PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوال در مورد فایل های hidden

بیلچه
08-07-2007, 02:38
سلام دوستان .

یک ویروس خفن به جون کامپیوترم افتاده و نمی ذاره فایل های hidden رو ببینم . هر وقت داخل Folder Option می شم و show hidden file رو تیک می زنم موقع ok زدن هیچ تغییری در نمایش این فایل ها ایجاد نمی شه و در تنظیمات تیک این مورد برداشته میشه .

کسی راه دیگه ای بلده برای نمایش فایل های hidden ?
هر روشی بلدید بگین .
cmd
registry
security policy
تغییرات در فایل های سیستم .
خلاصه هر روشی بلدید از ما دریغ نکنید. ممنون.:10:

این ویروس در واقع یک برنامه هست که روی اغلب کافی نت ها اجرا می شه تا کلاینت ها دسترسی به فایل های سیستم براشون کم بشه و از طریق فلش مموری هم به آسانی منتقل می شه.:27:
مواظب باشید.:5:

خیلی خیلم متشکر.:11::10::5::8::11:

Hadi King
08-07-2007, 02:50
سلام ...
برنامه ویرایش رجیستری را اجرا کنید .
به مسیر زیر بروید :

کد:
HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft \Windows\CurrentVersion\Explorer\Advanced
متغیری را از نوع DWORD با نام Hidden پیدا کنید و مقدار آن را به 1 تغییر دهید :20:

بیلچه
08-07-2007, 04:10
ایول . درست شد . البته با هر بار بوت شدن کامپیوتر به حالت اولیه می ره . خیلی خیلی ممنون.

Amir_na
08-07-2007, 08:31
سلام دوستان

حالا راهی نیست که من بتونم عکسهامو برگردونم.اخه تمام عکسهامو با فرمت Jpg پاک شده
اگر راهی هست خواهش میکنم راهنماییم کنید.:11:

بهنازی
08-07-2007, 10:00
چجوری پاک شد آخه؟

Amir_na
08-07-2007, 10:10
چجوری پاک شد آخه؟

همین ویروس لعنتی New Folder.exe (همینی که بیلچه جون دچارش شدن) پاکشون کرده.البته ویرسشو پاک کردم
ولی عکسهام برنگشته.:41:

tom riddle
08-07-2007, 21:15
folder option من گم شده.
نه تو tool هست نه تو control pannel
چکار کنم.

new_boys333
09-07-2007, 12:46
برای برگرداندن فولدر اپشن هم می توانید از رجیستری به ادرس زیر رفته و سپس در کلید ها دنبال کلید NoFolderOption بگردید و مقدار 0 به ان دهید و بعد از راه اندازی مجدد سیستم فولدر اپشن بر خواهد گشت .
HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\Curre ntVersion\Policies\Explorer

بهنازی
09-07-2007, 16:23
با nod32 به راحتی پاک میشه.

javadshahvand
09-07-2007, 16:46
چجوری پاک شد آخه؟

پاک شدن دیگه چه جوری نداره:31:

پاک میشه میره ...به همین راحتی

Amir_na جان این کارتو راه میندازه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

tom riddle
15-07-2007, 12:18
برای برگرداندن فولدر اپشن هم می توانید از رجیستری به ادرس زیر رفته و سپس در کلید ها دنبال کلید NoFolderOption بگردید و مقدار 0 به ان دهید و بعد از راه اندازی مجدد سیستم فولدر اپشن بر خواهد گشت .
HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\Curre ntVersion\Policies\Explorer

regedit بانمیشه.

h_mj298
06-09-2007, 15:33
سلام دوستان .

یک ویروس خفن به جون کامپیوترم افتاده و نمی ذاره فایل های hidden رو ببینم . هر وقت داخل Folder Option می شم و show hidden file رو تیک می زنم موقع ok زدن هیچ تغییری در نمایش این فایل ها ایجاد نمی شه و در تنظیمات تیک این مورد برداشته میشه .

کسی راه دیگه ای بلده برای نمایش فایل های hidden ?
هر روشی بلدید بگین .
cmd
registry
security policy
تغییرات در فایل های سیستم .
خلاصه هر روشی بلدید از ما دریغ نکنید. ممنون.:10:

این ویروس در واقع یک برنامه هست که روی اغلب کافی نت ها اجرا می شه تا کلاینت ها دسترسی به فایل های سیستم براشون کم بشه و از طریق فلش مموری هم به آسانی منتقل می شه.:27:
مواظب باشید.:5:

خیلی خیلم متشکر.:11::10::5::8::11:

اصلا برا من فایلی به نام hidden نیست؟

0o1
06-09-2007, 21:38
ببین تو safemode نمی تونی ببینیشون.

ولی بهترین راه اینه که با یه آنتی ویروس اسکن کنی سیستمت رو. nod32 آپدیت شده توصیه می شه.

kkain-blood
29-12-2007, 13:10
من یه مشکل مسخره دارم هر وقت 0 را به 1 تغییر میدم دوباره بر می گرده به 0 چیکار باید کرد؟

arshia1_987
31-12-2007, 18:11
دوستان من هم مشکل این اقا رو دارم . توی فروم های دیگه که بحث کردیم به من گفتن که این ویروس brontok هستش که فلدر رو از بین میبره ولی من هیچ نشانی از این ویروس در سیستم ندارم (نشانی های توی اموزش های حذف این ویروس) یعنی اینکه فلدر ابشن من حذف نشده فقط تیک show hiden files کار نمیکنه و برمیگرده به حالت قبل . جالب اینجاست که وقتی ویروس کش kill brontok رو اجرا میکنم یه دفه فایل های هیدنم نمایش داده میشوند اما بعد از ریستارت دوباره به حالت قبل برمیگرده . وقتی این ویروس رو من ندارم پس این چه ربطی به داستان داره ؟ کسی نمیتونه کمکی کنه که این ویروسه ؟ چیه ؟ و به کلی از بین بره ؟ ضمنا ویندوزم رو عوض کردم این مشکل حل شد فقط به اندازه 3 روز و بعد دوباره روز از نو روزی از نو ............

راستی بیلچه جان مشکل شما حل نشد ؟

با تشکر از دوستان

(در ضمن بیلچه جان فایل های هیدنت رو اگه اسم فلدر هیدنت رو توی ادرس بار بزنی میتونی ببینی و اسم فایل مورد نظرت مثلا اگه عکس باشه یه عکس رو وا میکنه و بقیه هم پشت سر هم نمایش داده میشوند . مثلا به این صورت
رنگ قرمز اسم هیدن هاست ) f:\aks\124

arshia1_987
03-01-2008, 23:54
گویا نبود کمکی ............. !!!!!!