PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تنظیم دسترسی به پوشه های شیر شده ؟

Dark-man
07-07-2007, 16:15
با سلام خدمت دوستان ...
آقا من می خواهم بر روی سرور (2003) یک پوشه را به طوری تنظیم کنم که کاربران بتونن فولدر های اون را ببینند ولی نتونند داخل فولدری که مربوط به خودشون نیست برن (فقط کسانی بتونن برن که دسترسی دارن ) ...
مثلا فولدر Root من USER هستش اسمش و درونش 10 تا فولدر به اسم های اعضای شبکه هستش ...من می خواهم هیچ کدوم از اعضا؟ نتونن فولدر Ali (که درون این فولدر Rootهستش ) رو برن توش بجز خود علی(که بهش دسترسی این فولدر داده شده ) .....ممنون میشم بتونین کمکم کنید ...

Jalal
07-07-2007, 16:33
سلام

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Nomber1
12-07-2007, 20:28
با سلام خدمت دوستان ...
آقا من می خواهم بر روی سرور (2003) یک پوشه را به طوری تنظیم کنم که کاربران بتونن فولدر های اون را ببینند ولی نتونند داخل فولدری که مربوط به خودشون نیست برن (فقط کسانی بتونن برن که دسترسی دارن ) ...
مثلا فولدر Root من USER هستش اسمش و درونش 10 تا فولدر به اسم های اعضای شبکه هستش ...من می خواهم هیچ کدوم از اعضا؟ نتونن فولدر Ali (که درون این فولدر Rootهستش ) رو برن توش بجز خود علی(که بهش دسترسی این فولدر داده شده ) .....ممنون میشم بتونین کمکم کنید ...

این خیلی واضحه .شما باید پرمیژن تعریف کنی بنا به نیاز خودت .

اگه از نحوه پرمیژن دادن مطلع هستی خوب مشکلت حله .اگه نه بگو تا بگم.

fardad2003
13-07-2007, 03:18
توي اكتيو دايركتريت يوزر ها رو تعريف كن بعد يه سري گروپ بساز يوزرها رو مستقل از هم كن و بنداز توي گروپ خاص خودشون بعد روي فولدري كه مي خواي شير بكني پرميژن بده به گروه خاصي كه بايد با اون فولدر كار بكنن حالا چند تا قابليت مي توني بهشون بدي كه Full Accessباشن read باشن يا change البته مي توني اين پرميژن رو به يك يوزر هم بدي.

fardad2003
13-07-2007, 03:21
اگر اون فولدر شير شدت رو read و ‍change بكني و مثلا" ALI توي اون بياد فولدر بسازه فقط علي مي تونه با اون فولدر هر كاري بكنه وAdministrator كه خودت هستي.