PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : با تغيير نام فرمتش هم تغيير کرد

AaVaA
06-07-2007, 14:45
من يک عکس رو در برنامه یacdsee /rename کردم اما وقتی به فايل برگشتم..فرمتش از acdseeتغيير کرده بود.حالا عکس با open whit باز ميشه اما برای آپلود کردنش مشکل دارم.
چی کار بايد بکنم؟

amintnt
06-07-2007, 14:52
من يک عکس رو در برنامه یacdsee /rename کردم اما وقتی به فايل برگشتم..فرمتش از acdseeتغيير کرده بود.حالا عکس با open whit باز ميشه اما برای آپلود کردنش مشکل دارم.
چی کار بايد بکنم؟
سلام......... فورمت فایل چی بوده؟

فایل رو مجددا Rename کنید(با خود ویندوز)، بعد پسوند رو .JPG یا .BMP تغییر بدین( فکر میکنم یکی از این دو فورمت باشه، چون رایج ترین ها هستن)

موفق باشید :)

Behroooz
06-07-2007, 14:53
مشكل شما نامفهومه . اگه با open with ‌باز ميشه ادرس برنامه acd see ‌رو بهش بده و اون تيكي كه پايين نوشته
always use of this program to open ‌رو بزن تا هميشه با اي سي دي سي باز بشه .

saraha
06-07-2007, 14:54
خارج از برنامه acdsee یه بار دیگه با خود ویندوز عکست رو rename کن . مثلا بذار b.jpg

( اکه قبلا فورمتش jpg بوده ، اگه نه فورمت خودش رو بنویس )

AaVaA
06-07-2007, 15:11
مشكل شما نامفهومه . اگه با open with ‌باز ميشه ادرس برنامه acd see ‌رو بهش بده و اون تيكي كه پايين نوشته
مشکل اينجا بود که اون تيک پايين هم فعال نمیشد.به هر حال ممنون.مشکل حل شد به روش دوستان

سلام......... فورمت فایل چی بوده؟

فایل رو مجددا Rename کنید(با خود ویندوز)، بعد پسوند رو .JPG یا .BMP تغییر بدین( فکر میکنم یکی از این دو فورمت باشه، چون رایج ترین ها هستن)

خارج از برنامه acdsee یه بار دیگه با خود ویندوز عکست رو rename کن . مثلا بذار b.jpg

( اکه قبلا فورمتش jpg بوده ، اگه نه فورمت خودش رو بنویس )

دوستان ممنون مشکلم حل شد.فرمتشjpeg بوده و نميدونستم که موقع تغيير نام بايد پسوند هم بدم.ممنون از راهنماييهاتون.
موفق باشيد

amintnt
06-07-2007, 15:22

شکل اينجا بود که اون تيک پايين هم فعال نمیشد.به هر حال ممنون.مشکل حل شد به روش دوستانAlways use the selected program to open this kind of file

اگه دقت کنید اون تیک واسه مواقعی هست که فایل پسوند خاصی داره........ در این مورد شما پسوند فایل رو پاک کردین...........

نميدونستم که موقع تغيير نام بايد پسوند هم بدم.ممنون از راهنماييهاتون.تو حالت عادی موقع رینیم کردن فایل احتیاجی نیست که پسوند رو بدین....... واسه اینکه توی اسم فایل پسوند نمایش داده نشه و نشه تغییرش داد، به Folder Options و سربرگ دوم برید، و گزینه ی Hide extension for known file types رو تیک بزنید:)

بهنازی
06-07-2007, 17:37
همین که دوستمان amintnt گفتند بسیار صحیح هستش.

H.D
25-01-2014, 02:19
سلام
آقا من یه اشتباهی کردم ، خواستم یه فایل exe رو Extract کنم ، به طور ناشیانه رفتم و Choose default Program رو زدم روی WinRar
حالا کل فایل های exe کامپیوترم با WinRar میخواد باز شه!!! :mellow: مثل Firefox و Yahoo Massenger و کل برنامه های دیگه...
حالا تیک گزینه ی Always use the selected program to open this kind of file هم نمیشه دستکاریش کرد...
میخواستم راهنماییم کنید که چطور میتونم به حالت قبل برگردنمشون؟؟ :n13:
ممنون

ask_bl
26-01-2014, 19:24
سلام
آقا من یه اشتباهی کردم ، خواستم یه فایل exe رو Extract کنم ، به طور ناشیانه رفتم و Choose default Program رو زدم روی WinRar
حالا کل فایل های exe کامپیوترم با WinRar میخواد باز شه!!! :mellow: مثل Firefox و Yahoo Massenger و کل برنامه های دیگه...
حالا تیک گزینه ی Always use the selected program to open this kind of file هم نمیشه دستکاریش کرد...
میخواستم راهنماییم کنید که چطور میتونم به حالت قبل برگردنمشون؟؟ :n13:
ممنون

سلام
فایل زیر رو دانلود کنین و .exe رو اجرا کنین و Restart ...

61591