PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نرمافزاری برای مدیریت ترافیک شبکه و کاربران اینترنت

a.toraby
07-07-2007, 11:46
آقایون سلام
من دنبال یه برنامه ای هستم که بشه باهاش ترافیک شبکه رو کنترل کرد
یعنی تشخیص داد هر کاربری چقدر از پهنای باند داره استفاده می کنه و براش محدودیت هایی در نظر گرفت
مثلاً فلان IP بتونه فقط 5kb در ثانیه دانلود داشته باشه. و از این جور امکانات...

البته نمی خام پروکس سرور باشه ها. فقط monitoring کنه و بشه بعضی از اعمال محدودیت ها رو باهاش انجام داد.

Jalal
07-07-2007, 12:42
Antamedia Bandwidth Manager

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

2.5mb

a.toraby
07-07-2007, 13:28
خیلی ممنون. ولی یه مشکل:
می شه کرکش هم بدین؟؟

Jalal
07-07-2007, 17:21
اگه پیدا کردم واست میزارم
ببین اینم هست

*NashenaS*
07-07-2007, 19:58
or

Title: SoftPerfect Bandwidth Manager v.2.6.416

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Description:
SoftPerfect Bandwidth Manager is a full-featured traffic management tool for Windows that offers cost-effective bandwidth control and quality of service based on built-in prioritized rules. These rules can specify a bandwidth limit for each Internet user. This kind of software often called bandwidth shaper, bandwidth limiter or traffic shaper. With SoftPerfect Bandwidth Manager, you can apply speed-throttling rules to specified IP addresses, ports and even network interfaces with no changes to existing network infrastructure. The rich feature set of SoftPerfect Bandwidth Manager is easily managed via the intuitive Windows GUI.

Download:

a.toraby
07-07-2007, 20:46
خیلی خیلی ممنون
ولی این نرم افزار onlineeye که نمی تونه پهنای باند کاربر رو محدود کنه، که. اما جون می ده واسه مونیتورینگ.
هنوز softperfect رو دانلود نکردم.

armin321
08-07-2007, 11:18
خیلی خیلی ممنون
ولی این نرم افزار onlineeye که نمی تونه پهنای باند کاربر رو محدود کنه، که. اما جون می ده واسه مونیتورینگ.
هنوز softperfect رو دانلود نکردم.

سلام
نرم افزار دوم چی؟؟ میتونه محدود کنه یا نه؟؟
ممنونم از جوابتون:10: