PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک کنید ......ایرانسل منو بازی میده.....

iman_s
07-07-2007, 02:23
خط ایرانسل من دو هفته میشه که کار نمیکنه.نام ایرانسل روی صفحه هست و آنتن هم دارم ولی وقتی میخوام به جایی زنگ بزنم 3تا بوق اشغال پشت سرهم میزنه و قطع میشه و کسی هم که بخواد با من تماس بگیره با همین مشکل مواجه هست.حتی Sms هم نمیتونم بفرستم یا بگیرم و کدهای ایرانسل مثل نمایش مبلغ کارکرد هم کار نمیکنه.و کلا گوشی قطعه.با 130 تماس گرفتیم بعد از کلی سوال و جواب گفت تا 24 ساعت دیگه وصل میشه.بعد از 24 ساعت که هیچ 48 ساعت دیگه هم خبری نشد.دوباره با 130 تماس گرفتیم و همون آش و همون کاسه منتها این بار گفت اگه تا 24 ساعت دیگه وصل نشد شما سیمکارتتونو به یکی از نمایندگیهای مجاز ایرانسل ببرید شاید ایراد از سیمکارت شما باشه.بعد از 24 ساعت که وصل نشد به نمایندگی بردیم و با تست سیکارت و وارد کردن چند کد با کامپیوتر گفت سیمکارت شما سالمه و شما به 130 زنگ بزنید و بگید که سیمکارت شما رو در شبکه ریست کنند. 3باره به 10 زنگ زدیم و گفتن ما نمیدونیم ریست چیه و بعد از پرسیدن سوالهای تکراری گفتن که باز هم تا 24 ساعت صبر کنید تا سیمکارت شما وصل بشه.شما هم دیگه نیازی نیست با 130 تماس بگیرید چون ما هنوز نمیدونیم چرا اینجوریه و سعی کی می کنیم هر طور شده درست کنیم و سیم کارت شما تا 24 ساعت دیگه صددرصد درست میشه.حالا 2 روز هم گذشته و خبری نشده.کسی تا حالا با این مشکل مواجه نشده؟چرا ایرانسل با این همه تبلیغات اینجوری ملت رو بازی میده؟؟؟؟؟؟؟

navid_mansour
07-07-2007, 02:26
دوست عزيز شما برو اونجا يکم صداتو ببر بالا.......بعد بگو اين چه وعضيعه و اينا.........يا اْان درست ميکنين يا هيجي........بعدم يکم مشتري ‌ها رو بپرون ........اينا تست شدس چون يکي از دوستام همينجورز بود مشکل داشت رفت قال کرد درست شد

iman_s
07-07-2007, 02:48
مثل اینکه تنها راه چاره همینه شنبه همین کار رو هم میکنم. ولی دوستان دیگه یاد بگیرند فریب تبلیغات دروغین رو نخورند.

M Like Mother
07-07-2007, 05:14
هر چند می دونم همه راهها رو رفتی ولی این کارها رو هم بکنی بد نیست

1- تو منوی گوشیت برو و کلیه انتقال مکالمات یا همون (Divert) رو غیر فعال کن

2- تو تنظیمات گوشیت کلیه محدودیت های تماسی ورودی و خروجی را غیر فعال کن

یه همچین اتفاقی برای یکی افتاده بود با این کار مشکل حل شد حالا واسه شما چی شده معلوم نیست ولی این کار شاید جواب بده

TempesT
07-07-2007, 10:29
چه تاپیک مسخره ای
هرکی هر مشکلی تو خونشون داره میاد اینجا مطرح میکنه :8:

میخوام یه تاپیک با این عنوان ایجاد کنم !
نون وایی محله ما چرا اهالی محله ما رو بازی میده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ آخه نوناش کیفیتش پایینه:5:

Dr.SaeiD
07-07-2007, 11:31
چه تاپیک مسخره ای
هرکی هر مشکلی تو خونشون داره میاد اینجا مطرح میکنه :8:

میخوام یه تاپیک با این عنوان ایجاد کنم !
نون وایی محله ما چرا اهالی محله ما رو بازی میده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ آخه نوناش کیفیتش پایینه:5:

شما یکی از مسئولین ایرانسل نیستی ؟!

خوب سیمکارتش مشکل داره دیگه ! 1000 بار زنگ زده جواب نگرفته !

jackhammer
07-07-2007, 12:31
مشکل از شماست!
مطمئینی ائنجایی که هستی توی نقشه های سایت ایرانسل تحت پوششه؟
نگی به شبکه وصل میشه ها!!!!باید تحت پوشش رسمی باشی.
ما که نه کسی بازیمون داده نه مشکلی داشتیم!

jackhammer
07-07-2007, 12:32
اگه اون کدا کار نمیکنه و اس ام اس نداری و ... یعنی شبکه قطعه ولی تو با تلفن ثابت یا موبایل به 130 زنگ زدی پس شبکه وصله پس مشکل از توئه!

Rjoun
07-07-2007, 14:12
چرا بعضي از كاربرا اينجا حال عصب دارن؟
آقا واسش يه مشكلي پيش اومده سوال پرسيده شما كه نبايد اينجوري جوابشو بدين.

TempesT
07-07-2007, 14:52
چرا بعضي از كاربرا اينجا حال عصب دارن؟
آقا واسش يه مشكلي پيش اومده سوال پرسيده شما كه نبايد اينجوري جوابشو بدين.
تعصب نیست اولا که تاپیک بحث های ایرانسل هست میتونست اونجا مطرح کنه و از خیلی ها جواب بگیره:20:
دوما هم که این مشکلی نیست که اینجا حل شه !!! باید از تلفن ثابت زنگ بزنه 0935130000 که زده و حل نشد ببینه تو منطقه خودشون کسه دیگه ای هم همچین مشکلی داره یا نه یا هم باید بره مرکز خدمات شهرشون .

brightest
07-07-2007, 15:47
شما گوشيت رو ريست كردي ؟؟
اصلا با گوشي ديگه اي امتحان كردي ؟؟
اگه از بابت وصل بودن شبكه هم مطمئني ديگه بايد بري اونجا و ....!!!

iman_s
07-07-2007, 17:52
اولا که با خط ثابت با شماره 09351300000 تماس میگرفتم با خود گوشی هیچ شماره ای نمیشد گرفت. بعدش هم منطقه ما(کرج )خیلی وقته که تحت پوششه و از وقتی که ایرانسل تو کرج راه افتاد یک خط ثابت(اون موقع هنوز اعتباریش نیومده بود) گرفتم و تا 3 هفته پیش هم جواب میداد.اون آقایی هم که میگه چه تاپیک مسخره ای یک کم فکر کن ببین این تاپیک مسخره است یا پشتیبانی ایرانسل که فقط بلده بگه خط شما تا 24 ساعت دیگه وصل میشه.شما خودت جای من بودی چیکار میکردی.خدا رو شکر که خودم 0912 دارم و این صفر نهصد و زاغارت مال برادرمه و اون هم زیاد از گوشی استفاده نمی کنه و گرنه زودتر از اینها .... .
اپراتورهای 130 هم که فقط بلدن بپرسند چند تا آنتن دارید یا لوگوی ایرانسل رو گوشی هست و چند تا سوال خیلی مبتدی دیگه.وقتی نمایندگی مجازش میگه به 130 بگو شبکه رو برات ریست کنن و اپراتور میگه ما نمیدونیم ریست یعنی چی؟؟!! شما به این چی میگین؟؟؟ پشتیبانی قوی شبکه؟ اطلاعات زیاد؟؟ یا موش دووندن و دنبال نخود سیاه فرستادن؟؟؟
به من میگه سیم کارت رو توی یک گوشیه دیگه امتحان کن.میگم همین کار رو کردم.میگه پس حتما وقتی داشتین سیمکارت رو عوض میکردین به سیم کارت صدمه وارد کردین.آخه مهندس وقتی سیمکارت جواب نمیداد من اینکار رو کردم نه وقتی سالم بود.من قبل از عید که همه از ایرانسل تعریف میکردند به خاطر اینترنت مجانی و ... گفتم اینها همه واسه تست شبکه هستش و وقتی تعرفه اومد آیا شما هم اینجور با آب و تاب ازش تعریف میکنید؟
وقتی ما ایرانسل گرفتیم گفتن هر ماه نیم ساعت مکالمه رایگان دارید تا عید.ولی زود جمش کردند و گفتند این کار واسه تست شبکه بوده. وقتی هم که تعرفه نجومی GPRS رو دادند و صدای همه در اومد و کمیته مقررات رادیویی دستور داد که باید این مبلغ نصف بشه بعد از گذشت 1 ماه وقتی دیدند همه دارند به سوی دولتی و تالیا میرند چنان با آب و تاب و تبلیغات زیاد گفتند که در راستای ارائه خدمات به مشترکین تصمیم گرفتیم که 50 درصد مبلغ استفاده از GPRS رو کاهش بدیم.این تصمیم شما بود یا دستور دولت؟ حالا هم که با تبلیغات گول زننده طرحهای تابستانی و طلایی و نقره ای و حلبی میدند تا سیمکارتهاشون فروش کنه.همین چند وقت پیش تو کرج جشنواره ایرانسل بود و روی همه موبایلهای دولتی تبلیغ جشنواره کرد.من خودم به جشنواره رفتم و دیدم استقبال خیلی کمی شده بود(نسبت به تبلیغات اصلا به حساب نمیومد)ولی در کمال تعجب دیدم در روز پایانی جشنواره دوباره روی تمام موبایلهای دولتی در کرج SMS اومد که به علت استقبال بیش از حد مردم!!!!!!!! جشنواره تمدید شد.واقعا چه خوب بلدن تبلیغات الکی بکنن در صورتی که هنوز شبکه شون مشکل داره و وقتی به ایرانسل SMS میزنید یا بعد از چند ساعت یا روز میرسه و وقتی هم که رسید Delivery نمیاد.

iman_s
07-07-2007, 18:02
تعصب نیست اولا که تاپیک بحث های ایرانسل هست میتونست اونجا مطرح کنه و از خیلی ها جواب بگیره:20:
دوما هم که این مشکلی نیست که اینجا حل شه !!! باید از تلفن ثابت زنگ بزنه 0935130000 که زده و حل نشد ببینه تو منطقه خودشون کسه دیگه ای هم همچین مشکلی داره یا نه یا هم باید بره مرکز خدمات شهرشون .
توی تاپیک ایرانسل همه فقط بلدند یک طرفه به قاضی برند و فقط ار ایرانسل تعریف میکنند و کسی درست حسابی کمک نمیکنه.از تلفن ثابت هم به 09351300000 زنگ زدم(با خود گوشی نمیشد جایی رو گرفت)و تو پست قبلی گفتم چه جوری جواب میدادند. به مرکز خدمات شهر هم رفتم و گفتن سیمکارت مشکلی نداره و به 130 زنگ بزنید و بگید شبکه رو ریست کنن ولی 130 اصلا نمیدونست ریست یعنی چی!!!!

iman_s
07-07-2007, 18:14
خودم تونستم درستش کنم.یعنی یه جورایی معنی ریست رو فهمیدم.
به قسمت تنظیمات گوشی و شبکه های موبایل رفتم و جستجوی جدید کردم ولی باز درست نشد.بعد به انتخاب دستی شبکه رفتم و IR-TCI رو انتخاب کردم که به جای ایرانسل نوشت فقط تماسهای اضطراری.شماره 110 رو گرفتم که خود به خود قطع شد و دوباره Irancell اومد روی صفحه که وقتی شماره گرفتم دیدم درست شد.
حالا ایرانسلیها معنی ریست رو یاد بگیرند.ولی نمیدونم چرا وقتی سیمکارت رو توی یک گوشی دیگه میذاشتیم با اینکه بعد از هربار روشن شدن گوشی شبکه شناسایی میشه و یکجورایی از اول بارگذاری میشه درست نمیشد و فقط با انتخاب دستی شبکه درست شد.از بقیه دوستان هم که منو راهنمایی کرده بودن تشکر می کنم.

TheMohammad
07-07-2007, 19:36
خودم تونستم درستش کنم.یعنی یه جورایی معنی ریست رو فهمیدم.
به قسمت تنظیمات گوشی و شبکه های موبایل رفتم و جستجوی جدید کردم ولی باز درست نشد.بعد به انتخاب دستی شبکه رفتم و IR-TCI رو انتخاب کردم که به جای ایرانسل نوشت فقط تماسهای اضطراری.شماره 110 رو گرفتم که خود به خود قطع شد و دوباره Irancell اومد روی صفحه که وقتی شماره گرفتم دیدم درست شد.
حالا ایرانسلیها معنی ریست رو یاد بگیرند.ولی نمیدونم چرا وقتی سیمکارت رو توی یک گوشی دیگه میذاشتیم با اینکه بعد از هربار روشن شدن گوشی شبکه شناسایی میشه و یکجورایی از اول بارگذاری میشه درست نمیشد و فقط با انتخاب دستی شبکه درست شد.از بقیه دوستان هم که منو راهنمایی کرده بودن تشکر می کنم.
بهتره تنظیمات رو بزاری روی اتوماتیک تا این همه آدم یه طرفه به قاضی نرن

4liloft
07-07-2007, 21:22
سلام بچه ها !
منم همین مشکل رو از امروز پیدا کردم !!!
چی کار کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

4liloft
07-07-2007, 21:33
الان یکی از دوستای دیگه ی من هم این مشکل رو گذارش کرد !

TheMohammad
07-07-2007, 21:39
الان یکی از دوستای دیگه ی من هم این مشکل رو گذارش کرد !
شبکه ایرانسل بعضی موقع ها انگار قطع میشه ! یه کمی صبر کنید و دوباره امتحان کنید یا برید دعوا (دم شرکت ایرانسل) !!!!!!

iman_s
08-07-2007, 00:27
بهتره تنظیمات رو بزاری روی اتوماتیک تا این همه آدم یه طرفه به قاضی نرن
عزیز دل برادر تنظیمات گوشی روی اتوماتیک بود.یک گوشی هم که نبود روی چندین گوشی امتحان کردم باز هم مشکل داشتم و سیمکارتهای دیگر ایرانسل روی همون گوشی جواب میداد.میبینی که چندتا دیگه از دوستان هم این مشکل رو داشتند.
راستی این وسط کی داره یک طرفه به قاضی میره؟؟؟

iman_s
08-07-2007, 00:29
شبکه ایرانسل بعضی موقع ها انگار قطع میشه ! یه کمی صبر کنید و دوباره امتحان کنید یا برید دعوا (دم شرکت ایرانسل) !!!!!!
به نظر شما سه هفته کافیه؟یا بازم بیشتر صبر کنیم؟

Dr.SaeiD
08-07-2007, 00:49
به نظر شما سه هفته کافیه؟یا بازم بیشتر صبر کنیم؟

نه نه ! اصلا" صبر نکن !

همون 3 روز اول باید میرفتی داد و بیداد !

هم سر اپراتور داد میزدی هم سر نمایندگیشون !! بگو من نمیدونم پول دادم خدمات میخوام !

به اپراتور بگو من 3 هفتست هنوز مشکل دارم مشکلم حل نشه میام دفتر مرکزی ! تو جردنه !

خلاصه دیگه با باکلاس بازی و اینا جواب نمیده !

iman_s
08-07-2007, 01:41
سیمکارت مال خودم نبود وگرنه همون 3 روز اول کار رو تموم میکردم.

Rjoun
08-07-2007, 07:52
من خودم يه ايرانسل داشتم 1هفته خوب بود بعدش ديگه يه روز درميون خط ميداد!

A.J
27-07-2007, 02:24
بياييد همگي دست به دست هم دهيم و در مقابله ظلم و زور و ناعدالتي به پاخيزيم

اگر موافقيد به انجمن موبايل - پوشش ايرانسل سري بزنيد
و يا شماره موبايل ايرانسل و ايميل خود را به شماره 09356113434 sms (پیامک) کنید
باتشکر

pej_tap
07-10-2007, 00:41
آقایون سلام ! من تازه ایرانسل گرفتم . تا توی گوشی میذارم میگه گوشی رو ریست کن .بعد از ریست هم دوباره همینو میگه . کمک کنید برادرا

iman_s
07-10-2007, 00:47
دوست عزیز این تاپیک رو از زیر خاک در اوردی تا این سوال رو بپرسی؟
شما اول ببین گوشیت با سیمکارتهای دیگه کار میکنه یا نه؟
اگر کار کرد سیمکارتتو تو یک گوشی دیگه امتحان کن تا ببینی مشکل از کجاست. نهایتا اگر سیمکارت خراب بود به نمایندگی شهرتون برو و سیمکارتتو عوض کن.

siavash61
09-10-2007, 01:20
دوستان هر سوالی، انتقادی، پیشنهادی دارین به اینجا یه سر بزنین. ولی خواهشا هرچی میخواین مطرح کنین مودبانه مطرح کنین.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])