PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : صفحه استاتیک

armin321
06-07-2007, 17:29
سلام
از اساتید میخوام که به سوال من جواب بدهند

فرق بین صفحات استاتیک و داینامیک در چی هست؟
چرا طراحی داینامیک گرانتر میباشد؟
ممنونم

my friend
06-07-2007, 18:16
صفحات استاتیک خشک هستن. یعنی روح ندارن و به هیچ عملی عکس العمل نشون نمیدن.
صفحات دینامیک دقیقا برعکس استاتیک هست ، به هر عملی عکس العمل نشون میدن. ( البته باید براش عمل + عکس العمل تعریف بشه.

نمیدونم ، شاید خوب توصیف نکردم ، اگه متوجه نشدی بگو تا یه جور دیگه توضیح بدم.

در مورد قیمت ، چون دردسر طراحی اینجور صفحات بیشتر هست ، وقت بیشتری لازم داره و دانش پایه بیشتری باید برای طراحی بلد باشی.

DaRiOuShJh
06-07-2007, 18:19
سلام
از اساتید میخوام که به سوال من جواب بدهند

فرق بین صفحات استاتیک و داینامیک در چی هست؟
چرا طراحی داینامیک گرانتر میباشد؟
ممنونم

در این مورد من هم توضیحاتی دادم در اینجا:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

موفق باشی:10:

armin321
06-07-2007, 18:27
ممنونم از شما دوستان

armin321
06-07-2007, 18:50
داریوش عزیز من توضیحات شما را کامل خوندم
با نرم افزار و بدون داشتن دانش برنامه نویسی و همچنین html میشه صفحات ساده درست کرد؟؟
اگه میشه اسم نرم افزار ها هم بفرمایید
ممنونم

armin321
06-07-2007, 18:53
my friend عزیز من توضیحات شما هم خونذم
حالا سوال من
اگه یه صفحه استاتیک باشه من سازنده راحتر تغییر میدم یا دینامیک؟؟؟
مثلا فرض کنید میخوام یه قسمت از سایتم رو بعد از 2 ماه عوض کنم. استاتیک برای این استفاده خوبه یا دینامیک؟؟
منتظر توضیح شما هم هستم

my friend
06-07-2007, 21:54
برای این کار ایستا ( استاتیک ) بهتره به نظر من.
چون اگه اشتباها کدهایی که به زبونهای دیگه نوشته شده رو پاک کنی یا اشتباها تغییر کوچکی بدی دیگه سایت بالا نمیاد.
البته بستگی داره که چه کار میخوای بکنی.

DaRiOuShJh
07-07-2007, 01:10
داریوش عزیز من توضیحات شما را کامل خوندم
با نرم افزار و بدون داشتن دانش برنامه نویسی و همچنین html میشه صفحات ساده درست کرد؟؟
اگه میشه اسم نرم افزار ها هم بفرمایید
ممنونم

شما html رو دسته کم نگیر همه زبونهایه دیگه هم بعد از اون و به پشتیبانیه این زبون اومدن
یه مقدار با Java script هم قاطیش کنید دیگه معجونه دبشی بدست میاد و بیشتره نیازهایه شما رو رفع میکنه

شما همین front Page برایه office رو نصب کنی و خورد خورد باهاش کلنجار بری به پیشرفت هایه خوبی میرسی
اگر مشکلی هم داشتید و من سوادم میرسید در خدمتم

my friend عزیز من توضیحات شما هم خونذم
حالا سوال من
اگه یه صفحه استاتیک باشه من سازنده راحتر تغییر میدم یا دینامیک؟؟؟
مثلا فرض کنید میخوام یه قسمت از سایتم رو بعد از 2 ماه عوض کنم. استاتیک برای این استفاده خوبه یا دینامیک؟؟
منتظر توضیح شما هم هستم

شما باید نهایته سعیتون رو بکنید (البته ببخشید برایه فضولی!:20: ) که به صورته offline سایت رو درست کنید و هر چند وقتی که خواستید یه تغییراتی رو هم دربارشون بدید استاتیک برایه کسانی که تک نفره و یا چند نفره به صورته گروهی کار میکنن خیلی خوب و راحت هست
داینامیک درده سر هایه خودش رو داره که اگه یه مقدار وارد نباشید همونطور که دوستمون هم گفتن ممکنه یه خرابکاریهایی به بار بیاد و با توجه به قیمته نسبتا بالاش اصلا به صرفه نیس شما با همین استاتیک و یه مشت کدهایه Java و dhtml Hlhni راحت میتونید بیشتره کارهایه داینامیک رو انجام بدید:10:

البته بستگی داره که چه کار میخوای بکنی.

دقیقا برایه چه کاری شما میخواید؟:20:

armin321
07-07-2007, 10:00
سلام داریوش جان
ای بابا شما استاد من هستی .

حالا برای چی میخوام:
ببینید تو دانشکده ما من یکم از بقیه بیشتر کامپیوتر حالیمه
حالا از من خواستند یه سایت برای دانشکده طراحی کنم(البته خیلی ساده )
در ضمن یه تالار گفتگو هم داشته باشه
سوالم اینه که میتونم با استفاده از قالبهای آماده اینکار رو بکنم؟؟ چون دیدم کسانی اصلا html بلد نیستند ولی تونستند سایت بزنند. البته حقیقت رو بگم من هم نمیخوام طراحی کنم . میتونم از قالب آماده استفاده کنم که دارای تالار گفتگو هم باشه؟؟
برای بازدید کننده خیلی تعداد کم هم باشه. استاتیک دینامیک هم برای همین پرسیدم که الان یه سایت بره تو وب بعد سر فرصت برم درستش کنم
به کمکتون احتیاج دارم

از شما 2 استاد گرامی داریوش و my friend هم خیلی تشکر میکنم

DaRiOuShJh
07-07-2007, 12:27
سلام داریوش جان
ای بابا شما استاد من هستی .

حالا برای چی میخوام:
ببینید تو دانشکده ما من یکم از بقیه بیشتر کامپیوتر حالیمه
حالا از من خواستند یه سایت برای دانشکده طراحی کنم(البته خیلی ساده )
در ضمن یه تالار گفتگو هم داشته باشه
سوالم اینه که میتونم با استفاده از قالبهای آماده اینکار رو بکنم؟؟ چون دیدم کسانی اصلا html بلد نیستند ولی تونستند سایت بزنند. البته حقیقت رو بگم من هم نمیخوام طراحی کنم . میتونم از قالب آماده استفاده کنم که دارای تالار گفتگو هم باشه؟؟
برای بازدید کننده خیلی تعداد کم هم باشه. استاتیک دینامیک هم برای همین پرسیدم که الان یه سایت بره تو وب بعد سر فرصت برم درستش کنم
به کمکتون احتیاج دارم

از شما 2 استاد گرامی داریوش و my friend هم خیلی تشکر میکنم

:20: خواهش میکنم

خوب اگه شما خودتون هم سایت هایه دانشگاه ها رو دیده باشید یکی از یکی بدترن!!!:21: و تقریبا همگی با html تنها و به صورته استاتیک ساخته میشن

تا اینجاش که کاری نداره میشه template گرفت میشه از سایت هایه دیگه الهام گرفت یا اینکه راحت دزدیــــد!!!:21:

ولی قسمته انجمن و به قولی forum اشه که درده سر درست میکنه و به برنامه هایه serverside مانند php و ... احتیاج پیدا میکنه

البته به هاستی که شما میگیرید هم بستگی داره ممکنه براتون به صورته رایگان اشانتیون بدن و یا با یه قیمتی درست کنن

حالا تو کدوم دانشگاه هستید! شاید آشنا در اومدیم!:46:

armin321
07-07-2007, 12:36
ممنونم داریوش جان از پاسختان

خوب من میتونم فعلا تالار گفتگو رو بپیچونم و تا مثلا 3 ماه بعدی یاد بگیرم. اون راه داره
ولی بقیه موارد چی؟؟
یه صفحه اصلی میخوام که یه عکس دارم بالاش بزارم و پایینش بصورت لینک باشه که مثلا معرفی استادان و قسمت بعدی دروس ارائه شده این ترم و ...... و البته میخواستم یه قسمت هم تالار گفتگو باشه که میشه تا 3 ماه بپیچونم اونو. بقیه رو چی؟؟ میتونم از آماده استفاده کنم و یا بقول یو دزدی کنم تا اینکه فعلا آب به باد نره؟؟؟؟
یه پیغام خصوصی هم فرستادم

DaRiOuShJh
07-07-2007, 14:33
ممنونم داریوش جان از پاسختان

خوب من میتونم فعلا تالار گفتگو رو بپیچونم و تا مثلا 3 ماه بعدی یاد بگیرم. اون راه داره
ولی بقیه موارد چی؟؟
یه صفحه اصلی میخوام که یه عکس دارم بالاش بزارم و پایینش بصورت لینک باشه که مثلا معرفی استادان و قسمت بعدی دروس ارائه شده این ترم و ...... و البته میخواستم یه قسمت هم تالار گفتگو باشه که میشه تا 3 ماه بپیچونم اونو. بقیه رو چی؟؟ میتونم از آماده استفاده کنم و یا بقول یو دزدی کنم تا اینکه فعلا آب به باد نره؟؟؟؟
یه پیغام خصوصی هم فرستادم

پیغامتون رسید:20:

خوب همونطور هم که گفتم چیزه خاصی نیس و با این تفاصیلی که شما فرمودید راحت میتونید کلی Template براش پیدا کنید

فعلا تا نپریده یه دونه همینطوری معمولیش رو درست کنید کاراش و ... و همینطور تالار برایه بعد:10:

armin321
07-07-2007, 15:17
داریوش جان من وقتی تمپلیت دانلود کردم بعدش چیکارش باید بکنم؟
یعنی میخوام توش تغییرات بدم چون فارسی نیستند که چیکار کنم؟ با نوت پد باید اینکار را بکنم؟
من الان میخوام یه سایت توی این هاستهای رایگان بسازم تا دستم بیاد چطوریه و جای اصلی ابروم نره
میشه یه توضیح بدید

مثلا مثل همین سایت شما که در امضاتان هست. البته نه به اون خوف ناکی ها
ممنونم

DaRiOuShJh
07-07-2007, 18:27
داریوش جان من وقتی تمپلیت دانلود کردم بعدش چیکارش باید بکنم؟
یعنی میخوام توش تغییرات بدم چون فارسی نیستند که چیکار کنم؟ با نوت پد باید اینکار را بکنم؟
من الان میخوام یه سایت توی این هاستهای رایگان بسازم تا دستم بیاد چطوریه و جای اصلی ابروم نره
میشه یه توضیح بدید

مثلا مثل همین سایت شما که در امضاتان هست. البته نه به اون خوف ناکی ها
ممنونم

خوب در قدمه اول شما front page رو از رویه سی دیه office نصب میکنید
2. یه template دانلود میکنید
3.بستگی به سایتی که از اون دانلود کردید ممکنه فایله دانلودیه شما حاوی یک فولدر برای عکس ها و ... ،یه فایله index.htm و یه فایله psd باشه فایله psd که برایه دست کاری در گرافیک و عکسها با فتوشاپه شما با index.htm کار دارید
4. فایله index رو با frontpage باز میکنید و شروع میکنید به هر بلایی که سرش میخواید بیارید
5. وقتی کارتون تموم شد و خواستید آنلاین چکش کنید میرید به آدرسه:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
6. یه اکانته رایگان باز میکنید و فایل ها رو اپلود میکنید
7.برایه امواته بنده فاتحه میفرستید

تمـــــــــــــام غذا ببخشید سایت حاضر است و شما طراحه وب!!! شدید:12:
به همین راحتی...:10:

armin321
07-07-2007, 20:08
اقا داریوش دستت درد نکنه
الان میرم دست بکار شم پلو خورشت درست کنم
داریوش جان همیشه هم دعات میکنم
راستی بازم اشکال داشتم دست به دامن شما باید بشم. البته پیشاپیش تشکر

راستی یه سوال. شرمنده اگه دیدی حالیم نیست.
domain شما 150.m هست. چطری تونستید فایلهاتونو تو [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اپلود کنید ولی دومین از خودتونه؟؟؟
یعنی فایل تو اون سایت اپلود کردید ولی اثری از اسم اون سایت نیست.
البته بازم میگم دیدی خیلی مبتدی سوالم نکش منو.
ممنونم

DaRiOuShJh
07-07-2007, 22:37
اقا داریوش دستت درد نکنه
الان میرم دست بکار شم پلو خورشت درست کنم
داریوش جان همیشه هم دعات میکنم
راستی بازم اشکال داشتم دست به دامن شما باید بشم. البته پیشاپیش تشکر

راستی یه سوال. شرمنده اگه دیدی حالیم نیست.
domain شما 150.m هست. چطری تونستید فایلهاتونو تو [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اپلود کنید ولی دومین از خودتونه؟؟؟
یعنی فایل تو اون سایت اپلود کردید ولی اثری از اسم اون سایت نیست.
البته بازم میگم دیدی خیلی مبتدی سوالم نکش منو.
ممنونم

نه اتفاقا سوالیه که خیلی از دوستان میپرسن
بنده دو جا فضا گرفتم البته تقریبا تو بیشتره free Host هایه تو نت یه فضا دارم!!!:20: همیشه دنباله بهترین بودم وهی عوض میکردم
هاسته قبلیم هم خوب بود ولی سرعتش پایین بود و من دست به کار شدم و بعد از چند تا فضایه دیگه گرفتن به این هاسته الانم رسیدم که از همه بهتر در اومده و بدونه محدودیته

این موضوعه 150m هم اینه فقط فضاش رو گرفتم و یه صفحه توش گزاشتم که دایرکت میکنه به هاسته اصلی
این طوری هر چی هاست عوض کنم بازم آدرسم همینه:20: و اینطوری نقشه دامین رو بازی میکنه

البته اگه بفهمن میبندن ولی خدا رو شکر فعلا نفهمیدن

به شما هم I8 و 5U رو هم میتونم پیشنهاد کنم مثلا armin.i8.com

موفق باشید اگر خواستید میتونید با همین ID در یاهو مسنجر با هم در تماس باشیم:46: