PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یک سوال مهم برای ویندوز

Geeksboy
06-07-2007, 12:01
سلام...من دنبال یک ویندوز خوب برای بازی هستم...البته Xp کدوم ویندوز بهتره؟

mohamad.hejazi
06-07-2007, 12:10
این بهترینشه..microsoft windows xp professional service pack2

Farbod_h
06-07-2007, 12:11
بهترین ویندوزی که بیشترین دوام رو روی سیستم من داشت
مدیا سنتر بود

yosra_991
06-07-2007, 12:16
سرویس پک 2 xp

godsmak
06-07-2007, 12:47
من از Service Pack 2 شرکت Paragon خیلی راضیم.

Ehsani
06-07-2007, 13:44
مدیا سنتر بود

110 % تائید میشه..بهترین ویندوز Xp ..ویندوز مدیا سنتر هست..خیلی سگجوونه !! :31:

amintnt
06-07-2007, 13:46
مدیا سنتر بود
سلام..........

واسه منم همینطور......... الآن حدود 4 ماهه که این ویندوزو عوض نکردم، و کلا یه 7 ماهی هست ازش استفاده میکنم.......... :)

سعی کنید ویندوزای به روز رو بگیرید.......... همچنین ویندوزای فارسی رو نگیرید(البته این نظر شخصی منه)........

موفق باشید
:)
---------

پی نوشت: من پست قبلی رو ندیدم!

بهنازی
06-07-2007, 17:38
بهترین ویندوز مدیا سنتر برای کارهای گرافیکی و بازی.

hosseinahmadi
06-07-2007, 19:57
Windows XP Pro Service Pack 2 بهترین اگر هم سی پیو شما هم ای ام دی باشه دیگه آخرشه الان من 1 ساله با Update کردن ویندوزم هیچ مشکلی برام ایجاد نکرده.

ahsanx
07-07-2007, 05:04
سرویس پک 2 از همه بهتره . من خودم الان سرویس پک 2 رو دارم و از عید سال گذشته تا حالا مشکلی نداشته . موفق باشی

بهنازی
07-07-2007, 09:56
کدوم sp2 بهتره؟

javadshahvand
07-07-2007, 10:16
windows xp professional service pack 2
intergrated march 2007

Hadi King
07-07-2007, 18:56
ما هم به مديا سنتر راي ميديم

Geeksboy
08-07-2007, 11:52
سلام دوستام...من Xp Service Pack 2 دارم برای 2002...اما این ویندوز دهن منو *ا*ی*ه....

نمیدونم چرا بازهم گیر میکنه....

با مدیا سنتر هم کار کردم...خیلی هم راضی بودم...حالا چه ورژنی از مدیا سنتر و Service Pack 2 از همشون بهتره؟

amintnt
08-07-2007, 14:14
سلام دوستام...من Xp Service Pack 2 دارم برای 2002...اما این ویندوز دهن منو *ا*ی*ه....

نمیدونم چرا بازهم گیر میکنه....

با مدیا سنتر هم کار کردم...خیلی هم راضی بودم...حالا چه ورژنی از مدیا سنتر و Service Pack 2 از همشون بهتره؟
سلام.......

مدیا سنتر خودش سرویس پک دو هست! و همچنین فکر نمیکنم بیش از یه نسخه داشته که اونم واسه 2004 یا شایدم 2005 بوده.......... با آپدیت کردن ویندوز به روز میمونه :)

موفق باشید :)

golmohammadi
09-07-2007, 00:44
مديا سنتر ويندوز بسيار خوبي هست
و گرافيك بالا و امنيت و دوام بالايي دارد
اما يك مشكل دارد و اونم اينه كه كمي كند هست
ويندوز چشمان آبي هم از جمله پردوام ترينهاست

يه ويندوز ديگه هم هست كه SP1 هست با سريال نامبر 7q شروع ميشه
و يك زماني خيلي شهرت يافته بود
سرعت خيلي بالايي داره و برا گيم هم خوبه
و در جايي كه به اينترنت وصل نباشه خيلي ميكشه تا كند بشه و يا خراب
من الان هم ميترسم بگم كه اگه بشه شايد هنوزم نصبش كنم
ولي حيف كه نميشه چون هار 320 ساتا كه خرديم ديگه اين ويندوز درايوها را نشناخت
ايرادش اينه كه اگه بري اينترنت حتما بايد يه آنتي ويروس قوي اپديت شده نصب كني و در غير اينصورت خيلي زود ممكنه خراب بشه البته همه نسخه هاي سرويس پك يك همين مشكل را دارند
اما خيلي مناسب براي سيستمهاي ضعيف ميباشد

ahsanx
09-07-2007, 04:16
مديا سنتر ويندوز بسيار خوبي هست
و گرافيك بالا و امنيت و دوام بالايي دارد
اما يك مشكل دارد و اونم اينه كه كمي كند هست
ويندوز چشمان آبي هم از جمله پردوام ترينهاست

تایید میشه و یکی از دلایلی که من مدیا سنتر رو نصب نمیکتنم کم شدن سرعت ویندوز هست

Ehsani
09-07-2007, 06:44
تایید میشه و یکی از دلایلی که من مدیا سنتر رو نصب نمیکتنم کم شدن سرعت ویندوز هست

ولی خدایی ویندوز خوب و سگجوونیه ! :31: ...

درمورد کند شدن سیستم هم باید رم شما بالا باشه تا مدیا سنتر بهتر کار کنه ..من با رم 1 گیگ مشکلی از نظر سرعت ندارم !

Geeksboy
09-07-2007, 14:17
با تشکر از تمامی دوستانی که پاسخ دادند...

من نمیدونم چیکار کنم...یک صفحه از مدیا سنتر تعریف میکنند و میگن عالیه . این صفحه میگن بد...جلل خالق.

يه ويندوز ديگه هم هست كه SP1 هست با سريال نامبر 7q شروع ميشه
والا ما شنیده بودیم که ویندوز چرت تر از Sp1 نیست.

درمورد کند شدن سیستم هم باید رم شما بالا باشه تا مدیا سنتر بهتر کار کنه ..من با رم 1 گیگ مشکلی از نظر سرعت ندارم !
با 512 حل میشه؟

سلام.......

مدیا سنتر خودش سرویس پک دو هست! و همچنین فکر نمیکنم بیش از یه نسخه داشته که اونم واسه 2004 یا شایدم 2005 بوده.......... با آپدیت کردن ویندوز به روز میمونه

موفق باشید
ممنون.

Ehsani
10-07-2007, 08:05
با 512 حل میشه؟

متاسفانه باید بگم که کم هست !!! نه که کار نکنه با 512 نه... منظورم اینه که کند میشه سیستم...برای مدیا سنتر حداقل 1 گیگ نرمال هست..البته این نظر منه :46:

amintnt
10-07-2007, 12:04
متاسفانه باید بگم که کم هست !!! نه که کار نکنه با 512 نه... منظورم اینه که کند میشه سیستم...برای مدیا سنتر حداقل 1 گیگ نرمال هست..البته این نظر منه :46:
سلام....... عزیز ویندوز احتیاجی به گرافیک بالا نداره! گرافیک میدیا سنتر با بقیه ی ویندوزا فرقی نداره! فقط برنامه هایی که مدیا سنتر دارن مخصوصا Windows Party Mode گرافیک زیادی میطلبه! من همین الآن که دارم این پستو میدم با گرافیک 32 تو ویندوز مدیا سنتر هستم! تنها کاری که گرافیک تو ویندوز میکنه اینه که همین صحنه هایی که جلوی روتون هستن، از قبیل بک گراوند، تسک بار، آیکون ها و غیره رو به نمایش میذاره! پس به گرافیک بالا هم چندان نیازی نیست!

موفق باشی :)

j0l6
10-07-2007, 12:14
یه ورژن از ویندوز رو چند وقت پيش دیدم فک کنم تو تایپک مربط به "ویندوز های دست کاری شده" بود
windows xp game edition این ویندوز ( نمی دونم ویندوز sp2 هست یا مدیا سنتر )ولی برا بازی بهینه سازیش کردن خیلی از چیزهایی که سرعت سیستم رو کند میکنه و به درد یه ګیمر نمیخوره رو غیر فعال کردن تا بهترین کارایی رو داشته باشه
یه سر به اون تایپیک بزن

Ehsani
10-07-2007, 13:23
سلام....... عزیز ویندوز احتیاجی به گرافیک بالا نداره! گرافیک میدیا سنتر با بقیه ی ویندوزا فرقی نداره! فقط برنامه هایی که مدیا سنتر دارن مخصوصا Windows Party Mode گرافیک زیادی میطلبه! من همین الآن که دارم این پستو میدم با گرافیک 32 تو ویندوز مدیا سنتر هستم! تنها کاری که گرافیک تو ویندوز میکنه اینه که همین صحنه هایی که جلوی روتون هستن، از قبیل بک گراوند، تسک بار، آیکون ها و غیره رو به نمایش میذاره! پس به گرافیک بالا هم چندان نیازی نیست!

موفق باشی :)

امین جان فکر کنم یک سوء تفاهم این وسط پیش اومده...من منظورم رم 1 گیگ بود :31:

amintnt
10-07-2007, 14:51
امین جان فکر کنم یک سوء تفاهم این وسط پیش اومده...من منظورم رم 1 گیگ بود :31:
اشتباه من! :blush::blush:

عذر میخوام! :blush:

ostadonline
10-07-2007, 15:29
سلام به همه.
یه سوال در مورد مدیا سنتر:
این ویندوز چقدر قیافه اش با بقیه Xp ها تفاوت میکنه ؟
آخه من مدیا سنتر را نصب کردم ولی وسط نصب از سی دی 2 ارور داد و مجبور شدم دوباره سی دی 1 اش رو بگزارم تا نصب رو ادامه بده. بعدش هم تقاوتی ندیدم. حالا از کجا بفهمم ویندوزم درست نصب شده یا نه؟

Ehsani
11-07-2007, 06:13
سلام به همه.
یه سوال در مورد مدیا سنتر:
این ویندوز چقدر قیافه اش با بقیه Xp ها تفاوت میکنه ؟
آخه من مدیا سنتر را نصب کردم ولی وسط نصب از سی دی 2 ارور داد و مجبور شدم دوباره سی دی 1 اش رو بگزارم تا نصب رو ادامه بده. بعدش هم تقاوتی ندیدم. حالا از کجا بفهمم ویندوزم درست نصب شده یا نه؟

دوست عزیز..اونی که شما دیدید ارور نبوده..مراحل نصب ویندوز مدیا سنتر همین هست که فرمودید..یعنی اول سی دی 1 رو نصب می کنیم بعد پیغام میده که سی دی 2 رو بگزار و بعد باز پیغام میده که سی دی 1 رو بگزار و بعد نصب تموم میشه..از نظر شکل ظاهری خیلی فرق نمیکنه..امکانات مالتی مدیا توش تقویت شده..پلاس هم توش نصبه برای تنوع بازی و پس زمینه های بیشتر..ولی با قدرت این حرف رو میزنم که خیلی خیلی طول ماندگاری بیشتری از SP2 معمولی داره و خیلی دیرتر از ویندوز SP2 معمولی کند یا خراب میشه..

Geeksboy
13-07-2007, 00:18
خداییش از همه دوستان ممنون...
فکر کنم تاپیک باحالی شده...نه؟!