PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در مورده فلش و کار با فریم ها!

DaRiOuShJh
04-07-2007, 16:11
سلام دوستان
امیدوارم خسته نباشید!

منو از تاپیکه فلش پست کردن اینجا... اینم مشکله بنده

بزارید از اول بگم....

البته ببخشید یه مقدار هم باید به اصطلاحات در طراحی وب سایت و کار با فریم ها هم وارد باشید!

بنده این وب سایت رو با فریم طراحی کردم که شامله 4 تا فریم میشه:

Top Left Right Bottom وMain که در وسط واقع شده و نقشه Content رو بازی میکنه!

تا اینجاش که چیزه خاصی نیس ولی نه فرار نکنید بقیش هم بخونید...:46:

بنده فریمه left رو برایه گزاشتنه منویه سایت انتخاب کردم که با فلش درست شده ولی مشکل اینجاست که وقتی صفحات سایت رو با Target به نام Main که همون وسطی و مکانه نشان دادنه Content صفحات هست پیغامه صفحه رو در صفحه جدید و به قوله بهتر در تارگته _blank سر خود باز میکنه! احتمالا نمیتونه تعریفش کنه...

به صورته خلاصه من تویه لود کردنه صفحات تویه یه فریمه خاص با نامه "Main" مشکل دارم

بگید چه کنم؟

تا به حال که مشکله Transparent کردنه BG در همین آقایه منو داشتم که خدا رو شکر تویه فروم هایه Flash kit یافتم! حالا این موضوع پیش اومده البته خیلی وقته دارم باهاش کلنجال میرم...

پیشاپیش از همکاریتون متشکرم...:10:

اینم آدرسه خود وب سایت... البته در حاله ساخته!:20:

djh.150m.com

سزار
06-07-2007, 00:00
وب سایت قشنگی داری میسازی.
خوشم اومد رو گرافیکش حسابی کار شده.درضمن درباره مشکلت:
فریم چیز بیخودیه با فریم تو خیلی از بیننده هایی رو که از موتور جستجو قراره سایتت رو پیدا کنند رو از دست میدی.دلیلش هم بد ایندکس شدنش توسط موتورهاست.چرا نمیری سراغ پی اچ پی؟ با یه اینکلود ساده مشکلت حله!!!

mamadfelfel1988
06-07-2007, 01:51
rast migeh dari eshtebah mikoni frame bedard nemikhore

mamadfelfel1988
06-07-2007, 01:53
rasty webet sardard gereftam ghashang nist ziad sry ke ino migam :d

DaRiOuShJh
07-07-2007, 00:29
وب سایت قشنگی داری میسازی.
خوشم اومد رو گرافیکش حسابی کار شده.درضمن درباره مشکلت:
فریم چیز بیخودیه با فریم تو خیلی از بیننده هایی رو که از موتور جستجو قراره سایتت رو پیدا کنند رو از دست میدی.دلیلش هم بد ایندکس شدنش توسط موتورهاست.چرا نمیری سراغ پی اچ پی؟ با یه اینکلود ساده مشکلت حله!!!
بله موافقم از مشکلاته فریم در جستجو هاس ولی وب سایته من وب سایته شخصی هست و خیلی نیازی به مطرح شدن نداره مگر دوستان:46:
از طرفی من حدودا 7 سال پیش شروع به کار کردم با Html 3.0 و زیاد به Php و Asp و... تخصص ندارم با همین جاوا و فلش و html و Dhtml کارم راه میوفته

:46: ممنون دوسته عزیز برای پیشنهادتون

rast migeh dari eshtebah mikoni frame bedard nemikhore

rasty webet sardard gereftam ghashang nist ziad sry ke ino migam :d

ببخشید متوجه نشدم!:20:
مشکلش هم بگید خوشحال میشم:10: