PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : به‌دست آوردن آدرس پنجره مرورگر

TemplateMonster
06-07-2007, 18:01
چطوري مي‌شه آدرس پنجره‌ي مرورگر، يعني آدرسي كه فايل فلش ما از توي اون داره پخش مي‌شه رو بدست آورد؟
url_ آدرس خود فايل فلشو مي‌ده نه آدرس پنجره‌اي كه داره از توش پخش مي‌شه.

flashman
06-07-2007, 23:10
سلام دوسته من

چطوري مي‌شه آدرس پنجره‌ي مرورگر، يعني آدرسي كه فايل فلش ما از توي اون داره پخش مي‌شه رو بدست آورد؟
url_ آدرس خود فايل فلشو مي‌ده نه آدرس پنجره‌اي كه داره از توش پخش مي‌شه

آقا من تاحالا فکر میکردم URL آدرس سایتی که فلش توشه رو میده ؟؟

مثلا فلان سایت با اسم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) وقتی Load میشه هرچی فایل فلش توش باشه آدرسشونو که نمیده .

Balrog
06-07-2007, 23:25
از برنامه‌ى Save Flash استفاده كن.

DaRiOuShJh
07-07-2007, 00:48
اگه دوستمون برای Save بخواد که هیمطور که این یکی دوستمون گفتن با این برنامه یا flash Decompiler و ... میشه به فلش دست درازی کرد
از طرفی شما اگه از IE استفاده میکنید بعضی ها رو میشه از اونجا هم کش رفت
اگر هم آدرسه خود فلشی که تو فایله html لود میشه رو به دست بیارید باید برید تویه IE---->View----> Source و سورسه صفحه رو ببینید و به قسمته دستوراته مربوط به فلش رفته و ار اونجا آدرسش رو ببینید که در بعضی اوقات هم برایه رسیدن به آدرسه کامل و مستقیم باید فولدرها و نام سایت رو هم به اولش اضافه کنید

موفق باشید:12:

TemplateMonster
07-07-2007, 11:20
نه، براي ذخيره فايل فلش نمي‌خوام.

ببينيد، من فايل فلشي دارم كه يه تابعي از جاوااسكريپت رو فراخواني مي‌كنه. (با دستور getURL) مسئله اينه كه اين فايل در هاست خودمون آپلود نمي‌شه و فقط لينك اون در صفحه HTML خودمون هست. حالا من مي‌خوام يه كد كوچيك بنويسم كه اگه اين فايل فلش دقيقا از همون صفحه‌اي كه تابع مورد نظر من توشه فراخواني نشه، فايل فلش هم اجرا نشه. بنابراين بايد آدرس پنجره‌اي رو كه فايل فلش داره از توش پخش مي‌شه بدست بيارم. مقدار url_ آدرس خود فايل فلشو مي‌ده، يعني آدرسي كه فايل فلش توش آپلود شده و اين بدرد نمي‌خوره چون در هاست خودمون آپلود نمي‌شه.

لطفاً كمكم كنيد!