PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چرا ويندوز flash memory من رو unknown device ميدونه؟

Aamoo
07-07-2007, 08:49
سلام
ويندوز flash memory من رو unknown device ميدونه راستش علتش رو نميفهمم
آيا اين احتمال وجود داره كه flash من سوخته باشه ؟ لطفا منو راهنمايي كنيد.
متشكرم

aa12
07-07-2007, 10:14
سلام

ببین درایورش نصبه یا نه ؟

دوباره نصب کن ببین درست می شه

شاید بشه با فرمت کردن مشکلو حل کرد

masoud908
07-07-2007, 10:25
ببینم فلش مموریت ضربه ای نخورده ؟مثلا نخورده زمین؟
برای من خورده زمین...اینطوری شد...

Aamoo
07-07-2007, 11:36
سلام

ببین درایورش نصبه یا نه ؟

دوباره نصب کن ببین درست می شه

شاید بشه با فرمت کردن مشکلو حل کرد
سلام
درايورش رو از كجا بايد گير بيارم؟

ببینم فلش مموریت ضربه ای نخورده ؟مثلا نخورده زمین؟
برای من خورده زمین...اینطوری شد...
راستش نميدونم دست يكي از دوستام بود كه اينجوري شد.:41:

masoud908
07-07-2007, 11:39
خوب مارکش چیه؟

Lord_theOne
08-07-2007, 08:01
ويندوز XP سويس پك 2 هست يا 1
توي Run بنويس dxdiag بهت مي گه 1 هست يا 2

aa12
08-07-2007, 08:57
سلام

در اکثر موارد خود ویندوز درایور فلش مموری رو به صورت اتوماتیک نصب می کنه . برو تو Device Manager و

یک بار Uninstall کن و دوباره Install کن و اگه نشد یه بار Disable کن و دوباره فعالش کن ( وقتی از پورت یو اس بی

بکشیش ، ویندوز شروع به نصبش می کنه )

Aamoo
08-07-2007, 09:20
خوب مارکش چیه؟
memonex usb2 0/1GB

ويندوز XP سويس پك 2 هست يا 1
توي Run بنويس dxdiag بهت مي گه 1 هست يا 2

سرويس پك 2 هستش توي run نوشتم ولي اونجا نوع سرويس پك رو بهم نداد ولي توي system proreties مشخص ميكنه

سلام

در اکثر موارد خود ویندوز درایور فلش مموری رو به صورت اتوماتیک نصب می کنه . برو تو Device Manager و

یک بار Uninstall کن و دوباره Install کن و اگه نشد یه بار Disable کن و دوباره فعالش کن ( وقتی از پورت یو اس بی

بکشیش ، ویندوز شروع به نصبش می کنه )
از پاسخت ممنونم ميرم امتحان كنم اميدوارم جواب بده
ويرايش : متاسفانه جواب نداد

masoud908
08-07-2007, 10:30
memonex usb2 0/1GB

سرويس پك 2 هستش توي run نوشتم ولي اونجا نوع سرويس پك رو بهم نداد ولي توي system proreties مشخص ميكنه

از پاسخت ممنونم ميرم امتحان كنم اميدوارم جواب بده
ويرايش : متاسفانه جواب نداد
عزیز شما فقط میتونی یه کار کنی...
اونم اینه که بری از سایت سازندش درایور مخصوصش بگیری...

javadshahvand
08-07-2007, 16:19
usb های سیستمت کار میکنه...

برو تو Device Manager تمام usb هاتو Uninstall بعد ریستارت کن بیا بالا ببین میشناسه یا نه؟

Aamoo
09-07-2007, 09:32
عزیز شما فقط میتونی یه کار کنی...
اونم اینه که بری از سایت سازندش درایور مخصوصش بگیری...
فقط يه جا پيدا كردم كه اونجا هم لينك دانلود كار نميكرد

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

برو تو Device Manager تمام usb هاتو Uninstall بعد ریستارت کن بیا بالا ببین میشناسه یا نه؟
آره كار ميكنه مودم و ماوس به USB وصل هستن

javadshahvand
09-07-2007, 11:33

اینکارو انجام دادی.... جواب داد یا نه؟

Aamoo
10-07-2007, 08:56
اینکارو انجام دادی.... جواب داد یا نه؟
آره انجام دادم همه usb ها به حالت قبل برگشت مودم هم پيغام نصب داد و من اونو نصب كردم ولي فلش رو هنوز unknown device ميدونه :41:
ضمنا cd فلش رو پيدا كردم ولي موقع نصب درايورش پيغام ميده كه ويندوز به نصب اين درايور نياز نداره

javadshahvand
10-07-2007, 10:00
یه تست بزن ببین روی یه سیستم دیگه کار میکنه یا نه؟

اگه کار کرد بیا ویندوز رو عوض کن این تنها راه

Aamoo
14-07-2007, 14:18
تا حالا رو ده تا سيستم امتحان كردم جواب نداده:41:

siavash2death
30-07-2007, 16:43
عزیز ببین کابل ها یا فیش های usb کامپیوترت درست وصله؟ممکنه کیست تکون خورده باشه و کابل usb ات که شل وصل شده بوده جدا شده باشه.اون رو هم چک کن.

S!LENCE
10-08-2007, 11:25
سلام دوستان
ممکنه سرزنشم کنین که اینجا این سوالو می پرسم. ولی فکر کردم اگه تاپیک جدید نزنم بهتره.
آخه یه تاپیک برای همین موضوع تو انجمن اصلی سخت افزار زدم. بهم گفتن بیام تو انجمن هارد دیسک و ...
منم گفتم بهتره در خواستم رو تو تاپیکی بدم که به USB مربوطه. امیدوترم بتونین کمکم کنین.
::::::
من چند وقت پیش یه فلش مموری 4 گیگابایتی خریدم. ولی انگار یه مشکل داره. وقتی مثلا عکس و برنامه رروش می ریزم و بعد خارجش می کنم و دوباره به کامپیوتر وصل می کنمريا، فایل ها رو خراب می کنه. یعنی عکس ها باز نمی شن و برنامه ها هم نصب نمی شن. با آنتی ویروس چکش کردم ولی چیزی نشون نداد.
وقتی هم که فایل ها رو توی فولدر می ریزم، دفعه دوم که واردش می شم. فایل ها نیستن و فولدر هم پاک نمی شه و این ارور رو میده
can not delete this folder:the directory is not empty
ولی همین فولدر خالی یه حجمی از مموری رو اشغال می کنه.
در ضمن فلش من گارانتی نداره چون از چین خریدم :13::2:و سی دی هم باهاش نبود که با سی دی فرمتش کنم!!!!!!
لطفا اگه می تونید سریعا کمکم کنید.

bierhoff
09-05-2011, 19:30
زنگ بزن به اين شماره مهندسه ببين چي ميگه
09124381109 خليلي

NirvanaH
09-05-2011, 19:38
سلام دوستان
ممکنه سرزنشم کنین که اینجا این سوالو می پرسم. ولی فکر کردم اگه تاپیک جدید نزنم بهتره.
آخه یه تاپیک برای همین موضوع تو انجمن اصلی سخت افزار زدم. بهم گفتن بیام تو انجمن هارد دیسک و ...
منم گفتم بهتره در خواستم رو تو تاپیکی بدم که به USB مربوطه. امیدوترم بتونین کمکم کنین.
::::::
من چند وقت پیش یه فلش مموری 4 گیگابایتی خریدم. ولی انگار یه مشکل داره. وقتی مثلا عکس و برنامه رروش می ریزم و بعد خارجش می کنم و دوباره به کامپیوتر وصل می کنمريا، فایل ها رو خراب می کنه. یعنی عکس ها باز نمی شن و برنامه ها هم نصب نمی شن. با آنتی ویروس چکش کردم ولی چیزی نشون نداد.
وقتی هم که فایل ها رو توی فولدر می ریزم، دفعه دوم که واردش می شم. فایل ها نیستن و فولدر هم پاک نمی شه و این ارور رو میده
can not delete this folder:the directory is not empty
ولی همین فولدر خالی یه حجمی از مموری رو اشغال می کنه.
در ضمن فلش من گارانتی نداره چون از چین خریدم :13::2:و سی دی هم باهاش نبود که با سی دی فرمتش کنم!!!!!!
لطفا اگه می تونید سریعا کمکم کنید.

با سلام
دوست عزیز فلش مموریهای تقلبی توان حمل اطلاعات با حجم بالا را نداشته و اگر اطلاعاتی با ظرفیت بیشتر از 5 یا 6 مگابایت داخل آنها کپی شود، اطلاعات را به طور کامل کپی میکنند اما قادر به باز کردن آنها نیستد.
کار خاصی هم نمی توان کرد.چون مشکل از چیپ اصلی آن می باشد.
البته شما اگر فلش را کاملا فرمت کرده باشید . دوباره اتفاقاتی که گفتید بیفتد، جای شکی نمی ماند که فلش قلابی خریده اید(بحث وجود ویروس از بین میرود!)
باید گفت که فلش شما دیگه قابل استفاده نیست!

حامد:11:

NirvanaH
09-05-2011, 19:48
سلام
ويندوز flash memory من رو unknown device ميدونه راستش علتش رو نميفهمم
آيا اين احتمال وجود داره كه flash من سوخته باشه ؟ لطفا منو راهنمايي كنيد.
متشكرم

دوست عزیز این کار را انجام بده اگر پاسخی دریافت نکردی از مشکل داشتن فلش مموری اطمینان حاصل کنید!
فلش را به سیستم وصل کنید کامپیوتر را روشن کنید و داخل آن یک سی دی ویندوز XP قرار دهید مراحل ابتدایی را پشت سر بگدارید تا به مرحله معرفی درایوها برای نصب ویندوز برسید. اگر فش هم به عنوان یک حافظه جانبی بالا آمد و ظرفی آن نشان داده شد، این کار را انجام دهید: آن را بصورت NTFS و با فرمت Normal(نه Queck) فرمت، فرمت کنید.سیستم را ریسیت کرده و فلش را نصب کنید. گزینه فرمت دوباره از جانب ویندوز داده میشود. فرمت کنید . روی Fat32قرار دهید.
اگر هم ظرفیت فلش در مراحل قبل نصبب ویندوز بالا نیاید و سیستم فلش را نشناسد،باید تقریبا مطمئن شد که فلش نیم سوز شده.که این امر در اثر SafeMode نکردن فلش پیش میاید!

حامد:11: