه رو Mass Storage" to "Modem". تغيير بدين و دوباره به پيسي وصل كنين برنامه آر اس دي لايت ميگه Mass Storage" to "Modem".

A.Farokhzad
28-07-2007, 16:25
سام اناهيتا
يه سر به پيامهاي خصوصيت بزن.... پيام گذاشتم

دوست عزیز شما اندکی صبر کن چون خودم هم هنوز فریمور را تغییر ندادم.
ولی مطالبی را که عنوان کردم تست شده میباشد.
ولی همانطور که گفتم بدلیل حجم بالای فریمور ها هنوز نتوانستم آنها را دانلود کنم.
امیدوارم در آپدیت کردن مشکلی برایتان پیش نیاید چون اطلاعاتم در همین حد بود.

A.Farokhzad
28-07-2007, 16:29
اينم يه پلير عالي درحد اسمارت مووي
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید برا آ1200 هم همينه 6مگ هست برا اجراي فايل هاي با فرمت AVI و 30فريم در صانيه هست بسيار عاليه فايلو بريزين رو گوشي قلمو روش نگه دارين اپن ويت كه اومد سوپر من يا mpkg رو(بسته به اينه كه كدوم رو داشته باشين رو ورژنهايي كه پيشنهاد دادم سوپرمن نصب هست) رو انتخاب كنين اينسال كه شد گوشي رو ريست كنين و فايل هاي تصويري رو كه ريختين روگوشي با همون روش اپن ويت (البته موقع اپن ويت عين ويندوز يه گزينه داره كه از اين به بعد اين نوع از فايل هارو با همين برنامه باز كن چك بزنين كنارش تا ديگه بعدا به راحتي با يه كليك رو فايلهاي ويديويي اونارو با zmplayer اجرا كنه

A.Farokhzad
28-07-2007, 16:34
24xp30_c2_bint_emea_l4_debr_01_mis

A.Farokhzad
28-07-2007, 16:40
دوست عزیز این دیکشنری لانگمن هست که باید خودت دیتابیسش رو دانلود کنی و تو گوشی بریزی.
ولی این دیکشنری چینی به انگلیسی هست که برای من کاربردی نداره.
دوست های چینیمون اگه خواستن بگن تا لینکش رو پیدا میکنم و اینجا میزارم.

این هم لینکش:

براي نصب، فايل را از حالت فشرده خارج كنيد و محتويات آن را در فهرست اصلي كارت حافظه گوشي كپي كنيد

A.Farokhzad
28-07-2007, 16:44
تغيير فونت گوشي با استفاده از ApplyFont
براي شرح كامل، در آدرس زير عضو شويد و سپس فايل را دانلود و در گوشي نصب كنيد. قبل از انجام اين كار بايد MPKG را نصب كرده باشيد:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید rt=0

در ضمن اگر از فونتهاي داراي كاراكترهاي فارسي (مثل tahoma.ttf) استفاده كنيد ميتوانيد اس ام اس هاي فارسي را بخوانيد (!!! !!!............................................... ..... البته به شرط اينكه در خواندن فارسي از چپ به راست مهارت داشته باشيد)

MOJREM
28-07-2007, 21:12
ممنون اناهیتا جان خیلی تو این تاپیک زحمت می کشی . فقط من نتونستم اون پلیرو نصب کنم /
تو راپید شیر file not found می زنه .

doyenfox
28-07-2007, 21:39
بچه ها سلام.
اين گوشي تعريف زياد داره.
اما ميشه ايراداش رو بگين.هر ايرادي كه به ذهنتون ميرسه.ممنون از لطفتون.

MOSHAVER AMIN
28-07-2007, 21:41
هر كدام از دوستان كه در شهرشون اينترنت ضعيفه و دانلود كردن اين برنامه ها واسشون مقدور نيست .. ميتونن براي من پيام خصوصي بزارن تا واسشون از طريق پست پيشتاز بفرستم...
مبلغ اون هم با پست كمتر از 600 تومانه .. كه در صورت تمايل پس از درخواست و پيام واسشون ارسال ميكنم
ان شالله كه همه بتونن از اين فريمور با كمك دوستان و اطلاعاتي كه ميدن استفاده كنن

=============================
انان كه علي خداي خود پندارند
كفرش به كنار ولي عجب خدائي دارند

ميلاد سرورم امير مومنان مبارك باد

MOJREM
28-07-2007, 21:47
moshaver amin عزیز تو کدوم شهر ساکن هستی ؟

MOSHAVER AMIN
28-07-2007, 22:22
moshaver amin عزیز تو کدوم شهر ساکن هستی ؟

شيراز ...................

MOSHAVER AMIN
28-07-2007, 22:27
بچه ها سلام.
اين گوشي تعريف زياد داره.
اما ميشه ايراداش رو بگين.هر ايرادي كه به ذهنتون ميرسه.ممنون از لطفتون.

دوست من در صفحات اوليه همين كلوپ توضيحات مفصلي رو من وساير دوستانم دادند..ميتوني مراجعه كني و مطالعه كني
موفق باشي
======================
آنان كه علي خداي خود پندارند
كفرش به كنار ولي عجب خدائي دارند

ميلاد مولا وسرورم گرامي وخجسته باد

doyenfox
28-07-2007, 22:39
دوست من در صفحات اوليه همين كلوپ توضيحات مفصلي رو من وساير دوستانم دادند..ميتوني مراجعه كني و مطالعه كني
موفق باشي
سلام دوست من.
من كامل اين تاپيك رو خوندم.
اما اگه دقت كنيد گفتم معايبش.
يعني هر ايرادي حتي خيلي كوچيك.
در كل بازم ممنون از لطفتون.

mplmn
28-07-2007, 23:00
اناهيتاي عزيز ممنون از اينكه ديتا بيس ديكشنري رو گذاشتي ولي بيشتر از همه از اين بابت ممنونم كه طريقه نصب بازي هاي جاوا روي گوشي بدون استفاده از برنامه p2k آموزش دادي.
از اونجايي كه بعضي از دوستان شايد مثل من هنوز با اين موضوع مشكل دارن فقط كافيه كه داخل مموري يه پوشه جديد بسازين و به كمك بلوتوث بازي جاواي مورد نظر رو به داخل اون فولدر انتال بدين حالا باكمك نگه داشتن قلم بروي اون فايل به راحتي مي تونين اون فايل رو نصب كنين.

MOJREM
28-07-2007, 23:46
سلام دوست من.
من كامل اين تاپيك رو خوندم.
اما اگه دقت كنيد گفتم معايبش.
يعني هر ايرادي حتي خيلي كوچيك.
در كل بازم ممنون از لطفتون.

یکی از معایب صدای کمه که توسط دوستان حل شده - یکی دیگر حافظه ی داخلیه کمه که بازم با کارت 512 مگی رو گوشی حل شده و دیگری حساسیت شیشه ی روی گوشی می باشد که فکر نکنم مشکلی پیش بیاد

arash_zp
29-07-2007, 00:12
یکی از معایب صدای کمه که توسط دوستان حل شده - یکی دیگر حافظه ی داخلیه کمه که بازم با کارت 512 مگی رو گوشی حل شده و دیگری حساسیت شیشه ی روی گوشی می باشد که فکر نکنم مشکلی پیش بیاد
ميتونم بپرسم چه جوري ؟؟؟؟؟؟؟؟( مشكل صدا )

MOJREM
29-07-2007, 00:32
با اموزشی که تو همین تاپیک هست البته می تونید فریمور این گوشی رو هم عوض کنید که کلا گوشی در فریمور جدید ایراد خاصی نداره

a.toraby
29-07-2007, 09:56
این گوشیa1200 از خیلی جهات بسیار عالی هست. مخصوصاً از نظر سیستم عامل. در جواب آناهیتا که این سوال رو مطرح کرده بود که برای برنامه نویسی در گوشی های لینوکسی چه کار باید کرد، به عرضتون برسونم که برای برنامه نویسی روی a1200 باید از qtopia استفاده کرد. من خودم خیلی دوست داشتم یک همچین گوشی داشتم و براش برنامه نویسی می کردم. اما به علت یک سری نقطه ضعف هایی که این گوشی داره از خریدش پشیمون شدم. ببینم شما می تونید من رو متقاعد کنید که این گوشی رو بخرم؟

A.Farokhzad
29-07-2007, 09:57
سلام دوستان یه خواهشی دارم.
میشه کسی این فریمور جدید رو دانلود کنه و یه جای دیگه به صورت فشرده نشده (zip یا rar) آپلود کنه چون من امکان دانلود این فایل های حجیم با این پسوند ها رو ندارم.
لطفا دوستانی که ADSL دارن دریغ نکنن.

A.Farokhzad
29-07-2007, 10:01
این گوشیa1200 از خیلی جهات بسیار عالی هست. مخصوصاً از نظر سیستم عامل. در جواب آناهیتا که این سوال رو مطرح کرده بود که برای برنامه نویسی در گوشی های لینوکسی چه کار باید کرد، به عرضتون برسونم که برای برنامه نویسی روی a1200 باید از qtopia استفاده کرد. من خودم خیلی دوست داشتم یک همچین گوشی داشتم و براش برنامه نویسی می کردم. اما به علت یک سری نقطه ضعف هایی که این گوشی داره از خریدش پشیمون شدم. ببینم شما می تونید من رو متقاعد کنید که این گوشی رو بخرم؟

من ضعفهاش رو در دو چیز میبینم:
1. عدم دریافت اس ام اس فارسی
2. صدای ضعیف که قابل حل است ( با تعویض فریمور)

اگر ضعف دیگری میبینید لطفا بفرمائیید تا شاید با کمک دوستان قابل حل باشه.

a.toraby
29-07-2007, 10:53
خوب مثلا از ضعف هاش میشه به کیفیت پایین تصویر (رنگ های قاطی پاتی) اشاره کرد
کیفیت پایین دوربین
عمر باطری کم
مموری 1 گیگ هم که شنیدم به خوبی جواب نمی ده
Wlanهم که نداره

A.Farokhzad
29-07-2007, 11:24
کیفیت پایین دوربین
عمر باطری کم
Wlanهم که نداره

دوست گرامی
اولا باید این گوشی رو با گوشیهایی در رنج قیمت خود مقایسه کرد. من در این رنج هم W810 هم N70 و هم مدت کوتاهی P990 داشتم.
در مورد عکسبرداری کیفیت عکسبرداری از هر 3 گوشی فوق بیشتر است البته سونی اریکسون دارای فوکوس اتوماتیک هست که کار را ساده میکند اما این گوشی بدلیل فوکوس دستی از کیفیت بالاتری برخوردار شده است.

من خودم مموری 1 گیگ انداختم و اصلا احساس نمیکنم کند شده. در فکر 2 گیگ هستم البته اگه کسی مموری 1 گیگ منو خوب بخره. بر روی W810 دو گیگ انداختم که واقعا کند بود.
کیفیت فیلمبرداری در مقایسه با W810 اندکی پایینتر و در مقایسه با N70 بسیار پایینتر.

در مورد کیفیت پایین تصویر (رنگ های قاطی پاتی) حرف شما را قبول ندارم.
کیفیتش از هر 3 گوشی هایی که بالا گفتم بهتره.
WLAN هم لااقل برای من کاربرد نداره چون فقط دو 3 نقطه رو میشناسم که اینترنت وایرلس مجانی میدن و در مورد ارتباط با نوت بوک یا PC تر جیح میدم از همون کابل USP استفاده کنم. هر چند رم ریدر هم دارم.
Wlan هم در P990 واقعا باتری رو میجوید.
عمر باتری از W810 بسیار کمتر و در حد N70 یا مقداری کمتر میباشد.
البته شارژ شدن با USP این مشکل کم آوردن باتری را برای من جبران میکند.
بقیه مشکلات هم میگم ولی مشکلات اصلی همون صدای کم و فیلمبرداری ضعیف و عدم در یافت اس ام اس فارسی (از چپ به راست) میباشد.

A.Farokhzad
29-07-2007, 11:27
دوستان این سایت برای تم های موتورو لا است ولی من نتونستم چیزی بگیرم .
لطفا شما هم امتحان کنید.
برای عوض کردن تم و اسکین موتورولا a1200 باید به سایت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید برید.

A.Farokhzad
29-07-2007, 11:32
ممنون اناهیتا جان خیلی تو این تاپیک زحمت می کشی . فقط من نتونستم اون پلیرو نصب کنم /
تو راپید شیر file not found می زنه .

این آدر س رو دوباره امتحان کن من همین الان امتحان کردم درست بود.

A.Farokhzad
29-07-2007, 11:39
این ورژن تاثیر زیادی بر روی صدا داره و امتحان شده میباشد.
24xp46p30_bint_emea_l4_debr_01_mis

از لینک زیر در یافت کنید و اگه کسی میتونه از حالت فشرده خارج کنه و با پسوند اصلی آپلود کنه تا من هم دانلود کنم و نتیجه رو اینجا بگم.
امیدوارم با همکاری هم تمام مشکلات مربوط به این گوشی رو حل کنیم.

doyenfox
29-07-2007, 15:52
البته فكر نكنم با وجود پردازنده اينتل احتياجي به رم داخلي بيش از اين باشه.و ممنون ميشم اگه چند تا عكس تو
جاهي مختلف و با نور مختلف بزارين مثلا بيرون از خونه با نور روز- داخل و شب. مرسي

ehsan_mho
29-07-2007, 17:08
قیمت این گوشی به 250000 تومان رسیده

A.Farokhzad
29-07-2007, 17:52
با نصب این نرم افزار و کلیک بر روی آن صدای دوربین قطع می شود.
شرمنده نحوه Attach کردن رو یا من یادم رفته یا مشکلی بوجود اومده .
چند تا برنا مه دیگه هم دارم که وقتی این مشکل حل شد میزارم.
عکس گرفتن از صفحه نمایش:
با این نرم افزار می توانید از صفحه نمایش خود عکس بگیرید.سه تا با فاصله زمانی چند ثانیه.

Java permisions
با این نرم افزار می توانید همه permision ها برای جاوا را never ask کنید.
,........

MOSHAVER AMIN
29-07-2007, 21:48
سلام دوستان یه خواهشی دارم.
میشه کسی این فریمور جدید رو دانلود کنه و یه جای دیگه به صورت فشرده نشده (zip یا rar) آپلود کنه چون من امکان دانلود این فایل های حجیم با این پسوند ها رو ندارم.
لطفا دوستانی که ADSL دارن دریغ نکنن.

من هر دو فايل رو گرفتم اگه كسي اطلاعاتي ميخواد يا نصب اونو بلده بگه تا مشكل دوستان هم حل بشه
فقط اميدوارم كه مقع نصب اين فريمور مشكلي واسه گوشي پيش نياد چون اون موقع ديگه اصلا نميشه كاري كرد و عملا گوشي شما تبديل به يه تكه پلاستيك ميشه
==================
به درويشي قناعت كن كه سلطاني خطر دارد

MOSHAVER AMIN
29-07-2007, 21:56
من ضعفهاش رو در دو چیز میبینم:
1. عدم دریافت اس ام اس فارسی
2. صدای ضعیف که قابل حل است ( با تعویض فریمور)

اگر ضعف دیگری میبینید لطفا بفرمائیید تا شاید با کمک دوستان قابل حل باشه.
دوست خوبم اگه مقوقع نصب مشكلي پيش بياد و خداي نكرده گوشي اونو پس بزنه يه فاجعه به بار مياد علي الخصوص كه كه موتورولا در ايران از خدمات وپشتيباني مناسبي برخوردار نيست و كسي هم نيست كه بداد برسه پس قبل از هرچيز كاملا محتاط باشيد
من اين فريمور رو دانلود كردم ولي خداييش جرائت نمي كنم اين كارو بكنم چون .............
ولي اگه كسي طالب هست و پي اونو به تنش ماليده پيام بذاره تا از طريق پست پيشتاز واسش بفرستم

=======================

ehsan_mho
29-07-2007, 21:59
با عرض سلام خدمت دوستان
من همونطور که شما گفتید فایلهای مربوط به افزایش صدا رو گرفتم که عبارت بود ازMPKG Installer و New Volume
سپس mpkg رو از حالت zip در اوردم و فیل سیستمشو تو مموری کپی کردم که جایگزین فایل سیستم اولیه شد و یک ایکون هم به منو با نام mpkg اضافه شد سپس فایل new volume رو از حالت zip در اوردم و از داخل پوشه فایلNew Volume.pkg رو داخل مموری ریختم.سپس قلم رو روی فایل New Volume.pkg نگه داشتم و open with رو انتخاب کرد و در اونجا برنامه ی mpkg رو انتخاب کردم و گزینه پایینشو که برای همیشه با این برنامه باز شه رو تیک زدم و سپس ok کردم.بعدشم گوشی رو خاموش و روشن کردم ولی صداش زیاد نشد که نشد.لطفا کمکم کنید

MOSHAVER AMIN
29-07-2007, 22:00
قیمت این گوشی به 250000 تومان رسیده

مرسي از اطلاع رساني به موقع و به جاي شما من كه يكيشو دارم و قصد هم ندارم 10 ديگه بخرم
تازه اين اخرين گوشي من هم كه نيست كه از افت قيمتش ناراحت بشم اخه من 260 خريدم و از اون هم راضيم
يا علي

mplmn
29-07-2007, 23:55
با سلام وخسته نباشيد
دوست عزيز احسان خان لطفا اگه ممكنه لينگ برنامه mpkg رو بزار تا ما هم دانلودش كنيم چون ظاهرا اين لينكي كه الان هست ايراد داره دانلود ميشه ولي موقع unzip پوشه سيستمش گم ميشه بعدش هم اگه ممكنه طريقه نصبش رو گام به گام توزيع بده.در ضمن از دوستان كسي هستش كه برنامه تغيير فونت رو رو گوشي امتحان كرده باشه اگه كسي بلده لطفا منو راهنمايي و واقعا با اين كار اس ام اس هاي فارسي رو ميشه خوند. لطفا جواب بدين.

MOJREM
30-07-2007, 01:01
کیفیت پایین دوربین
عمر باطری کم
Wlanهم که نداره

حاجی کیفیت صفحش که خیلی خوبه - من مموری 1 گیگ دارم اصلا فرقی نمی کنه . شارژش کاملا منو جواب میده روزی 3 یا 4 ساعت با هدفون اهنگ گوش میدم - دوربینم اصلا باورتون میشه تا حالا باهاش عکس نگرفتم چون اصلا دوربین به دردم نمی خوره .

MOJREM
30-07-2007, 01:04
با عرض سلام خدمت دوستان
من همونطور که شما گفتید فایلهای مربوط به افزایش صدا رو گرفتم که عبارت بود ازMPKG Installer و New Volume
سپس mpkg رو از حالت zip در اوردم و فیل سیستمشو تو مموری کپی کردم که جایگزین فایل سیستم اولیه شد و یک ایکون هم به منو با نام mpkg اضافه شد سپس فایل new volume رو از حالت zip در اوردم و از داخل پوشه فایلNew Volume.pkg رو داخل مموری ریختم.سپس قلم رو روی فایل New Volume.pkg نگه داشتم و open with رو انتخاب کرد و در اونجا برنامه ی mpkg رو انتخاب کردم و گزینه پایینشو که برای همیشه با این برنامه باز شه رو تیک زدم و سپس ok کردم.بعدشم گوشی رو خاموش و روشن کردم ولی صداش زیاد نشد که نشد.لطفا کمکم کنید

عزیزم اپاچی قول داده تا چند روز دیگه اموزش با تصویر این برنامرو بزاره شما هم محبت کن اینقدر الکی تاپیک درست نکن

F_T_Reza
30-07-2007, 03:09
من کلا از موتورولا خوشم میاد من 350 هزار تومان پول دارم بین 3 تا گوشی گیر کردم p900, I-mate, A1200 نمی دونم چی بگیرم من خودم از A1200 با P900 خوشم میاد به نظر شما چی بگیرم؟

A.Farokhzad
30-07-2007, 08:28
با سلام وخسته نباشيد
دوست عزيز احسان خان لطفا اگه ممكنه لينگ برنامه mpkg رو بزار تا ما هم دانلودش كنيم چون ظاهرا اين لينكي كه الان هست ايراد داره دانلود ميشه ولي موقع unzip پوشه سيستمش گم ميشه بعدش هم اگه ممكنه طريقه نصبش رو گام به گام توزيع بده.در ضمن از دوستان كسي هستش كه برنامه تغيير فونت رو رو گوشي امتحان كرده باشه اگه كسي بلده لطفا منو راهنمايي و واقعا با اين كار اس ام اس هاي فارسي رو ميشه خوند. لطفا جواب بدين.

دوست عزیز اون لینک مشکل نداره. شما وقتی آنزیپ کردی پوشه سیستمش گم نمیشه بلکه Hidden هست دقیقا مثل خود گوشی که باید جایگزین کنی و بعد آیکون برنامه تو لیست منوهات اضافه میشه اما نباید روی خودش در منو کلیک کنید بلکه برنامه ها را در مموری کپی کنید و با از طریق Open With با mpkg باز کنید.

A.Farokhzad
30-07-2007, 09:34
دوست خوبم اگه مقوقع نصب مشكلي پيش بياد و خداي نكرده گوشي اونو پس بزنه يه فاجعه به بار مياد علي الخصوص كه كه موتورولا در ايران از خدمات وپشتيباني مناسبي برخوردار نيست و كسي هم نيست كه بداد برسه پس قبل از هرچيز كاملا محتاط باشيد
من اين فريمور رو دانلود كردم ولي خداييش جرائت نمي كنم اين كارو بكنم چون .............
ولي اگه كسي طالب هست و پي اونو به تنش ماليده پيام بذاره تا از طريق پست پيشتاز واسش بفرستم

=======================

دوست گرامی من که گفتم دست نگه دار چون خودم هنوز آپدیت نکردم که بتونم در صورت مشکل کمک کنم.
ولی اگه شما یا دوستانی که Adsl دارند لطف کنند و این فریمور را با پسوند اصلی آپلود کنند من خودم سریعا آپدیت میکنم و مزایا و معایب یا مشکلات احتمالی رو اینجا خواهم گفت.

ehsan_mho
30-07-2007, 10:59
با عرض سلام خدمت دوستان

ehsan_mho
30-07-2007, 11:00

اینم فایلهای افزایش صدا

A.Farokhzad
30-07-2007, 17:54
با عرض سلام خدمت دوستان

این روش تاثیر چندانی بر روی صدا ندارد.
بهترین کار تعویض فریمور گوشی است.

A.Farokhzad
30-07-2007, 18:07
با عرض سلام خدمت دوستان

این روش تاثیر چندانی بر روی صدا ندارد.
بهترین کار تعویض فریمور گوشی است.

ehsan_mho
30-07-2007, 20:56
با سپاس از آناهیتا خانم
ولی به ریسکش نمی ارزه
چون هنوز فایل فلش a1200 نیومده یا امتحانشو پس نداده.اگه فریمور گوشی رو عوض کردم بعد گوشی بالا نیومد یا مشکل دار شد چی؟

MOSHAVER AMIN
30-07-2007, 21:59
دوست گرامی من که گفتم دست نگه دار چون خودم هنوز آپدیت نکردم که بتونم در صورت مشکل کمک کنم.
ولی اگه شما یا دوستانی که Adsl دارند لطف کنند و این فریمور را با پسوند اصلی آپلود کنند من خودم سریعا آپدیت میکنم و مزایا و معایب یا مشکلات احتمالی رو اینجا خواهم گفت.

مرسي ..ما هم منتظريم ..اگه از لحاظ دانلود كردن كاري از دست من ساخته است بگيد .....
تا انشالله مشكل حل شه

MOSHAVER AMIN
30-07-2007, 22:00
با سپاس از آناهیتا خانم
ولی به ریسکش نمی ارزه
چون هنوز فایل فلش a1200 نیومده یا امتحانشو پس نداده.اگه فریمور گوشی رو عوض کردم بعد گوشی بالا نیومد یا مشکل دار شد چی؟

تائيد ميشه بايد واسه اين مورد احتمالي هم پيش بيني هم بشه

MOJREM
31-07-2007, 00:12
من کلا از موتورولا خوشم میاد من 350 هزار تومان پول دارم بین 3 تا گوشی گیر کردم p900, I-mate, A1200 نمی دونم چی بگیرم من خودم از A1200 با P900 خوشم میاد به نظر شما چی بگیرم؟

دوست عزیز پی 990 که دیگه خز شده بچسب به ایمیت و آ 1200 ولی این دو گزینه خیلی اختلاف قیمت دارند حتی ارزونترین مدل ایمیت از آ 1200 گرونتره باید به پولی که می خوای بزاری هم نگا کنی

A.Farokhzad
31-07-2007, 07:45
مرسي ..ما هم منتظريم ..اگه از لحاظ دانلود كردن كاري از دست من ساخته است بگيد .....
تا انشالله مشكل حل شه

سلام شما میتونی این فریمور رو با پسوند اصلی (یعنی فشرده شده نباشه) یکجا آپلود کنی؟
چون سروری که من در شرکت استفاده میکنم بدلیل کاهش ترافیک و هزینه ها امکان دانلود فایلهایی مانند zip , rar را ندارد و در خانه هم که اینترنتم با ذغال سنگ کار میکنه بازم امکان دانلود بدلیل حجم بالای فریمور رو ندارم.

majid_sp
31-07-2007, 08:47
سلام

من دیشت یه موتومینگ گرفنم ولی دوربینش خیلی ماته یعنی یه چیزی تو مایه های Vga باید چی کار کنم

در ضمن تنظیماتشم عوض کردم نشد

majid_sp
31-07-2007, 09:01
بچه ها درست شد پشت دوربین یه دکمه داره که حالت نردیک و دور که اشتباهی گذاشته بودم رو نزدیک

sajjad-emran
31-07-2007, 11:59
برو بچس سلام من تازه به کلوب a1200 بیوستم.
من میخوام این گوشی رو خریداری کنم.
هر کدوم از بروبچس نظری دارن بگن.
سیجی خطر

sajjad-emran
31-07-2007, 12:02
دوست عزیز پی 990 که دیگه خز شده بچسب به ایمیت و آ 1200 ولی این دو گزینه خیلی اختلاف قیمت دارند حتی ارزونترین مدل ایمیت از آ 1200 گرونتره باید به پولی که می خوای بزاری هم نگا کنی

به نظر من بهتره a1200 بخری چون با 350 هزار تومان آی میت خوب گیرت نمیاد

MOJREM
31-07-2007, 15:21
سیجی خطر

فک نکنم دیگه چیزی در مورد خرید مونده باشه شما صفحات قبل تاپیک را که ببینید مزایا و معایب این گوشی دستتون میاد می مونه قیمت که الا ن عالی شده فک کیم حدودای 250 تومن باشه

majid_sp
31-07-2007, 18:34
کلا" این گوشی با صلیغه گوشی بازای ایرانی جور در نمیاد میشه
اول به خاطر صدای پایین
دوم نداشتن سیمبین و ویندوز موبایل

majid_sp
31-07-2007, 18:56
من ADSL دارم

لینک فریمور رو بذارید من دانلود می کنم بعد با پسوند اصلی براتون آپلود می کنم

بعد هر کی دوست داره امتحان کنه نتیجه رو بگه

در ضمن من تو فروم dvb2.com این آموزش رو اولین بار دیدم ضاهرا بچه های اونجا انجام داده بودن و درست بوده همه چیز اما چون فروم dvb2 برای عضویت هزینه اشتراک می خواد من نتونشتم عضو بشم (نه برای پولش چون خیلی کمه وقت بانک رفتن ندارم)

A.Farokhzad
31-07-2007, 19:28
من ADSL دارم

لینک فریمور رو بذارید من دانلود می کنم بعد با پسوند اصلی براتون آپلود می کنم

بعد هر کی دوست داره امتحان کنه نتیجه رو بگه

در ضمن من تو فروم dvb2.com این آموزش رو اولین بار دیدم ضاهرا بچه های اونجا انجام داده بودن و درست بوده همه چیز اما چون فروم dvb2 برای عضویت هزینه اشتراک می خواد من نتونشتم عضو بشم (نه برای پولش چون خیلی کمه وقت بانک رفتن ندارم)

سلام
من هم اون سایت رو دیدم و توضیحات کاملی داره و چون مثل شما وقت بانک رفتن ندارم هنوز عضو نشدم.
با عابر بانک هم موقع انتقال وجه به مشکل خوردم چون نام صاحب حساب درست نبود.
به هر حال این لینک رو دوباره اینجا میزارم و امیدوارم برام آپلود کنید تا من هم سریعا نتیجه رو اینجا مطرح کنم.

با تشکر

MOSHAVER AMIN
31-07-2007, 21:48
سیجی خطر

مبارك باشه(البته موقعي كه خريدي)
در مورد اين گوشي در صفحات اوليه همين تاپيك كاملا توضيح دادم ....
اگه بازم موردي بود من وساير اقايون در خدمتيم
موفق باشيد

MOSHAVER AMIN
31-07-2007, 21:52
کلا" این گوشی با صلیغه گوشی بازای ایرانی جور در نمیاد میشه
اول به خاطر صدای پایین
دوم نداشتن سیمبین و ویندوز موبایل

دوست عزيزم
هر گلي يهبوئي داره و هر دلي يه نگاري رو ميپسنده
من اصلا اين گوشي رو با سيمبين و ويندوز موبايل ها عوض نميكنم چه برسه به مقايسه:31:

MOSHAVER AMIN
31-07-2007, 21:54
سلام شما میتونی این فریمور رو با پسوند اصلی (یعنی فشرده شده نباشه) یکجا آپلود کنی؟
چون سروری که من در شرکت استفاده میکنم بدلیل کاهش ترافیک و هزینه ها امکان دانلود فایلهایی مانند zip , rar را ندارد و در خانه هم که اینترنتم با ذغال سنگ کار میکنه بازم امکان دانلود بدلیل حجم بالای فریمور رو ندارم.

سلام عزيز
من اين فايل ها رو گرفتم اگه كمكي از دستم بر مياد دريغ نميكنم
موفق باشي

majid_sp
31-07-2007, 23:25
بچه ها این rapidshare خیلی اذیت می کنه (خودتون که می دونید)

والاتا الان براتون آمادش می کردم

باید کمی صبر کنید...

majid_sp
31-07-2007, 23:50
سلام عزيز
من اين فايل ها رو گرفتم اگه كمكي از دستم بر مياد دريغ نميكنم
موفق باشي

چه خوب

اگه adsl داری زحمت بکش با پسوند اصلی یه جا آپلود کن
سعی کن هر جا آپلود می کنی resume داشته باشه تا دوستان دایل آپی راحت تر دانلود کنند
Persiangig خوبه ها

دستت درد نکنه

MOJREM
01-08-2007, 00:45
دوستان دیگه این بحث فریمور خیلی داره ادامه پیدا می کنه اگه کسی می تونه با پسوند اصلی اپ کنه تا اناهیتا جان تست کنن تا تاپیک هم کمتر از بحث اصلی خارج شه .

یا علی مدد

majid_sp
01-08-2007, 09:12
خوب منم فایل رو دانلود کردم

داخل فلدر زیپ یه فایل با اسم و پسوند زیر هست با حجم 71 Mg

24x46p_os_emea-de_L4_mis.sbf

اگر فایل مورد نظر درست هست من آپلودش کنم ؟؟؟؟؟؟

در ضمن جناب مجرم از بابت پست های فریمور نگران نباش بعداز این که به نتیجه رسیدیم از مدیر بخش درخواست می کنیم پست های اضافه رو حذف کنه تا تاپیک کامل بشه

Reza_1352
01-08-2007, 12:45
سلام دوستان
من عضو جديد هستم و 2 هفته اي ميشه كه اين گوشي رو گرفتم و بي صبرانه منتظر خبري در مورد ساپورت فارسي هستم.
من GPRS رو راه انداختم ولي متاسفانه سايتهاي فارسي يونيكد رو هم نميشه ديد (با اينكه گوشي Encoding-Unicode-UTF8 رو هم داره ولي با انتخاب اون هم اتفاقي نمي افته)
ولي يك نكته جالب اينكه شما اگر يك فايل pdf فارسي رو روي گوشي بريزيد ،viewer گوشي ميتونه اون رو خيلي عالي باز كنه و نشون بده با كليدهاي volume كنار گوشي هم به خوبي zoom in و zomm out ميكنه.
من pdf شانزده صفحه اي يك روزنامه فارسي رو با GPRS دانلود كردم و به راحتي اون رو باز كردم. (البته جاي عكسها خالي ميمونه.)
همينطور excell و word لاتين رو هم باهاش امتحان كردم كه هيچ مشكلي نداشت. ولي word فارسي رو هنوز امتحان نكردم. اما فكر ميكنم جواب بده.
البته با اينحال مشكل SMS فارسي و اينترنت فارسي پا برجاست و ما همچنان منتظر راه حل.

MOJREM
01-08-2007, 13:09
سلام دوستان
من عضو جديد هستم و 2 هفته اي ميشه كه اين گوشي رو گرفتم و بي صبرانه منتظر خبري در مورد ساپورت فارسي هستم.
من GPRS رو راه انداختم ولي متاسفانه سايتهاي فارسي يونيكد رو هم نميشه ديد (با اينكه گوشي Encoding-Unicode-UTF8 رو هم داره ولي با انتخاب اون هم اتفاقي نمي افته)
ولي يك نكته جالب اينكه شما اگر يك فايل pdf فارسي رو روي گوشي بريزيد ،viewer گوشي ميتونه اون رو خيلي عالي باز كنه و نشون بده با كليدهاي volume كنار گوشي هم به خوبي zoom in و zomm out ميكنه.
من pdf شانزده صفحه اي يك روزنامه فارسي رو با GPRS دانلود كردم و به راحتي اون رو باز كردم. (البته جاي عكسها خالي ميمونه.)
همينطور excell و word لاتين رو هم باهاش امتحان كردم كه هيچ مشكلي نداشت. ولي word فارسي رو هنوز امتحان نكردم. اما فكر ميكنم جواب بده.
البته با اينحال مشكل SMS فارسي و اينترنت فارسي پا برجاست و ما همچنان منتظر راه حل.

سلام

من قبلا یه صفحه از اینترنت ریختم که فونت فارسی داشت باز نکرد یه صفحه هم ورد ریختم اونم باز نکرد

دیگه مطمِئن شدم که اصلا این گوشی با فارسی رابطه ای نداره

یا علی مدد

moosoola
01-08-2007, 14:52
سلام به دوستان عزیز منم دیروز صاحب یه A1200 شدم البته بهید ببخشین که دست داره زیاد میشه.

moosoola
01-08-2007, 15:18
بلوتوث این گوشی ورژن 2 هست دوستان اشتباه گفتن 1.2 هستش
بعدشم شما با برنامه میتونی به خط فرمان دسترسی پیدا کنید در حالت عادی امکان پذیر نیست برا اطلاعات بیشتر به سایت motorolafans مراجعه کنید
سلام دوست عزیز نا جایی که من میدونستم ورژنش 1.2 ولی شما میگین 2 اگه انجوری باشه خوشحال میشیم.شما اتو از کجا میدونین؟

MOJREM
01-08-2007, 15:19
دوست عزیز ورود شما به کلوپ A1200 رو تبریک می گم .

A.Farokhzad
01-08-2007, 18:17
گوشی من هر چند دقیقه یکبار یه صدایی شبیه چکه قطره آب میده و یه ویبره کوتاه میزنه.
کسی میدونه علتش چیه؟

MOJREM
01-08-2007, 19:48
گوشی من هر چند دقیقه یکبار یه صدایی شبیه چکه قطره آب میده و یه ویبره کوتاه میزنه.
کسی میدونه علتش چیه؟

احتمالا مسیج نخونده داری یا میس کال . چون منم وقتی رو گوشیم میس کال میوفته یا مسیجامو نمی خونم اینطوری میشه

یا علی مدد

Farbod_h
01-08-2007, 19:52
احتمالا مسیج نخونده داری یا میس کال . چون منم وقتی رو گوشیم میس کال میوفته یا مسیجامو نمی خونم اینطوری میشه

یا علی مدد
درسته!
معلم مام موتو داشت همین جوری میشد وسط کلاس!

majid_sp
01-08-2007, 19:54
نگهداری از گوشی a1200 کار خیلی سختیه همون طور که می دونید روی گوشی یک پوشش نرم هست (فکر می کنم یک نوع چرم باشه) که خیلی به ضربه و اشیا تیز حساسه و با کوچک ترین تحریکی ضربه می بینه و پاره می شه متاسفانه وقتی حتی یک قسمت خیلی کوچیک هم پاره میشه به دیگر نقاط سرایت می کنه زیر این پوشش پلاستیک براق هست که اگر پوشش پاره بشه خیلی از زیبایی گوشی کم می کنه

من این تجربه رو با مدل E398 موتورولا داشتم اونم پوشش دقیقا مثل a1200 بود اولین بار یه قطره آبلیمو رو گوشی ریخت و قسمتی از پوشش رو مثل اسید از بین برد بعد کم کم بقیه پوشش کنده شد و خیلی قیافه گوشی بد شد

برای همین تا جایی که می تونید گوشی رو تو جیبتون نذارید اگر هم میذارید کنار گوشی تو جیبتون کلید یا سکه نذارید

گوشی رو همیشه روی یک سطح صاف مثل شیشه میز یا یک تکه کاغذ بذارید

خانوم های محترم مواظب باشید با ناخن بلند و تیزتون به پوشش گوشیتون آسیب نزنید :31:

خلاصه که اگر می خواید گوشیتون زیبایی شو حفظ کنه حتما رعایت کنید چون اگر این پوشش از بین بره گوشی واقعا از قیافه میوفته
-----------------------------------------------

برای پسورد گذاشتن روی فولدر های گوشی از چه برنامه ای میشه استفاده کرد ؟؟؟؟؟؟؟

MOJREM
01-08-2007, 20:06
نگهداری از گوشی a1200 کار خیلی سختیه همون طور که می دونید روی گوشی یک پوشش نرم هست (فکر می کنم یک نوع چرم باشه) که خیلی به ضربه و اشیا تیز حساسه و با کوچک ترین تحریکی ضربه می بینه و پاره می شه متاسفانه وقتی حتی یک قسمت خیلی کوچیک هم پاره میشه به دیگر نقاط سرایت می کنه زیر این پوشش پلاستیک براق هست که اگر پوشش پاره بشه خیلی از زیبایی گوشی کم می کنه

من این تجربه رو با مدل E398 موتورولا داشتم اونم پوشش دقیقا مثل a1200 بود اولین بار یه قطره آبلیمو رو گوشی ریخت و قسمتی از پوشش رو مثل اسید از بین برد بعد کم کم بقیه پوشش کنده شد و خیلی قیافه گوشی بد شد

برای همین تا جایی که می تونید گوشی رو تو جیبتون نذارید اگر هم میذارید کنار گوشی تو جیبتون کلید یا سکه نذارید

گوشی رو همیشه روی یک سطح صاف مثل شیشه میز یا یک تکه کاغذ بذارید

خانوم های محترم مواظب باشید با ناخن بلند و تیزتون به پوشش گوشیتون آسیب نزنید :31:

خلاصه که اگر می خواید گوشیتون زیبایی شو حفظ کنه حتما رعایت کنید چون اگر این پوشش از بین بره گوشی واقعا از قیافه میوفته
-----------------------------------------------

برای پسورد گذاشتن روی فولدر های گوشی از چه برنامه ای میشه استفاده کرد ؟؟؟؟؟؟؟

تایید میشه درب شیشه ای روی گوشی هم خیلی حساسه مال یکی از دوستان من خورد زمین شیکست ماجراشو تو همین تاپیک تعریف کردم

MOJREM
01-08-2007, 20:07
برا پسورد روی فولدر من خیلی گشتم چیزی پیدا نکردم اتفاقا خیلی لازم دارم واسه همین کل گوشیرو قفل می کنم (phone lock )

majid_sp
01-08-2007, 21:08
مگه این گوشی جاوا 2 نداره

پس چطور برنامه برای پسورد پیدا نمیشه برنامه های جاوا که فراوونه

MOSHAVER AMIN
01-08-2007, 22:04
خوب منم فایل رو دانلود کردم

داخل فلدر زیپ یه فایل با اسم و پسوند زیر هست با حجم 71 Mg

24x46p_os_emea-de_L4_mis.sbf

اگر فایل مورد نظر درست هست من آپلودش کنم ؟؟؟؟؟؟

در ضمن جناب مجرم از بابت پست های فریمور نگران نباش بعداز این که به نتیجه رسیدیم از مدیر بخش درخواست می کنیم پست های اضافه رو حذف کنه تا تاپیک کامل بشه
سلام شما درست دانلود كردي يه زحمت بكش واسه دوستان اپلود كن چون من نميتونم راحت از پسش بربيام
مرسي

MOSHAVER AMIN
01-08-2007, 22:07
سلام

من قبلا یه صفحه از اینترنت ریختم که فونت فارسی داشت باز نکرد یه صفحه هم ورد ریختم اونم باز نکرد

دیگه مطمِئن شدم که اصلا این گوشی با فارسی رابطه ای نداره

یا علی مدد

تائيد ميشه اصلا فارسي بي فارسي...بايد منتظر راه حلي واسه صداش باشيم

MOSHAVER AMIN
01-08-2007, 22:10
سلام دوست عزیز نا جایی که من میدونستم ورژنش 1.2 ولی شما میگین 2 اگه انجوری باشه خوشحال میشیم.شما اتو از کجا میدونین؟

يه سرس به سايت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید بزن توي ديتال اين گوشي قيد شده
ولي من حق رو به شما ميدم سرعتش به ورژن 2 نميخوره

MOSHAVER AMIN
01-08-2007, 22:15
برا پسورد روی فولدر من خیلی گشتم چیزی پیدا نکردم اتفاقا خیلی لازم دارم واسه همین کل گوشیرو قفل می کنم (phone lock )

توي قسمت secutiy گزينه قفل تلفن مثل گوشي هاي سيمين هست ولي گمون نكنم كه بتوني بغير از بعضي از پوشه هاي كه در قسمت مسيج ميسازي روي بقيه مثل فايل هاي ويدئوي قفل بذاري

moosoola
02-08-2007, 18:05
اقا من اینو برج 2 قیمت گرفتم میگفتن 510 اما الان....

moosoola
02-08-2007, 18:05
انصافا گوشی با این امکانات نباید زیر 400 باشه ولی الان خیلی افت قیمت کرده

گوشی های موتورولا هیچ وقت خز نمیشه چون این برند تو ایران طرفداران زیادی نداره و این یکی از حسن های موتورلا هستش

همیشه وقتی بقیه این گوشی رو می بینن کف می کنن هم در شیشه ای داره هم صفحه لمسی فکر می کنن 400-500 قیمتشه:27:

چند روز پیش رفتم قیمت کنم از فروشنده پرسیدم a1200 چند گفت ما نداریم اما باید بالای 400 باشه :31:

خیلی خوبه که هیچ کس از قیمتش خبر نداره الان همه دنبال سونی اریکسون هستند

به طرف یه w810 بدی با یه a1200 میگه w810 واکمنیه اونو بر میداره:27: منکه خیلی حال می کنم که این گوشی ناشناختست

دوستان شما هم لطف کنید اینقدر از قیمت پایین این گوشی در جایی صحبت نکنید تا همچنان لوکس بمونه:31:

هر کی پرسید بگید 450:31:
اقا من اینو برج 2 قیمت گرفتم میگفتن 510 اما الان....

moosoola
02-08-2007, 18:40
بچه ها کسی میدونه time$date کجا عوض کنم؟

Reza_1352
02-08-2007, 19:53
تائيد ميشه اصلا فارسي بي فارسي...بايد منتظر راه حلي واسه صداش باشيم

این که گفتم pdf فارسی رو باز میکنه ، یک صفحه خودم pdf کردم باز نکرد ولی نمیدونم چه سری تو pdf روزنامه ها هست که بازشون میکنه. خواهش میکنم خودتون امتحان کنید. یک صفحه pdf از ایران یا اعتماد ملی رو روش بریزید ضرر نداره. حداقل آدم امیدوار میشه یک روزی بشه فارسی رو بهش اضافه کرد.
اون موردی هم که گفتم عکسهای توی pdf رو باز نمیکنه راه داره. باید برید توی prefrences و گزینه show image رو فعال کنید. روزنامه فارسی به طور کامل مقابلتون خواهد بود.

Reza_1352
02-08-2007, 19:59
بچه ها کسی میدونه time$date کجا عوض کنم؟

برو منوی Time گزینه Local City اونجا Browse رو اجرا و تهران روانتخاب کن. بعد زیر Local city میتونی روی Time و Date کلیک کرده و تنظیمشون کنی.

MOJREM
02-08-2007, 20:41
این که گفتم pdf فارسی رو باز میکنه ، یک صفحه خودم pdf کردم باز نکرد ولی نمیدونم چه سری تو pdf روزنامه ها هست که بازشون میکنه. خواهش میکنم خودتون امتحان کنید. یک صفحه pdf از ایران یا اعتماد ملی رو روش بریزید ضرر نداره. حداقل آدم امیدوار میشه یک روزی بشه فارسی رو بهش اضافه کرد.
اون موردی هم که گفتم عکسهای توی pdf رو باز نمیکنه راه داره. باید برید توی prefrences و گزینه show image رو فعال کنید. روزنامه فارسی به طور کامل مقابلتون خواهد بود.

به روزنامه نیست من خودم دیشب یه صفحه pdf باز کردم مال واژه ها بود فارسی بود

MOSHAVER AMIN
02-08-2007, 22:13
مضاف بر اينكه خط من هم از خطهاي ارتباطات سياره و........................

mplmn
02-08-2007, 23:25
با سلام به كليه دوستان
آقا ما كه هر كاري كرديم اين برنامه mpkgرو نتونستيم روي گوشي نصب كنيم . دوست عزيز آناهيتا درست گفتن بعد از unzip كردن اين فايل پوشه سيستم مخفي ميشه . ولي به هيچ عنوان نميشه به گوشي انتقالش داد من هم با بلوتوث كامپيوتر امتحان كردم هم با كابل usb چون كه پوشه مخفي هست اصلا برنامه اونو نميشناسه . در ضمن كسي از دوستان نگفت كه با برنامه تغيير فونت ميشه sms خوند يا نه . با تشكر

MOJREM
02-08-2007, 23:58
داداش اینجا همه با برنامه ی mpkg مشکل دارن هیچ کسم پیدا نشد بگه ما چیکار کنیم

mplmn
03-08-2007, 00:15
باسلام
اينم چندتا بازي براي a1200 كه از دوستهاي چينيمون گرفتم .

mplmn
03-08-2007, 11:22
سلام اينم لينك فريمور با پسوند اصليش انشاالله امتحان كنيد و جوابو اعلام كنيد چون ديگه از صداي كم گوشي دارم كلافه ميشم.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

mplmn
03-08-2007, 11:24
چند تا بازي ديگه هم كه مخصوص گوشي a1200 هستش ولي حقيقتشو بخواين خودم هنوز تستش نكردم.
اگه اينا جواب داد اونا رو هم ميزارم.
در ضمن فريمور 30p46p رو هم از سايت modmmymoto دانلود كردم اگه اين فريم رو هم مي خواين تا لينكشو واستون بزارم.

Reza_1352
03-08-2007, 12:25

شما میتونی فقط برای کارت حافظه پسورد بذاری و نیازی نیست کل گوشی رو لاک کنی.
برو تو File Manager
برو روی منوی Trans Flash
قلم رو چند لحظه روش نگه دار تا یک منو باز بشه
Properties رو انتخاب کن
حالا میتونی پسورد رو فعال کرده و کلمه رمز رو تعریف کنی.
بعد از اینکار باید گوشی رو خاموش-روشن کنی.
متاسفانه اینکار رو روی فولدرهای داخلیش نمیشه انجام داد و باید کل کارت حافظه رو قفل کنی. اما باز بهتر از قفل کردن کل گوشیه.

moosoola
03-08-2007, 13:07
چرا بلوتوث گوشی با بلوتوثpc سازگار نیست؟گزینه های بولوتوثpc روشن نمیشه!!باید چکار کنم؟با بعضی گوشی هام راحت نمیشه بلوتوث کرد اگه کسی میدونه بچه ها جوابمو بدین.

mplmn
03-08-2007, 13:15
دوست عزيز شما زماني كه بلوتوث گوشي رو روشن مي كني بايد وارد منوي بلوتوث گوشيت بشي و گزينه discoverable رو هم فعال كني كه تا 3 دقيقه بلوتوث شما توسط ساير ساير گوشي ها و كامپيوتر شناسايي ميشه. موفق باشيد.

MOJREM
03-08-2007, 14:46
شما میتونی فقط برای کارت حافظه پسورد بذاری و نیازی نیست کل گوشی رو لاک کنی.
برو تو File Manager
برو روی منوی Trans Flash
قلم رو چند لحظه روش نگه دار تا یک منو باز بشه
Properties رو انتخاب کن
حالا میتونی پسورد رو فعال کرده و کلمه رمز رو تعریف کنی.
بعد از اینکار باید گوشی رو خاموش-روشن کنی.
متاسفانه اینکار رو روی فولدرهای داخلیش نمیشه انجام داد و باید کل کارت حافظه رو قفل کنی. اما باز بهتر از قفل کردن کل گوشیه.

عزیز دل برادر دستت درد نکنه که کارم رو راه انداخت من تا حالا فک می کردم این پسورد مال اینه که تو رم ریدر کار نکنه اخه یه بار واسه رم 6670 ام پسورد گذاشتم ولی تو موبایل کار می کرد وقتی می ذاشتی تو رم ریدر کار نمی کرد و ارور می داد

یا علی مدد

moosoola
03-08-2007, 15:38
ممنون از راهنماییت دوست عزیز ولی بازم نشد میشه لطف کنی بیشتر توضیح بدی؟

moosoola
03-08-2007, 16:40
یکی در مورو سازگاریه بلوتوث سیستم با گوشی توضیح بده همدیگرو نمیخونن چیکار کنم؟

A.Farokhzad
03-08-2007, 20:24
با سلام به كليه دوستان
آقا ما كه هر كاري كرديم اين برنامه mpkgرو نتونستيم روي گوشي نصب كنيم . دوست عزيز آناهيتا درست گفتن بعد از unzip كردن اين فايل پوشه سيستم مخفي ميشه . ولي به هيچ عنوان نميشه به گوشي انتقالش داد من هم با بلوتوث كامپيوتر امتحان كردم هم با كابل usb چون كه پوشه مخفي هست اصلا برنامه اونو نميشناسه . در ضمن كسي از دوستان نگفت كه با برنامه تغيير فونت ميشه sms خوند يا نه . با تشكر

شما بعد از آنزیپ کردن یه فولدر Hidden شده داری با نام system. که باید گوشی تو به کامپیوتر وصل کنی یا با رم ریدر به روی رم بروی که آنجا هم دقیقا یه فولدر با همان نام system. هست که باید جایگزین کنی.
سپس گوشی رو ریست میکنی و حالا یه آیکن تو منوها به نام MPKG اضافه شده روش کلیک کن و تمام.
از این به بعد برنامه ها و بازیهای مربوط به این گوشی رو با این برنامه Open With کن.

A.Farokhzad
03-08-2007, 20:25
سلام اينم لينك فريمور با پسوند اصليش انشاالله امتحان كنيد و جوابو اعلام كنيد چون ديگه از صداي كم گوشي دارم كلافه ميشم.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

بسیار سپاسگزارم.
در اولین فرصت آپدیت میکنم و نتیجه رو میگم.
ابتدا باید روشی پیدا کنم تا از دفترچه تلفن و اس ام اس ها بک آپ بگیرم و بعد فریمور رو عوض کنم.

MOSHAVER AMIN
03-08-2007, 21:08
بسیار سپاسگزارم.
در اولین فرصت آپدیت میکنم و نتیجه رو میگم.
ابتدا باید روشی پیدا کنم تا از دفترچه تلفن و اس ام اس ها بک آپ بگیرم و بعد فریمور رو عوض کنم.

سلام جهت بك اپ گرفتن از اس ام اس هات ميتوني از نرم افزاري كه همراه گوشيت هست استفاده كني و كار با اون هم مشكل نيست

MOJREM
03-08-2007, 21:13
شما بعد از آنزیپ کردن یه فولدر Hidden شده داری با نام system. که باید گوشی تو به کامپیوتر وصل کنی یا با رم ریدر به روی رم بروی که آنجا هم دقیقا یه فولدر با همان نام system. هست که باید جایگزین کنی.
سپس گوشی رو ریست میکنی و حالا یه آیکن تو منوها به نام MPKG اضافه شده روش کلیک کن و تمام.
از این به بعد برنامه ها و بازیهای مربوط به این گوشی رو با این برنامه Open With کن.

سلام اناهیتا جان

من هم دقیقا همین کارو کردم ولی بعدش که به فولدر برنامه می رم اجرا نمیشه و ارور میده .

شما خودت اجرا کردی ؟ اگه میشه شما همون فایلی رو که استفاده کردی بزار

یا علی مدد

mplmn
03-08-2007, 22:09
دوست عزيز از انجايي كه فولدر system مخفي هست اصلا تو برنامه انتقال پيدا نيست من حتي روي pc تمام فولدر هاي مخفي را show كردم ولي باز داخل برنامه انتقال ظاهر نميشه . بنظر شما من بايد فولدر system را از حالت مخفي در بيارم و بعدش بروي رم بريزم يا نه كه البته به نظرم اين كار هم جواب نمي ده چون بايد فولدر system حتما مخفي باشه در ضمن چه جوري ميشه از روي اين فولدر system فعلي كه روي مموري هست بك اپ گرفت شايد يه روزي خواستيم اين برنامه mpkg رو پاك كنيم بايد اون موقع چيكار كرد و با فرمت كردن مموري ايا به حالت اوليه بر مي گرده يا نه يعني باز پوشه system بر مي گرده و يا با master reset گوشي.

majid_sp
04-08-2007, 00:05
راهنمای نصب برنامه MPKG

دیدم اینجا خیلی ها با نصب برنامه MPKG مشکل دارن گفتم یه راهنمای نصب کامل بنویسم

خوب اول باید برنامه MPKG رو دانلود کنید
بعد باید اونو از حالت زیپ در بیارید. وقتی از حالت زیپ در آوردید باید فولدر .system رو که به صورت hide هست از حالت hide در بیارید (توجه کنید سیستمتون رو تنظیم کنید تا فایل های hide رو نشون بده چون این کارو دیگه همه بلدن توضیح نمی دم)

وقتی از حالت hide در آوردید وقت اون می رسه که به گوشی انتقال بدید

فولدر .system رو با برنامه خود گوشی نمیشه انتقال داد پس برای انتقال به اون گوشی باید این کار بکنید

اول به قسمت setup گوشی تون برید بعد به قسمت USB Mode برید اونجا 2 تا گزینه هست شما باید Mass Storage رو تیک بزنید و تغیرات رو Save کنید

حالا گوشی خودتون رو به کامپیوتر وصل کنید می بینید که درایو رم گوشیتون ظاهر میشه یعنی مستقیم بدون این که برنامه موتورولا رو باز کنید می تونید از My computer وارد رم گوشیتون بشد

حالا که وارد درایو رم شدید فولدر .system رو که روی رم گوشیتون هست delete کنید و فولدر .system رو که از اینترنت دانلود کردید از روی هارد بر روی رمتون کپی کنید

تموم شد

حالا یه بار گوشی رو خاموش روشن کنید می بینید که تو منوی گوشی یه گزینه به اسم MPKG اضافه می شه از این به بعد هر برنامه ای رو که خواستید میتونید با این برنامه اینستال کنید

نکته

اگر تمایل دارید که برای انتقال فایل روی گوشیتون از برنامه موتورولا استفاده کنید باید به قسمت setup بعد USB Mode برید و به جای گزینه Mass Storage گزینه Modem رو تیک بزنید که با این کار دیگه وقتی گوشی رو به کامپیوتر وصل می کنید نمی تونید مستقیم وارد درایو گوشی بشید و باید با برنامه موتورولا انتقال فایل رو انجام بدید

امیدوارم بتونید استفاده کنید

MOJREM
04-08-2007, 00:06
دوست عزيز از انجايي كه فولدر system مخفي هست اصلا تو برنامه انتقال پيدا نيست من حتي روي pc تمام فولدر هاي مخفي را show كردم ولي باز داخل برنامه انتقال ظاهر نميشه . بنظر شما من بايد فولدر system را از حالت مخفي در بيارم و بعدش بروي رم بريزم يا نه كه البته به نظرم اين كار هم جواب نمي ده چون بايد فولدر system حتما مخفي باشه در ضمن چه جوري ميشه از روي اين فولدر system فعلي كه روي مموري هست بك اپ گرفت شايد يه روزي خواستيم اين برنامه mpkg رو پاك كنيم بايد اون موقع چيكار كرد و با فرمت كردن مموري ايا به حالت اوليه بر مي گرده يا نه يعني باز پوشه system بر مي گرده و يا با master reset گوشي.

اره منم پوشه ی سیستم رو از حالت هیدن در اوردم و بعد جایگزین کردم

linuxboy
04-08-2007, 15:46
میشه تلفظ a1200 رو بگید رفتم مغازه ضایع نشم یعنی a12 00 یا a1'200
ویبرش چه جوری مثلا اگر تو کیف بود وقتی صدای زنگ بهم نرسه با ویبرش متوجه میشم یا نه

doom3
04-08-2007, 16:41
من الان v3x دارم
عکسایی که v3x می گیره به نظر من خوبه
اما من نمونه عکسای 1200 رو که دیدم فکر می کنم خیلی کیفیتش از v3x کمتره

majid_sp
04-08-2007, 18:19
میشه تلفظ a1200 رو بگید رفتم مغازه ضایع نشم یعنی a12 00 یا a1'200
ویبرش چه جوری مثلا اگر تو کیف بود وقتی صدای زنگ بهم نرسه با ویبرش متوجه میشم یا نه

تلفظش اینجوریه آ هزار و دویست:5:

majid_sp
04-08-2007, 18:23
آناهیتا خانوم شما آپدیت کردید

نتیجه چی بود ؟

A.Farokhzad
04-08-2007, 21:33

نتیجه چی بود ؟

بله گوشی رو آپدیت کردم.
چون قبلا برنامه خود سی دی رو نصب کرده بودم سر نصب درایوها کلی اذیت شدم و مجبور شدم یه ویندوز دیگه هم نصب کنم.
کل زمان آپدیت کمتر 15 دقیقه شد و یادتون باشه شارژ گوشی رو فول کنید.
به نظرم واقعا ارزش وقت گزاشتن رو داره حتی اگه مجبور بشید ویندوز نصب کنید.
تغییرات اصلی :
اضافه شدن دوبرنامه مهم: یکی ( بارکد ریدر ) و دیگری ( سوپرمن)
که برنامه سوپرمن هم کار Mkpg را البته حرفه ای تر و بدون مشکل انجام میدهد و هم امکانات دیگری دارد مثل بک آپ گرفتن ولی زبان برنامه چینی میباشد.
که باید برنامه ها و بازیهای مخصوص گوشی رو با این برنامه اینستال کرد.
افزایش صدا که هدف اصلی من بود چون خیلی از تماسهام رو از دست میدادم ولی حالا میتونم با 3250 (البته با یکم محافظه کاری ) کل بندازم.
تغییرات بسیار مفید و زیبا در Real Player مانند اضافه امکان مشخص کردن مسیر خاصی برای خواندن فایلها.
عکسبرداری اندکی بهبود یافته ولی تغییر در فیلمبرداری قابل ملاحظه شده .
آیکن های صفحه اصلی که قبلا دو موردش ثابت بود حالا کلا قابل تغییر شده است.
زبان های فرانسوی و آلمانی و اسپانیولی و .... اضافه شدند.
جالب اینکه با فونت پیش فرض میتوان اس ام اس های فارسی را خواند البته از چپ به راست.
ببخشید که نتونستم خوب توضیح بدم چون خودم هنوز کل تغییرات رو چک نکردم .
سر فرصت تک تک موارد تغییرات رو مطرح میکنم.
در آخر بازم بگم که اونهائی که با صدای کم گوشی مشکل دارن حتما همین ورژن فریمور رو امتحان کنن تا از نتیجه شگفت زده بشن.

MOSHAVER AMIN
04-08-2007, 22:21
مبارك باشه اگه ممكنه از نو لينك هائي كه بايد دانلود بشن رو بزار تا دوستان استفاده كنن
مرسي

majid_sp
04-08-2007, 22:36

نتیجه چی بود ؟

بله گوشی رو آپدیت کردم.
چون قبلا برنامه خود سی دی رو نصب کرده بودم سر نصب درایوها کلی اذیت شدم و مجبور شدم یه ویندوز دیگه هم نصب کنم.
کل زمان آپدیت کمتر 15 دقیقه شد و یادتون باشه شارژ گوشی رو فول کنید.
به نظرم واقعا ارزش وقت گزاشتن رو داره حتی اگه مجبور بشید ویندوز نصب کنید.
تغییرات اصلی :
اضافه شدن دوبرنامه مهم: یکی ( بارکد ریدر ) و دیگری ( سوپرمن)
که برنامه سوپرمن هم کار Mkpg را البته حرفه ای تر و بدون مشکل انجام میدهد و هم امکانات دیگری دارد مثل بک آپ گرفتن ولی زبان برنامه چینی میباشد.
که باید برنامه ها و بازیهای مخصوص گوشی رو با این برنامه اینستال کرد.
افزایش صدا که هدف اصلی من بود چون خیلی از تماسهام رو از دست میدادم ولی حالا میتونم با 3250 (البته با یکم محافظه کاری ) کل بندازم.
تغییرات بسیار مفید و زیبا در Real Player مانند اضافه امکان مشخص کردن مسیر خاصی برای خواندن فایلها.
عکسبرداری اندکی بهبود یافته ولی تغییر در فیلمبرداری قابل ملاحظه شده .
آیکن های صفحه اصلی که قبلا دو موردش ثابت بود حالا کلا قابل تغییر شده است.
زبان های فرانسوی و آلمانی و اسپانیولی و .... اضافه شدند.
جالب اینکه با فونت پیش فرض میتوان اس ام اس های فارسی را خواند البته از چپ به راست.
ببخشید که نتونستم خوب توضیح بدم چون خودم هنوز کل تغییرات رو چک نکردم .
سر فرصت تک تک موارد تغییرات رو مطرح میکنم.
در آخر بازم بگم که اونهائی که با صدای کم گوشی مشکل دارن حتما همین ورژن فریمور رو امتحان کنن تا از نتیجه شگفت زده بشن.

خوب مبارکه

شما دقیقا" چه ورژنی رو جایگزین کردید ؟ ورژن که جایگرین کردید از خانواده c2 truck بود یا non C2 truck ؟؟؟

در مورد عمر شارژ باطری هم اگه لطف کنید توضیح بدید ممنون میشیم

من از ورژن 53P استفاده می کنم و عمر باطری فوق العاده ای داره

در ضمن من در فروم موبایلستان id شما رو دیدم که اونجا هم بودید پیشنهاد می کنم برنامه Zplayer رو هم نصب کنید مطمئنم از کیفیت پخش ویدئو این برنامه شگفت زده میشید

moosoola
04-08-2007, 22:50
بچه ها موقعی که picture sms میاد اونو به صورت تعداد بیشماری@ نشون میده شما میدونین چرا؟

MOSHAVER AMIN
04-08-2007, 23:01
بچه ها موقعی که picture sms میاد اونو به صورت تعداد بیشماری@ نشون میده شما میدونین چرا؟

ممكنه اين گوشي اين مورد رو پشتيباني نكنه
البته مطمئن نيستما:20:

MOJREM
04-08-2007, 23:58
ممكنه اين گوشي اين مورد رو پشتيباني نكنه
البته مطمئن نيستما:20:

تایید میشه پشتیبانی نمی کنه

MOJREM
05-08-2007, 00:00
راهنمای نصب برنامه MPKG

دیدم اینجا خیلی ها با نصب برنامه MPKG مشکل دارن گفتم یه راهنمای نصب کامل بنویسم

خوب اول باید برنامه MPKG رو دانلود کنید
بعد باید اونو از حالت زیپ در بیارید. وقتی از حالت زیپ در آوردید باید فولدر .system رو که به صورت hide هست از حالت hide در بیارید (توجه کنید سیستمتون رو تنظیم کنید تا فایل های hide رو نشون بده چون این کارو دیگه همه بلدن توضیح نمی دم)

وقتی از حالت hide در آوردید وقت اون می رسه که به گوشی انتقال بدید

فولدر .system رو با برنامه خود گوشی نمیشه انتقال داد پس برای انتقال به اون گوشی باید این کار بکنید

اول به قسمت setup گوشی تون برید بعد به قسمت USB Mode برید اونجا 2 تا گزینه هست شما باید Mass Storage رو تیک بزنید و تغیرات رو Save کنید

حالا گوشی خودتون رو به کامپیوتر وصل کنید می بینید که درایو رم گوشیتون ظاهر میشه یعنی مستقیم بدون این که برنامه موتورولا رو باز کنید می تونید از My computer وارد رم گوشیتون بشد

حالا که وارد درایو رم شدید فولدر .system رو که روی رم گوشیتون هست delete کنید و فولدر .system رو که از اینترنت دانلود کردید از روی هارد بر روی رمتون کپی کنید

تموم شد

حالا یه بار گوشی رو خاموش روشن کنید می بینید که تو منوی گوشی یه گزینه به اسم MPKG اضافه می شه از این به بعد هر برنامه ای رو که خواستید میتونید با این برنامه اینستال کنید

نکته

اگر تمایل دارید که برای انتقال فایل روی گوشیتون از برنامه موتورولا استفاده کنید باید به قسمت setup بعد USB Mode برید و به جای گزینه Mass Storage گزینه Modem رو تیک بزنید که با این کار دیگه وقتی گوشی رو به کامپیوتر وصل می کنید نمی تونید مستقیم وارد درایو گوشی بشید و باید با برنامه موتورولا انتقال فایل رو انجام بدید

امیدوارم بتونید استفاده کنید

سلام مجید جان

منم همین کارارو کردم داداش منظورم این بود که برنامه خرابه و یکی لینکی که خودش امتحان کرده رو بزاره

یا علی مدد

A.Farokhzad
05-08-2007, 07:43

من این ورژن رو که این دوست گرامی آپلود کردند رو ریختم رو گوشی که نیاز اصلیم که افزایش صدا بود رفع شد.
امکانات دیگری هم بهش اضافه شد.
با هم از این دوست عزیز که زحمت آپلود رو کشیدن سپاسگزارم

A.Farokhzad
05-08-2007, 08:52
فریمور:

24xp30_c2_bint_emea_l4_debr_01_mis

ارتقا ورژن Real One Playe
در Real Player تغییرات خوبی داده شده مخصوصا در زمینه آرشیوی و دسته بندی فایلها. کلا این ورژن بهترین در زمینه موسیقی از نظر من و دوستانی که فریمورهای مختلفی را تجربه کردند میباشد.
یكي از مهم ترين تغييرات ارتقا رزولوشن فيلم برداري به 240*320 و 352*288 البته با فريم ريت 12 هست.
این هم لینک به زبان اصلی:

این سایت رو یه کم زیر و رو کنید چیزهای خوبی گیر میآرید:

linuxboy
05-08-2007, 10:55
این گوشی خز شده یا نه چون قیمتش الان 240 تومن به پایین
اگر خز نشده بخرم ولی اگر خز شده p990 بخرم بهتره
حالا به نظرتون زیاد دست مردم هست یا نه ؟

majid_sp
05-08-2007, 11:32
این گوشی خز شده یا نه چون قیمتش الان 240 تومن به پایین
اگر خز نشده بخرم ولی اگر خز شده p990 بخرم بهتره
حالا به نظرتون زیاد دست مردم هست یا نه ؟

5700 بگیر سیمبین داره پردازنده اینتل هم داره
سرعتش تا دلت بخواد بالاست
صداشم هم که دیگه حرف نداره

MOSHAVER AMIN
05-08-2007, 12:31

تائيد ميشه علي الخصوص ديگه نمي خواد بري كلي فريمور واسه صداش اون هم با اين همه دنگ وفنگ بگيري
در ضمن اونم اگه بتوني يا نه:46:

MOSHAVER AMIN
05-08-2007, 12:36
من این ورژن رو که این دوست گرامی آپلود کردند رو ریختم رو گوشی که نیاز اصلیم که افزایش صدا بود رفع شد.
امکانات دیگری هم بهش اضافه شد.
با هم از این دوست عزیز که زحمت آپلود رو کشیدن سپاسگزارم
سلم دوست من ميخواستم بدونم اين همون فايلي كه 50 مگابايت حجمش بود يا يه چيز جديد ديگس
مرسي داري:31:

MOSHAVER AMIN
05-08-2007, 12:38
سلام مجید جان

منم همین کارارو کردم داداش منظورم این بود که برنامه خرابه و یکی لینکی که خودش امتحان کرده رو بزاره

یا علی مدد

تائيد ميشه
همون لينكي رو كه اين دوستمون ميگن محبت كن
در ضمن اين سايت راپيدشير هم منو خيلي اذيت ميكنه اگه لينك ديگه اي هست محبت كن مرسي

moosoola
05-08-2007, 12:52
باید چیکار کنم واسه pic sms یعنی کاری نمیشه کرد؟

linuxboy
05-08-2007, 13:47
از شکل و رنگ جلف 5700 خوشم نمیاد
لمسی میخواهم
حالا یکی بیاد بگه خز شده یا نه(1200)
راستی ming یعنی چی وبرای چی بهش میگن ming

MOJREM
05-08-2007, 15:30
:31::31:
از شکل و رنگ جلف 5700 خوشم نمیاد
لمسی میخواهم
حالا یکی بیاد بگه خز شده یا نه(1200)
راستی ming یعنی چی وبرای چی بهش میگن ming

ببین اینو مطمئن باش که a1200 اگه بشه 100 هزار تومن خز نمی شه یعنی کلا موتورولا خز نمی شه یکی به این دلیل که شناخته نشده است و یکی به این دلیل که موتورولا خریدن چیز می خواد ( چیز دیگه ) به بزرگی هندونه :31::31:
چون نه خدمات و نه گارانتی درست و حسابی داره ولی در کل موتورولا رو عشقه

linuxboy
05-08-2007, 16:22
یه توضیح درباره ming بدید یعنی چه وبرای چی به a1200 می گن ming

mplmn
05-08-2007, 17:31
با سلام
منم حرف دوستمون مجرم رو تاييد مي كنم در ضمن از كسايي كه از قيمت اين گوشي خبر دارن خواهش منديم ديگه حرف از قيمتش نزنن .
در ضمن از دوست خوبمون اناهيتا هم به خاطر اطلاع رساني سريع شون تشكر مي كنم در خصوص فايل هم بايد بگم كه همون فايل 50 مگابايتي هستش كه از سايت motorolafans گرفته شده ولي با برنامه winrar باز شده و بعد در راپيدشير آپلود شده.
راستي آقا كسي تونست اون بازي ها رو نصب كنه ؟ اين بازي هاي جاوا حال ادمو ميگيره واسه خارج شدن از بازي هي بايد وارد صفحه اصلي شد ولي يه سوال براي من پيش امده ؟
نقشه تهران با وجود اينكه java هستش " ولي با قلم كار مي كنه . كسي بازي اينجوري داره.

A.Farokhzad
05-08-2007, 18:17
سلم دوست من ميخواستم بدونم اين همون فايلي كه 50 مگابايت حجمش بود يا يه چيز جديد ديگس
مرسي داري:31:

این همون فایل 50 مگابایتی هست که یکی از دوستان زحمت کشیدن و از حالت فشرده خارج کردند و دوباره آپلود نمودند.

MOSHAVER AMIN
05-08-2007, 22:08
باید چیکار کنم واسه pic sms یعنی کاری نمیشه کرد؟

نه متاسفانه
امكان داره اونارو به كامپيوتر انتقال بدي و از طريق فتو شاپ نگاه كني

MOSHAVER AMIN
05-08-2007, 22:12
این همون فایل 50 مگابایتی هست که یکی از دوستان زحمت کشیدن و از حالت فشرده خارج کردند و دوباره آپلود نمودند.

دستت درد نكنه
راستي اون برنامه 8 مگي كه برنامه توسط اون به گوشي منتقل بشه رو هم بايد دانلود بكنم؟
مراحل انتقالش اسونه؟
مرسي

moosoola
06-08-2007, 01:07
میشه بگین چه جوری انتقال بدم؟

MOJREM
06-08-2007, 01:13
میشه بگین چه جوری انتقال بدم؟

با همون سی دی برنامه ی خود گوشی

moosoola
06-08-2007, 02:04
ولی جاییش نبود که من این کارو انجام بدم دوست عزیز میشه بیشتر توضیح بدین؟

MOSHAVER AMIN
06-08-2007, 12:19
اگه تاپيك اناهيتا دقيق مطالعه كني متوجه ميشي

MOSHAVER AMIN
06-08-2007, 12:20
راستي اناهيتا نگفتي ايا دانلود اون برنامه مگي جهت ريختن اون فايل مگي هم لازمه
اگه كمي بيشتر توضيح بدي ممنون ميشم

A.Farokhzad
07-08-2007, 10:31
راستي اناهيتا نگفتي ايا دانلود اون برنامه مگي جهت ريختن اون فايل مگي هم لازمه
اگه كمي بيشتر توضيح بدي ممنون ميشم

برای آپدیت کردن گوشی به فریمور جدید تنها به 3 مورد احتیاج دارید:

1 فریمور ( پیشنهاد من این ورژن : 24xp30_c2_bint_emea_l4_debr_01_mis )
2. درایو های مربوط به گوشی
3. نرم افزار RSD Lite v3.2 برای انتقال فریمور به گوشی
در پست های قبل هم لینک تمام فایلها موجود میباشد.

linuxboy
07-08-2007, 12:53
برای خرید a1200 باید در هنگام خرید به چه نکاتی توجه کرد جهت سلامت گوشی

ehsan_mho
07-08-2007, 14:36
میشه آدرس آپلود درایوای a1200 رو بدید

vahiddddd
07-08-2007, 14:40
آناهيتا جان شما تو صفحه های قبل لينک ورژن 24xp46p30 گذاشتين ولی مثل اينکه اين ورژن رو 24xp30 ريختين
اگه ميشه از ويژگيهاش يه کم بنويس ،مثلاً اکليزر واسه ريل پلير داره يا با در بسته ميشه کال رو جواب داد،...
تو فرم motorola fan نوشته که اين ورژن باطريش خيلی ضعيفه درسته؟

omid_ezraeil
07-08-2007, 19:03
با عرض سلام
من به تازگی این گوشی رو خریدم و الان ازش راضی هستم
اولش صداش ضعیف بود ولی بعدش با عوض کردن فریم وایرش درست شد
من این فریم وایر رو به شما پیشنهاد میکنم

59xpV2_bint_EMEA_L4_debr_mis
صداش زیاده
باتریش 2 روز کامل دوام داره
دوربین هم با کیفیت
از شما خواهشمندم اگر نرم افزار جالبی دارین آپلود کنین
من امید هستم از مشهد

ehsan_mho
07-08-2007, 20:37
آناهیتا خانم من rsdlite 3.5 رو دارم با اینم میشه فریمور a1200 رو عوض کرد؟
بعد اگه محبت کنی آدرس آپلود درایوهای a1200 رو بده
من هر چی گشتم پیدا نکردم
بهد فلش کردنش مثل v3x هستش یا فرق میکنه؟
بعد موقعی که به rsdlite متصل میشی باید چی کار کنی که گوشی تو حالت بوت بیاد ؟
ممنون میشم اگه جواب بدی

A.Farokhzad
07-08-2007, 20:49
آناهیتا خانم من rsdlite 3.5 رو دارم با اینم میشه فریمور a1200 رو عوض کرد؟
بعد اگه محبت کنی آدرس آپلود درایوهای a1200 رو بده
من هر چی گشتم پیدا نکردم
بهد فلش کردنش مثل v3x هستش یا فرق میکنه؟
بعد موقعی که به rsdlite متصل میشی باید چی کار کنی که گوشی تو حالت بوت بیاد ؟
ممنون میشم اگه جواب بدی

برای بوت شدن دکمه قرمز ( همونی که گوشی رو باهاش خاموش و روشن میکنی) به همراه دکمه زیر کلید عکاسی ( سمت راست گوشی- پایین ) را همزمان فشار بده.
ورژن RSD Lite زیاد مهم نیست.
داریو های مربوط به A1200:

دیگه از این ساده تر نمیتونم بگم.
RSD Lite رو نصب کن.
رم و سیم کارت گوشی رو در بیار و دوباره باتری رو جا بنداز.
گوشی رو با همون دکمه ها که گفتم به حالت بوت ببر.
نرم افزار RSD Lite رو اجرا کن .
با کابل خودش گوشی رو وصل کن.
آدرس فریمور رو بده و استارت رو بزن.
بعد از وصل کردن گوشی به PC قبل یا در حین آپدیت هر موقع ویندوز پیغام نصب سخت افزار جدید رو داد تو هم آدرس درایو ها رو بده.
حدود 15 دقیقه طول میکشه تا پیغام میده که 100 کار پایان یافته و گوشی رو ریست کن.
حالا سیم کارت رو جا بزن .
یا گوشیت آپدیت شده و دارای صدای فوق العاده ای شده یا این کاره نیستی و باید مزاحم یه تعمیرکار بشی(شوخی کردم).
ضمنا این ورژن که من پیشنهاد دادم اکولایزر نداره.

ehsan_mho
07-08-2007, 21:06
خیلی ممنون آناهیتا خانم.لطف کردین
شما این فریمورو پیشنهاد کردین درسته؟
ok?

shahryar84
07-08-2007, 21:45
24xp30
آیا امکان برگشت هم وجود دارد؟ مثل این که اگر به یکی از 24p, 25p یا 30P فلش کنید پس از آن دیگر نمی تونید به فایرمور دیگری یه غیر از این سه تا فلش کنید. درسته؟
24p با 24xp چه فرقی داره؟

moosoola
07-08-2007, 21:58
بچه ها کسی میتونه این فریمورو برام پست کنه هزینشم میدم اگه کسی این لطف کنه ممنونش میشم.اگر کسی حاضر شد این کارو کنه پیغام خصوصی بزاره.ممنون

MOSHAVER AMIN
07-08-2007, 22:34
[quote=linuxboy;1408551]برای خرید a1200 باید در هنگام خرید به چه نکاتی توجه کرد جهت سلامت گوشی[/quote

دوست من
گوشي هاي موتورولا مثل بقيه برندها از ضريب اطمينان بالائي برخوردارند و شما روش مخصوصي جهت شناسائي اين گوشي لازم نداري
چون تقابيش تو بازار نيست

MOSHAVER AMIN
07-08-2007, 22:42
انهيتا جون
اون فايلي رو گذاشتي مگه همون فايلي نيست كه پس از باز كردنش به يه فايل 73 مگي تيبديل ميشه
يا اينكه من اشتياه ميكنم

MOSHAVER AMIN
07-08-2007, 23:36
اخه اسم فايل دانلودي من30p46p هستش يا بايد يه فايل ديگه رو بگيرم اطفا منو راهمنائي كن مرسي داري

GNU
08-08-2007, 07:58
اين نکته رو شايد خيليا ندونن، بگم که کارتون راه بيفته!

دکمه‌ي سبز (سمت چپ) رو چند ثانيه نگه داريد... چه اتفاقي افتاد؟
حالا با خيال راحت تو نور آفتاب sms ها تون رو بخونيد...

نگران باتري هم نباشين با بستن در گوشي همه چي‌ مثل قبل مي‌شه (مانا نيست اين حالت)

اما اگه دوست دارين، با تکرار همون کار (دکمه‌ي سبز (سمت چپ) رو چند ثانيه نگه داريد
)همه چي مثل سابق مي‌شه!

مفيد بود؟:10: