PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تاریخ اتصال سرویس Gprs سیم کارت های دولتی

Titan Boy
06-07-2007, 08:58
سلام به همگی.چند روز پیش یکی از دوستامو دیدم که رفته بود یه P990i خریده بود البته بگذریم از قیمتش که روز به روز داره بیشتر افت می کنه و کم کم داره دست همه میاد و فکر کنم بعد از 6600 و K750 نوبت این یکیه که زیاد بشه...به هر حال دیدم یه سیم کارت ایرانسل گذاشته بود توش.یه کم از سرویس GPRS گوشی با اون سیم کارت استفاده کردم خیلی بهم حال داد.به هر حال این ایرانسل هر چی نداشته باشه GPRS خوبی داره.
می خواستم سیم کارت دولتی خودمو بفروشم جاش یه ایرانسل بگیرم ولی دیدم صبر کنم بهتره تا GPRS سیم کارت دولتی وصل بشه.حالا بعد از این همه صحبت سوالم اینه که کسی از تاریخ اتصال این سرویس برای سیم
کارت های دولتی اطلاع داره یاه نه...اگه می دونین حتما بگین.ممنون...

Spak
06-07-2007, 09:15
از من میشنوی اصلا عوضش نکن .
برای gprs هم فقط در حد صحبتش هست .

Titan Boy
06-07-2007, 12:41
از من میشنوی اصلا عوضش نکن .
برای gprs هم فقط در حد صحبتش هست .
اتفاقا خودمم همین نظرو دارم.چون پسر خالم ایرانسل گرفت بدجوری پشیمون شده...خونده بودم تا همین شهریور یا مهر ماه GPRS سیم کارت های دولتی هم وصل میشه.حالا واقعا میشه یا نه نمی دونم.

Titan Boy
06-07-2007, 17:44
دیگه کسی چیزی نمی دونه؟

soheil_6666
06-07-2007, 18:55
دیگه کسی چیزی نمی دونه؟

من والا يك سه ماهي است ايرانسل دارم از اينترنتشم خيلي استفاده مي كنم.
زيادم رو قول مخابرات تاكيد نكن.دوست عزيز

FreeMagic
06-07-2007, 19:26
من والا يك سه ماهي است ايرانسل دارم از اينترنتشم خيلي استفاده مي كنم.
زيادم رو قول مخابرات تاكيد نكن.دوست عزيز

قول مخابرات مثل قول بچه های یک سالست

Titan Boy
06-07-2007, 22:43
قول مخابرات مثل قول بچه های یک سالست
پس ما این وسط به کی اعتماد کنیم!؟!؟!؟از این طرف دلمون بدجور GPRS می خواد از اون طرف هم ایرانسل آنتن دهی ضعیفی داره...شماها هم که می گین قول مخابرات اون جوری. چیکار کنیم این وسط؟؟؟
ما نیز GPRS می خوایم...

nakhordemast
07-07-2007, 00:58
پس ما این وسط به کی اعتماد کنیم!؟!؟!؟از این طرف دلمون بدجور GPRS می خواد از اون طرف هم ایرانسل آنتن دهی ضعیفی داره...شماها هم که می گین قول مخابرات اون جوری. چیکار کنیم این وسط؟؟؟
ما نیز GPRS می خوایم...

بهتره از اینترنت روی گوشی صرف نظر کنید. وزیر گ... ارتباطات میگفت : مردم نیاز ندارن ...
مرتیکه.......
ایرانسل که آنتن نمیده . هزینه جی پی ار اس هم زیاده فکر نکنم ارزش داشته باشه
اما در مورد خطوط دولتی همین الان هم میتونی استفاده کنی چند ساله که اینترنت داره . باید خط دیتا رو برای خط ات فعال کنی . اونوقت میتونی وصل شی و هر چقدر استفاده کردی پولشو بدی در ضمن ماهی 10 تومن هم باید بدی.
اما سرعتش! چس کیلو باید در ساعت .
مطمئنم اگه gprs واسه خطوط دولتی بیاد عملا غیر قابل استفاده است چون سیستم های مخابرات خیلی قدیمیه و انتقال دیتا رو با سرعت بسیار پایین انجام میده . تقریبا یک هشتم خطوط ایرانسل!!!!!!!!!!

gama
07-07-2007, 01:47
اي بابا اينا همين سرويس معمولی مكالمه رو درست ارائه بدن بقيه سرويسا پيش كششون.نميدونم آمار گرفتيد در روز چندتا تماس اشتباه داريد يا وسط مكالمه يه دفعه خط رو خط ميشه حالا بقيه مشكلات مثل نرسيدن صدا از اينطرف يا اونطرف بماند.اونوقت وزير احمق ارتباطات مياد ميگه درصد تماسهای موفق ما فلان قدر بهتر از سالهای پيش شده.

nima_949
07-07-2007, 02:48
ای بابا کجای کارید مخابرات و سرویس
بگو مثلا میخوان یه سرویس بگیرن این یه چیزی ولی بخوان ارائه بدن؟؟؟؟؟
با اینکه خودم دولتی دارم ولی ایرانسلو ترجیح میدم البته بعدا تا آنتن دهیش کامل شد
خیلی به صرفه است

Dr.Afzali
07-07-2007, 04:22
قبلا ميگفتن كه مخابرات تجهيزات جديد خريده ولي هنوز نصب نكرده و براي سرويسهاي جديد نصب ميكنه و ارتقا ميده.چون مطمئنن با اين تجهيزات فعليشون نميتونن سرويس Gprs , MMS رو ارائه بدن.پس حتما تغييراتي بايد بدن ديگه و اگر اينطور بخواد بشه مدتي خطها رو قطع ميكنن كه اين خودش نشونه ست.از لحاظ مشكلات ارتباطش واقعا از حق نگذريم خيلي از قبل بهتر شده.يادم مياد زماني كه نميشد اصلا 5 دقيقه يه پشت حرف زد و حتما بايد دوباره تماس ميگرفتيم ولي حالا 1 ساعت هم حرف بزنيم متوجه نميشيم.قبلا روزي 10 بار تماس اشتباه از اينور و اونور بهم ميشد ولي حالا خيلي به ندرت پيش مياد.بهرحال بنظر من ايرانسل تا انتن دهيش درست نشه مفت گرونه هنوز.حالا اونجاهائي كه بهش رسيدن و خوب جواب ميده بماند

Titan Boy
07-07-2007, 17:43
پس در کل نظر شما دوستان اینه!به عبارتی باید حالا حالاها قید Gprs رو زد...البته با این اوضاع و تفاسیری که شما گفتین...عیب نداره.اینم رو بقیه ی کمبودها.حالا یه سوال مهم تر.می گن توو خارج نرخ مکالمات و هزینه های موبایل به صورت رومینگ هستش.می خوام بدونم کسی از شما دوستان هست که بدونه سیم کارت های دولتی ما به شکل رومینگ توو اون طرف Gprs شون قابل استفاده هست یا نه!!!

Titan Boy
07-07-2007, 22:32
خواهشا اگه می دونین بگین...

Titan Boy
07-07-2007, 23:46
بهتره از اینترنت روی گوشی صرف نظر کنید. وزیر گ... ارتباطات میگفت : مردم نیاز ندارن ...
مرتیکه.......
ایرانسل که آنتن نمیده . هزینه جی پی ار اس هم زیاده فکر نکنم ارزش داشته باشه
اما در مورد خطوط دولتی همین الان هم میتونی استفاده کنی چند ساله که اینترنت داره . باید خط دیتا رو برای خط ات فعال کنی . اونوقت میتونی وصل شی و هر چقدر استفاده کردی پولشو بدی در ضمن ماهی 10 تومن هم باید بدی.
اما سرعتش! چس کیلو باید در ساعت .
مطمئنم اگه gprs واسه خطوط دولتی بیاد عملا غیر قابل استفاده است چون سیستم های مخابرات خیلی قدیمیه و انتقال دیتا رو با سرعت بسیار پایین انجام میده . تقریبا یک هشتم خطوط ایرانسل!!!!!!!!!!
میشه یه کم بیشتر توضیح بدی...چطوری می تونم خط دیتا رو برای خطم فعال کنم؟؟؟

Dr.Afzali
08-07-2007, 04:32
نه دوست من.شما هر جاي دنيا كه باشي وقتي سيم كارت دولتي ايران روي گوشيت باشه و شامل رومينگ بين المللي ايران هم باشه و خط بده امكان استفاده از Gprs نداري.سرويسي كه ميگيري شما از ايرانه نه اون كشور.
در مورد فعال كردن اون ديتا هم شما بايد به يكي از دفاتر خدمات ارتباطي مراجعه كني و مبلغي براي فعال شدن بدي.هزينه استفاده كردنت هم روي قبض موبايلت مياد.فقط چيزي كه هست اينه كه سرعتش بسيار پائينه و بايد هر ماه براي فعال بودنش باز پول بدي.البته ممكنه شرايطشو بهتر كرده باشن و احتياج نباشه هر ماه پول بدي كه اينو از همونجا ميتوني بپرسي.

Arashdn
08-07-2007, 07:52
من یه بار داشتم از جلوی ویترین یه مغازه رد میشدم دیدم یه دستگاه داره که دوتا سیم کارتو روی یه گوشی میندازه(18تومن میگفت)و گوشی تو با هر دوش کار میکنه تو میتونی شبکه ی گوشی رو بذاری رو Ir-tci و هر موقع خواستی بری اینترنت شبکه ی موبایلو بذاری رو ایرانسل:27:

nakhordemast
08-07-2007, 11:50
من یه بار داشتم از جلوی ویترین یه مغازه رد میشدم دیدم یه دستگاه داره که دوتا سیم کارتو روی یه گوشی میندازه(18تومن میگفت)و گوشی تو با هر دوش کار میکنه تو میتونی شبکه ی گوشی رو بذاری رو Ir-tci و هر موقع خواستی بری اینترنت شبکه ی موبایلو بذاری رو ایرانسل:27:

این بهترین راه حله
:10:

Titan Boy
08-07-2007, 13:20
18 تومن!دقیقا چطوری؟؟؟یعنی می شه با این دستگاه دو تا سیم کارت توو P990i گذاشت؟

FreeMagic
08-07-2007, 15:07
آخه اون دستگاه رو کجای گوشی بذاریم که بشه دو سیم کارت رو بخونه
منم قبلا شنیدم ولی ......

Titan Boy
08-07-2007, 20:25
خب دیگه...باید کلاهم اجمعین بی خیال Gprs شیم!!!اعصابم داغونه...امروز خودم رفتم راجع به این موضوع دو تا سیم کارت از چندتا مغازه دار پرس و جو کردم.طبق اون چیزی که اونا می گفتن و من فهمیدم این کار فقط رو دوتا گوشی قابل انجامه...اولیش گوشیه Nec و دومیش گوشیه Gsm!!!اصلا روو این گوشی های ما قابل اجرا نیست.راجع به اون ماجرای خطوط دیتا.رفتم از یکی از این دفاتر امور مشترکین پرسیدم.بهم گفت میشه خط دیتا رو برای سیم کارت فعال کرد ولی خودش نمی دونست که اگه اینکارو بکینم میشه از Gprs استفاده کرد یا نه. برای همین بهم گفت تازه برو از مخابرات مرکزی شهر بپرس تا ببینی اونا بهت چی میگن...بد بختی ای هست واسه خودش.بعد از اون رفتم از نمایندگی نوکیا پرسیدم که قول مخابرات راجع به راه اندازی سیستم Gprs قطعی هست و آیا میشه روش حساب کرد؟بهم گفت تازه توو مراحل مقدماتیه و به عبارتی بی خیال شو.خب دیگه دوستان با توجه به این اوضاع و تفسیر نتیجه می گیریم که Gprs بی Gprs.از طرفی وضعیت آنتن دهی ایرانسل هم که اون جوریه.معلوم نیست که کی درست بشه...

Dr.Afzali
09-07-2007, 03:47
انتن دهي ايرانسل به اين زوديا درست بشو نيست.من هر دفعه زنگ زدم يك چيزي ميگن كه ادمو بپيچونن و خلاص.يك دفعه بود كه اول خودم بعد يك 10 دقيقه بعد يكي از همكاران تماس گرفتيم ببينيم چي ميگه.در كمال ناباوري ديديم كه دقيقا جوابهاي ضد و نقيضي رو تحويل ما دادن.اينا فقط دنبال اين هستند كه امار شهرهاي تحت پوشش رو بالا ببرن.ديگه حالا كسي نميدونه كه به چه وضعي.بعد كه خودشون گرفتن استفاده كردن علاوه بر اينكه چند تا فحش نثارشون ميكنه بدون معطلي سيم كارت رو ميفروشه.

Titan Boy
09-07-2007, 08:07
انتن دهي ايرانسل به اين زوديا درست بشو نيست.من هر دفعه زنگ زدم يك چيزي ميگن كه ادمو بپيچونن و خلاص.يك دفعه بود كه اول خودم بعد يك 10 دقيقه بعد يكي از همكاران تماس گرفتيم ببينيم چي ميگه.در كمال ناباوري ديديم كه دقيقا جوابهاي ضد و نقيضي رو تحويل ما دادن.اينا فقط دنبال اين هستند كه امار شهرهاي تحت پوشش رو بالا ببرن.ديگه حالا كسي نميدونه كه به چه وضعي.بعد كه خودشون گرفتن استفاده كردن علاوه بر اينكه چند تا فحش نثارشون ميكنه بدون معطلي سيم كارت رو ميفروشه.
دقیقا همینطوره...به خاطر همینه که میگم باید بی خیال ایرانسل و کلا GPRS مسخرشون باشیم:41:.

faridOnline
09-07-2007, 14:25
يادمون باشه " همه چيزمون بايد به همه چيزمون بياد "

shahab07
10-07-2007, 10:29
قرار شده سیم کارت های دولتی (فقط کد 1 تا 4 ) ماهواره ای بشه ... (مثل سرویس های خارجی)
.
وقتی ماهواره ای بشه علاوه بر بالا رفتن قیمت سیم کارت و آنتن دهی فوق العاده ...سرویس Gprs و Mms باز میشه ... (gprs با سرعت باور نکردنی)
.
راستش از این حرف ها زیاد میزنند...خدا کنه این یکی درست باشه...

Titan Boy
10-07-2007, 15:44
قرار شده سیم کارت های دولتی (فقط کد 1 تا 4 ) ماهواره ای بشه ... (مثل سرویس های خارجی)
.
وقتی ماهواره ای بشه علاوه بر بالا رفتن قیمت سیم کارت و آنتن دهی فوق العاده ...سرویس Gprs و Mms باز میشه ... (gprs با سرعت باور نکردنی)
.
از این حرفا که زیاده...خیلی زیاد.امروز خودم رفتم مخابرات مرکز استان گیلان برای پرس و جو کردن درباره ی این موضوع ولی هیچ حرفی راجع به این موضوع بهم نزد:41:!!!

Titan Boy
10-07-2007, 15:46
یعنی چی؟یعنی یه GPRS هم به ما نمیاد؟!؟!؟!؟:18:

e.khafan!
10-07-2007, 16:20
دوستان من وقت نکردم همه ی پست ها رو بخونم ولی نظرم اینه :
من می رم یه ایرانسل می گیرم بعد ...
طرح طلایی رو انتخاب میکنم gprs رایگان می شه ماهی 15 تومن می دم ول در عوض هر دو ماه 60 تومن نمی ریزم توی جیب این نامردا فهمیدید یعنی گوشیم رو به کامپیوتر ول می کنم و از اینترنتش استفاده می کنم و دیگه از شبکه ی مونگول مخابرات (شبکه ی هوشمند) استفاده نمی کنم/. تازه گوشی هایی هم که edge داره سرعتشون بالاتره مثل مال خودم کلی حال می کنم .
نظرتون چیه ؟

e.khafan!
10-07-2007, 16:28
من یه بار داشتم از جلوی ویترین یه مغازه رد میشدم دیدم یه دستگاه داره که دوتا سیم کارتو روی یه گوشی میندازه(18تومن میگفت)و گوشی تو با هر دوش کار میکنه تو میتونی شبکه ی گوشی رو بذاری رو Ir-tci و هر موقع خواستی بری اینترنت شبکه ی موبایلو بذاری رو ایرانسل[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
دوستان هم چین چیزی هست . می دونین چی کار می کنه؟
این دست گاه ها روش یک سیم کار 64 کیلوبایتی خام داره یعنی دو تا سیم کارت روی یکی می ریزه دقیقا مثل ویندوز که می شه 2 یا بیشتر رو توی یکی ریخت بعدش هم باید رین از سایتش یک پچ برای گوشیتون بگیرید اونوقت شما می تونین از دو سیم کارت استفاده کنین .
دقت کنید :
1- نمی شه همزمان با دوتا کار کرد .
2- این کار فقط کار شما رو راحت می کنه یعنی بجای اینکه هی سیم کارت عوض کنین فقط با زدن یک کلید می تونین این کار رو انجام بدین .
3- اگر بخواین از دو تاشون باهم استفاده کنین باید دو تا مودم Gsm داشته باشین
امید وارم گرفته باشید

nakhordemast
10-07-2007, 16:30

یعنی چی؟یعنی یه GPRS هم به ما نمیاد؟!؟!؟!؟:18:

قدیمی ترین سند مربوط به این ظرب المثل بر میگرده به مظفرالدین شاه ( به روایت علی حاتمی)

((مگر ما بیسمارک داریم که نقاش باشی مان برود فرنگ تحصیل هنر کند! همه چیزمان باید به همه چیزمان بیاید))

حالا با این رییس جمهور محبوب و دوست داشتنی و این مملکت گل و بلبل همین شبکه ارتباطات سیار درپیت هم از سرمون زیاده

nakhordemast
10-07-2007, 16:36
دوستان هم چین چیزی هست . می دونین چی کار می کنه؟
این دست گاه ها روش یک سیم کار 64 کیلوبایتی خام داره یعنی دو تا سیم کارت روی یکی می ریزه دقیقا مثل ویندوز که می شه 2 یا بیشتر رو توی یکی ریخت بعدش هم باید رین از سایتش یک پچ برای گوشیتون بگیرید اونوقت شما می تونین از دو سیم کارت استفاده کنین .
دقت کنید :
1- نمی شه همزمان با دوتا کار کرد .
2- این کار فقط کار شما رو راحت می کنه یعنی بجای اینکه هی سیم کارت عوض کنین فقط با زدن یک کلید می تونین این کار رو انجام بدین .
3- اگر بخواین از دو تاشون باهم استفاده کنین باید دو تا مودم Gsm داشته باشین
امید وارم گرفته باشید

این مورد رو مطمئنی؟ تا اونجا که من اطلاع دارم و از فروشنده اش پرسیدم همه گوشی ها این برنامه رو دارن و به صورت یه منو مخفیه . وقتی این سیستمو پیاده میکنی منو اش خود به خود دیده میشه

arash_zp
10-07-2007, 17:03
.
.

دوستان كسي اينو تاييد ميكنه ؟؟

ما كه كد 7 داري بايد چي كار كنيم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

e.khafan!
10-07-2007, 18:07
این مورد رو مطمئنی؟ تا اونجا که من اطلاع دارم و از فروشنده اش پرسیدم همه گوشی ها این برنامه رو دارن و به صورت یه منو مخفیه . وقتی این سیستمو پیاده میکنی منو اش خود به خود دیده میشه
بله / دوست من بعضی گوشی ها این منو ها رو داره اما خیلیا مثلا گوشی های سونی (منظورم شونی اریکسون نیستا ) این امکان رو نداره . بعضی از سونی اریکسون ها همین طورن ولی نوکیا همشون این امکانو دارن 1100 هم داره من روش دییدم ولی زیمنس نداره /!
ولی وقتی که شما سیم کارت ایرانسل رو میندازید ( 64kb sim cart) که یکی از کامل ترین ها در اسیاست دو منو براتون باز می شه یکی Sevices و دیگری هم در بعضی گوشی ها هست که اسمش یادم نیست .
بعدشم در کشور های پیشرفته ای مثل کانادا شما اگر دو تا سیم کارت داشته باشید که یکیش حتما باید دولتی باشه می تونید با دولتی هماهنگی کنید و دولتی اون سیم کارت دیگه رو روی خودش می زاره و فقط شما باید بوسیله ی منوال نتورک سلکت - شبکتنون رو انتخاب کنین ولی متاسفانه توی ایران این امکان وجود نداره !!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

e.khafan!
10-07-2007, 18:10
دوستان كسي اينو تاييد ميكنه ؟؟

ما كه كد 7 داري بايد چي كار كنيم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
هم چین چیزی یست اگرم باشه مخابرات مفت خور ما رو که می شناسین اون اول (حدود 7 یا 6 سال پیش )که تازه sms رو داش راه می انداخت از بابای من 10 تومن گرفت یواش یواش که سیر شد از 3 تومن به 2 تومن بعدشم رایگانش کرد . به همین علت اگه همچین چیزی باشه 100 % n تومن باید پول بدی که من عمرا بدم حتی 10 تا تک تومن. این همه از رجیستر کردن گوشیا خورده بسش نیست ؟

Titan Boy
10-07-2007, 23:02
هم چین چیزی یست اگرم باشه مخابرات مفت خور ما رو که می شناسین اون اول (حدود 7 یا 6 سال پیش )که تازه sms رو داش راه می انداخت از بابای من 10 تومن گرفت یواش یواش که سیر شد از 3 تومن به 2 تومن بعدشم رایگانش کرد . به همین علت اگه همچین چیزی باشه 100 % n تومن باید پول بدی که من عمرا بدم حتی 10 تا تک تومن. این همه از رجیستر کردن گوشیا خورده بسش نیست ؟
دقیقا باهات موافقم.زدی وسط خال.چی مجانی بود که این دومیش باشه رفیق!!!اونم این سرویس...
یه بار که گفتم...بی خیال GPRS.من خودم این همه دنبالشو گرفتم...آخرش چی دستمو گرفت؟؟؟نمیشه و معلوم نیست که کی وصل بشه و هنوز توو مراحل مقدماتیه و...از این چرت و پرت ها!!!بازم میگم:19:: بی خیال GPRS سیم کارت های دولتی اقلا تا 5 یا 6 یا...سال دیگه.:27:

arash_zp
11-07-2007, 01:32
بله فعلا بايد صبر كرد .....

Titan Boy
13-07-2007, 08:14
بله فعلا بايد صبر كرد .....
بله مثل همیشه!!!تا ابد...

d810i
13-07-2007, 08:48
شما که این قدر درباره ی gprs بحث میکنید میدونین سرعتش چقدره؟

shamabady
13-07-2007, 10:39
.
.
من نمیدونم این حرفارو رو چه اساسی میگین مگه میشه این سیم کارتا دولتی بشه ایران هنوز تو ارسال یه ماهواره برا صدا سیماش مونده اون وقت بخواد همچین کاری کنه الا موبایل ماهوارهای ثریا تو ایران هست تعرفشم دقیقه ای 800 تومن الکی شایعه درست نکنید
اگه خیلی بتونن کار کنن شبکشونو از نسل 2 به 2.5 ارتقا بدن که بتونن gprs و mms بزارن

یکی گفته بود سرعت اینترنت ایرانسل چقدر یه چیزی حول هوش همون دیال آپ 44 کیلو

Titan Boy
13-07-2007, 13:31
شما که این قدر درباره ی gprs بحث میکنید میدونین سرعتش چقدره؟

من نمیدونم این حرفارو رو چه اساسی میگین مگه میشه این سیم کارتا دولتی بشه ایران هنوز تو ارسال یه ماهواره برا صدا سیماش مونده اون وقت بخواد همچین کاری کنه الا موبایل ماهوارهای ثریا تو ایران هست تعرفشم دقیقه ای 800 تومن الکی شایعه درست نکنید
اگه خیلی بتونن کار کنن شبکشونو از نسل 2 به 2.5 ارتقا بدن که بتونن gprs و mms بزارن

یکی گفته بود سرعت اینترنت ایرانسل چقدر یه چیزی حول هوش همون دیال آپ 44 کیلو

حالا هر چی...از نداشتنش که خیلی بهتره!تازه مگه سرعت GPRS ایرانسل بده؟؟؟به این خوبی...

vodka
14-07-2007, 12:06
حالا شما اینقدر دارید جوش میزنید مگه اصلا الان Gprs و Mms ایرانسل وصله؟
من که یه مدت پیش شنیدم مخابرات ایران جلوشو گرفته بهش اجازه نمیده!
من خودم سیم کارت دائمی دارم ولی به خاطر Mms یه ایرانسل هم خریدم ولی هرکاری میکنم Mms نمیره.پیغام خطا میده.پس حتما واقعا قطع شده که نمیشه دیگه!
همون سیم کارت خودمو فعلا دارم استفاده میکنم تا تکلیف Mms ایرانسل معلوم بشه!ایرانسل فقط Mms و Gprs خوبی داشت که فعلا چون قطع هست داره گوشه ی خونه خاک میخوره!!!

Titan Boy
14-07-2007, 12:54
حالا شما اینقدر دارید جوش میزنید مگه اصلا الان Gprs و Mms ایرانسل وصله؟
من که یه مدت پیش شنیدم مخابرات ایران جلوشو گرفته بهش اجازه نمیده!
من خودم سیم کارت دائمی دارم ولی به خاطر Mms یه ایرانسل هم خریدم ولی هرکاری میکنم Mms نمیره.پیغام خطا میده.پس حتما واقعا قطع شده که نمیشه دیگه!
همون سیم کارت خودمو فعلا دارم استفاده میکنم تا تکلیف Mms ایرانسل معلوم بشه!ایرانسل فقط Mms و Gprs خوبی داشت که فعلا چون قطع هست داره گوشه ی خونه خاک میخوره!!!
به به...دیگه بهتر از این چی می خوای!!!ایرانسل هم اینجوری شد.به نظرم باید فرار کرد.دیگه چقدر منتظر بمونه آدم. ما رو باش می خواستیم ایرانسل بگیریم...

vodka
15-07-2007, 01:32
امروز امتحان کردم دیدم Gprs کار میکنه.اتفاقا رفتم اینترنت چندتا عکس و آهنگ گرفتم ولی هزینش خیلی بالاست!
ولی Mms رو هرکاری میکنم کار نمیکنه!