PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سلام ( درخواست برنامه براي كپچر كردن فيلم از دوربين فيلم برداري ! )

پارميس بهجو
22-08-2005, 12:02
سلام.مرسي از سايت پربارتون.من نياز شديدي دارم به يه برنامه ي اديت فيلم كه بشه فيلم رو با كيفيت بالا از دوربين فيلم برداري كپچر كرد.ولي حجم برنامه زياد بالا نباشه.
با تشكر

mohammadnasri
22-08-2005, 18:04
با سلام
Windows Movie Maker
شايد بهترين نباشه ولي خوب ...

tohave
22-08-2005, 18:40
سلام

بايد اول مدل دوربين رو بدونيم تا ببينيم ويديو آوت رو ساپورت ميكنه يا نه؟

اگر خروجي دوربين شما آنالوگ باشه كه بايد يه دستگاه كپچر بخريد (چون معمولا كامپيوترها ندارند) ولي اگه خروجي ديجيتال باشه برنامه اي كه دوستمون گفته بد نيست # حرفه اي بخواي ميتوني از آدوبي پرمير Adobe Premier و يا يناكل استوديو Pinnacle Studio استفاده كني

termite62
22-08-2005, 21:39
powerdirectorو videostudio براي اين كار حرف ندارن همه دوربين ها هم اگه درايور آنه را به ويندوز بدهيد اين برنامه ها ساپورت مي كنن

Ali.crack
22-08-2005, 22:36
سلام
منم ميگم:

powerdirectorو videostudio براي اين كار حرف ندارن همه دوربين ها هم اگه درايور آنه را به ويندوز بدهيد اين برنامه ها ساپورت مي كنن

tohave
22-08-2005, 23:37
سلام

دوستان محترمي كه ميگن درايور دوربين رو بدي ساپورت ميكنه!!! ميتونن فرق بين آنالوگ و ديجيتال رو بگن؟
من بالا توضيح دادم كه بدون داشتن سيستم خروجي ديجيتال ٫ محاله كسي بتونه بدون داشتن وسيله تبديل آنالوگ به ديجيتال (كپچر) فيلم رو از دوربين به كامپيوتر منتقل كنه.
فرمت خروجي بايستي DIV باشه و اين يعني ديجيتال ويديو
شما نميتونين فيلم رو كه با سيستم VHS ذخيره شده ( روي فيلم مغناطيسي) مستقيم به كامپيوتر وارد كنيد. سيستم ميني ديو ( Mini DIV) تنها سيستميه كه روي فيلم ذخيره ميكنه ولي خروجيش ميتونه ديجيتال باشه
حالا هي پست بدين و مردم رو دوهوايي كنيد :wink: :shock: :roll:

Ali.crack
22-08-2005, 23:57
سلام
آقاtohave چرا مي زني :( من كه نظر شما رو رد نكردم
من خودم سه سال به طور حرفه اي تو كار كپچر هستم :wink:
فقط برنامه پيشنهاديم Ulead VideoStudio 9 و Ulead VideoStudio 8 هستش.
:P من گفته هاي شما رو 100٪ تاييد مي كنم. :P

tohave
23-08-2005, 01:08
سلام

Ali.crack مهم اينه كه به دوستان كمك كنيم. اگه اين دوستمون با دوربين آنالوگ بره و برنامه Ulead VideoStudio رو كه كم حجم هم نيست داونلود كنه ! بعد هر كاري بكنه نشه ! ما بايد چيكار كنيم؟ :mrgreen:

nazar
23-08-2005, 01:15
tohave جان خوشم اومد كه مسئولانه برخورد مي‌كني. در ضمن Ulead VideoStudio 9 حرف نداره.