PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کنکوري های 87 بيان تو (حتما قوانين تاپيک رو در پست اول مطالعه کنيد !! )

صفحه ها : 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12

Amir_link
12-12-2007, 12:10
این پسردایی شما کلاس چندمه؟؟
من ریاضی هستم اما شاید بتونم کمکتون کنم:11:
دایی،نه دائی...
لطفاً توجه داشته باشید که اکثر کسانی توی این تاپیک فعالیت دارند؛کنکوری هستند...
دائی اشتباه نگارشی داره و ممکنه کنکوری ها رو به اشتباه بندازه..
ممنون از توجهتون

سلام دوست عزیز مگه من گفتم در جمله ی زیر چند غلط املایی وجود دارد؟

پسر دایی من پیش دانشگاهی هستند

خودم ریاضی بودم الان هم ترم 7 رشته کامپیوتر هستم من چون کتاب های تستی که در رشته تجربی مفید ،

خلاصه و مفهومی باشند را دقیق نمی شناسم این سوال را پرسیدم

چون پیدا کردن این کتاب ها در این روزگاری که هر کسی یه انتشارات زده و کتاب چاپ می کنه زیاد راحت نیست

از دوستانی که کتابی که درس و تست باشه و مفید باشه در رشته تجربی رو میشناسند خواهش می کنم

راهنمایی کنند

*Necromancer
12-12-2007, 15:30
ما همه داریم یک مشت چرت و پرت رو یاد می گیریم!!!
توی کتاب معارف می خوایم ثابت کنیم که خدا و روح وجود داره که این احمقانه ترین کاریه که یک انسان می تونه بکنه.
البته این در مورد همه مطالب کتاب دین و زندگی و برخی مطالب سایر کتب هست, پس میبینید مطالبی که الان داریم یاد می گیریم نه تنها توی زندگی بدردمون نمی خوره بلکه در دانشگاه هم کارایی نداره. کسی پیشرفت می کنه که خودش اهله تحقیق باشه, خودش حقیقت خدا رو درک کنه, خودش به دنبال قوانین فیزیک بره و ... . جامعه به چنین افرادی نیاز داره نه یک مشت دانشجو که با وجود خدا شک دارن و فقط یک مشت تئوری رو حفظ کردن. به نظر من, من لایق بدست اوردن رتبه 26 هستم, درسته که ممکنه اونو با حیله و نیرنگ بدست بیارم ولی مهم اینه که تمام تلاش من برای این هست که بتونم در رشته مورد علاقه خودم قبول بشم و با میل خودم به دنبال تحقیقات برم و دانش خودم رو نسبت به رشته ای که در اون تحصیل می کنم کامل کنم.
دانشگاه آزاد مدرک توخالی میده و گرفتنش هم کاری نداره ولی اون کسی که می خواد فردا به درد جامعش بخوره و مفید واقع بشه مدرکی می گیره که براش تلاش کرده باشه و حاصل علم و تحقیق خودش باشه و هدف من هم از تمام این کارها همینه. اگه به من مدرک دکترا هم تعارف کنن بدون داشتن دانش درخور اون مدرک هرگز قبولش نمی کنم.
امیدوارم هدف سایر دوستان هم از تحصیل فقط بدست اوردن یک مدرک دانشگاهی نباشه.
دقیقا"!
من چند ساله که می گم هیشکی گوشش بدهکار نیست با حرف زدنم چیزی رو به راه نم نمی شه
برای وارد شدن به یه دانشگاه الکی که مدرکشو تو خارج صوفشونم هم قبول ندارن بایس یکی از سالهای بهترین دوره زندگیمونو هدر بدیم!

darkstreet
12-12-2007, 15:33
خوب ظاهرا چندتا سوال هست که باید بهشون جواب بدم,البته شرمنده که من سیستم این نقل قول رو بلد نستم
در جواب دوست عزیزم SuB باید بگم همه درس ها اینجوری نیستن, من که نگفتم همشون چرت و پرته حتی همون دین و زندگی هم 0.01 % هم خوبه!!!
در مورد طراحان کنکور هم بگم که سوالات استاندارد هست,سوال استاندارد به شیوه ای خاص باید طرح بشه و اساس اون هم با مهندسی معکوس هم جهته یعنی اگه بخوان سوالی طرح کنن که نشه با مهندسی معکوس جوابش داد در واقع اون سوال غیر استاندارده و الان سالهاست که سوالات استاندارد طراحی میشه.
در جواب دوست عزیزم MATIN باید بگم این مربوط به حیطه ماوراطبیعه میشه و همون طور که قبلا گفتم حتی میشه سوالات کنکور سالهای بعد رو هم بدست آورد(البته هدف نباشد شوم باشه!!!). میشه گفت یک چیزی شبیه پیش گویی.
momkhbpsp عزیز باید خدمتتون بگم ما الان پیش دانشگاهی هستیم و مغز مارو نمیشه با یک بچه سال اول دبیرستانی مقایسه کرد, اول دبیرستان می گفتیم این درس ها همش چرت و پرته ولی الان به سطحی رسیدیم که عقلمون می گه خوندن کتاب دین و زندگی پیش دانشگاهی حماقت محضه!!! اگر با خودت فکر کنی میبینی اینکه تو وجود اختیار رو ثابت کنی هیچ جا بدردت نمیخوره, یا مثلا اگه می خوای در زمینه ژنتیک جلو بری هیچ وقت و هیچ جا مسئله ای در رابطه با شتاب و نمودار مکان-زمان برات مطرح نمیشه. کار درست رو توی سایر کشور های میکنن, قیف کنکور اونها بر عکسه یعنی همه میرن توش ولی از اون طرف به سختی می تونن بیرون بیان و همه در همون رشته ای که دوست دارن تحصیل می کنن اما ما باید به زحمت از این قیف رد بشیم و از اون طرف دیگه با یک مدرک توخالی بیایم بیرون. اگه کنکور نبود 100% من الان تو رشته علوم انسانی تحصیل می کردم ولی به خاطر دروسی که هیچ گاه بدردم نمی خوره رفتم رشته تجربی.

kelpasabidomb
12-12-2007, 18:17
اوه عجب دعوايي شده

بابا ول ولش مهندسي معكوسو

درستونو بخونين و گير ندين كه چرا اين همه درس بيهوده رو تا الان خونديم مگه دست ماست كه چرا خونديم؟

اينجا ايرانه دادش من چه بخواي چه نخواي بايد بسازي و بسوزي

اگرم زورت مياد برس به يه جايي كه قدرت اينو داشته باشي كه بعضي از قوانين رو تغيير بدي

فعلا همينه كه هست

تاييد ميشه كه ايران مثه قيف بر عكسه به زور ميري تو راحت مياي بيرون

ولي خارج راحت ميري تو به زور مياي بيرون

10 ساله پيش ميگفتن كه ايران از بقيه كشور هاي پيشرفته 10 سال عقبه

حالا كه 10 سال گذشته بجاي اينكه برسيم به اونا ميگن كه ايران 100 سال از بقيه عقبه

خوب اين دست كيه؟

M A R S H A L L
13-12-2007, 01:35
ما همه داریم یک مشت چرت و پرت رو یاد می گیریم!!!
توی کتاب معارف می خوایم ثابت کنیم که خدا و روح وجود داره که این احمقانه ترین کاریه که یک انسان می تونه بکنه.
البته این در مورد همه(نه همه) مطالب کتاب دین و زندگی و برخی مطالب سایر کتب هست, پس میبینید مطالبی که الان داریم یاد می گیریم نه تنها توی زندگی بدردمون نمی خوره بلکه در دانشگاه هم کارایی نداره. کسی پیشرفت می کنه که خودش اهله تحقیق باشه, خودش حقیقت خدا رو درک کنه, خودش به دنبال قوانین فیزیک بره و ... . جامعه به چنین افرادی نیاز داره نه یک مشت دانشجو که با وجود خدا شک دارن و فقط یک مشت تئوری رو حفظ کردن. به نظر من, من لایق بدست اوردن رتبه 26 هستم, درسته که ممکنه اونو با حیله و نیرنگ بدست بیارم ولی مهم اینه که تمام تلاش من برای این هست که بتونم در رشته مورد علاقه خودم قبول بشم و با میل خودم به دنبال تحقیقات برم و دانش خودم رو نسبت به رشته ای که در اون تحصیل می کنم کامل کنم.
دانشگاه آزاد مدرک توخالی میده و گرفتنش هم کاری نداره ولی اون کسی که می خواد فردا به درد جامعش بخوره و مفید واقع بشه مدرکی می گیره که براش تلاش کرده باشه و حاصل علم و تحقیق خودش باشه و هدف من هم از تمام این کارها همینه. اگه به من مدرک دکترا هم تعارف کنن بدون داشتن دانش درخور اون مدرک هرگز قبولش نمی کنم.
امیدوارم هدف سایر دوستان هم از تحصیل فقط بدست اوردن یک مدرک دانشگاهی نباشه.

به جز قسمت هاي سياه-كه بي پايه است- با همه گفته هات موافقم.
يه مدت پيش هم همين مطالب رو به يكي كه بچه ها رو راهنمايي ميكرد گفتم(اسمشو يادم نيست) و بهشون مشاوره ميداد آها! Robert.

منم امشب ثبت نام كردم و بالاخره تموم شد...

SAMANN
13-12-2007, 08:44
سلام
اونایی که گیر دادن به مهندسی معکوس(یه خورده دیر فهمیدین)چون مهندسی معکوس برا سالهای قبل عالی جواب می داد اما تو کنکور های آخر 80 به بالا اصلا نمیشه جواب داد(حتی باعث میشه سوال غلطو انتخاب کنی)
اگه مهندسی معکوس تو رو از بقیه(ما دانش آموزا)جلو میندازه پس برو یادش بگیر(من یکی با کمال میل راضیم ازم جلو بری)
عزیزم دوران مهندسی معکوس گذشــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــت
برو یه فکری به حال خودت کن تا همه وقتت تموم نشده
بای

کاملا با این پستت حال کردم!
هر چه قدر این جور ادما که عاشق روش های عجیب غریب هستن زیاد بشه کار ما که پیوسته درس می خونیم راحتتره.
:46:

GALAKSI
13-12-2007, 11:46
بچه ها میخواستم از اونایی که ثبت نام کردن ازمون سراسری رو بپرسم زمان ثبت نام گواهی اشتغال به تحصیل هم میخواد

darkstreet
13-12-2007, 15:07
ما اینجا در حال جنگ با هم نیستیم
من که نگفتم الهی همتون پشت کنکور بمونین!!!
الان هم برای همتون ارزوی قبولی در ((( رشته مورد علاقتون ))) می کنم

a3m00n
14-12-2007, 09:03
بازم سلام
امیر و سهیل شماها کجایین؟
یه خواهش از همه دارم لطفا دیگه بحث مهندسی معکوسو اینکه کتابامون الکین رو نکنین(هر کی هر نظری راجع بهشون داره برا خودش نگه داره)
عزیزان شماها میگشن کتابا الکین وقتی 2 نفر دیگه هم گفتن دید بعضیها نسبت به کتابا عوض میشه و دیگه نمی تونن با اشتیاق اونا رو بخونن(پس شماها میخواین با این کار به بقیه ضربه بزنین)
و اینم بگم کتابامون(مخصوصا دین و زندگی ها خیلــــــــــــی قشنگن و آدم حال میکنه مطالبشو یاد بگیره من وقتی میخونمشون واقعا حال می کنم چون احساس میکنم چیزای خیلی جالبی یاد گرفتم)
این برا همه کتابامون صدق میکنه

لطفا دیگه به طور غیر مستقیم رو مخ بقیه کار نکنین
بای

SuB
14-12-2007, 16:29
در مورد چندتا از اون بالایی ها مخصوصا با دروس اختصاصی شدیدا با شما مخالفم
شرایط سنی ما ها این طور اقتضا میکنه که به این شکل صحبت کنیم مثلا ما وقتی سال اول دبیرستان بودیم میگفتیم چرا اتحاد میخونیم چند سال بعد جوابش رو فهمیدیم و در آینده بیشتر هم میفهمیم فرض شما تو دانشگاه ریاضیات محض قبول شدید بعد اون موقع هست که جواب سوال الان خودتون که چرا ما مثلا اتحاد رو می خونیم می گیرید.
امیدوارم منظورم رو رسونده باشم

هر درسی نیاز به یکسری پیش‌نیازها داره. همون مبحثی که توش اتحاد به شدت نیاز هست، یکی از پیش‌نیازهاش، اتحاد هست. اما شاید اون درس اصلاً نیاز نباشه که توی مخ دانش‌آموز بیچاره بشه. اگه همون درس رو حذف کنند، و اون درس مصرف کننده اصلی اتحاد باشه، دیگه نیازی به اتحادهای سنگین نخواهیم داشت و با مطالب سربسته میشه نیازهای دروس دیگه به اتحاد رو برطرف کرد.
میخوام این رو بگم که وجود برخی از درسهای بی‌خود، سبب نیاز به درس دادن برخی درسهای دیگه مبشه و این باعث افزایش حجم مطالب غیرقابل استفاده میشه.

چون مثلاً 1٪ از کل دانش‌آموزان رشته ریاضی بخواهند به رشته ریاضیات محض بروند، باید یک درسی مثل ریاضیات گسسته تدریس شود! یکم فکر کنید. آیا این حرف منطقی است؟
برای رشته ریاضیات محض که طرفداران آنچنانی ندارد، حداقل باید کتاب گسسته تدریس شود، پس باید برای رشته‌های پرطرفداری همچون مکانیک، برق، کامپیوتر و ... دست‌کم 2 یا 3 کتاب در دبیرستان و پیشدانشگاهی تدریس بشه. در این صورت باید از خدا وقت قرض کنیم تا این همه درس رو بخونیم!

مثلاً همین درس شیمی. توی چند رشته نیاز به آرایش الکترونی داریم؟ آیا 20٪ رشته‌های دانشگاهی گروه آزمایشی ریاضی نیاز به این مبحث دارند؟ یا مبحث تعادل؟ چند درصد رشته‌ها نیاز به این مبحث دارند؟

اگر مایل به ادامه بحث هستید لطفاً تاپیک دیگری برای این کار در بحث مربوطه ایجاد کنید.
:11:‌

SuB
14-12-2007, 16:37
و اینم بگم کتابامون(مخصوصا دین و زندگی ها خیلــــــــــــی قشنگن و آدم حال میکنه مطالبشو یاد بگیره من وقتی میخونمشون واقعا حال می کنم چون احساس میکنم چیزای خیلی جالبی یاد گرفتم)
این برا همه کتابامون صدق میکنه

من اولین باره که می‌بینم یا می‌شنوم که کسی میگه کتاب دین و زندگی خوبه؟ شما منظورتون دین و زندگی پیشدانشگاهی هم هست یا نه؟
ویژگی کتاب دین و زندگی پیش دانشگاهی:
1- تیترها معمولاً ربطی به نوشته‌ها ندارند.
2- جملات نامفهوم هستند
3- هدف از آوردن برخی از شعرها و آیه‌ها معلوم نیست.
4- معلوم نیست قصد بیان چه مطلبی را دارد.
و ....

بازم صد رحمت به دین و زندگی‌های 1 و 2 و 3 دبیرستان:11:

SuB
14-12-2007, 16:47
دوستان اگه به من گفته بودند فرمولی پیدا کن که همه قضیه‌های ریاضی رو اثبات کنه، راحت‌تر از این بود که بهم بگن برو برای کنکور ثبت‌نام کن. (البته با اندکی تا بسیاری اغراق!)

چرا این پیش‌نویس ثبت‌نام در کنکور 87 اینجوریه؟
مثلاً کد دانش‌آموزی رو دوبار می‌خواد. یا با وجود اینکه معدل تاثیر داده نمیشه، معدل سال سوم رو می‌خواد (در صورتی که خودشون با استفاده از کد دانش‌آموزی، نمرات کتبی رو بدست میارند.)
یا نوشته معدل کتبی پیشدانشگاهی در صورتی که تا پایان مهلت ثبت‌نام حداکثر 3 امتحان پیشدانشگاهی گرفته می‌شود!

در ضمن این فرم شماره 2 برای چی هست؟ باید چکارش کنیم؟

a3m00n
14-12-2007, 18:21
ویژگی کتاب دین و زندگی پیش دانشگاهی:
1- تیترها معمولاً ربطی به نوشته‌ها ندارند.
2- جملات نامفهوم هستند
3- هدف از آوردن برخی از شعرها و آیه‌ها معلوم نیست.
4- معلوم نیست قصد بیان چه مطلبی را دارد.
و ....

اه اه از همین بحث می ترسیدم باشه میگم
اصلااااااااااااااااااا نظرت رو قبول ندارم
اتفاقا معارف پیش هم خوب شروع میشه و هم واقعااااااااااااا زیبا تموم میشه(واقعا حال میده اون لحظه ای که 1 ماه قبل کنکور جملات آخر معارف پیش رو می خونی دست مولف کتاب درد نکنه)
و در ضمن (شرمنده) به بقیه چه ربطی داره که "تو" نمیتونی رابطه ای بین تیترا و آیات و شعرا پیدا کنی عزیزم اون به آی کیو هم مربوط میشه و در ضمن اینکه با چه اشتیاقی می خونی کتابو
من دیگه حرفی ندارم و در این زمینه بحث نمی کنم.
بای عزیزان

kelpasabidomb
14-12-2007, 21:13
اي وووووووووووووو

چرا اينقدر كل كل ميكنيد بابا هر چي هست بخونيد و بسازيد الكي كه اين كتاب ها رو به خورد ما نميدن كه

من كه راضيم

هر كي راضي نيست يه كاري بكنه تا راضي بشه

بحث رو تموم كنيد چون ممكنه تقاضاي قفل تاپيك بره بالا و ما سرمون بي كلاه بمونه بچه ها

براي عوض كردن بحث من شروع ميكنم

آقا من جمعه و 5 شنبه اصلا درس نخوندم( خوب به ما چه؟)

اينو واسه اونايي گفتم كه شايد فكر ميكنن از همه صد كيلو متر عقبن تا انگيزه بگيرن

اين هفته مثه هفته هاي قبل 45 ساعت درس خوندم

بازم محض اطلاع افرادي كه گفتم

pp8khat
14-12-2007, 22:05
عزیزم جوابتو نمیدم
فقط اینو بهت هدیه میکنم:11:
همین
با اجازه ی آقا سهیل
عزیز شما رشتت چیه؟؟
نکنه انسانی هستی؟؟
آخه من نمی دونم یه رشته ریاضی به جای اینکه بیاد روی ریاضی و فیزیک و هندسه فکر کنه چرا باید 3 سال بی خود این دین و زندگی چرت و پرت رو بخونه؟؟؟
آخه اون اثباتهاش هم بیخوده...
معلوم نیست چرا فرض هاشو درست فرض می کنه....
هفت قرآن به میان[اگه گفتین کنایه از چیه؟؟؟!!!] هم جواب هر سوالش 15 خطه[آرایه اغراق!!]...
آخه نمیدونم خود مولفاش بلدن اون همه جواب رو؟...
اصلاً هیچ کدوم از شما می دونستید که توی نظام قدیم اندر قدیم به جای اکثر این چرت و پرت ها[استعاره از دین و زندگی،تاریخ معاصر و ...] نجوم! و مکانیک (جدا از فیزیک) می خوندن؟؟؟
به هر حال هر کس نظر خودش رو داره و باید برای نظرش احترام قائل بشیم...
:11::11::11::40::40::40:

bandary
15-12-2007, 09:15
سلام دوستان من فوق دیپلم الکترونیک از دانشگاه آزد هستم میخواستم ببینم من میتونم تو کنکور 87 شرکت کنم انجوری که نوشته میتونم ؟ میخوام علوم ساسی بخونم کسی میتونه راهنماییم کنه؟؟؟

maxoud
15-12-2007, 12:03
این کد دانش آموزی رو از کجا باید گیر بیاریم؟؟

a3m00n
15-12-2007, 14:04
آقا من جمعه و 5 شنبه اصلا درس نخوندم( خوب به ما چه؟)

اينو واسه اونايي گفتم كه شايد فكر ميكنن از همه صد كيلو متر عقبن تا انگيزه بگيرن

اين هفته مثه هفته هاي قبل 45 ساعت درس خوندم

من هم جمعه هیچی نخوندم
و در کل هفته 38 ساعت خوندم

a3m00n
15-12-2007, 14:06

کد دانش آموزی رو باید از تو کارنامت(فرقی نداره مال چه سالی) پیدا کنی

a3m00n
15-12-2007, 14:08
سلام دوستان من فوق دیپلم الکترونیک از دانشگاه آزد هستم میخواستم ببینم من میتونم تو کنکور 87 شرکت کنم انجوری که نوشته میتونم ؟ میخوام علوم ساسی بخونم کسی میتونه راهنماییم کنه؟؟؟

آره البته اگه مدرک پیش دانشگاهی داشته باشی(یا بتونی تا 30/06/87 اونو بگیری)

darkstreet
15-12-2007, 15:22
اه اه از همین بحث می ترسیدم باشه میگم
اصلااااااااااااااااااا نظرت رو قبول ندارم
اتفاقا معارف پیش هم خوب شروع میشه و هم واقعااااااااااااا زیبا تموم میشه(واقعا حال میده اون لحظه ای که 1 ماه قبل کنکور جملات آخر معارف پیش رو می خونی دست مولف کتاب درد نکنه)
و در ضمن (شرمنده) به بقیه چه ربطی داره که "تو" نمیتونی رابطه ای بین تیترا و آیات و شعرا پیدا کنی عزیزم اون به آی کیو هم مربوط میشه و در ضمن اینکه با چه اشتیاقی می خونی کتابو
من دیگه حرفی ندارم و در این زمینه بحث نمی کنم.

خوب ظاهرا یکی پیدا شده که مخشو شست و شو دادن:46:
عزیزم حقیقت تلخه باید قبولش کنی در ضمن من اون مطالب رو نزدم که همه رو ناامید کنم من خودم شخصا وقتی کتاب درسی رو می خونم مهم نیست که مطالبش چرت باشه یا نه برای اینکه بتونم اونو یاد بگیرم اول باهاش صحبت می کنم (اینو جدی میگم یک روش علمیه) و یکم باهاش شوخی میکنم مثلا می گم جگر تو کتاب معارف رو که مطالبت چرت و پرته بخورم تا بقیه از دستت راحت بشن بعد با اشتیاق کتاب رو می خونم ولی در کل از ما که گذشت می خوام برای سایرین عبرت بشه شاید این جرقه ای باشه که با اعتراض گروهی از دانش آموزان بشه مطالب کتب درسی رو عوض کرد
دوستان بهترین منبا برای تست سوالات کنکور های سال قبل هست چون سبک سوالات کنکور تقریبا ثابته و میشه تشخیص داد چه تست هایی ممکنه امسال بیاد:10::40::40::40::40::40::40::40:

bandary
15-12-2007, 17:30
آره البته اگه مدرک پیش دانشگاهی داشته باشی(یا بتونی تا 30/06/87 اونو بگیری)

من دیپلم هنرستان رو سال 83 گرفتم و فوق دیپلم رو هم از دانشگاه آزاد گرفتم میتونم شرکت کنم؟؟

kelpasabidomb
15-12-2007, 18:22
سلام بچه ها

دعوا هنوز ادامه داره بيخيل ديگه يه سري اينجا بزنيد تا دهنتون باز بمونه:19:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

SAMANN
16-12-2007, 11:28
جرقه؟؟؟ عوض شدن کتاب؟؟؟؟!!!! بابا بیخیال!!!

soheilsmart
16-12-2007, 12:07
یک سوال
آیا شما می توانید به بی نهایت یک عدد نسبت دهید؟
مگر نه این است که بی نهایت از هر عدد بزرگی بزرگتر است؟
پس بی نهایت تنها یک نماد است و در واقع نمی توان کمیتی برای آن در نظر گرفت.
اول قبول داری صفر مطلق تقسیم بر صفر نسبی میشه صفر یا نه؟
ثانیا من به جای بی نهایت مینویسم عدد تقسیم بر صفر نسبی
حالا صفر مطلق ضربد بی نهایت تبدیل میشه
به صفر مطلق به صفر نسبی که حاصلش صفر است
امیدوارم خوب توضیح داده باشم

mohsen_sir
16-12-2007, 15:10
دانشگاه آزاد ارتباطي با وزارت علوم نداره اگه مشكل نظام وظيفه نداري ميشه

mohsensoft
16-12-2007, 17:39
سلام
من خيلي وقت نبودم
البته فكر نكنيد درس ميخوندما
نه بابا/در مورد اين كل كل ها هم نميدونم قضيش چيه و زيادم مشتاق نيستم بدونم
فقط يه چيز جالب:همه توي اين ماه زده ميشن ولي من چون درست و حسابي نخونده بودم الان كلي روحيه گرفتم
يا علي

milad-uranium
16-12-2007, 18:48
کسی میدونه میشه سوالات کنکور 86 رو داونلود کرد

darkstreet
16-12-2007, 19:43
من می دونم کجا میشه سوالات کنکور 87 رو دانلود کرد ولی 86 رو نه!!! :31::31::31::31:

soheilsmart
17-12-2007, 11:52
چند روز پس از کنکور 86
سوالات در سایت قرار گرفت ولی چند روز بعد برداشته شد
در حال حاضر بعید میدونم بشه مجانی دانلود کرد

a3m00n
17-12-2007, 13:34
بچه ها من دیروز هم هیچی نخوندم(چون رفته بودم پیش یه مشاور)
3 تا سوال ادبیات ازم پرسید بعدن گفت:آقای ... شما شبا دیر می خوابین؟گفتم:آره
گفت:ساندویچ و سس و نوشابه زیاد می خوری؟(کف کرده بودم )و گفتم:آره
گفت:آزمون آزمایشی نمیدی؟گفتم:چرا
گفت:پس حتما وقت کم میاری(دوباره کف کردم)گفت:آره
و ....

M A T I N
17-12-2007, 18:16
پارادوکس

شب بود و خورشيد به روشني مي‌درخشيد، پيرمردي جوان، يكه و تنها با خانواده‌اش در سكوت گوش‌خراش خيابان قدم‌زنان ايستاده بود

از سروده های خودته ...؟

من داخل کامپیوترم عکسشون رو دارم ... نزدیکه 2 مگابایته ....فعلا نمیتونم با دیال آپ آپلودشون کنم ...
اگه تونستم 5 شنبه یا جمعه برات آپلودشون میکنم ...

SuB
17-12-2007, 23:41
سلام
دوستان از کجا می‌تونم سوالات آزمون‌های آزمایشی سنجش سالهای پیش رو گیر بیارم؟

SuB
17-12-2007, 23:43
سلام بچه ها

دعوا هنوز ادامه داره بيخيل ديگه يه سري اينجا بزنيد تا دهنتون باز بمونه:19:

معلومه ریاضی خیلی آسون بوده که نفر اول فقط ریاضی رو صد زده در صورتی که معمولاً ریاضی تنها درسی هست که صد زده نمیشه (توسط نفرات برتر)

emsi
18-12-2007, 12:04
سلام
من یه سوالی داشتم امیدوارم کسی بتونه جوابم رو بده.
فرمول کار نیروی وزن Wmg= - mgh هست وقتی جسم به طرف بالا حرکت میکنه و وقتی به طرف
پایین حرکت میکنه به صورت Wmg=mgh هست.
و کار نیروی F وقتی به طرف بالا میره به صورت WF= FH هست.
چون COS 0 هست که میشه 1.

آیا وقتی جسم به طرف پایین میره F منفی میشه؟ یعنی WF= - FH
یعنی COS 180 . این درسته؟

amiramirian
18-12-2007, 12:38
سلام
من یه سوالی داشتم امیدوارم کسی بتونه جوابم رو بده.
فرمول کار نیروی وزن Wmg= - mgh هست وقتی جسم به طرف بالا حرکت میکنه و وقتی به طرف
پایین حرکت میکنه به صورت Wmg=mgh هست.
و کار نیروی F وقتی به طرف بالا میره به صورت WF= FH هست.
چون COS 0 هست که میشه 1.

آیا وقتی جسم به طرف پایین میره F منفی میشه؟ یعنی WF= - FH
یعنی COS 180 . این درسته؟

سلام
اف که دست شما نیس !!
وقتی جسم به سمت پاین میره نیروی وزنی با جابجایی هم جهت و مثبت
حالا اگه اف به سمت پایین باشه اونم مثبت میشه و اگه به سمت بالا باشه منفی.
توجه داری که اگه اف بیشتر از وزن باشه و خلاف جهت , جسم به سمت بالا میره پس ..... دلنگ دلنگ افتاد:10:

emsi
18-12-2007, 13:33
سلام

اتفاقا این وزنه که دست خودمون نیست. همیشه جهتش رو به پایین هست. (mg )
وقتی جسم به سمتبالا میره کار در خلاف جهت ام جی هست.
یعنی جهت جابه جایی با( ام جی) زاویه 180 درست میشه. برای همین تو فرمول منفی میشه.

وقتی اف به سمت بالا باشه یعنی ما جسم رو به طرف بالا ببریم چون جهت جابه جایی با اف زاویه ی صفر درجه درست میکنه فرمول به صورت WF= FH cos 0 میشه . و cos0 هم که 1 میشه .

وقتی هم که جسم به سمت پایین حرکت میکنه جهت جابه جایی هم جهت با (ام جی ) میشه.
و زاویه ی تتا (صفر) میشه. و فرمول Wmg = mgh میشه.

حالا سوال من اینه که :
وقتی جسم به سمت پایین حرکت میکنه ،جهت جابه جایی با اف چه زوایه ای میسازه ( صفر یا 180) ؟
و این نشون میده که فرمول منفی میشه یا مثبت.

amiramirian
18-12-2007, 16:36
سلام

اتفاقا این وزنه که دست خودمون نیست. همیشه جهتش رو به پایین هست. (mg )
وقتی جسم به سمتبالا میره کار در خلاف جهت ام جی هست.
یعنی جهت جابه جایی با( ام جی) زاویه 180 درست میشه. برای همین تو فرمول منفی میشه.

وقتی اف به سمت بالا باشه یعنی ما جسم رو به طرف بالا ببریم چون جهت جابه جایی با اف زاویه ی صفر درجه درست میکنه فرمول به صورت WF= FH cos 0 میشه . و cos0 هم که 1 میشه .

وقتی هم که جسم به سمت پایین حرکت میکنه جهت جابه جایی هم جهت با (ام جی ) میشه.
و زاویه ی تتا (صفر) میشه. و فرمول Wmg = mgh میشه.

حالا سوال من اینه که :
وقتی جسم به سمت پایین حرکت میکنه ،جهت جابه جایی با اف چه زوایه ای میسازه ( صفر یا 180) ؟
و این نشون میده که فرمول منفی میشه یا مثبت.

وقتی جسم به سمت پایین حرکت میکنه هم اف میتونه به سمت بالا باشه و هم پایین.
اگه با وزن هم جهت باشه یهنی هر دو به سمت پایین که حرفی توش نیس . آلفا صفر است
وقتی هم که نیروی اف (البته به فرض اینکه نیروی دیگری به جسم وارد نشه) در خلاف جهت نیروی وزن باشه دو حالت پیش میاره:
1- نیروی اف بیشتر از وزن باشه: که جسم به بالا حرکت میکنه
2-نیروی اف کمتر از نیروی وزن باشه:که جسم به سمت پایین حرکت میکنه(مثل اغلب آسانسورها وقتی که پایین میان)
در آخر جهت حرکت جسم در این گونه مسائل همان بردار جابجایی جسم است

nicky
18-12-2007, 18:35
سلام به همگی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
برای دروس اختصاصی سوم ریاضی چه کتابایی رو پیشنهاد میکنید ؟
(لطفا نام نویسنده هم قید شه )

SuB
18-12-2007, 20:26
سلام
نظر دوستان در مورد کتابهای انتشارات خوش‌خوان چی هست؟

mohsensoft
18-12-2007, 21:48
سلام به همه ي دوستان
راستش اينجا اومدم درد دل كنم
به خدا از دست خودم خسته شدم.هر روز به خودم قول ميدم از امروز ديگه بخونم.ولي ارادشو ندارم.يعني مشكلم اينه كه فاصله ي بين تصميم گيري و انجام كارم خيلي كمه.
به نظر شما اگه از الان شروع يه خوندن مستمر كنم ميتونم توي منطقه 3 رتبه ي 2 رقمي يا 3 رقمي بيارم؟
يا علي

SuB
18-12-2007, 22:00
سلام به همه ي دوستان
به خدا از دست خودم خسته شدم.هر روز به خودم قول ميدم از امروز ديگه بخونم.ولي ارادشو ندارم.يعني مشكلم اينه كه فاصله ي بين تصميم گيري و انجام كارم خيلي كمه.
به نظر شما اگه از الان شروع يه خوندن مستمر كنم ميتونم توي منطقه 3 رتبه ي 2 رقمي يا 3 رقمي بيارم؟
يا علي

بله
یه جایی خوندم (فکر کنم توی دفترچه مشاوره گزینه 2 بود) که اگه از الان هم شروع کنید، بازم موفق خواهید بود.

فقط شما سعی کنید بر درسهای پیش دانشگاهی فعلاً مسلط بشید بعد برویسد سراغ اول و دوم و سوم.

a3m00n
19-12-2007, 13:29
سلام به همه ي دوستان
يا علي
سلام
عزیزم من که از تو بدترم
هرگاه تصمیم گرفتم ساعت مطالعمو زیاد کنم 20 ساعت کمتر از هفته پیشم میشه.
آره پسر میشه میتونی

a3m00n
19-12-2007, 13:33
بچه ها خطر مرگ!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

آیا ما سالی واحدی هستیم یا ترمی واحدی؟؟؟؟؟؟؟؟
من سالی واحدی رو علامت زدم و فرستادم اما .....
لطفا جواب
بای

a3m00n
19-12-2007, 13:35
راستی واسه این آزمون ریاضی و زبان و معارف رو توپ بخونید(ضرر نمیکنید)

M A R S H A L L
19-12-2007, 13:38
راستی واسه این آزمون ریاضی و زبان و معارف رو توپ بخونید(ضرر نمیکنید)

حالا چرا فقط اين سه تا؟

M A T I N
19-12-2007, 18:31

لطفا جواب
بای
من هم منطقه اخد دیپلم رو اشتباه زدم ....
درستش 35 بود , من هم هرچی 35 زدم قبول نکرد بعدش الکی یه چیز دیگه زدم ...

راستی مگه با کد دانش آموزی نمیتونن این جور چیز ها رو بفهمن ....

soheilsmart
19-12-2007, 20:08
سلام
میتونی
چه عجب اومدی
کجا بودی
خر میزدی(مجازا....:27::27::21::21:)
ولی جدا جات خالی بود
:11::11:

SuB
19-12-2007, 23:31
من هم منطقه اخد دیپلم رو اشتباه زدم ....
درستش 35 بود , من هم هرچی 35 زدم قبول نکرد بعدش الکی یه چیز دیگه زدم ...

راستی مگه با کد دانش آموزی نمیتونن این جور چیز ها رو بفهمن ....

توی ایران معمولاً عادت هست که سر رو با خانه خدا اشتباه بگیرند:18: و لقمه رو دور سر طواف بدهند!:27:

برای مثال اگه دیده باشید، کد دانش‌آموزی رو دوبار می‌خواد!
والا آدم چی بگه؟
با کد دانش‌آموزی همه چیزها رو بدست میارند اون وقت بازم سوال می‌کنند، معدل کتبی دیپلم! آخه شما که معدل رو تاثیر نمی‌دهید، چرا دیگه می‌پرسید معدلتون چنده؟ (چو دانی و پرسی سوالت خطاست.)
و ...

*Necromancer
20-12-2007, 01:27
آقا یه سوال:
تو این سایت سنجش میریم واسه ثبت نام کد 7 رقمی روی کدوم کارت رو بایس اونجا وارد کنیم؟

M A T I N
20-12-2007, 12:05
با کد دانش‌آموزی همه چیزها رو بدست میارند اون وقت بازم سوال می‌کنند، معدل کتبی دیپلم! آخه شما که معدل رو تاثیر نمی‌دهید، چرا دیگه می‌پرسید معدلتون چنده؟
و ...

درستش هم همینه ....

راستی ممکنه مثل پارسال یه تاریخی رو اعلام کنن که بشه اطلاعات داخل فرم رو تغییر داد ....

جمعه همگی جمع بشیم؟؟؟؟؟؟
ok????

ساعت چند ...؟

آقا یه سوال:
تو این سایت سنجش میریم واسه ثبت نام کد 7 رقمی روی کدوم کارت رو بایس اونجا وارد کنیم؟

شماره سریال داخل کارت اعتباری که خریدی ....

kelpasabidomb
20-12-2007, 13:28

لطفا جواب
بای

آها سلام

ما سالي واحدي هستيم شما هم فكر كنم سالي واحدي باشين

چون ديگه الان ترمي واحدي نداريم

ترمي واحدي ماله نظام قديمه و ما نظام جديديم و سالي واحدي

kelpasabidomb
20-12-2007, 13:35
راستي محض اطلاع بعضي ها بگم كه اين هفته واقعا ريد........................م

مثلا ميخواستم بتركونم ها ولي نميدونم چرا لامذهب نميشه درس خوند

رفتم دفترچه نظام وظيفه گرفتم پست كنم كه لا اقل اضافه خدمت نخوريم

محض اطلاع متولدين 67 بگم كه ميتونن سال بعد ازمون سراسري رو شركت كنند ولي بايد دفترچه رو بايد پست

كنند تا وضعيتشون معلوم شه

صد در صد ميتونن شركت كنند ولي تا آخر برج 7 سال بعد معافيت دارند

ولي بايد دفترچه رو پست كنند تا معلوم شه چون پس از پست كردن اونا براتون يه برگه پست ميكنن كه هنگام

ثبت نام دانشگاه سال 87 اونو ازتون ميخوان كيا؟ معملومه مسئول ثبت نام دانشگاهتون ديگه

a3m00n
20-12-2007, 13:51
سلام
چطورین جیگرا؟:46:
چه خبرا؟
میگما من یه دوست دارم دیشب بهم زنگ زد گفت سعید چیکار کنم اصلا نمی تونم خوب بخونم
من گفتم چقد میخونی؟گفت این هفته 90 ساعت :13: (منم دیدم این که ...)گفتم عزیزم خیلی کمه که اینجوری فایده نداره کنکورو از دست میدیا نباید کمتر از 120 بشه طرف یه آه کشید گفت میرم بخونم(یا بسم الله)

آدم اینجوری شماها هم دیدین؟

jamali
20-12-2007, 14:00
شما رو که میبینم یاد خودم میفتم سال پیش همین موقع ها ، همتون سمبل نا امیدی هستید !
ولی عادیه چون این وقتا همه اینطوری میشن . ولی حالا اولشه نمیخوام بترکونمتونا ولی هنوز تو بهشتید !
دوستان خوب یه چیزی بگم؟
الان اگه هفته ای 49 ساعت بخونی کافیه ...
بعد عید هم هفته ای 77 ساعت خوبه بیشتر بخونی واسه خودت کردی .
باور کنید ، من الان دارم مهندسی برق روزانه میخونم! این تجربه من ، اگر بیشتر خواستی بهم Pm بده ...

SuB
20-12-2007, 14:57
شما رو که میبینم یاد خودم میفتم سال پیش همین موقع ها ، همتون سمبل نا امیدی هستید !
ولی عادیه چون این وقتا همه اینطوری میشن . ولی حالا اولشه نمیخوام بترکونمتونا ولی هنوز تو بهشتید !
دوستان خوب یه چیزی بگم؟
الان اگه هفته ای 49 ساعت بخونی کافیه ...
بعد عید هم هفته ای 77 ساعت خوبه بیشتر بخونی واسه خودت کردی .
باور کنید ، من الان دارم مهندسی برق روزانه میخونم! این تجربه من ، اگر بیشتر خواستی بهم Pm بده ...

آخه کدوم دانشگاه؟

soheilsmart
20-12-2007, 19:35
به جای اینکه بشینین درس بخونین همیشه تو اینترنت می گردین!! آخه چرا با آینده ی خودتون بازی میکنین؟!
ما درسمونو میخونیم
و برای استراحت میایم نت
:10::10:

*Necromancer
20-12-2007, 20:53
شماره سریال داخل کارت اعتباری که خریدی ....
ممنون پیداشون کردم!:31:

mohsensoft
20-12-2007, 21:04
سلام
ما كه به خاطر عيد امروز(پنجشنبه) آزمون داديم.
سوالا هم الان دستمه.
سوالا رو به مبلغ 15000000 ميفروشم
در صورت تمايل با شماره ي 00000000000 تماس بگيريد :d
ولي من عمومي هام رو خيلي خوب زدم
كلا آزمونش راحت بود

mohsensoft
20-12-2007, 21:07
آقاي necromancer لطفا عكس توي امضاتون رو كوچيك كنيد
صفحه ها رو به هم ريخته

*Necromancer
20-12-2007, 21:16
آقاي necromancer لطفا عكس توي امضاتون رو كوچيك كنيد
صفحه ها رو به هم ريخته
اولین باره که اینو میشنوم
وضوح مانیتورت چند در چنده؟

kelpasabidomb
20-12-2007, 21:33
اره راس ميگه خيلي بزرگه مال منم بهم خورده اگه ميشه يه جمله بزاري بهتره

شايد بگن كه يه عكس بيشتر از هزار كلمه با آدم حرف ميزنه ولي اين عكسه داره خيلي حرف ميزنه ها

M A T I N
21-12-2007, 14:17
عید هموتون مبارک....

الان که اینجا گنجشک هم پر نمیزنه ....

a3m00n
21-12-2007, 14:53
:41::18::18:
ای بابا
چرا کاظم اینجوری میکنه آخه؟
برا گرفتن کارنامه باید شماره شناسنامه بدی :13:
من کارنامه یه ملتو میدیدم حالا چیکار کنم؟؟
لعنت به ....

راستی آزمون خیلی ساده بود

M A T I N
21-12-2007, 15:30
بدون شماره شناسنامه هم میده .... الکی یه چیزی بنویس ....

a3m00n
21-12-2007, 15:38
بدون شماره شناسنامه هم میده .... الکی یه چیزی بنویس ....

خارجی خسته نباشی
اینجوری که کارنامه نمیاد

a3m00n
21-12-2007, 15:41
من که کارنامم فعلا نمیاد
اما درصدامو حساب کردم(این آزمون فک کنم همه توپ زدن)
ادبیات پیش=77%
ادبیات3= 73%
عربی= 80%
معارف پیش= 100%
معارف 2= 100%
زبان پیش= 95%
..................................
اختصاصی خوب نبودم بعدا میگمشون

darkstreet
21-12-2007, 15:50
سلام
خوب بد نیست هر چند وقتی یکبار به همتون شک بدم BUZZ
حتما روی لینک زیر کلیک کنید خیلی باحاله...

M A T I N
21-12-2007, 15:53
خارجی خسته نباشی
اینجوری که کارنامه نمیاد

درصد ها رو بدون شماره شناسنامه هم اول میداد ....
من واسه خیلی ها رو دیدم ....

darkstreet
21-12-2007, 15:58
من که خیالم راحته شما هم اگه نگران رتبه و قبولی هستید می تونید برید سوالا رو از سازمان سنجش بخرید
((( این دفعه دومی هست که اون خبرو توی روزنامه چاپ می کنن سری قبلی نوشته بود سالی نبوده که سوالای کنکور لو نره!!! )))

M A T I N
21-12-2007, 16:03
من که خیالم راحته شما هم اگه نگران رتبه و قبولی هستید می تونید برید سوالا رو از سازمان سنجش بخرید
((( این دفعه دومی هست که اون خبرو توی روزنامه چاپ می کنن سری قبلی نوشته بود سالی نبوده که سوالای کنکور لو نره!!! )))

شما مگه سوال ها رو داری ....؟
خب به ما هم بده ...

darkstreet
21-12-2007, 16:07
زیاد روی درصد های ازمون های آزمایشیتون حساب نکنین مخصاصا کسایی که درصد هاشون پایینه، من خیلی ها رو میشناسم همیشه رتبه تک رقمی یا دو رقمی میاوردن ولی وقتی کنکور امتحان دادن بالای 5000&10000 شدن
خیلی ها رو هم میشناسم توی کنکور های ازمایشی درصدهای پایینتر از 70&60 می گرفتن و در کنکور رتبشون سه رقمی و دو رقمی شد
مهم ترین چیز برای شما اضطرابه، اگه کسی بتونه با خونسردی سوالای کنکور رو جواب بده تواناییش در تست زدن 80% افزایش پیدا می کنه، حالا به نظر شما اگه کسی که همیشه بالای 90% می زده با اضطراب کنکور بده چه اتفاقی براش میفته؟
80% از کسایی که اضطراب ندارن عقب میافته( از کسایی که اضطراب ندارن)
کنکور بی نهایت اسونه ولی مشکلش وقته و اصطراب کسی که اضطراب داره وقت کم میاره چون نمی تونه روی سولات تمرکز کنه و وقتی میبینه از بقیه داره عقب می مونه این خودش سبب اضطراب می شه و اونوقته که رتبش میشه 20000
امیدوارم همتون در رشته مورد علاقتون قبول شید.
See you later
Bye

darkstreet
21-12-2007, 16:15
اگه یک خورده تلاش کنید مطمئنا از من هم جلو میافتید و دیگه به سوالات کنکور نیازی ندارین
به نظر من کسایی که اطلاعاتشون صفره و به زور پول و رابطه بازی ( که همتون نمونه هاش رو دیدید ) در کنکور و دانشگاه قبول میشن پست ترین افراد هستن, ما درس نمی خونیم که پول دربیاریم بلکه تمام تلاشهامون برای کسب اطلاعات بیشتر و خدمت به همنوعانمون هست این عقیده ایه که ژاپن بر پایه اون داره پیشرفت می کنه

a3m00n
21-12-2007, 16:24
ما درس نمی خونیم که پول دربیاریم بلکه تمام تلاشهامون برای کسب اطلاعات بیشتر و خدمت به همنوعانمون هست

احسنت

خوب درصدای اختصاصیم:
دیـــفرانسیل= 93%(سوال مسخره ای رو غلط زدم:20: )
ریاضی پایه= 60%
تحلیلی سالی= 70%
گسسته سالی= 50 %
فیزیک پیش= 68%
فیزیک 3= 63%(لعنت بهش)(شوخی کردم)
شیمی پیش= 93%(سوال مسخره ای رو .... )
شیمی 3= 87%

M A T I N
21-12-2007, 16:25
اگه یک خورده تلاش کنید مطمئنا از من هم جلو میافتید و دیگه به سوالات کنکور نیازی ندارین
به نظر من کسایی که اطلاعاتشون صفره و به زور پول و رابطه بازی ( که همتون نمونه هاش رو دیدید ) در کنکور و دانشگاه قبول میشن پست ترین افراد هستن, ما درس نمی خونیم که پول دربیاریم بلکه تمام تلاشهامون برای کسب اطلاعات بیشتر و خدمت به همنوعانمون هست این عقیده ایه که ژاپن بر پایه اون داره پیشرفت می کنه

+کسایی که با چند مدل سهمیه میرن دانشگاه ....

mr saad
21-12-2007, 16:47
از دو جا :
1-کارنامه ای که از خودت داری.
2-صفحه ی اول شناسنامه ات را باز می کنی (صفحه ای که عکس را زده اند بالا سمت راست یک کد قرمز وجود دارد) کد قرمز را که دیدی اگر اولش الف بود می شود 1 و بعد کد پایین حرف را اضافه می کنی و سپس ادامه ی کد را.
عدد حاصل شماره ی دانش آموزی شماست.
هر کسی شک داره می تونه کدی که از شناسنامه به دست آورده را با کد داخل کارنامه اش مقایسه کند
موفق باشید

M A T I N
21-12-2007, 18:18
کسی میدونه سوال 12 صفحه 129 هندسه تحلیلی چه جوری حل میشه ..... فوریه ....

mr saad
21-12-2007, 19:18
کسی میدونه سوال 12 صفحه 129 هندسه تحلیلی چه جوری حل میشه ..... فوریه .... جواب فوری و بدون توضیح
دترمینان(Aبه اضافه ی B) برابر است با دترمینانt( آ + ب ) برابر است با دترمینان (آ ترانهاده +ب ترانهاده) برابر است با حکم
ببخشید اگر واضح نیست

soleares
21-12-2007, 19:25
بچه ها بند 45 و 46 یعنی دو قسمت اخر فرم صفحه دوم ثبت نام رو چی بزنم
من تازه الان پیش هستم !

خالی بذارم مشکلی نیست ؟

M A T I N
21-12-2007, 19:35
جواب فوری و بدون توضیح
دترمینان(Aبه اضافه ی B) برابر است با دترمینانt( آ + ب ) برابر است با دترمینان (آ ترانهاده +ب ترانهاده) برابر است با حکم
ببخشید اگر واضح نیست

ممنون متوجه شدم ....

....موفق باشی ....

darkstreet
21-12-2007, 22:19
زماني جكش كرده بودن:
" پسر يك شهيد كنكور ميده ولي قبول نميشه!!! "
مرده شور هرچي سهميه هست ببرن

a3m00n
22-12-2007, 00:05
سلام
الان ساعت 12:07 استو کارنامه من هنوز نیومده.
این چه عدالت آموزشیه که کاظم(قلمچی) هی میگه هی میگه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/
1 دقیقه هم نخوندم ...
دیگه شب خوش

emsi
22-12-2007, 13:37
زماني جكش كرده بودن:
" پسر يك شهيد كنكور ميده ولي قبول نميشه!!! "
مرده شور هرچي سهميه هست ببرن
سلام دوست جون

نه اینجوریام که میگین نیست.
دوست من خانواده شهید بود. 499 شد ولی هیچ جا قبول نشد.
اونا هم تقریبا مثل ما هستن. ولی باید رتبشون فوق العاده بالا باشه که شاید بتونن قبول شن.

emsi
22-12-2007, 13:45
من که کارنامم فعلا نمیاد
اما درصدامو حساب کردم(این آزمون فک کنم همه توپ زدن)
ادبیات پیش=77%
ادبیات3= 73%
عربی= 80%
معارف پیش= 100%
معارف 2= 100%
زبان پیش= 95%
..................................
اختصاصی خوب نبودم بعدا میگمشون
سلام

تو نبودی که میگفت نمیتونه درس بخونه و تصمیم میگیره اما نمیتونه؟؟؟ :O

من اگه جات بودم از خوشحالی منهدم میشدم.

emsi
22-12-2007, 13:47
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

میگم چرا این اینجوره؟
همه 2 و 3 هستن یکی دو تا 100 دارن. اونوقت نفر اولن.
میشه یکی توضیح بده؟

a3m00n
22-12-2007, 17:50
سلام

تو نبودی که میگفت نمیتونه درس بخونه و تصمیم میگیره اما نمیتونه؟؟؟ :O

من اگه جات بودم از خوشحالی منهدم میشدم.

سلام چرا من بودم
بابا این قلمچی معلوم نیس چیه
بخدا هرگاه کمتر میخونم ترازم بیشتر میشه
هفته قبل 38 ساعت و این هفته 43 ساعت خوندم(آیا واسه یا فارغ التحصیل کافیه؟):41:
الان فهمیدم که روحیه موقع آزمون خیلی تاثیر داره و ساعت مطالعه همه چیز نیست
بای

a3m00n
22-12-2007, 17:52
بالاخره کارنامه من اومد.......
تراز کل 7302 رتبه کشوری 424 رتبه منطقه سه 37

( راستی بچه ها بگین برنامتون واسه این 3 هفته چیه؟)
من که میخوام همه رو دوباره کلمه به کلمه بخونم.
بای

without_all
22-12-2007, 20:34
ای ...... به این قلم چی از صبح تا شب مثل ..... درس میخونم ولی به این برنامه لعنتی نمیرسم (نه 1ساعت نه 2 ساعت بلکه کلی ساعت) آخرشم که کارنامرو میگیریم 2 کیلو جلوی مامانم وزن کم میکنم .
این آزمونها برای اونهایی هست که معدل سالهای قبلشون خوبه نه برا من
تصمیم دارم با قلن چی ودا کنم(حیف پولی که دادم) آدمو نا امید میکنه (از صبح تاشب آخرشم چه ترازی )
(کسی هست منو دلداری بده.):19:

a3m00n
22-12-2007, 20:58
ای ...... به این قلم چی از صبح تا شب مثل ..... درس میخونم ولی به این برنامه لعنتی نمیرسم (نه 1ساعت نه 2 ساعت بلکه کلی ساعت) آخرشم که کارنامرو میگیریم 2 کیلو جلوی مامانم وزن کم میکنم .
تصمیم دارم با قلن چی ودا کنم(حیف پولی که دادم) آدمو نا امید میکنه (از صبح تاشب آخرشم چه ترازی )

سلام
لعنت به معدل که منم شبو روز دارم غصشو میخورم
منم معدلم سال سوم شد 16:34
نامردیه بخدا کسی به ما نگفت بخونین که تاثیر داره
اما واسه پیش احتمال 1 % میدادم تاثیر داشته باشه خوندم معدلم شد19:80
این عدالت نــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــیست بخدا

masoudHnet
22-12-2007, 21:03
بالاخره کارنامه من اومد.......
تراز کل 7302 رتبه کشوری 424 رتبه منطقه سه 37

( راستی بچه ها بگین برنامتون واسه این 3 هفته چیه؟)
من که میخوام همه رو دوباره کلمه به کلمه بخونم.
بای
سلام
بابا ترکوندی که من
من این آزمون 6800 آوردم
ولی روی هم رفته آزمونش خیلی آسون بود من بد شانسی آوردم

به امید موفقیت همگی

darkstreet
22-12-2007, 22:57
یکی از دوستای من ( که ازش متنفرم و می خوام زنده زنده صلاخیش کنم) رتبه 40000 آورد ولی با سهمیه شهدا تونست بهترین رشته قبول بشه، اینم خصوصیاتش:
1- تجاوز به عنف
2- قاچاق سوخت و مواد مخدر
3- تولید و انتشار فیلم های مبتذل
4- پرداخت رشوه
و ......
خوب به نظر شما این عدالته؟؟؟؟؟
باز خدا رو شکر که فرزند شهیده وگرنه الان باید جز گروهک های تروریستی می بود!!!

L O V A B
23-12-2007, 00:20
سلام ؛
این اولین پست من تو این تاپیکه..

چند تا درخواست داشتم.

زننده تاپیک ، لطف کنه مطالب مفید این تاپیک رو در پست اول لینک کنه.
از کجا می تونم تراز های سال 1386 دانشگاه آزاد رو ببینم ؟ ( برق و مکانیک ) ، کتاب کنکورت را قورت بده رو خوندم ، تو اون نبود..

soheilsmart
23-12-2007, 12:07
سلام بچه ها خوبید من این دفعه ترازم شد 7000
گند زنم

pp8khat
23-12-2007, 13:37
سلام.
ثبت نام دانشگاه آزاد کی شروع میشه؟؟
ممنون

a3m00n
23-12-2007, 14:32
وای من جمعه صفر شنبه 1 و تا الان 3 ساعت خوندم
راستی سهیل تو چرا در مورد اینکه چجوری میخونی و ... هیچی نمیگی؟
الان پیشو میخونی یا تمومش کردی و میانگین خوندن و .... ؟

منتظریم لطفا جواب بده

w0rm
23-12-2007, 15:00
دوستان معدل سومتون رو ميگيد؟(كه تو كنكور تاثير داره)
ميخوام ببينم حدود معدل ها روي چقدر هست.
ممنون:20:

a3m00n
23-12-2007, 15:03
من قبلا هم گفتم 16:34

emsi
23-12-2007, 15:11
معدل کتبی سوم رو اگه میگین من 14:28

a3moon
تو که اینقدر رتبت بالاس چجور میگی درس نمیخونم؟
حرص منو در میاری تو

به زور روزی 2 ساعت میخونم من. البته استعدادم که خوبه بازده بالایی داره:d

soheilsmart
23-12-2007, 15:25
معدل کتبی نهایی
19/26

a3m00n
23-12-2007, 15:27

a3moon
حرص منو در میاری تو

تو دیگه اعصابه منو خورد کردیا
بابا من دارم قسم میخورم همش
باشه الان از دفتر برنامه ریزیم عکس میگیرم میزارم:41:

amiramirian
23-12-2007, 15:29
کتبی نهایی
19.88

soheilsmart
23-12-2007, 15:31
کتبی نهایی
19.88
:18::18::18::18::18::18:
عجب خری زده بودیا!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:21::21:

*Necromancer
23-12-2007, 15:36
کتبی نهایی
19.88

امکــــــــــــــــــــــ ـان نداره!

a3m00n
23-12-2007, 15:36
کتبی نهایی
19.88

وووووووووووووووه ه ه ه ه ه ه ه ..................
15 % واسه خودت زدیااااااااا
منه بدبخت چه خاکی به سرم بریزم با این معدلم
(خوش به حالت):46:

soheilsmart
23-12-2007, 15:39
دقت کردین تو این 2 3 ساعت اخیر
چند تا پست داده شده

amiramirian
23-12-2007, 15:40
جو گیر شده بودیم اون سال!
به بزرگیه خودتون ببخشید!
البته معدل مهم نیست فقط نمرات مهم هستند

soheilsmart
23-12-2007, 15:45
جو گیر شده بودیم اون سال!
به بزرگیه خودتون ببخشید!
البته معدل مهم نیست فقط نمرات مهم هستند
معلوم نیست تو ایام امتحان نهایی
چقدر خره رو زدی
بدبخت خره سیاه و کبود چه عرض کنم
:21::21::21:معلوم نیست دیگه زنده باشه:31::31::27::21:

amiramirian
23-12-2007, 15:47
اعلام زمان ثبت نام آزمونهای دانشگاه آزاد اسلامی داوطلبان گرامي

به اطلاع مي رساند کلیه ثبت نام های آزمونهای دانشگاه آزاد اسلامي بصورت الكترونيكي بر روي اين سايت انجام میگیرد. لطفا برای آگاهی از زمان آغاز ثبت نام هر یک از آزمونهای دانشگاه آزاد اسلامی، فرم زیر را تکمیل و ارسال نمایید. به محض مشخص شدن زمان آغاز ثبت نام آزمون مورد نظر شما، این زمان از طریق Email و SMS برای شما ارسال خواهد شد.
توجه: اين امكانات براي آسايش و رفاه داوطلبان ثبت نام در سيستم پيش بيني شده ولي با توجه به امكان بروز اختلال در شبكه موبايل و اينترنت در زمان ثبت نام، امكان عدم دريافت SMS و Email از سوي كاربران وجود دارد. بنابراين: مسئوليت اطلاع از زمان آغاز ثبت نام کلیه آزمونها از طريق رسانه هاي گروهي و سایت اینترنتی بر عهده داوطلبان بوده و دانشگاه آزاد اسلامي هيچگونه مسئوليتي در قبال عدم دريافت SMS و Email كاربران ندارد.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

خیلی سایت جالبی بود سهیل
مرسی

soheilsmart
23-12-2007, 15:48
خیلی سایت جالبی بود سهیل
مرسی
خواهش میکنم امیر جان

a3m00n
23-12-2007, 15:50

a3moon
حرص منو در میاری تو

عزززززززززیززززززززززم بیا ببین:41::41:(متاسفم .... )

amiramirian
23-12-2007, 15:53
من کرم کتاب خریدن افتاده تو جونم
تا حالا که موفق بودم و باش جنگیدم ولی نمیدونم چیکارش کنم.
برام دعا کنید منم براتون دعا میکنم

soheilsmart
23-12-2007, 15:55
آره من هستم:21::27::27:

soheilsmart
23-12-2007, 16:02
من کرم کتاب خریدن افتاده تو جونم
تا حالا که موفق بودم و باش جنگیدم ولی نمیدونم چیکارش کنم.
برام دعا کنید منم براتون دعا میکنم
سر امتحان نهایی با کتابا چه کار کردی(همه کتابا رو خوردی!!!!!!!!!!!!!!!!!!:21:)
الانم همون کارو بکن:21::21::21::21:

emsi
23-12-2007, 16:07
بچه ها شما چی کار میکنید اینقدر میخونید؟
قرص میخورید؟

آدم واسه بقیه دغدغه هاش باید چی کار کنه که فکرش آزاد شه واسه درس خوندن.
من رتبه ها شما رو میبینم از خودم نا امید میشم بچه ها.:((

*Necromancer
23-12-2007, 16:24
عرصه بر ما تنگ شد

LeBron
23-12-2007, 16:40
ما نیز همینطور حدودا هفته ای 10 دقیقه درس
خدا به آینده م رحم کنه!

LeBron
23-12-2007, 17:41
اقا ثبت نام کنور تا کی هست؟

morteza.dmh
23-12-2007, 18:42
ما نیز همینطور حدودا هفته ای 10 دقیقه درس
خدا به آینده م رحم کنه!

من حدوداً هفته اي 30 ساعت ميخونم. اميدوارم رتبم زير 1000 بشه( البته ميدونم برام رو سنگ پاك *.*.*.*...:31:)

masoudHnet
23-12-2007, 19:01
سلام بچه ها
امروز نمی دونم چرا حس درس خونددن نیست
حالم گرفتش
فقط اومدم بگم که این دانشگاه آزاد دفتر چه هاشو پخش کرده یا نه؟
در ضمن کسی واسه دانشگاه آزاد حساب باز نکنه وقتی می تونید برید پیام نور اشتباه نکنید.
دانشگاه آزاد مزخرفه میخواید برید بپرسید
ماشالله الان هر کور و کچلی هم می تونه پیام نور قبول بشه فقط با یکم در س خوندم تو 2 هفته آخر هر کی بخواد می تونه پیام نور قبول شه
دانشگاه آزادم که همه وقتی ثبت نام کردن خودشونو باید قبول شده فرض کنن.
نتیجه اخلاقی: دانشگاه آزاد نرید (ستاد مبارزه با ترویج دانشگاه آزاد)

خوب خسته شدم بای

a3m00n
23-12-2007, 19:14
سلام بچه ها من این سه روز زیاد اینترنت کار کردم بطوری که فقط 4 ساعت تو 3 روز خوندم

خدا رو شکر امروز تقریبا همه بودن و با همه یکم صحبت کردم

P30world باـــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــی
:10::10::10::10::10::40:

kelpasabidomb
23-12-2007, 19:18
وووووووووووووووه ه ه ه ه ه ه ه ..................
15 % واسه خودت زدیااااااااا
منه بدبخت چه خاکی به سرم بریزم با این معدلم
(خوش به حالت):46:

سلام سعيد جان ول كن بابا منم معدلم شده 16.50

kelpasabidomb
23-12-2007, 19:23
اي و ووووووووووووووووووووووووو ووووو

بچه ها شما هم ديگه حس درسو رو ندارين؟ من اين هفته و هفته پيش اصلا نتونستم درس بخونم شايد 15

ساعت خوندم تو هفته

نميدونم چم شده؟ شما ميدونيد

راستي متولدين 67 بايد دفترچه اعزام به خدمت رو بفرستن ها تا برگه تمديدي اعزامي شون بياد براشون

آخه 67 ها تا مهر سال 87 مهلت دارند بعدش اعزام

من تا دو روز ديگه همه كاراش رو ميكنم ميفرستمش

ايشاالله كاراش كه تموم شد ميخوام مثه اون دو هفته مونده با كنكور پارسال بخونم و رتبه 164 بيارم

هر كي مشكلي داشت تو دفترچه خدمت پيغام خصوصي بده

darkstreet
23-12-2007, 22:37
به جای کتاب خوندن چرت و پرت های کتب دینی روی لینک زیر کلیک کنید و مخصوصا پاراگراف دومش رو خوب بخونید(لطفا)

SuB
23-12-2007, 23:35
سلام
لعنت به معدل که منم شبو روز دارم غصشو میخورم
منم معدلم سال سوم شد 16:34
نامردیه بخدا کسی به ما نگفت بخونین که تاثیر داره
اما واسه پیش احتمال 1 % میدادم تاثیر داشته باشه خوندم معدلم شد19:80
این عدالت نــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــیست بخدا

شما بی‌عدالتی ندیده‌اید.
1- پارسال وقتی که اون امتحان فیزیک رو گرفتند و همه اعتراض کردند، سوالهایی رو حذف یا تقسیم بارم کردند که میزان درک دانش‌آموزان را از فیزیک 3 بررسی می‌کرد. و من تموم اونها رو درست جواب دادم. در عوض به سوال مساحت زیر نمودار که اصلاً ربطی به فیزیک نداشت (چون همه چیز رو خودشون گفته بودند و ما فقط باید مساحت زیر نمودار را حساب می‌کردیم) رو حداقل 25/ نمره دادند!:11:

2- صورت سوالهای دین‌وزندگی پارسال، با پاسخ‌های ارائه شده مطابقت نداشت. فقط کسانی موفق شدند نمره خوبی کسب کنند که تا می‌تونستند، روده درازی کرده‌بودند.:18:

3- همین دبیر هندسه 2 ما، هر ساله میره برای دیدن برگه حسابان!:18: آقا هندسه هم بلد نیست درس بده، دیگه چه برسه به حسابان. حتی سر یک ماجرایی من فهمیدم که پایه حسابان رو بلد نیست. دیگه چه برسه به مطالب اصلی حسابان.:18:

4- پارسال توی زبان فارسی، طراح سوال و نویسنده پاسخ‌نامه، چنان گندی بالا آوردند که باید در تاریخ نوشت. آقایون متمم اسم رو جزء وابسته‌های وابسته حساب کرده بودند!!!!:18: بدتر از اون این بود که بعضی از دوستان، هم با اونها هم نظر بودند. ولی بعد نمره اون درس رو کامل آوردند!!!!!! :18:اینجا هم مواردی که میزان درک دانش‌آموز از مطالب کتاب درسی رو بررس می‌کرد رو بی‌تاثیر کردند.

5 - .....
دیگه یادم نمیاد.
:11:

SuB
23-12-2007, 23:38
دوستان کسی تا حالا این بسته‌های تست قرمز یا کتابهای تست قرمز رو نگرفته؟
نظرتون در موردش چیه؟

لطفاً به جای بحث‌های بی‌مرتبط، در مورد کیفیت کتابها بحث کنید که دغدغه اصلی بیشتر دانش‌آموزان هست! (یکی به خودم بگه. مثلاً همین پست بالایی از خودم!!!!)

without_all
24-12-2007, 07:36
برای فیزیک 3 و پیش کمک درسی چی بگیرم (داره از درس حالم بهم میخوره شماها که درس نمیخونید پس چطوری 7000 رو :18:6800 بابا من از بوق سگ تا ته شب نیگا ته شب نه سر شب میخونم ولی ت-و-ف به این اراده)

mohsensoft
24-12-2007, 12:48
به نظرتون اگه امتحانات پيش رو فقط واسه قبولي برم و بشينم عقب موندگيهارو جبران كنم چطوره؟

soheilsmart
24-12-2007, 13:04
به نظرتون اگه امتحانات پيش رو فقط واسه قبولي برم و بشينم عقب موندگيهارو جبران كنم چطوره؟
معدل پیش مهم نیست
ولی پیشو اگه خوب بخونی به نفعته
در ضمن سعی کن عقب موندگی هاتو جبران کنی
مطمئن باش میتونی

soheilsmart
24-12-2007, 13:08
[quote=SuB;1927069]شما بی‌عدالتی ندیده‌اید.
1- پارسال وقتی که اون امتحان فیزیک رو گرفتند و همه اعتراض کردند، سوالهایی رو حذف یا تقسیم بارم کردند که میزان درک دانش‌آموزان را از فیزیک 3 بررسی می‌کرد. و من تموم اونها رو درست جواب دادم.
اینو باهات بدجور هستم
دیگه هر چی اسکل بود نمره بالا اورد
خدا ازشون نگذره
بعضی ها که الفو از ب تشخیص نمیدادند شدند 19 یا بالاتر:2::2:

SuB
24-12-2007, 22:00
سلامی دوباره بر دوستان گرامی!!!!!

امروز دبیر دیفرانسیل یک مسئله رو توی کلاس مطرح کرد.

توی کتاب جدید دیفرانسیل (فقط توی بعضی شهرها توزیع شده)، مثالی در فصل حد و پیوستگی آورده شده. در زیر مبحث پیوستگی روی بازه. (فکر کنم مثال 25 باشه)
در این مثال گفته شده که با وجود اینکه تابع "رادیکال چهار منهای ایکس به توان 2" در بازه بسته 2- و 2 پیوسته است ولی در نقاط 2 و 2- ناپیوسته است.
این همون مسئله‌ای هست که چند سال پیش بر روش کلی بحث شد و قرار شد که اگه سوال بشه تعداد نقاط ناپیوستگی تابع در بازه یاد شده چندتاست، جواب داده بشه صفر. یعنی چون در بازه بسته این بررسی انجام می‌شود، نباید نقاط ابتدایی و انتهایی بازه را از نظر پیوستگی نقطه‌ای بررسی کرد. بلکه باید از نظر پیوستگی یک‌طرفه (از راست برای ابتدای بازه و از چپ برای انتهای بازه) بررسی کرد.

حالا با این مثال تکلیف دانش‌آموز بی‌چاره چیه، من نمی‌دونم!

لطفاً دوستانی که کتاب جدید رو دارند، این مسئله رو مطرح کنند تا ببینیم به چه نتیجه‌ای میشه رسید.

amiramirian
24-12-2007, 23:31

توی کتاب جدید دیفرانسیل (فقط توی بعضی شهرها توزیع شده)، مثالی در فصل حد و پیوستگی آورده شده. در زیر مبحث پیوستگی روی بازه. (فکر کنم مثال 25 باشه)
در این مثال گفته شده که با وجود اینکه تابع "رادیکال چهار منهای ایکس به توان 2" در بازه بسته 2- و 2 پیوسته است ولی در نقاط 2 و 2- ناپیوسته است.
این همون مسئله‌ای هست که چند سال پیش بر روش کلی بحث شد و قرار شد که اگه سوال بشه تعداد نقاط ناپیوستگی تابع در بازه یاد شده چندتاست، جواب داده بشه صفر. یعنی چون در بازه بسته این بررسی انجام می‌شود، نباید نقاط ابتدایی و انتهایی بازه را از نظر پیوستگی نقطه‌ای بررسی کرد. بلکه باید از نظر پیوستگی یک‌طرفه (از راست برای ابتدای بازه و از چپ برای انتهای بازه) بررسی کرد.

لطفاً دوستانی که کتاب جدید رو دارند، این مسئله رو مطرح کنند تا ببینیم به چه نتیجه‌ای میشه رسید.
سلام
مثال 25 صفحه64 :نقاط ایکس برابر مثبت و منفی 2 نقاط نا پیوستگی تابع رادیکال(چهار منهای ایکس 2) روی بازه بسته 2- و 2 است. گرچه تابع روی بازه بسته 2- و 2 پیوسته است.

حرفش درسته ولی دور سرش پیچونده لقمه رو
اینی که 2- و2 برا تابع با توجه به دامنش ناپیوستگیه حرفی نیست {شکلش رو برا خودتون مجسم کنید درکش راحتتر میشه}اما اگه بازه رو مشخص کنه مثل قسمت دوم مثال اونوقت روی اون بازه طبق تعریف پیوستگی بازه پیوسته محسوب میشه.
روش فکر کنید که مسئله جالبیه برا پیچوندن
مرسی از این که این مسئله رو اینجا مطرح کردی.

soheilsmart
24-12-2007, 23:43

حرفش درسته
چون در اینجا گفته تابع در نقطه 2 و 2-
ناپیوسته
و نیمده یه بازه مشخص بکنه و
بلکه خود نقطه به تنهایی مطرح شده بنابراین چون بازه ای در کار نیست
باید در آن نقطه پیوستگی کامل داشته باشد
در 2 از راست پیوستگی ندارد
و در 2- از چپ ناپیوسته است
در واقع منظور از سوال این است که تعداد نقاط ناپیوستگی تابع را در مشخص کنید
و در واقع
مثال نقضی است برای این هر حرفکه<< هر تابعی در هر نقطه از دامنه اش
پیوسته است>>

soheilsmart
24-12-2007, 23:54
سواال جالبی است یک بار دیگر توجه کنید
در این جا صحبت از تعداد نقاط پیوستگی کل تابع است
و گفته نشده که تابع روی نقاط [2,2-]
پیوسته است یا نه
یعنی سوال میگوید
تابع در چند نقطه پیوسته است

soheilsmart
25-12-2007, 00:03

اشتباهت در این جاست که سوالو بد میخونی
سوال داره میگه تابع در چند نقطه ناپیوسته است(صحبت از بازه نیست)
یعنی به تو میگه که تابع در چند نقطه روی [2,2-] پیوسته نیست؟
(تابع در هر دو نقطه 2 و 2- ناپیوسته است)(چون گفته شده نقاط باید در هر نقطه از بازه پیوستگی کامل داشته باشد)
و گفته نشده که آیا روی بازه[2,2-] پیوسته است یا نه؟
این دو سوال کاملا با هم متفاوتند
ممکنه اول گیج بشی و لی اگه فکر کنی فرقشون رو متوجه میشی

soheilsmart
25-12-2007, 00:08
سوال بسیار جالبی بود
فقط امیدوارم دوستان گیج نشن

soheilsmart
25-12-2007, 19:02
با آرزوی موفقیت برای همگی

soheilsmart
25-12-2007, 19:03
معاون فنی و آماری سازمان سنجش از رضایت 95 درصد داوطلبان کنکور سراسری سال 1387 از نحوه ثبت نام الکترونیکی خبر داد .وی افزود: تاکنون بیش از720هزار نفر در کنکور سراسری اینترنتی ثبت نام کرده اند که مطابق با برنامه های پیش بینی شده سازمان سنجش بوده است.وی با بیان اینکه تا کنون مشکلی از سوی داوطلبان در مورد فرایند ثبت نام به سازمان سنجش ارائه نشده است، اظهار داشت: طبق نظرسنجی که توسط سازمان سنجش به صورت اینترنتی از متقاضیان شرکت در کنکور سراسری به عمل آمده تاکنون 95 درصد نسبت به فرایند ثبت نام الکترونیکی اظهار رضایت کردند.
دکتر خدایی درمورد به وجود آمدن برخی اشتباهات توسط داوطلبان در فرایند ثبت نام گفت: مواردی مانند درج اشتباه برخی اطلاعات، باید توسط داوطلبان به سازمان سنجش ارسال شود.

وی اضافه کرد: در صورت اضافه کردن علاقه مندیها نیز می توان مجددا وارد سیستم ثبت نام شد و با استفاده از کارت اعتباری اقدام به درج اطلاعات کرد.

خدایی با اشاره به اطلاعات مربوط به سوابق تحصیلی داوطلبان گفت: در سال جاری با توجه به اینکه سوابق تحصیلی به صورت نمرات و ضرایب آنها در کنکور تأثیرگذار است، سوابق مستقیم از آموزش و پرورش گرفته شده است.

soheilsmart
26-12-2007, 14:11
سلام بچه ها خوبید کجایید؟خر میزنید(دی!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11)

soheilsmart
26-12-2007, 14:19
بهترين راه پيش بيني آينده، ساختن آن است

morteza.dmh
26-12-2007, 14:20
[quote=SuB;1927069]شما بی‌عدالتی ندیده‌اید.
1- پارسال وقتی که اون امتحان فیزیک رو گرفتند و همه اعتراض کردند، سوالهایی رو حذف یا تقسیم بارم کردند که میزان درک دانش‌آموزان را از فیزیک 3 بررسی می‌کرد. و من تموم اونها رو درست جواب دادم.
اینو باهات بدجور هستم
دیگه هر چی اسکل بود نمره بالا اورد
خدا ازشون نگذره
بعضی ها که الفو از ب تشخیص نمیدادند شدند 19 یا بالاتر:2::2:

مگه اين كارو كردن؟؟؟؟؟؟!!! توي شهر ما كه هيچ كس اين كارو نكرد....

morteza.dmh
26-12-2007, 14:24
سلام سعيد جان ول كن بابا منم معدلم شده 16.50

شما كه بيشتر از من ميخوني چرا معدلت كمتر از منه؟؟؟ من 17.75 ... اصلا غمش رو نخور.. تاثيرش خيلي كمه. فقط اگه اختصاصياتو بيشتر شده باشي بهتره... اميد داشته باش:5::46::10:

morteza.dmh
26-12-2007, 14:32
برای فیزیک 3 و پیش کمک درسی چی بگیرم (داره از درس حالم بهم میخوره شماها که درس نمیخونید پس چطوری 7000 رو :18:6800 بابا من از بوق سگ تا ته شب نیگا ته شب نه سر شب میخونم ولی ت-و-ف به این اراده)

فيزيك 3 --------انديشه سازان(مبتكران)
پيش-----گاج سفيد همرا با جلد پاسخ خوبه.من خودم دارمش.
اينا با برنامه ي كانون پيش ميرن كه اصلا خوب نسيت چون درسا به صورت زوج درس مطالعه ميشه و احتمال فراموشي زياده... آزمون هاي جامع بعد از عيد مهمه....

kelpasabidomb
26-12-2007, 22:45
سلام به اونايي كه اين هفته رو مثه من از دست دادن

خيلي حالم گرفته اس كه اين هفته هيچي نخوندم

همش گير كار اين نظام وظيفه بودم هي پاشو برو مدرسه امضا بگير بعد برو واكسن بزن بعد برو دكتر بعد برو

آموزش پرورش بعد برو پست هي برو نظام وظيفه باز بيا مدرسه بعد بگه برو عصر بيا

دهني از ما صاف كردن اينا

نذاشتن كه درس بخونيم افسردگي گرفتم رفت

داش مسعود از دس رفت بچه ها

masoudHnet
26-12-2007, 22:53
سلام بچه ها

یه سوال داشتم از گسسته هر کی جواب ده ممنون می شم.

در گراف کامل با رئوس a و b و c و d و e ,f ,g,n, چند گراف کامل مرتبه 5 شامل یال های bc و ab قابل مشاهده است.
1) 10 2) 12 3) 14 4) 15

هر کی جواب بده ممنون میشم.

هرکی هم جواب نده یا روش فکر نکنه انشا الله سال دیگه رتبش به اندازه تارای موی سرش بشه.:18:

خوب پیشاپیش از همتون تشکر می کنم:20:
امید وارم زود جواب بدید:11:
بای

masoudHnet
26-12-2007, 22:58
شما كه بيشتر از من ميخوني چرا معدلت كمتر از منه؟؟؟ من 17.75 ... اصلا غمش رو نخور.. تاثيرش خيلي كمه. فقط اگه اختصاصياتو بيشتر شده باشي بهتره... اميد داشته باش:5::46::10:
بله دوست عزیز
تقریبا تو شهر ما همه 18 به بالا شدن
یعنی دقیقا هر کی همه سوا ها رو نوشته بود چه درست چه غلط به همه 18.5 یا 19 دادن
کلا خیلی امتحان فیزیک الکی بود

SuB
26-12-2007, 23:00
اشتباهت در این جاست که سوالو بد میخونی
سوال داره میگه تابع در چند نقطه ناپیوسته است(صحبت از بازه نیست)
یعنی به تو میگه که تابع در چند نقطه روی [2,2-] پیوسته نیست؟
(تابع در هر دو نقطه 2 و 2- ناپیوسته است)(چون گفته شده نقاط باید در هر نقطه از بازه پیوستگی کامل داشته باشد)
و گفته نشده که آیا روی بازه[2,2-] پیوسته است یا نه؟
این دو سوال کاملا با هم متفاوتند
ممکنه اول گیج بشی و لی اگه فکر کنی فرقشون رو متوجه میشی

به جمله کتاب توجه داشته باشید:

مثال 25 صفحه64 :نقاط ایکس برابر مثبت و منفی 2 نقاط نا پیوستگی تابع رادیکال(چهار منهای ایکس 2) روی بازه بسته 2- و 2 است. گرچه تابع روی بازه بسته 2- و 2 پیوسته است.

وقتی بگه که نقاط ناپیوستگی (بدون گفتن روی بازه)، باید پیوستگی از دو طرف لحاظ بشه. توی این هیچ‌کس مشکل نداره. اما مهم وقتی هست که نقاط ناپیوستگی روی بازه به ویژه بازه بسته مطرح می‌شود. در این مورد چند سال پیش بحث‌هایی شده بود و مولف کتاب نامه‌ای برای رفع این مشکل نوشته بودند.
اما حالا با بیان این مثال، دوباره روز از نو و روزی از نو. چون حرف از روی بازه بسته می‌زنه، طبق آنچه تا حالا رسم بوده، نقاط ابتدایی و انتهایی بازه را نباید از نظر پیوستگی نقطه‌ای بررسی کرد بلکه باید به صورت پیوستگی بازه‌ای بررسی نمود.

soheilsmart
27-12-2007, 09:28
سلام بچه ها

یه سوال داشتم از گسسته هر کی جواب ده ممنون می شم.

در گراف کامل با رئوس a و b و c و d و e ,f ,g,n, چند گراف کامل مرتبه 5 شامل یال های bc و ab قابل مشاهده است.
1) 10 2) 12 3) 14 4) 15

هر کی جواب بده ممنون میشم.

هرکی هم جواب نده یا روش فکر نکنه انشا الله سال دیگه رتبش به اندازه تارای موی سرش بشه.:18:

خوب پیشاپیش از همتون تشکر می کنم:20:
امید وارم زود جواب بدید:11:
بای
با اینکه ما ترم اول تحلیلی میخوندیم
اما چون یه چیزایی درباره گراف میدونم جواب میدم امیدوارم درست جواب بدم
گراف اولیه داده شده یک گراف کامل مرتبه 8 است
سوال گفته چند گراف کامل مرتبه 5 شامل یال های مشخص شده موجود است
میدانیم که یک گراف کامل مرتبه 5 -5 راس دارد
چون صورت سوال 3 راس از 5 راس را مشخص کرده
ما باید به دنبال دو راس دیگر باشیم(اگر این کار را بکنیم حل مساله تمام است چون گراف اولیه کامل است بنابراین هر گرافی که ما با مشخصات داده شده بیابیم کامل است)
5 راس باقی مانده باید 2 تا را انتخاب کنیم
جواب میشود 10

soheilsmart
27-12-2007, 09:32

وقتی بگه که نقاط ناپیوستگی (بدون گفتن روی بازه)، باید پیوستگی از دو طرف لحاظ بشه. توی این هیچ‌کس مشکل نداره. اما مهم وقتی هست که نقاط ناپیوستگی روی بازه به ویژه بازه بسته مطرح می‌شود. در این مورد چند سال پیش بحث‌هایی شده بود و مولف کتاب نامه‌ای برای رفع این مشکل نوشته بودند.
اما حالا با بیان این مثال، دوباره روز از نو و روزی از نو. چون حرف از روی بازه بسته می‌زنه، طبق آنچه تا حالا رسم بوده، نقاط ابتدایی و انتهایی بازه را نباید از نظر پیوستگی نقطه‌ای بررسی کرد بلکه باید به صورت پیوستگی بازه‌ای بررسی نمود.
چنین رسمی وجود نداشته اگر حرف از پیوستگی روی بازه میزد حرف شما درست بود
اما اینجا صحبت از نقطه است(با این که بازه مطرح است پیوستگی بازه ای مطرح نیست )
بلکه پیوستگی نقطه ای مطرح است

masoudHnet
27-12-2007, 13:07
با اینکه ما ترم اول تحلیلی میخوندیم
اما چون یه چیزایی درباره گراف میدونم جواب میدم امیدوارم درست جواب بدم
گراف اولیه داده شده یک گراف کامل مرتبه 8 است
سوال گفته چند گراف کامل مرتبه 5 شامل یال های مشخص شده موجود است
میدانیم که یک گراف کامل مرتبه 5 -5 راس دارد
چون صورت سوال 3 راس از 5 راس را مشخص کرده
ما باید به دنبال دو راس دیگر باشیم(اگر این کار را بکنیم حل مساله تمام است چون گراف اولیه کامل است بنابراین هر گرافی که ما با مشخصات داده شده بیابیم کامل است)
5 راس باقی مانده باید 2 تا را انتخاب کنیم
جواب میشود 10
سلام آقا سهیل دستت درد نکنه

خوندمش استدلالت به نظرم درست می آد (خیلی کارت درسته) راستش یه سوال دیگه رو هم روش گیر کردم این یکی فکر کنم سوال المپیاد باشه. اگه اینم بتونی جواب بدی ممنون می شم:

سوال)چه تعداد از گراف های ساده ی مرتبه 6 با رئوس a,b,c,d,e,f وجود دارد که راس a در آن حداقل از درجه 3 باشد.
1) 15^2
2) 14^2
3)13^2
4)12^2
منظورم از 15^2 اینه که 2 به توان 15

آقا سیهل دستت بابت سوال قبلی درد نکنه خیلی ممنونم
انشالله همیشه موفق باشی
فعلا من رفتم

masoudHnet
27-12-2007, 13:11

از نظر من که این سوال کاملا درسته چون بحث ابتدا و انتهای بازه رو کرده که با رسم شکل کاملا قابل توجیه هست که نقطه ابتدایی بازه از چپ و نقطه انتهایی بازه از راست تفریف شده نیست بنا براین در این نقاط پیوسته نیست

این ها همه دکون بازار معلم هاست زیاد روشون فکر نکنید .
درستون بخونید اینا فقط و فقط واسه وقت تلف کنی
بای

soheilsmart
27-12-2007, 13:36
سلام آقا سهیل دستت درد نکنه

خوندمش استدلالت به نظرم درست می آد (خیلی کارت درسته) راستش یه سوال دیگه رو هم روش گیر کردم این یکی فکر کنم سوال المپیاد باشه. اگه اینم بتونی جواب بدی ممنون می شم:

سوال)چه تعداد از گراف های ساده ی مرتبه 6 با رئوس a,b,c,d,e,f وجود دارد که راس a در آن حداقل از درجه 3 باشد.
1) 15^2
2) 14^2
3)13^2
4)12^2
منظورم از 15^2 اینه که 2 به توان 15

آقا سیهل دستت بابت سوال قبلی درد نکنه خیلی ممنونم
انشالله همیشه موفق باشی
فعلا من رفتم
اول فرض کن که با6 تا راس چند گراف میتوان ساخت؟
اگه همه راس ها به هم وصل باشد 15 یال داریم
بنابراین کلا 15^2 تا گراف داریم
ولی مساله گفته حداقل درجه راس a
3 باشد بنابراین ما باید تعداد حالت هایی که درجه این راس 0 و 1و 2 است را از جواب کم کنیم
اگر درجه راس a صفر باشد کلا میتوان 10^2 گراف رسم کرد(به علت طولانی شدن جواب راه حل رو نمینویسم
ولی خودت حتما راه حلو بنویس)
اگر درجه راس a
1 باشد میتوان 10^2*5 گراف رسم کرد
و نهایتا اگر درجه راس a
2 باشد میتوان 10^2*10گراف رسم کرد
جواب نهایی پس از محسابات
14^2-15^2
که میشود 14^2
تذکر
^ نماد توان و
* نماد ضرب است
با تشکر سهیل

soheilsmart
27-12-2007, 14:25
اين کهنه رباط را که عالم نام است

آرامگه ابلق صبح و شام است

بزمی است که وامانده صد جمشید است

گوريست که خوابگاه صد بهرام است

آن قصر که بهرام درو جام گرفت

آهو بچه کرد و رو به آرام رفت

بهرام که گور می گرفتی همه عمر
ديدی که چگونه گور بهرام گرفت

soheilsmart
27-12-2007, 15:04
توجه
دریافت سوال کنکور سراسری سال 86 از اینترنت

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

masoudHnet
27-12-2007, 20:46
اول فرض کن که با6 تا راس چند گراف میتوان ساخت؟
اگه همه راس ها به هم وصل باشد 15 یال داریم
بنابراین کلا 15^2 تا گراف داریم
ولی مساله گفته حداقل درجه راس a
3 باشد بنابراین ما باید تعداد حالت هایی که درجه این راس 0 و 1و 2 است را از جواب کم کنیم
اگر درجه راس a صفر باشد کلا میتوان 10^2 گراف رسم کرد(به علت طولانی شدن جواب راه حل رو نمینویسم
ولی خودت حتما راه حلو بنویس)
اگر درجه راس a
1 باشد میتوان 10^2*5 گراف رسم کرد
و نهایتا اگر درجه راس a
2 باشد میتوان 10^2*10گراف رسم کرد
جواب نهایی پس از محسابات
14^2-15^2
که میشود 14^2
تذکر
^ نماد توان و
* نماد ضرب است
با تشکر سهیل
سلام سهیل جان دستت درد نکنه
بازم زحمتت دادم
ممنونم ..... :10:

این بخش به کسایی مثل تو نیاز داره .....:19:
کارت خیلی درسته:31:

دستت در د نکنه

فعلا بای

soheilsmart
27-12-2007, 21:59
سلام سهیل جان دستت درد نکنه
بازم زحمتت دادم
ممنونم ..... :10:

این بخش به کسایی مثل تو نیاز داره .....:19:
کارت خیلی درسته:31:

دستت در د نکنه

فعلا بای
خواهش میکنم عزیز
کاری نکردم

soheilsmart
28-12-2007, 12:18
بابا شما کجایید؟

soheilsmart
28-12-2007, 12:40
معلوم میشه دارید خر میزنید!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
دی !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

masoudHnet
28-12-2007, 12:52
سلام دوستان امیدوارم حال همتون خوب باشه
کم پیدا شدید همتون

خوب من دیروز یه سوال دیفرانسیل دیدم خوشم اومد . گفتم بزارم اینجا تا همگی ازش استفاده کنن.
سوال خوبی بود میشه گفت بر اساس متن کتاب درسی طراحی شده بود واسه همین گفتم که اینجا بزارمش.:31:

خوب اینم از سوال:

فعلا تا چند روز جوابشو نمی زارم تا همه بیانو ببینن و نظرشونو بگن.
البته زیاد نکته خاصی رو هم نداره ولی برای بدام نیفتادن تو تست ها باید روش دقت بشه.:13:

خوب دیگه همگی روش بحث کنید تا فضای تاپیک یکم به جو درسی بره.

موفق باشید

amiramirian
28-12-2007, 13:37
کم پیدا شدید همتون

خوب من دیروز یه سوال دیفرانسیل دیدم خوشم اومد . گفتم بزارم اینجا تا همگی ازش استفاده کنن.
سوال خوبی بود میشه گفت بر اساس متن کتاب درسی طراحی شده بود واسه همین گفتم که اینجا بزارمش.:31:

خوب اینم از سوال:

البته زیاد نکته خاصی رو هم نداره ولی برای بدام نیفتادن تو تست ها باید روش دقت بشه.:13:

موفق باشید
سلام
7 تا

SEPIDEH JAN
28-12-2007, 14:54
اين نصيحت رو هم از من قبول كنيد : ( هيچوقت تو درس خوندن خودتون رو لوس نكنيد . يعني سعي نكنيد با درس نخوندن جلب توجه كنيد . چون اول و آخرش اين شمايين كه ضرر ميكنيد . به تيريش قباي هيچكس برنميخوره . اين دردسر بزرگ رو به جونتون نخريد . قربون آدم حرف گوش كن ! )

SuB
28-12-2007, 17:26
کم پیدا شدید همتون

خوب اینم از سوال:

موفق باشید
جالب بود.
جواب میشه 7 یعنی گزینه 3 .

masoudHnet
28-12-2007, 18:01
جالب بود.
جواب میشه 7 یعنی گزینه 3 .
واسه جوابتون لطف کنید دلیل بیارین

راستی اولین امتحان ما دیفرانسیل که دوشنبه داریم
واسه شما ها هم شروع شده؟
آخر بچه ها کم پیدا شدن فکر کنم همه دارن خر می زنند

SuB
28-12-2007, 18:11
واسه جوابتون لطف کنید دلیل بیارین

راستی اولین امتحان ما دیفرانسیل که دوشنبه داریم
واسه شما ها هم شروع شده؟
آخر بچه ها کم پیدا شدن فکر کنم همه دارن خر می زنند

مشخصه که در بازه بسته نیم تا 2، 3 ریشه داره.
از طرفی تابع فرد هست پس f(0)=0
تابع فرد هست پس هر چی از صفر به بعد، مقدار (f(x رو صفر کنه، قبل از صفر هم مقدار تابع رو صفر می کنه. پس اینجا هم 3 تا ریشه داریم.
روی هم رفته میشه 1+3+3 =7

بله ما هم روز دوشنبه امتحانات رو با دیفرانسیل آغاز خواهیم کرد. آموزش و پرورش دستور داده که امتحانات از 10 زودتر شروع نشه و مدرسه ما هم که طبق قانون عمل می کنه، ازدهم به بعد برنامه رو نوشته.

masoudHnet
28-12-2007, 18:28
مشخصه که در بازه بسته نیم تا 2، 3 ریشه داره.
از طرفی تابع فرد هست پس f(0)=0
تابع فرد هست پس هر چی از صفر به بعد، مقدار (f(x رو صفر کنه، قبل از صفر هم مقدار تابع رو صفر می کنه. پس اینجا هم 3 تا ریشه داریم.
روی هم رفته میشه 1+3+3 =7

بله ما هم روز دوشنبه امتحانات رو با دیفرانسیل آغاز خواهیم کرد. آموزش و پرورش دستور داده که امتحانات از 10 زودتر شروع نشه و مدرسه ما هم که طبق قانون عمل می کنه، ازدهم به بعد برنامه رو نوشته.
جواب شما درسته ( اما یه کوچولو ناقصه)

نکته این سوال در نقطه صفر بود چون اکثرا سریع حساب می کنن و 6 تا جواب میارن در صورتی کهتابع به علت فرد بودن و پیوسته بودن از نقطه صفر می گذرد
توجه کنید اگه پیوسته نبود امکان داشت از نقطه صفر نگذرد.(اون کوچولو ناقص بودنش اینجا بود چون شما فقط گفتید که چون فرده از صفر می گذرد)

خوب امیدوارم استفاده کنید.
دوستان اگه سوال خوبی از دیفرانسیل دارن بزارن چون که مدرسه ما معمولا سوالای ریاضیاتش سخته هر کی سوال خوب داره بزاره که همه استفاده کنن

soheilsmart
28-12-2007, 19:51
اين نصيحت رو هم از من قبول كنيد : ( هيچوقت تو درس خوندن خودتون رو لوس نكنيد . يعني سعي نكنيد با درس نخوندن جلب توجه كنيد . چون اول و آخرش اين شمايين كه ضرر ميكنيد . به تيريش قباي هيچكس برنميخوره . اين دردسر بزرگ رو به جونتون نخريد . قربون آدم حرف گوش كن ! )

اگه با من هستید که من همیشه افتخار میکنم که درس میخونم (خصوصا ریاضی وفیزیک)و هیچ وقت هم نگفتم که نمیخونم

soheilsmart
28-12-2007, 20:09
سلام
7 تا
و من هم تایید میکنم 7 تا میشه:27::27::27::31::31::31:

masoudHnet
28-12-2007, 22:43
و من هم تایید میکنم 7 تا میشه:27::27::27::31::31::31:
منم تائید می کنم
دی!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

amiramirian
29-12-2007, 08:21
این عید سعید بر همه مبارک.
به دیدن سادات رفتید عیدی ما یادتون نره ازشون بگیرید D:

masoudHnet
29-12-2007, 10:00
دلا امشب به مي بايد وضو كرد / و هر ناممكني را آرزو كرد
عيد بر شما مبارك

soheilsmart
29-12-2007, 10:24
منم تبریک میگم

amiramirian
29-12-2007, 10:40
سلام دوستان
یه سوال قشنگ برا شما ها

10SIN(x )- x=0
چند ریشه دارد؟؟

mohsen_sir
29-12-2007, 11:24
سلام دوستان
یه سوال قشنگ برا شما ها

10SIN(x )- x=0
چند ریشه دارد؟؟
2تا ريشه بايد تابع رو رسم كني. حله؟

amiramirian
29-12-2007, 11:33
2تا ريشه بايد تابع رو رسم كني. حله؟

نچ نچ نچ مخالفم
جواب شما نادرست است

pp8khat
29-12-2007, 11:52
سلام دوستان
یه سوال قشنگ برا شما ها

10SIN(x )- x=0
چند ریشه دارد؟؟

7 ریشه!!

اینم نمودار تابع:

amiramirian
29-12-2007, 12:10
7 ریشه!!

اینم نمودار تابع:

wow
اینجاشو دیگه فکر نکرده بودم
پاسخ درسته آآممممآآآآ:18::10:
راستی این چه نرم افزاریه؟؟؟

pp8khat
29-12-2007, 12:19
wow
اینجاشو دیگه فکر نکرده بودم
پاسخ درسته آآممممآآآآ:18::10:
راستی این چه نرم افزاریه؟؟؟

نرم افزار چیه پسر؟؟!!!!!
من اونو با دست کشیدم!!
بس که خطم خوبه!!
اسمش mathgv هست..لینک دانلودش رو هم می تونی از تاپیک زیر پیدا کنی(همه نرم افزار ها مربوط به ریاضی هستن):

soheilsmart
29-12-2007, 13:13
اینم نمودار تابع:
شما یه موقع خسته نشی انقدر:27::27::27:فکر میکنی!!!!!!!!!!!!!!!!:21::21:

darkstreet
29-12-2007, 16:43
ای بابا
یه کم در مورد زیست صحبت کنین
همش دیفرانسیل، بابا مخمون ترکید!!!

mohsen_sir
29-12-2007, 17:32
اینم نمودار تابع:
شما یه موقع خسته نشی انقدر:27::27::27:فکر میکنی!!!!!!!!!!!!!!!!
راست گفتي بازم سوال بزاريد

mohsen_sir
29-12-2007, 17:33
به نظرتون مهلت ثبت نام رو تمديد مكنن؟

soheilsmart
29-12-2007, 19:43
با اینکه رشتم ریاضیه
اما اینم هدیه به شما دوستان تجربی
وبلاگی جامع در مورد زیست

در پایین هم دو تا نمونه تست به ترتیب از فصل 10 زیست 2
و فصل 1 زیست پیش

soheilsmart
29-12-2007, 19:46
1- غلا ف ساقه جوان كدا م گياه را مي پو شاند ؟

الف- لوبيا ب- ذرت ج- نخود د- باقلا
2- دركدام گياه ساقه جوان به صورت مستقيم رشد ميكند؟
الف- لوبيا ب- ذرت ج- نخود د- باقلا
3- كداميك از خصو صيات گياهان يكساله نمي باشد؟
الف- در يك فصل رشد حرفه زندگي خود را تكميل و پس از بين مي روند ب- تمام انها علفي هستند
ج - مرا حل رشد رويشي وز ايشي انها در دو دوره رشد است د – سرعت رشد أنها ز ياد است
4- كدام يك از گياهان يكساله محسوب نمي شوند؟
الف- لوبيا ب- هويج ج- آفتابگردان د- برنج
5- از خصوصيات گيا هان دو ساله كدام است؟
الف- ذخيره مواد غذايي درساقه ب- توليد محور گل درفصل اول رشد
ج- توليد ر يشه و ساقه و برگ در اولين فصل رشد د- ساقه ها بلند و علفي است
5- كدام گياه دو ساله محسو ب ميشو د؟
الف- جفر ي ب- آفتابگردان ج- داودي د- زنبق
6- كداميك جزو گياهان هميشه سبز نيستند ؟
الف-كاج ب- مركبات ج-سرو د- نارون
7- در مورد پديده رشد كدام گزينه صحيح نمي باشد؟
الف- رشد افز ايش تعداد سلولها پس از طر يق تقسيم شدن آنهاست
ب- رشد افزايش غير قابل برگشت ابعاد سلولها ست
ج- آماس سلولها پس از جذ ب آب نوعي رشد است
د- پد يده رشد و تما يز اغلب همراه هم هستند
8- كداميك رشد محسوب نمي شود؟
الف- پيدايش برگهاي جد يد ب- تشكيل گل
ج- بو جود آوردن انشعابات ريشه د- بو جود آوردن انشعابات ساقه
9- مريستم نخستين در كدام بخش گياه وجود دارد؟
الف- در نوك ساقه عمدتا" گياهان چوبي ب- در با لاي كلاهك عمدتا" گياهان جو بي
ج- در نوك سا قه ونوك ريشه تمام گياهان د- در نوك ساقه نزديك به نوك ريشه همه گياها ن
10- مريستم پسين در كدام بخشها ديده مي شود؟
الف- بصورت استوانه اي در ريشه وساقه تمام گيا هان
ب- بصورت استوانه اي در ريشه وساقه عمدتا"گياهان چوبي چند سله
ج- در نوك سا قه با لاي كلاهك عمدتا"گيا هان چوبي چند ساله
د- در نوك ساقه وبا لا ي كلاهك گياهان چوبي چند ساله
11 - رشد قطري ساقه ها وريشه هاي جواني كه فقط مريستم نخستين دارند چگونه بوجود مي آيد؟
الف- افزايش تعداد سلولها ب- افزايش طول سلولها ج- افزايش حجم سلوها د- تمام موارد
12- سلولهاي جديد حاصل از فعاليت مريتمهاي راسي در ساقها وبرگها به كدام بافتهامتمايز ميشوند؟
الف- بافت نخستین پوستی ب- افت نخستین زمینه ای ج- بافت نخستین اوندی د- تمام موارد
13- كداميك از سلولها تشكيل بخشي از كلاهك ريشه را مي دهند؟
الف- برخي سلولهاي حاصل از مريتسم نزديك به نوك ريشه ب- برخي سلولهاي حاصل مريتسم نوك ريشه
ج- سلولهاي تمايز يافته از بافت نخستين پوستي د- سلولهاي تمايز يافته از بافت نخستين زمينه اي
14- رشد پسين از ويژگيهاي بارز…………است.
الف- گياهان درختچه اي ب- گياهان چوبي ج- تك لپه ها د- تمام گياها ن
15- در كدام بخش از گيا هان علفي ز ير رشد پسين ديده مي شود؟
الف- ساقه لوبيا ب- ريشه هويج ج- ساقه هويج د- ريشه جعفري
16- وظيفه ومحل كامبيوم چوب پنبه ساز به ترتيب عبارتند؟
الف- توليد سلولهاي چوب پنبه-درون پوست ب- توليد سلولهاي چوب پنبه-ز ير پوست
ج- توليد بافت آوندي-درون پوست د- توليد بافت آوندي-ز ير پوست
17- پوست درخت مجموعا شامل:
الف- چوب پنبه.كامبيوم چوب پنبه ساز ب- كامبيوم چوب پنبه ساز.آبكش پسين
ج- آبكش پسين.چوب پسين د- چوب پنبه.كامبيوم چوبپنبه ساز. آبكش پسين
18- كداميك از بخشهاي زير در زير پوست قرار ميگيرند؟
الف- كامبيوم آوندساز و آبكش پسين ب- چوب پسين وآبكش پسين
ج- آبكش پسين و چوب نخستين د- كامبیوم آوند ساز و چوب پسين
19- كداميك از گياهان زير فاقد لايه چوب پنبه ساز است؟
الف - سرو ب- بلوط ج- گندم د- چنار
20- در كداميك بيشتر نمو پس از بلوغ متوقف ميشود؟
الف- بازدانگان ب- جانوران ج- گياهان د- نهاندانگان
21- كداميك از عناصر بترتيب در ساختار كلروفيل و باز شدن روزنه ها مورد نياز است؟
الف-, NP ب- K , N ج- P, K دN , P -
22- كداميك از هورمونهاي زير از نظر يكي نبودن محل توليد و اثر با بقيه متفاوت است؟
الف- هورمون رشد ب- اكسين ج- ژيبرلين د- اتيلن
23- كدام هورمون در چيرگي راسي نقش دارد؟
الف- ژيبرلين ب- اتيلن ج- اكسين د- آبسيزيك اسيد
24- كداميك از اعمال اكسين نمي باشد؟
الف- بازدارندگي رشد جوانه هاي جانبي ب- ريشه دار كردن قلمه ها
ج- امكان طويل شدن سلولها د- تحريك تقسيم سلولي
25- در كنترل سرعت رشد .سنتز پروتئينها و انتقال يونها كدام هورمونها نقش دارند؟
الف- اكسين. اتيلن ب- اتيلن. اسيدآبسيزيك ج- آبسيزيك اسيد.ژيبرلين د- سيتوكينين.ژيبرلين
26- نقش اصلي ABA كدام است؟
الف- خفتگي دانه و جوانه ب- سنتز پروتئين ج- ريزش برگ د- پيري
27- ميزان اتبلن در كدام حالت زير كمتر است؟
الف- طي پيري ب- رسيدگي ميوه ج- شرايط هوازي د- شرايط غرقابي
28- كدام هورمون تعادل آب را در گياهان تحت تنش خشكي تنظيم ميكند؟
الف- اكسين ب- اتيلن ج- ژيبرلين د- آبسيزيك اسيد
29- تحريك توليد گلهاي نر در گياهاني مانند كدو و خيار توسط كدام هورمون صورت ميگيرد؟
الف- اكسين ب- اتيلن ج- سيتوكينين د- ژيبرلين
30- محل توليد سيتوكينين ها در گياه عبارتنداز:
الف- ساقه ها ب- رئوس ريشه ج- جوانه هاي انتهايي ساقه د- ساقه و ريشه
31- براي شادابي شاخه هاي گل و افزايش مدت نگهداري ميوه ها و سبزيجات در انبار كدام هورمون به صورت افشانه استفاده ميشود؟
الف- اكسين ب- اتيلن ج- ژيبرلين د - سيتوكينين
32- در كدام حالت زير ريشه زايي تحريك ميشود؟
الف- نسبت بالاي اكسين به سيتوكينين ب- نسبت كم اكسين به سيتوكينين
ج- نسبت بالاي سيتوكينين به اكسين د- نسبت كم سيتوكينين به اكسين
33- براي درشت كردن دانه هاي انگور بدون دانه از كدام هورمون ا ستفاده ميشود؟
الف- سيتوكينين ب- ژيبرلين ج- اكسين د- آبسيزيك اسيد
34- كدام هورمون به منظور تشكيل ساقه از سلولهاي تمايز نيافته در كشت بافت استفاده ميشود؟
الف- اكسين ب- ژيبرلين ج- سيتوكينين د- اتيلن
35- كدام هورمون نقشي مخالف ژيبرلين ها با جلوگيري از جوانه زني دانه ايفا مي كنند؟
الف- اكسين ب- اتيلن ج- آبسيزيك اسيد د- سيتو كينين
36- ويژگي افزايش تقسيم سلولي مربوط به كداكيك از هورمونها است؟
الف- اتيلن ب- اكسين ج- ژيبرلين د- سيتوكينين
37- آبسيزيك اسيد از نظر تاثير بر سرعت پير شدن برخي اندامهاي گياهي با عمل كدام هورمون متفاوت است؟
الف- سيتوكينين ب- اكسين ج- ژيبرلين د- اتيلن
38- جلوگيري از رشد طولي گياهان و تسهيل نمودن برداشت مكانيكي برخي ميوه ها بترتيب توسط كدام هورمونها انجام ميگيرد؟
الف- سيتوكينين.ژيبرلين ب- اتيلن .اتيلن ج- اتيلن . ژيبرلين د- سيتوكينين . آبسيزيك اسيد
39- كدام هورمون گازي شكل است؟
الف- ژيبرلين ب- اكسين ج- اتيلن د- سيتوكينين
40- در روزهاي گرم و خشك و يا جريان شديد باد ميزان كدام هورمون در گياه افزايش مي يابد؟ (سراسري 80)
الف- آبسيزين ب- اكسين ج- سيتوكينين د- ژيبرلين

منبع : وبلاگی که در بالا ذکر شد

soheilsmart
29-12-2007, 19:48
- در پلاسموسيت بترتيب كدام آنزيم توالي افزاينده و رمز آغاز ترجمه را مي سازد؟

ا)RNA پليمراز 2 – RNA پليمراز 3 2)DNA پليمراز – RNA پليمراز 2
3)RNA پليمراز 3 – DNA پليمراز 4)DNA پليمراز – RNA پليمراز3
2- tRNA مربوط به دومين اسيد آمينه در هنگام ترجمه بترتيب از كدام جايگاه ريبوزوم وارد و از كدام جايگاه خارج مي شود؟
1)P – P 2)A –P 3)P – A 4)A – A
3-در جريان تبديل يك mRNA با دو رونوشت اگزون به mRNA بالغ بترتيب چند پيوند كووالان بين نوكلئوتيد هاي mRNA شكسته و چند پيوند تشكيل مي شود؟
1)2 – 2 2)2 – 1 3)1 – 2 4)2 – 3
4-كدام آنزيم از ژن سازنده آنزيم تجزيه كننده هموجنتسيك اسيد رونويسي مي كند؟
1)DNA پليمراز 2)RNA پليمراز 1 3)RNA پليمراز 2 4)RNA پليمراز 3
5-در رونوشت اگزون بين نوكلئوتيدها چه نوع پيوندي ايجاد مي شود؟ و توسط كدام آنزيم انجام مي گيرد؟
1)كووالان – RNA پليمراز 2 2)كووالان و هيدروژني – RNA پليمراز 3
3)كووالان – RNA پليمراز 3 4)كووالان و هيدروژني – RNA پليمراز 1
6-انواع مولكولهاي tRNA از جهات زير به هم شبيه اند بجز:
1)نحوه عمل 2)ساختار واقعي آنها در سلول
3)توالي سه نوكلئوتيد آخر در بازوی پذیرنده امینواسید 4)آنتي كدون
7-از هيدروليز نهائي كداميك از موارد زير باز آلي نيتروژن دار توليد نمي شود؟
1)راه انداز 2)توالی افزاينده 3)DNA پليمراز 4)اپراتور
8-در كداميك تنوع RNA پليمراز كمتر است؟
1)نوروسپورا 2)نوتروفيل 3)استرپتوكوكوس 4)مخمر
9-در رابطه با اپران لك كدام ساختار حاصل عمل ترجمه مي باشد؟
1)اپراتور 2)الولاكتوز 3)مهار كننده 4)راه انداز
10-با روشن بودن اپران لك كداميك ساخته نمي شود؟
1)يك mRNA سه ژني 2)سه mRNA تك ژني
3)سه نوع آنزيم 4)يك mRNA و سه آنزيم
11-هرگاه قطعه ژن ساختاري داراي 300 نوكلئوتيد باشد،رشته پلي پپتيدي كه از ترجمه آن حاصل مي شود پس از حذف متيونين آغازي چند اسيد آمينه خواهد داشت؟
1)48 2)49 3)98 4)99
12- كداميك هم در اينترون و هم در mRNA بالغ وجود دارد؟
1)ريبوز 2)كدون 3) پيوند فسفو دي استر 4)تيمين
13-هرگاه توالي يك رشته DNA بصورت CGTAATGCC باشد، mRNA اي كه از روي رشته مقابل آن ساخته مي شود كدامست؟
1)GCATTACCG 2)GCAUUACGG 3)CGUAAUGCC 4)CCUAAUGCG
14- كداميك از توالي هاي زير بر روي DNA الگوي متناسب با آنتي كدون UAG بر روي tRNA است؟
1)ATC 2)TAG 3)AUC 4)TTC
15- در آزمايش نيرنبرگ آنتي كدونهائي كه در تشكيل رشته پلي پپتيد نقش داشتند از چه نوعي بودند؟
1) AAA 2)UUU ۳)AUG 4)UUA
16-راه اندازبخشي از كدام قسمت مي باشد ؟
1) RNA پليمراز 2) RNA ي پيك 3) DNA پليمراز 4)ژن
17- اولين اسيد آمينه اي كه در يوكاريوتها و يروكاريو تها هنگام ترجمه در زنجيره پلي پپتيدي قرارمي گيرند كدام است؟
1 ) متيونين - آرژي نين 2) آلانين- آرژي نين
3) تریپتوفان- آلانين 4) متیونين – متيونين
18- آنتي كدون در tRNAآغازگر کدام است؟
1) UAC 2) AAU 3) AUC 4) ACU
19- كدام ساختار غيرپروتئنيي دارد؟
1) مهار كننده لك 2) اپراتور 3) DNA پليمراز 4) RNA پليمراز
20- كداميك از موارد زير ضد رمز محسوب نمي شود؟
1) A UG 2) GCU 3) UAA 4)AUC
21- در ملكول mRNA با داشتن 180 نوكلئوتيد در قسمت رمز گردان ، چنانچه 33 عدد نوكلئوتيد به عنوان رونوشت انترون حذف گردند پلي پپتيد حاصل داراي چند اسيد امينه خواهد بود؟
1) 50 2) 49 3) 48 4) 47
22- ساخته شدن RNA از روي DNA كه اولين قدم براي ساختن پلي پپتيد است به كدام نام موسوم است؟
1)ترجمه 2)همانندسازي3)پروتئين سازي4)رونويسي
23-در اپران لَك، پس از اتصال الولاكتوز به پروتئين تنظيم كننده، …
1)سه مولكول RNA ساخته مي شود.
2)يك مولكول RNA ساخته مي شود.
3)مهار كننده بر اپراتور قرار مي گيرد.
4)مسير حركت RNA پليمراز مسدود مي شود.
24-مونومر سازنده ي كدام يك از عواملي كه در رونويسي نقش دارند، با سايرين متفاوت است؟
1)عامل رونويسي2)فعال كننده3) RNA پلي مراز4)توالي افزاينده
25-اتصال پروتئين تنظيم كننده به كدام، به ترتيب سبب روشن و خاموش شدن اپران لك مي شود؟
1)اپراتور ـ الولاكتوز2)الولاكتوز ـ راه انداز
3)عامل تنظيم كننده ـ اپراتور4)اپراتور ـ عامل تنظيم كننده

باز هم همان منبع فصل اول پیش دانشگاهی

soheilsmart
29-12-2007, 22:00
به نظرتون مهلت ثبت نام رو تمديد مكنن؟
بعید میدونم

pp8khat
29-12-2007, 22:03
سال اول:
1-معادله زیر چند ریشه دارد؟
x^3+x-10=0

سال دوم:
1- گزینه(های)صحیح را انتخاب کنید:
الف - هر رابطه ای که متقارن باشد،الزاماً یک تابع است.
ب - تابعی که یک به یک باشد،حداکثر یک بار محور x'ox را قطع می کند.
ج - امکان ندارد که تابعی پوشا فقط از ناحیه ی اول و سوم بگذرد.
د - دترمینان ماتریسی مربعی برابر صفر است.این ماتریس وارون پذیر نیست.
ه - اگر AB+BA=0 باشد؛آنگاه همه ی اتحاد ها برای ماتریس های A و B قابل اجراست.
و - تحت هیچ شرایطی از ماتریس ها نمی توان فاکتور گرفت.

نظریه اعداد:

1-رقم یکان عدد 45^8 چیست؟
2-ثابت کنید هر عدد به شکل 1.......11 (تعداد یک ها بیشتر از 1)مربع کامل نیست.
3-آلگوریتم اقلیدسی را برای یافتن بزرگترین مقسوم علیه مشترک،با استفاده از آلگوریتم تقسیم ثابت کنید.
4-ثابت کنید عدد زیر که در آن بعد از ممیز اعداد طبیعی را به ترتیب نوشته ایم,گنگ است.
.....0.1234567891011121314

***پایان***
سوالات 2 و 3 و 4 نظریه اعداد رو از کتاب نظریه اعداد(فاطمی)برداشم.سوال 1 سال اول هم ایده اش از کتاب تست مبتکران سال اول برداشته شده...بقیه سوالات تالیفی بنده هستند(!!!!!کسی سوزن نداره؟؟!!!)

soheilsmart
29-12-2007, 22:20
[quote=pp8khat;1943508]سال اول:
x^3+x-10=0

فعلا سوال اول
X^3-8+x-2=0
0= (x-2)+ (X^2+4+2x) (X-2)
0= (X^2+2x+5) (x-2)
پرانتز اول ریشه ندارد (دلتا منفی)
پس کلا یک ریشه دارد

amiramirian
29-12-2007, 22:25
[quote=pp8khat;1943508]سال اول:
x^3+x-10=0

فعلا سوال اول
X^3-8+x-2=0
0= (x-2)+ (X^2+4+2x) (X-2)
0= (X^2+2x+5) (x-2)
پرانتز اول ریشه ندارد (دلتا منفی)
پس کلا یک ریشه دارد
تایید میشه:11:

soheilsmart
29-12-2007, 22:56
سال دوم:
1- گزینه(های)صحیح را انتخاب کنید:
الف - هر رابطه ای که متقارن باشد،الزاماً یک تابع است.
ب - تابعی که یک به یک باشد،حداکثر یک بار محور x'ox را قطع می کند.
ج - امکان ندارد که تابعی پوشا فقط از ناحیه ی اول و سوم بگذرد.
د - دترمینان ماتریسی مربعی برابر صفر است.این ماتریس وارون پذیر نیست.
ه - اگر AB+BA=0 باشد؛آنگاه همه ی اتحاد ها برای ماتریس های A و B قابل اجراست.
و - تحت هیچ شرایطی از ماتریس ها نمی توان فاکتور گرفت.

به بررسی گزینه ها میپردازیم
الف.غلط زیرا
مجموعه A={1,2,3}
را در نظر میگیرم رابطه
R={(1,1),(1,3),(3,1)}
وجود دارد که متقارن است(تقارنی است ) اما تابع نیست

ب.درست است زیرا اگر خط به معادله y=0
را رسم کنیم باید نمودار تابع را حداکثر در یک نقطه قطع کند

ج غلط است تابع y=X^3 از R به R را در نظر میگیریم
برد تابع R که با مجموعه پایان برابر است
تابع فقط از ناحیه اول وسوم میگذرد
د.درست است (طبق کتاب تحلیلی)
ه- غلط است 2^(A+B)=
A^2+B^2=A^2+B^2+AB+BA
البته فکر کنم منظور شما AB=BA
و-غلط زیرا

A^2+A=A(A+I)
mamnunam

a3m00n
30-12-2007, 10:19
سلام
تاپیک خیلی باحال شده آفرین
من هفته قبلی 5/26ساعت خوندم.

soheilsmart
30-12-2007, 21:41

kelpasabidomb
30-12-2007, 22:19
سلام مسعود جان بی سوادی و هزار مکافات
مرسی که تذکر دادی!!
یکی دو روز دیگه منو تحمل کنی بعدش از دستم راحت میشی

سلام amiramirian گل

نوكرتم وظيفه شرعي بود ديگه بايد ببخشيد

حالا كجاي داري ميري؟

---------------------------------------

براي اينكه اين پست من اسپم شناخته نشه يه مسئله ميگم

2*2= ؟ ( * علامت ضربدر است ميباشد)

جايزه يه بار استفاده رايگان از افتا ................ به قديمي

amiramirian
31-12-2007, 00:01
سلام
سوالات خیلی قشنگ بود و هست سهیل(6 رو نتونستم حل کنم آخه:5:)
پاسخها
1- 2/3 دو سوم
2- 3
3- گزینه 4
4- منهای1
5- پی سوم (شک دارم)
6- یه عددی بین 4 و 5 میشه ولی چون درجه 3 بلد نیستم حل کنم نمیدونم دقیقش چی میشه ولی با گزینه راحت میشه جوابشو داد
7- صفر

احتمالا 5-6 تاش هم غلط حل کردم
بیسوادیه دیگه

SuB
31-12-2007, 12:38
سلام بر دوستان گرامی!!!

چرا این سازمان سنجش کنکور رو توی دو روز اجرا نمی‌کنه؟ 1 روز اختصاصی و روز دیگه عمومی. البته اگه عمومی اول باشه بهتره.

بابا پدرمون در میاد بخوایم این همه روی صندلی بشینیم. من که وقتی 1 ساعت روی صندلی میشینم، زیرم اقیانوس میشه!!!!!!!!

SuB
31-12-2007, 13:16
سال اول:
x^3+x-10=0

از معادله داده شده مشتق می‌گیریم. میشه 3 ضربدر ایکس به توان 2 بعلاوه 1. مشتق به ازای تمام مقدارهای x ، مثبت است پس صعودی اکید است. از طرفی هر تابع یکنوای اکید، به ازای حداکثر یک x، مقدارش صفر می‌شود (به سادگی قابل اثبات است) پس این تابع حداکثر یک ریشه دارد.

حالا که باید ببینیم که تعداد ریشه‌ها 1 هست یا صفر. میشه دو کار کرد:
1- چون مقدار تابع به ازای صفر، منفی و به ازای 100 (!) مثبت است پس طبق نتیجه قضیه مقدار میانی، حداقل یک ریشه در بازه 0 تا 100 دارد. یعنی این معادله یک ریشه داره
2- می‌توان ثابت کرد که اگه یک تابع درجه 3 یکنوای اکید باشه، یک و فقط یک صفر (همون ریشه خودمون) خواهد داشت.
:21:

1-رقم یکان عدد 45^8 چیست؟
میشه 8.
از بس از این سوالات حل کردم، قیافم شبیه یکان شده!!!!!
بهتر بود می‌گفتید دو رقم سمت راست یا رقم دهگان چیه. اون وقت سوال زیبا می‌شد!!!!

masoudHnet
31-12-2007, 13:43
اگه با من هستید که من همیشه افتخار میکنم که درس میخونم (خصوصا ریاضی وفیزیک)و هیچ وقت هم نگفتم که نمیخونم

من که واقعا از خوندن درسی مثل عربی و ادبیات اعصابم خورد میشه ....
اصلا نمی تونم خودم راضی کنم که این دو تا درس رو با لذت بخونم ....(تو قلمچی هم که 2 درس کلا همیشه ترازمو میارن پایین...)

منم از فیزیک و ریاضی(به جز هندسه 2 و کمی تا قسمتی بخش نظریه اعداد و گراف) خودن لذت می برم

تازه بگم که ما امروز دیفرانسیل و دادیم.
برخلاف سال های قبل که سوال هایی سخت می دادن امسال سوال ها خیلی خیلی خیلی ساده بود.
اصلا حال نکردم .
اگه خواستید بگید سوال ها رو بزارم.

خوب بچه ها همگی برید واسه زبان بخونید ..... ولی خودتون رو اذیت نکنید .... چون خیلی آسون میاد مثل امتحان نهایی پارسال.....
( من فکر نکنم 3 ساعت هم واسش بخونم می خوام گسسته بخونم وضعم تو کسسته خرابه)
فعلا بای

SuB
31-12-2007, 14:02
من که واقعا از خوندن درسی مثل عربی و ادبیات اعصابم خورد میشه ....
اصلا نمی تونم خودم راضی کنم که این دو تا درس رو با لذت بخونم ....(تو قلمچی هم که 2 درس کلا همیشه ترازمو میارن پایین...)

منم از فیزیک و ریاضی(به جز هندسه 2 و کمی تا قسمتی بخش نظریه اعداد و گراف) خودن لذت می برم

تازه بگم که ما امروز دیفرانسیل و دادیم.
برخلاف سال های قبل که سوال هایی سخت می دادن امسال سوال ها خیلی خیلی خیلی ساده بود.
اصلا حال نکردم .
اگه خواستید بگید سوال ها رو بزارم.

خوب بچه ها همگی برید واسه زبان بخونید ..... ولی خودتون رو اذیت نکنید .... چون خیلی آسون میاد مثل امتحان نهایی پارسال.....
( من فکر نکنم 3 ساعت هم واسش بخونم می خوام گسسته بخونم وضعم تو کسسته خرابه)
فعلا بای
اين مشکل رو من در ادبيات و دين‌و زندگي دارم. بازم صد رحمت به عربي

SuB
31-12-2007, 16:35
4 تا سوال بهتون بدم حال کنيد:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اوليش يه حد کوچولو و آسون[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
دوميش هم توي امتحان امروز بود. چون ديدم خيلي از بچه‌ها اشتباه کرده بودند، اينجا براتون گذاشتم. يه وقت شما اشتباه بدست نياريد.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اينم دو تا سوال گسسته خيلي خيلي آسون. اگه نتونستيد حل کنيد، بايد بگم خيلي خنگ هستيد!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
موفق باشيد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

sarina_sh
31-12-2007, 17:00
دوستان سلام
ببخشید وسط کلاس درستون یهو پریدم
من الان داشتم واسه خواهرم ثبت نام می کردم ... بعد رسیدم به اونجایی که باید شماره کارتای علاقمندی ها را بزنیم وقتی زدم رو تایید نهایی یه صفحه ای باز شد و برام نوشت چند لحظه دیگه به سایت رجوع کنید و ترافیک بالاست .... الان من از کجا باید مطمئن بشم که ثبت نام کامل انجام شده ؟
کد رهگیری هم گرفتم

farshidshd
31-12-2007, 18:03
سلام
کسی میدونه ثبت نام کارشناسی ناپیوسته علمی کاربردی کی هست؟؟

pp8khat
31-12-2007, 20:18
سلام بر دوستان گرامی!!!

چرا این سازمان سنجش کنکور رو توی دو روز اجرا نمی‌کنه؟ 1 روز اختصاصی و روز دیگه عمومی. البته اگه عمومی اول باشه بهتره.

بابا پدرمون در میاد بخوایم این همه روی صندلی بشینیم. من که وقتی 1 ساعت روی صندلی میشینم، زیرم اقیانوس میشه!!!!!!!!

بی خیال بابا!
بذار تیر خلاصی تو 1 روز زده بشه...
ضمناً فکر کنم فراموش کردم از راهنمایی هاتون تشکر کنم...:11:

masoudHnet
31-12-2007, 20:27
4 تا سوال بهتون بدم حال کنيد:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اوليش يه حد کوچولو و آسون[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
دوميش هم توي امتحان امروز بود. چون ديدم خيلي از بچه‌ها اشتباه کرده بودند، اينجا براتون گذاشتم. يه وقت شما اشتباه بدست نياريد.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اينم دو تا سوال گسسته خيلي خيلي آسون. اگه نتونستيد حل کنيد، بايد بگم خيلي خنگ هستيد!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
موفق باشيد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
سوال اولت میشه 3/1- (منفی یک سوم) نکتشم اینه که باید(( رادیکال sinX ))رو به صورت(( رادیکال 2sinX + رادیکال sinX-)) بنویسی... سوال آزاد 83 یا 82 فکر کنم بود .

سوال دومتم a=3 , b=1 میشه

گسسته هم که من نظریه اعداد اصلا لاشو وانکردم

pp8khat
31-12-2007, 20:48
از بس از این سوالات حل کردم، قیافم شبیه یکان شده!!!!!
بهتر بود می‌گفتید دو رقم سمت راست یا رقم دهگان چیه. اون وقت سوال زیبا می‌شد!!!!

عجب!:27:
پس به عبارتی "پیر نظریه اعداد" شده اید دیگر...:31:
حالا می تونید این سوال ها رو حل کنید؟؟:5:(تذکر:این سوال ها مخ آدم را پاک می کنن:8:(مال المپیاد ریاضیه).وقتی شروع به حل این سوال کنید که درسهایتان را خوانده باشید!!!)
سوال اول:
فرض کنید هر حرف لاتین نماینده یک رقم باشد و اگر دو حرف لاتین متفاوت باشند،حتماً رقم های آن ها نیز متفاوت است.اگر داشته باشیم SIX/NINE=2/3 در این صورت مقدار I برابر است با:
1)1 2)2 3)3 4)4 5)5
سوال دوم:
باقیمانده تقسیم 2^(!9+...+!3+!2+!1) بر 5 را به دست آورید:
1)1 2)2 3)3 4)4

راستی!جواب های soheilsmart و SUB صحیح بودند...ممنونم که حلشون کردید...

masoudHnet
31-12-2007, 20:51
دوستان سلام
ببخشید وسط کلاس درستون یهو پریدم
من الان داشتم واسه خواهرم ثبت نام می کردم ... بعد رسیدم به اونجایی که باید شماره کارتای علاقمندی ها را بزنیم وقتی زدم رو تایید نهایی یه صفحه ای باز شد و برام نوشت چند لحظه دیگه به سایت رجوع کنید و ترافیک بالاست .... الان من از کجا باید مطمئن بشم که ثبت نام کامل انجام شده ؟
کد رهگیری هم گرفتم
وقتی کد رهگیری رو داده پس ثبت نام تموم شده

soheilsmart
31-12-2007, 21:07

soheilsmart
31-12-2007, 21:21

soheilsmart
31-12-2007, 21:24
فقط دو تا نکته میمونه
یکی ببخشید بدخطه
و نکته دوم چون ما ترم اول تحلیلی خوندیم سوالای گسسته رو نمیتونم جواب بدم

masoudHnet
31-12-2007, 22:50
سلام سهیل جان درسته من با sin حل کردم واسه همین a=3 آوردم

soheiltaker
31-12-2007, 23:01
سلام به همه عزیزان در این تاپیک و همچنین مدیر عزیز این تاپیک آقا سهیل ( که باعث خوشبختی من هست که اسمم با اسم ایشون یکیه )
من خیلی وقته به این تاپیک سر میزنم ولی گفتم بیام عضو شم و بیشتر از تجربه های همه شما استفاده کنم
در آغاز 2 سوال دارم
1-من ترم اول درس های دیفرانسیل و فیزیک و گسسته رو درست نخوندم میخواستم منو راهنمایی کنین که چجوری اونا رو بخونم و خودمو تا اونجا که میشه به آزمون کانون برسونم ( البته امتحان هم دارم )
2- میخواستم از آقا سهیل بپرسم که چجوری و با چه برنامه ای میتونم ریاضیم رو خیلی قوی کنم( البته ریاضی من بد نیست خیلی هم بهش علاقه دارم ولی نمیدونم چی کارکنم بهتر شه )
خواهش میکنم جوابمو بدین ممنون میشم

masoudHnet
01-01-2008, 11:01

:10::10::10::10:

masoudHnet
01-01-2008, 21:07
سلام دوستان

سایت گزینه 2 [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] سوال های این آزمونشم روی سایت قرار داد

milad_espersoo
02-01-2008, 03:04
مجله راه دانشگاه رو حتما تهیه کنید از سازمان سنجش هست یه جمع بندی خوب هست از بعضی درس ها آخر هر ماه چاپ میشه شماره3 حتما بگیرین

milad_espersoo
02-01-2008, 03:08
الان فصل امتحانات هست شما ها برای پاس کردن میرید امتحان میدید یا برای 15 الان ساعت 3 شب هست و 7 ساعت دیگه امتحان کشوری زبان دارم ولی دارم فیزیک می خونم

pp8khat
02-01-2008, 11:14
بابا این گزینه 2 چقدر باحاله!
قلمچی بره یاد بگیره!(خسیس!!)
ولی من برنامه قلمچی رو بیشتر قبول دارم

pp8khat
02-01-2008, 11:33
اگه منم حساب کردی 64 نفر کنکوری دارین...(حداقل،مربع کامله!!!)
چقدر سوال های گزینه 2 خوبن!!
در مقایسه با قلمچی خیلی کیفیت سوال هاش بالا هستش...
SUB عزیز...فکر کنم شما گزینه 2 می ری...شرکت کننده هاش چند نفرن؟؟
از masoudHnet که سوال ها رو گذاشت ممنونم...

SuB
02-01-2008, 14:01
جواب جناب soheilsmart در مورد سوال دوم درست هست a=2 و b=1 [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اون 2 سوال گسسته رو هر وقت تونستید حل کنید.

اینجا جامعه آماری گزینه 2 رو نوشته 4041 نفر توی کشور.
ولی گزینه 2 هر کوفتی باشه، بهتر از کانونه!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سوال دوم جناب pp8khat میشه گزینه 4 یعنی همون 4. جناب pp8khat شما چون گسسته نخوندید، فکر می کنید این سوالات سخت هستند در صورتی که وقتی همنهشتی رو بخونید، خواهید دید که از !5 به بعد بی خود هستند.
مثلاً من سوال رو این جوری می کنم
باقیمانده تقسیم عدد 2^(!1+!2+!3+!4+...+!19023030232) بر 5 چیست؟
1)1 2)2 3)3 4)4 5)0
جواب باز هم گزینه 4 خواهد بود. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

kelpasabidomb
02-01-2008, 14:45
همه دارن ميزن خر رو ديگه

دارين كتاب شخم ميزنين

اي بابا ما كه ديگه فعلا برديم به پت پت افتاديم

امروز درس رو بيخيل شدم رفتم برف بازي كردم اي چه حالي داد من كه برف ببينم دامنم از دست ميرود

ما كرجيم اينجا هنوز داره برف مياد شايد شب يه سر رفتيم كوه تويوپ بازي

فعلا كه حس درس نيس

اگه بخونم زير 8 يا 9 ساعت نميخونم جونه خودم ها

Sec Expert
02-01-2008, 15:31
یه سئوال خیلی فوری من دارم برای علاقه مندی ها زبان ثبت نام می کنم قبلا" برای ریاضی ثبت نام کردم اما توی یکی از صفحات این error رو می ده:41: تو رو خدا اگه کسی می دونه یه کمکی بکنه امان از دست این سازمان سنجش!

error
اخطار 1200
داوطلب گرامي به منظور رعايت اصول ثبت نامي لطفا تمامي پنجره هاي ثبت نامي خود را بسته و عملياتي که قصد انجام آن را داشتيد يک بار ديگر و از ابتدا انجام دهيد

milad_espersoo
02-01-2008, 16:56
یه سئوال خیلی فوری من دارم برای علاقه مندی ها زبان ثبت نام می کنم قبلا" برای ریاضی ثبت نام کردم اما توی یکی از صفحات این error رو می ده:41: تو رو خدا اگه کسی می دونه یه کمکی بکنه امان از دست این سازمان سنجش!

error
اخطار 1200
داوطلب گرامي به منظور رعايت اصول ثبت نامي لطفا تمامي پنجره هاي ثبت نامي خود را بسته و عملياتي که قصد انجام آن را داشتيد يک بار ديگر و از ابتدا انجام دهيد

ببین با یه کامپیوتر دیگه امتحان کن حتما جواب میده :10:

masoudHnet
02-01-2008, 17:18
اگه منم حساب کردی 64 نفر کنکوری دارین...(حداقل،مربع کامله!!!)
چقدر سوال های گزینه 2 خوبن!!
در مقایسه با قلمچی خیلی کیفیت سوال هاش بالا هستش...
SUB عزیز...فکر کنم شما گزینه 2 می ری...شرکت کننده هاش چند نفرن؟؟
از masoudHnet که سوال ها رو گذاشت ممنونم...
سلام گزینه 2سوال های عمومیش همیشه آسونه
ولی سوال های اختصاصی مخصوصا ریاضیاتش خیلی سختن....(معمولا بچه هایی که من میشناسم زیر 30% یا 40% میزنن)

SuB
02-01-2008, 17:53
ولی سوال های اختصاصی مخصوصا ریاضیاتش خیلی سختن....(معمولا بچه هایی که من میشناسم زیر 30% یا 40% میزنن)

آره درسته.
در ضمن توی اختصاصیش، چرت و پرت زیاد داره.

soheilsmart
02-01-2008, 18:04
بچه ها امروز با دوستان رفتیم برف بازی تو پارک پلیس
اخ چه حالی داد جاتون خالی

آره درسته.
در ضمن توی اختصاصیش، چرت و پرت زیاد داره

اینم تایید میشه

soheilsmart
02-01-2008, 18:06
......شرکت کننده های گزینه دو

چند نفرن؟؟

تعداد شرکت کنندگان 4722
چون من اصولا فضول هستم(ههههههههههه)
و کارنامه تمام دوستانم رو میگیرم آمار رو میبینم

mr saad
02-01-2008, 18:07
سلام امید وارم که امتحان زبانتان خوب شده باشد .
ما که سوال ها را تا حدودی بررسی می کردیم ، به این نتیجه رسیدیم که سوال 45غلط است.
نظر شما چیست؟

pp8khat
02-01-2008, 19:12
جواب جناب soheilsmart در مورد سوال دوم درست هست a=2 و b=1 [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اون 2 سوال گسسته رو هر وقت تونستید حل کنید.

اینجا جامعه آماری گزینه 2 رو نوشته 4041 نفر توی کشور.
ولی گزینه 2 هر کوفتی باشه، بهتر از کانونه!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سوال دوم جناب pp8khat میشه گزینه 4 یعنی همون 4. جناب pp8khat شما چون گسسته نخوندید، فکر می کنید این سوالات سخت هستند در صورتی که وقتی همنهشتی رو بخونید، خواهید دید که از !5 به بعد بی خود هستند.
مثلاً من سوال رو این جوری می کنم
باقیمانده تقسیم عدد 2^(!1+!2+!3+!4+...+!19023030232) بر 5 چیست؟
1)1 2)2 3)3 4)4 5)0
جواب باز هم گزینه 4 خواهد بود. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آره درسته.
در ضمن توی اختصاصیش، چرت و پرت زیاد داره.

بچه ها امروز با دوستان رفتیم برف بازی تو پارک پلیس
اخ چه حالی داد جاتون خالی
آره درسته.
در ضمن توی اختصاصیش، چرت و پرت زیاد داره
اینم تایید میشه

......شرکت کننده های گزینه دو
چند نفرن؟؟
تعداد شرکت کنندگان 4722
چون من اصولا فضول هستم(ههههههههههه)
و کارنامه تمام دوستانم رو میگیرم آمار رو میبینم

ممنونم از راهنماییتون...
ولی عمومی های قلمچی هم خیلی خوب نیستنا(به جز دین و زندگی که واقعاً مفهومی طرح می شه)
راستی آقای Sub می دونی من سر امتحان چی کار کردم؟
سوال دوم گسسته رو با دست حساب کردم بعد به توان 2 رسوندمش بعد تقسیم بر 5 کردم!!!(وقت هر سوال 9 دقیقه بود!)...4 هم آوردم!!

Sec Expert
02-01-2008, 20:30

error
اخطار 1200

خوشبختانه سازمان سنجش خیلی زود به سئوالم پاسخ داد اما نمی دونم چرا این رو قبلا" مشخص نکردن(شاید هم کردن اما من متوجه نشدمه)

پاسخ بخش فنی سایت سازمان سنجش به سوءال من:

با سلام در صورت مشاهده خطای 1200 در هنگام ثبت علاقمندی هاو يا ثبت گروه زبان و هنر: جهت ثبت علاقمندی ها (تربیت معلم - پیام نور -غیر انتفاعی) و یا گروههای زبان و هنر در هنگام ورود به سیستم ثبت نام آزمون سراسری 87 حتما شماره سریال کارت گروه اصلی که در آن ثبت نام نموده اید را وارد نمایید و دلیل دیدن خطای 1200 ورود شماره سریال کارت ثبت علاقمندی ها در ابتدای ورود به سیستم ثبت نام است .پس شماره سریال کارت علاقمندی ها را در ابتدای ورود وارد نکنید و شماره سریال کارت اصلی را وارد کنید. در صورت مشاهده پیام قرمز رنگ در بالای صفحه ثبت علاقمندی ها : به پیام های ارائه شده در بالای فرم ثبت علاقمندی ها دقت نمایید و اعداد وارد شده را با اعداد روی کارت اعتباری علاقمندی ها مطابقت دهید. موفق و موید باشید.مركز اجراي ازمونها-ستاد پاسخگويي سازمان سنجش اموزش كشور پاسخ سوال شما :

masoudHnet
02-01-2008, 22:25
ممنونم از راهنماییتون...
ولی عمومی های قلمچی هم خیلی خوب نیستنا(به جز دین و زندگی که واقعاً مفهومی طرح می شه)
راستی آقای Sub می دونی من سر امتحان چی کار کردم؟
سوال دوم گسسته رو با دست حساب کردم بعد به توان 2 رسوندمش بعد تقسیم بر 5 کردم!!!(وقت هر سوال 9 دقیقه بود!)...4 هم آوردم!!
سلام
نمی دونم چرا همه به دین و زندگی قلمچی می گن مفهومی طرح میشه به نظر من ادبیات قلمچی خیلی سخت تر طرح میشه.(البته معلم ما هم میگه سوال های کانون دین و زندگیش خوبه ولی من اصلا چنین حسی ندارم. معمولا تمام کسایی که من می شناسم. بالای 80 می زنن.)

در ضمن من همین الان یکی از سوال های دین وزندگی این معلممون رو می زارم مطمئن هستم که هیچ کیتون این سوال رو بالای 60 نمی زنید.(تازه با شرایط اپن بوک بودن 60 می زنید وگزنه 100% زیر 60 می زنید)
با این سوال خواهند دید که می تونن سوال های دین و زندگی رو بپیچونن
تا دقایقی بعد

soheiltaker
02-01-2008, 23:11
سلام به همه دوستان
امیدوارم که امتحان زبان رو خوب داده باشین
من که یه بی دقتی خیلی بد دارم از ظهر تا حالا دارم به خودم فحش میدم...
مرسی از آقا سهیل که جواب سوال منو دادند خیلی موثر بود ...

masoudHnet
02-01-2008, 23:11

فقط درس سوم هست
فقط گزینه ها رو بفرستید
من می گم چند زدید چند روز دیگه حوابشو می زارم

soheilsmart
02-01-2008, 23:14
سلام به همه دوستان
امیدوارم که امتحان زبان رو خوب داده باشین
من که یه بی دقتی خیلی بد دارم از ظهر تا حالا دارم به خودم فحش میدم...
مرسی از آقا سهیل که جواب سوال منو دادند خیلی موثر بود ...
جدا وقت نشد
اگه من که میخواستم جواب بدم
من فردا بهتون جواب کامل میدم

soheiltaker
02-01-2008, 23:17
سلام امید وارم که امتحان زبانتان خوب شده باشد .
ما که سوال ها را تا حدودی بررسی می کردیم ، به این نتیجه رسیدیم که سوال 45غلط است.
نظر شما چیست؟

بله شما درست میگین فکر کنم در گزینه 3 body باید بشه brain:46:

soheiltaker
02-01-2008, 23:24
به نظر من هم ادبیات کانون سخت تر از دینی هست
اگه میشه منو راهنمایی کنین
1-من میخوام برای ادبیات پیش کتاب بخرم به نظر شما ادبیات سبز گاج خوبه ؟
2-گسسته مبتکران چطوره پشتیبانم بهم گفته بخر ولی از هر کی میپر سم میگه زیادی گفته نظر شما چیه؟

pp8khat
03-01-2008, 10:26
به نظر من هم ادبیات کانون سخت تر از دینی هست
اگه میشه منو راهنمایی کنین

من ...ادبیات گاج دارم...راضیم...

mohsen_sir
03-01-2008, 15:38
فقط درس سوم هست
فقط گزینه ها رو بفرستید
من می گم چند زدید چند روز دیگه حوابشو می زارم
سوالاش خيلي سخت موافقم اصلاً استاندارد نيستش!

Wisdom
03-01-2008, 18:24
دوستان سلام

ثبت نام دانشگاه آزاد تموم شده ؟

masoudHnet
03-01-2008, 20:43
دوستان سلام

ثبت نام دانشگاه آزاد تموم شده ؟
دانشگاه آزاد تازه از 16 دی 2ثبت نامش شروع میشه

SuB
05-01-2008, 15:03

برای من که عالیه. چون دبیر ما اصلاً درس نمیده. فقط 1 ساعت و نیم میاد روخونی کتاب می‌کنه.:18:

soheilsmart
05-01-2008, 21:29
سلام
ببخشید میشه این سوالو برام حل کنین
معادله خطی بنویسید که از مبدا مختصات بگذرد وبا صفحه D:x+y-zموازی بوده و بر خط L:x=yو 2y+z=5عمود باشد(2y+z=5همون Lاست)

SuB
06-01-2008, 17:24
سلام بچه ها
میخواستم ببینم کسی کتاب گسسته مبتکران داره خوب هست یا نه؟

اگه منظورت همونی باشه که قبلاً ماله اندیشه‌سازان بوده، باید بگم اصلاً بدرد نمی‌خوره.
تا دلت بخواد، مطلب چرت و پرت داره. سوالاتش هم قدیمی هست.

دوستان من ترم اول گسسته خوندم. پس بیشتر کتابهای رایج گسسته رو دیدم. توی اونها بهتر از گسسته سفید گاج ندیدم.:46:

soheilsmart
06-01-2008, 19:26
سلام بچه ها
دوست عزیز مبتکران یک کتاب داره که واسه خودش بوده
از اول که کتاب خوبی هست و بیشتر آموزشه
نوشته سید حسن سید موسوی

madsky
07-01-2008, 11:21
سلام بچه ها

مزخرفه-كتاب تست گاج سفيد اونم قديمش نباشه ماله محسني كه از همه چرت پرت تره فقط منصف شكري .خوشخوانم خيلي خوبه

SuB
07-01-2008, 12:40
دوستانی که می‌تونند، لطف کنند و امتحانات سالهای گذشته و یا امسال دینی و ادبیات رو اینجا بزارند.
شدیداً نیازمند آپلودهای شما هستیم.
بنیاد سوال نداران!

Oracle_Eldorado
07-01-2008, 13:32
منم امسال کنکوری هستم .
رشته ی فنی حرفه ای ، رشته ی کامپیوتر .
دوستان به نظرتون کنکور ما سخته یا آسون ؟

kelpasabidomb
07-01-2008, 21:27
سلام به همه:41:

بچه اومدم كه حلاليت بطلبم

من 18 ارديبهشت 87 اعزام به خدمت شدم:41:

ديگه نميدونم چي كار كنم

اگه بدي خوبي چيزي ديديد حلال كنيد

رفتم نظام وظيفه گفت چون تو ترم دوم پيش رو غير حضوري كردي كنكور 87 رو نميتوني شركت كني:41:

ديگه موندم رو هوا خيلي حالم گرفتس

به قول يارو دپرس شدم رفت پي كارش

كسي نمي تونه برام كاري كنه

zoghal.akhte
07-01-2008, 21:27
الان میخواست من نتونستم پیدا کنم کجا میره میشه لینک دقیقش رو بزارید
سلام...
منم نشد که پرینت بگیرم....
اگه میشه لینکشو بذارید.
ممنون:46::11:

SuB
08-01-2008, 13:31
منم امسال کنکوری هستم .
رشته ی فنی حرفه ای ، رشته ی کامپیوتر .
دوستان به نظرتون کنکور ما سخته یا آسون ؟

والا تا چند سال پیش که آسون بود. اما الان با تغییر کتابها دیگه نمی‌دونم چی توی کنکور فنی میاد و چی نمیاد و سطحش چطوره.
ولی هر کار کنند، سخت‌تر از کنکورهای ریاضی نمیشه چون شما اصلاً ریاضی نمی‌خونید. 4 تا حد و .... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mahsa1469
08-01-2008, 13:58
سلام بچه ها
می شه جوابها ی زبان رو بذارید
همشو نمی خوام فقط بگید سوال اول کدوم کلمه اضافی بود؟

soheilsmart
08-01-2008, 14:06
سلام بچه ها
می شه جوابها ی زبان رو بذارید
همشو نمی خوام فقط بگید سوال اول کدوم کلمه اضافی بود؟

فکر کنم regular

mahsa1469
08-01-2008, 14:27
راستی بچه کتاب اندیشه سازان فیزیک رو کسی نداره یا نمی دونید با مبتکران تفاوت داره یا نه ؟

soheiltaker
08-01-2008, 17:47
راستی بچه کتاب اندیشه سازان فیزیک رو کسی نداره یا نمی دونید با مبتکران تفاوت داره یا نه ؟
سلام
من هر دو تا شو دیدم خودم هم مبتکران دارم فرق خاصی نمیکنه
به نظر من مبتکران خیلی خوبه:20::46:

masoudHnet
08-01-2008, 18:46
یعنی تا یکشنبه
والا تنها خوبی که استانهای جنوبی دارند همینه :46:ما که شنبه ترم دوم رو شروع می کنیم تا قبل از نوروز هم تموم می کنیم خییلی از درسامونو هم ترم اول شروع کردیم (تنها دلخوشیمون بعد از نوروزه با خیال راحت درس میخونیم)
شما ها چه ز.د تموم می کنید ما که همین طوریش 26 ام تموم می کردیم
حالا که برف اومده امتحان فردا تعطیله
مثله اینه که شنبه هم برف شدیدی قرار بیاد امتحان شنبمون تعطیل بشه
کلا فکر کنم بعد 30 ام تموم می کنیم اینطوری که پیش می ره