PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آیا میشه فایل divx 700MB رو به 350 MB تبدیل کرد؟؟

hamidreza0007
07-07-2007, 04:40
آیا میشه فایل divx 700MB رو به 350 MB تبدیل کرد؟؟
راستی این ویدئو های جدید که divx رو هم اجرا میکنند...چجوری باید فایل duvx رو رایت کرد؟؟به صورتData??

ocz
07-07-2007, 10:19
بله ميشه

فرمتهاي فشرده تر :
RM
H264
WMV
^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^
فايل DivX را بصورت Data رايت كنيد

بهنازی
07-07-2007, 12:21
به همون نسبت هم کیفیتش پایین میاد.

nw_nk
07-07-2007, 12:26
بله ميشه
اما ممكن است كيفيتش افت قابل توجهي داشته باشد!
فرمتهاي فشرده تر :RM
H264
WMV
^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^
فايل DivX را بصورت Data رايت كنيد

در مورد WMV باهاتون موافق نیستم. این فرمت در حال حاضر از DivX کارایی پایینتری داره.

ifu
07-07-2007, 14:44
با سلام
من مخالف اینم که اگر به فرمت wmv تبدیل کنید کیفیتش پایین میاد. میتوانید حجم فایل فایلهای تصویری DAT را به یک چهارم کاهش بدهید بدون افت کیفیت :21:
اگر با نرم افزارهای کانورتور ویدیویی کار میکنید مانند iVideoMax کافی است فرمت خروجی را wmv-
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اینگونه تنظیم کنید تا بدون افت کیفیت به یک چهارم حجم اصلی برسد . حتی فشرده تر از دیویکس :21:

j0l6
07-07-2007, 23:45
من خیلی از فیلم هایی که دانلود می کنم با فرمت rmvb هستن که کیقیتشون در حد dvdrip هست ولی حجمشون نصف حجم فایل های dvdrip شده با فرمت avi هست

nw_nk
08-07-2007, 00:10
با سلام
من مخالف اینم که اگر به فرمت wmv تبدیل کنید کیفیتش پایین میاد. میتوانید حجم فایل فایلهای تصویری DAT را به یک چهارم کاهش بدهید بدون افت کیفیت :21:
اگر با نرم افزارهای کانورتور ویدیویی کار میکنید مانند iVideoMax کافی است فرمت خروجی را wmv-
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اینگونه تنظیم کنید تا بدون افت کیفیت به یک چهارم حجم اصلی برسد . حتی فشرده تر از دیویکس :21:

عجب...

عزیز من مگه DivX اندازه مشخصی داره که شما میگی "فشرده تر از DivX"؟

ظاهرا شما با فرمت DivX آشنایی کافی ندارید و فقط از DivX در حد همون فیلمهای 700 مگی می دونید.

DivX هم اگر Bitrate اشو در این حدی که شما توی عکس گذاشت بزاری, خیلی بهتر از WMV عمل میکنه و کیفیت بالاتری و حجم کمتری رو میده.