PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : يه مشكل عجيب!!!

hosseinezzati13
06-07-2007, 20:49
وقتي ويندوزم(xp sp2)مياد بالا به جاي اين كه دسكتاپ بياد بالا my computer بطور اتوماتيك باز ميشه وبايد اونو ببندم تا وارد دسكتاپ بشم .مشكل چيه؟استارت اپ هم خاليه و در msconfig هم چيزي وجود نداره كه باعث بلا اومدن my computer بشه .ويروسي هم فكر نكنم باشه چون با نسخه جديد مكافي كامپيوترمو اسكن كردم:41: . لطف كنين راهنمايي كنين.:46:
ممنون:11: :40:

toraj
06-07-2007, 22:53
بهترین راه اینه که ویندوز را مجدد نصب کنید.

golmohammadi
07-07-2007, 00:24
منم فكر نميكنم راه حل مناسبي پيدا بشه
البته مشكل خاصي هم نيست
ولي تورج هم گفت بهتتره ويندوزو عوض كني
البته در صورتي كه زياد اذيت بشي

Persian.Boy
07-07-2007, 00:38
وقتي ويندوزم(xp sp2)مياد بالا به جاي اين كه دسكتاپ بياد بالا my computer بطور اتوماتيك باز ميشه وبايد اونو ببندم تا وارد دسكتاپ بشم .مشكل چيه؟استارت اپ هم خاليه و در msconfig هم چيزي وجود نداره كه باعث بلا اومدن my computer بشه .ويروسي هم فكر نكنم باشه چون با نسخه جديد مكافي كامپيوترمو اسكن كردم:41: . لطف كنين راهنمايي كنين.:46:
ممنون:11: :40:

شما اول این برنامه پایین رو اگر ندارید دانلود و نصب کنید. حجم خیلی کمی داره و یکی از بهترین برنامه هاست که من

شخصا فکر میکنم باید روی هر سیستمی نصب بشه.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

CCleaner Version v1.40.520

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

موقع نصب نرم افزار مواظب باشید Yahoo Toolbar را از تیک در بیارید تا بر روی سیستمتون نصب نشه.

بعد از نصب یک عکس از همون قسمتی که من من در بالا عکسش رو گذاشتم قرار بدید تا بهتون بگم چی کار کنید.

اگر هم نتونستید هیچ عکسی قرار بدید تمامی اون برنامه هایی رو که در قسمت Startup همین برنامه بهتون نشون

میده رو اینجا بنویسید. حتی اگر چیزی در Startup وجود داشته باشه که هیچ اسمــــــی نداشته باشه به اون هم

اشاره کنید.

hosseinezzati13
07-07-2007, 12:37
h:\گالري عكس\Parand Pictures 2007\Parand 2007 W (123).jpg

Persian.Boy
07-07-2007, 15:07
حسین جان عکسی رو که شما قرار دادید دیده نمیشه.

شما برای گذاشتن عکس اول به سایت زیر برید.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

بعد مانند عکس بالا اون قسمتی رو که مشخص کردم کلیک میکنید و عکس خودتون رو انتخاب میکنید.

بعد از اینکه عکس شما آپلود شد اون آدرسی رو که بهتون میده رو کپی میکنید. لینکی رو که شما باید کپی کنید در

عکس پایین مشخص کردم.

بعد که لینک رو کپی کردید وارد همین تایپک میشید و در قسمت نوشتن نظرات بر روی اون قسمتی هایی که

مشخصی کردم کلیک میکنید و اون لینکی رو که کپی کردید در اون پنجره کوچک وارد میکنید.

hosseinezzati13
07-07-2007, 19:21

hosseinezzati13
07-07-2007, 19:25
ممنون كه منو همراهي ميكني دوست عزيزمPersian.Boy

Persian.Boy
08-07-2007, 17:38
حسین جان Startup سیستمتون که مسئله خاصی نداره.

آیا سیستمتون رو با آنتی ویروس و Anti Spyware اسکن کردید؟ اگر آره توسط کدوم برنامه ها.

پیشنهاد من ...

AVG Anti Spyware

A-Squared

Super Anti Spyware