PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : معرفي و تحليل جديدترين نسخه ي نرم افزار jetAudio + نظر سنجي درباره‌ي بهترين پخش كننده‌ي صدا و تصوير+

minizoro
05-07-2007, 00:23
به «بهترين نرم‌افزار پخش كننده‌ي صدا و تصوير» راي دهيد

و ما را در شناخت پر طرفدارترين نرم‌افزار پخش كننده‌ي صدا و تصوير ياري كنيد.

-----------------------------------------------------------

جديدترين نسخه‌ي نرم‌افزار jetAudio با نام كامل 7.0.3 COWON Media Center – jetAudio توسط سايت خود نرم‌افزار همراه با نسخه‌ي update كردن اين نسخه منتشر شد و شما عزيزان مي‌توانيد اين دو (فايل خود نرم‌افزار و فايل آپديت كردن) jetAudio رو از آدرسهاي زير به راحتي دانلود بفرماييدتوصيه مي‌كنم در صورتي كه از اينترنت پر سرعت استفاده مي‌كنيد حتماً هر دو را دانلود كنيد:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

------------------------------------------------------------

از دوستان اگز كسي نرم‌افزار فارسي ساز گروه مريم و يا نرم افزار خوشنويسي مير عماد را دارد لينكش را بذارد ممنون مي‌شويم.:11:

(مديران و همكاران انجمن خرده نگيرند كه ما قبلا تاپيكي با نام نرم افزار مير عماد داشته‌ايم؛ بله داشته‌ايم ولي ظاهرا به علت قديمي بودن تاپيك كسي به كار نكردن لينك مندرج در تاپيك نشده)

با تشكر

AB
05-07-2007, 00:32
Power DVD یادت رفته دیدم نیست مدیا پلیر زدم

masoud908
05-07-2007, 10:46
بدون شک Winamp بهترین هست...

satttanism
07-07-2007, 00:23
تاپیک مخصوص jetAudio

در ضمن در انجمن بحث های نرم افزاری هم تاپیک جدا داره

minizoro
07-07-2007, 11:34
براي اينكه نظر سنجي درستي داشته باشيم و نظر سنجي به نتيجه برسد بايد افراد بيشتري راي دهند. تا حالا كه نصف راي ها براي جت اوديو هستش ولي اين نميتونه درست باشه چون افراد كمي راي داده‌اند. پس خواهشا راي دهيد
-------------------------------------------
satttanism جان ممنون از كمكت. من نميدونستم. حالا كه اينطور شد اين تاپيك مخصوص نظر سنجي باشه. از مديران هم خواهش دارم كه اگه امكان داره هم اسم تاپيك رو به "تاپيك نظر سنجي بهترين نرم افزاز پخش كننده‌ي صداوتصوير" تغيير بدهند. و همچنين براي جامع تر شدن نظر سنجي نرم‌افزاز هاي ديگري مثل power DVD رو هم به ليست نظر سنجي اضافه كنند.

با تشكر

masoud908
07-07-2007, 11:40
براي اينكه نظر سنجي درستي داشته باشيم و نظر سنجي به نتيجه برسد بايد افراد بيشتري راي دهند. تا حالا كه نصف راي ها براي جت اوديو هستش ولي اين نميتونه درست باشه چون افراد كمي راي داده‌اند. پس خواهشا راي دهيد
-------------------------------------------
satttanism جان ممنون از كمكت. من نميدونستم. حالا كه اينطور شد اين تاپيك مخصوص نظر سنجي باشه. از مديران هم خواهش دارم كه اگه امكان داره هم اسم تاپيك رو به "تاپيك نظر سنجي بهترين نرم افزاز پخش كننده‌ي صداوتصوير" تغيير بدهند. و همچنين براي جامع تر شدن نظر سنجي نرم‌افزاز هاي ديگري مثل power DVD رو هم به ليست نظر سنجي اضافه كنند.

با تشكر
اگر میخوای نظرسنجی کنی این طوری درست نیست که توی تاپیک جت ادیو نظرسنجی کنی...باید یه تا÷یک جداگانه بازکنی تا اون موقع معلوم شه کدوم بیشتر طرفدار داره...

Behroooz
07-07-2007, 16:53
وين امپ در موسيقي بهترينه .

minizoro
07-07-2007, 18:04
اگر میخوای نظرسنجی کنی این طوری درست نیست که توی تاپیک جت ادیو نظرسنجی کنی...باید یه تا÷یک جداگانه بازکنی تا اون موقع معلوم شه کدوم بیشتر طرفدار داره...

من فكر كردم كه حيفه يه تاپيك تازه حيف كنم همين كافيه ولي OK يه تاپيك اختصاصي ميزنم همه‌گي راي بديد ممنون مسعود جان كه متذكر شدي.

فقط قبل از اين كار ببينين سوال و گزينه هايي كه بايد براي اين نظر سنجي تازه بزنم كامله يا نه. تا مثل اين تاپيك مشكل پيش نياد OK؟

بهترين‌نرم‌افزار پخش‌كننده‌ي‌صداوتصوير:

1. Jetaudio
2. Winamp
3.Windows Media Player
4. Media Center (Only in Media Center Windows) of Windows
5. Power DVD
6. ساير

masoud908
07-07-2007, 18:10
من فكر كردم كه حيفه يه تاپيك تازه حيف كنم همين كافيه ولي OK يه تاپيك اختصاصي ميزنم همه‌گي راي بديد ممنون مسعود جان كه متذكر شدي.
باشه...اومدم...

amirpers
07-07-2007, 18:46
ممنون minizoro عزیز .
اما فکر نمی کردی نظر سنجی رو جای دیگه ای بذاری ؟ چون اینجا نسخه جدید Jetaudio معرفی شده و هدف از این نظر سنجی در اینجا بیشتر اینه که همه باید به جت آدیو رای بن .

masoud908
07-07-2007, 18:48
ممنون minizoro عزیز .
اما فکر نمی کردی نظر سنجی رو جای دیگه ای بذاری ؟ چون اینجا نسخه جدید Jetaudio معرفی شده و هدف از این نظر سنجی در اینجا بیشتر اینه که همه باید به جت آدیو رای بن .
دقیقا همینطوره...

minizoro
08-07-2007, 13:49
بلافاصله بعد از اين كه من اين تاپيك رو زدم دوستان بهم تذكر دادند و تصميم بر اين شد كه مشورت درباره ي نظر سنجيه رو تو تاپيك خود JetAudio دنبال كنيم نيگا:
اينو من تو اون تاپيك نوشتم كه ديگه تو اينجا راجع بهش صحبت نكنيم:

دوستان ما ميخوايم يك نظر سنجي درست و حسابي راه بيندازيم ببينيد كه اينا خوبن كافي ان؟؟ اگه ناقصن خودتون بگين كاملتر نظر سنجي رو برگذار كنيم:

بهترين‌نرم‌افزار پخش‌كننده‌ي‌صداوتصوير:
1. Jetaudio
2. Winamp
3.Windows Media Player
4. Media Center (Only in Media Center Windows) of Windows
5. Power DVD
6. ساير

مسعود جون گفتن كه بايد گزينه ي 4 رو حذف كنيم.

حذف كنيم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
آدرس تاپيك مخصوص JetAudio

amirpers جان بعد از تذكر مسعود جون فوري اقدام شد از توجه شما خيلي ممنون

masoud908
08-07-2007, 13:57
بلافاصله بعد از اين كه من اين تاپيك رو زدم دوستان بهم تذكر دادند و تصميم بر اين شد كه مشورت درباره ي نظر سنجيه رو تو تاپيك خود JetAudio دنبال كنيم نيگا:
اينو من تو اون تاپيك نوشتم كه ديگه تو اينجا راجع بهش صحبت نكنيم:

amirpers جان بعد از تذكر مسعود جون فوري اقدام شد از توجه شما خيلي ممنون
حالا شد...
بروبچ عزیز هر چی نرم افزار پخش صدا و تصویر رو که سراغ دارید اینجا بگین تا یه نظرسنجی توپ برگزار کنیم