PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : You Are Empty

Gilopa
04-07-2007, 14:39
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
سبک :اکشن.ماجرایی.ترسناک

تو پوچ هستی

مناسب برای افراد بالای 17 سال
این بازی توسط کمپانی 1c ارائه شده و بیش از 1 سال از نشان دادن دموی ان در نمایشگاه e3 میگذره و حتی تاخیر زیاد در ارائه این بازی باعث شده که این بازی از دید منتقدین کمی دور باشه .به طوری که شاید افراد زیادی از ورود این بازی خبردار نباشند.بازی برای کسانی که قلعه ولفناشتاین رو بازی کردند تا حدودی یاد آور خاطرات هستش دلیلش اینه که شما وقتی این بازی رو انجام میدید حالتها و تقلیدهایی از اون بازی رو مشاهده میکنید.داستان بازی در روسیه در سالهای 1950 اتفاق میفته و شما بازسازی بسیار زیبایی رو از شهری در روسیه در سال 1950 مشاهده میکنید.در یک تغییر در موضوع تاریخی- ارتش امریکا از شوروی شکست خوره و در حال ترک کردن این کشور پهناور هستش شوروی ها ی کمونیستی در یک اقدام خون خوارانه مغز انسانها رو خالی کرده و مغزشون رو با افکار پلید و خونین پر میکنند نقش اول بازی که شما هستید یکی از همین سربازان نیمه ماشینی میباشد. ولی این سرباز به ماجرا پی میبره و به مبارزه با دولت مردان شوروی میپردازه .در ادامه متوجه حالت تهوع تو خودش میشه و باری اینکه به موجودی پست و خون خوار تبدیل نشه باید به دنبال پاد زهری برای خودش باشه.دشمنان شما در بازی بسیار جالب عمل میکنند مخصوصا وقیت از پشت به شما حمله میکنند واقعا دلهره آور هستش.گرافیک بازی بسیار شبیه دو بازی ولفن اشتاین و half life2 هستش .به نظر من ترکیبی از این 2 هستش .کارخانه های مخروبه و ساختمانهای ترسناک بازی شما رو تحت تاثیر خودش قرار میده.به طوری که هر چه جلوتر میرید از ادامه بازی بیشتر لذت میبرید.

گرافیک بازی در سطح قابل قبولی هستش .حالت فیزیکی بازی کاملا رعایت شده یعنی وقتی به جعبه ای برخورد میکنید جعبه شروع به حرکت میکنه دیوارها ساختمانها و ماشینهای موجود در بازی بدون اشکال طراحی شدند همانطور که گفتم محیط شهری بسیار زیبا و واقعی طراحی شده ولی وقتی با بازیهای در سطح بالا مثل splinter cell , یا evil مقایسه میکنید متوجه نبودن تکنیکهای خاص گرافیکی در بازی میشید.ولی بازم میگم شما از نظر گرافیک در این بازی کمبودی احساس نمیکنید به طوری که محیط کاملا از نظر شما واقع گرایانه هستشو به وضوح مشخص هستش.
یکی از نقاط ضعف بازی به کاربدن زبون روسی در این بازی هستش که البته به نظر من این موضوع زیاد نمیتونه حائز اهمیت باشه.

خلاصش این بازی در سبک ترسناک از نظر شخصی من بهترین بازی هستش یعنی در برابر بازیهایی که امسال به بازار اومد و من به شخصه از انجام این بازی لذت میبرم.به همه شما هم انجام این بازی رو توصیه میکنم.

برای انجام این بازی باید dirext9.c در سیستم شما نصب باشه و همینطور در کارتهای گرافیکی ati از 9550 به بالا قابل اجراست و در کارتهای گرافیکی انویدیا از 5600 به بالا.درایورهای گرافیکی ای تی آی باید از کاتالیست 6.6 به بالا باشد برای انویدیا هم بالای 91.3 باشه.
Attention! The game requires video card drivers of the following or later versions:
nVidia: ForceWare 91.33
- ATI: Catalyst 6.6

سیستم کاملا سازگار برای اجرای بازی:

Recommended configuration:

Windows 2000 or Windows XP;
Intel Pentium 3.2 GHz or AMD Athlon/Sempron 3000+;
1 GB RAM;
GeForce 6600 or ATI X800 video card with 256 MB of video memory and video card drivers of the following or later versions: ForceWare 91.33 (NVidia) or Catalyst 6.6 (ATI) respectively;
Windows Media 9;
Sound card, 24x CD-ROM.
اینم کلیدهای مورد استفاده در بازی :

W - forward
A - left
S - backward
D - right
SPACE - jump
ر - crouch

E - use, take
F1 - read note

1..9 - choice of weapon
Scroll wheel - change of weapon
R - weapon reload
Left mouse button - attack
Right mouse button - repeat attack

P - pause
F5 - quick save
F8 - quick load
F12 - make screenshot

hamid_hitman47
04-07-2007, 15:14
منم تعریف این بازی رو زیاد شنیدم...به نظر بازی خوبی میاد...

DaRiOuShJh
04-07-2007, 15:24
ممنون دوسته عزیز بابته توضیحات!

این طور که از عکساش معلومه بازیه جالبی باید بشه و به نظرم از اون بازیهاس که تو مخ باید بره!:20:

سعی میکنم در اولین فرصت تهیش کنم!

موفق باشی:10:

kkain-blood
04-07-2007, 18:51
من این بازی رو تموم کردم ولی به نظر من اصلا جالب نبود دشمنان شما تو این بازی همه شبیه همن یعنی اصلا تو این طراحی کاراکترها دقت نشده همه کپی همدیکه هستند مشکل دیگه اینه که تو این بازی انقدر (نمیدونم بهش چی بگم؟health pack?معجون سلامتی یا ...)وجود داره که تقریبا تموم کردن بازی مثل آب خوردنه داستان در حد متوسطه ولی میتونست بهتر باشه و در ضمن چیزی به اسم ترس تو این بازی وجود نداره!!!!البته به نظر من!در کل من فکر میکنم حرفی برای گفتن نداره شاید تنها تفاوتش با بازیهای هم سبک فقط دموهای خاصش باشه !

Amin
04-07-2007, 21:21
سلام
دیدم زننده تاپیک Gilopa هستش
گفتم حتما ماله ساله 2004-2005
اووومدم منهدم کنم که دیدم تاپیک جدیده !

خوبی عزیز ؟
----------------------------------------------------
نمیدونم چرا جدیدا گیر دادن به روسیه !

Gilopa
04-07-2007, 22:25
سلام
دیدم زننده تاپیک Gilopa هستش
گفتم حتما ماله ساله 2004-2005
اووومدم منهدم کنم که دیدم تاپیک جدیده !

خوبی عزیز ؟
----------------------------------------------------
نمیدونم چرا جدیدا گیر دادن به روسیه !

امین جان تو همه مثل مهران رفتی تو کار نابود کردن.:31:
مخلصتم هستیم.کم سعادتیه منه که نمیتونم بیام تو انجمنا.
بیکار بودیم گفتم یه سری بزنیم بد نیست.
میدونی چار به روسیه گیر دادند چون بدبخت عقده ای شده این امریکا بدبختش کرد.ه پول میده به شرکتا واسش بازی بسازن تا 2 نفر مثل من و تو بشناستشون.

Gilopa
04-07-2007, 22:30
من این بازی رو تموم کردم ولی به نظر من اصلا جالب نبود دشمنان شما تو این بازی همه شبیه همن یعنی اصلا تو این طراحی کاراکترها دقت نشده همه کپی همدیکه هستند مشکل دیگه اینه که تو این بازی انقدر (نمیدونم بهش چی بگم؟health pack?معجون سلامتی یا ...)وجود داره که تقریبا تموم کردن بازی مثل آب خوردنه داستان در حد متوسطه ولی میتونست بهتر باشه و در ضمن چیزی به اسم ترس تو این بازی وجود نداره!!!!البته به نظر من!در کل من فکر میکنم حرفی برای گفتن نداره شاید تنها تفاوتش با بازیهای هم سبک فقط دموهای خاصش باشه !

دوست عزیز قبول دارم که یکم از نظر کاراکترا ضعیفه.من خودم از اون دسته افرادم که تو انتخاب بازی خیلی حساسم.منتها به نظرم بازیهای امروزی خیلی تخیلی شدند.بازیهای ترسناکم کاملا کلیشه ای هستند خیلی روشون ضعیف کار میشه اینه که به نظرم این بازی با بقیه فرق میکنه.انصافا از لحاظ واقع گرای در سطح بالایی هستش محیط شهر خیلی جالب ساخته شده.دیگه از condemend بهتره که؟
ولی خدایییش کجاس بازیهایی مثل مکس پین.مافیا.وارکرافت.رد آلرت. یادش بخیر انگار همین دیروز بود:41:

Oracle_Eldorado
04-07-2007, 23:43
ولي من فكر نميكنم بازي خوبي باشه . عكس هاي پشت جلد كه اصلا خوب نبود . در مورد گيم پلي هم نميدونم .

@R3Z
05-07-2007, 13:15
خیلی بازیه گندیه من 4 تا مرحله رفتم اصلا خوشم نیومد.

kkain-blood
06-07-2007, 00:59
دوست عزیز قبول دارم که یکم از نظر کاراکترا ضعیفه.من خودم از اون دسته افرادم که تو انتخاب بازی خیلی حساسم.منتها به نظرم بازیهای امروزی خیلی تخیلی شدند.بازیهای ترسناکم کاملا کلیشه ای هستند خیلی روشون ضعیف کار میشه اینه که به نظرم این بازی با بقیه فرق میکنه.انصافا از لحاظ واقع گرای در سطح بالایی هستش محیط شهر خیلی جالب ساخته شده.دیگه condemend بهتره که؟
ولی خدایییش کجاس بازیهایی مثل مکس پین.مافیا.وارکرافت.رد آلرت. یادش بخیر انگار همین دیروز بود:41:

از condemend بهتره ؟؟؟؟من فکر نمیکنم اون حداقل چند تا نو آوری داشت !!به هر حا بازی یه مساله سلیقه ایه ولی در کل به نظر من این بازی جالب نبود...... اصلا جالب نبود!!!

Greatone
06-07-2007, 01:05
1 Gb Ram
يه كم زياد نيست براي اين بازي؟؟؟
من فكر ميكردم براي بازي هاي استراتژي همچين رمي لازمه.........

Oracle_Eldorado
06-07-2007, 10:07
كسي كه اين بازي بازي كرده ميشه يه خلاصه اي از داستان بگه .

kratos1
11-07-2007, 18:29
داستانش مزخرفه. یه چیزیه تو مایه های استاکر.

Oracle_Eldorado
11-07-2007, 19:48
داستانش مزخرفه. یه چیزیه تو مایه های استاکر.

ممنون دوست عزیز . میخواستم برم بگیرم !
راستی خود بازی چطوریه ؟
واسه خودت میتونی الکی بری یا فقط مرحله های پشت سر هم ؟

kkain-blood
11-07-2007, 20:13
ممنون دوست عزیز . میخواستم برم بگیرم !
راستی خود بازی چطوریه ؟
واسه خودت میتونی الکی بری یا فقط مرحله های پشت سر هم ؟

نه دوست عزیز فقط باید مراحل بازی رو طی کنی ربطی به استالکر هم نداره داستان بازی هم در مورد شوروی که بر اساس طرح یک نفر و با ساختن یه برج که امواجی رو ساطع میکنه که قراره باعث بشه افراد قدرت بدنی بالایی پیدا کنن و رشد زیادی بکنن تا بتونن به نژاد برتر تبدیل بشن ولی به جای اون باعث میشه تا روی مغز اثر معکوس بزاره وهمه مردم به نوعی تبدیل به موجودات وحشی میشن(همون داستان همیشگی)شما هم طبق معمول باید ناجی باشی!!!!!در کل به نظر من بازی خوبی نبود!!اگه قحطی FPSنبود نمیگرفتمش!

Oracle_Eldorado
11-07-2007, 23:35
نه دوست عزیز فقط باید مراحل بازی رو طی کنی ربطی به استالکر هم نداره داستان بازی هم در مورد شوروی که بر اساس طرح یک نفر و با ساختن یه برج که امواجی رو ساطع میکنه که قراره باعث بشه افراد قدرت بدنی بالایی پیدا کنن و رشد زیادی بکنن تا بتونن به نژاد برتر تبدیل بشن ولی به جای اون باعث میشه تا روی مغز اثر معکوس بزاره وهمه مردم به نوعی تبدیل به موجودات وحشی میشن(همون داستان همیشگی)شما هم طبق معمول باید ناجی باشی!!!!!در کل به نظر من بازی خوبی نبود!!اگه قحطی Fpsنبود نمیگرفتمش!

اه اه . باز هم داستان تکراری ! همیشه داستان بازی های مسخره همینطوری هستش !
گرافیک بازی چطوریه ؟ ( با اینکه نمیخوام بگیرم دارم می پرسم ! چون فروشنده خیلی تعریف گرافیکش رو میکرد ! )

kkain-blood
12-07-2007, 18:38
من نمیگم نگیرش شاید ارزش یه بار تموم کردن رو داشته باشه البته شاید!!گرافیکش بد نیست اما همونطور که قبلا گفتم تو طراحی شخصیت ها خیلی ضعیف عمل شده یعنی همه مثل همن از نظر ظاهر!!!
هوش مصنوعی جالبی هم نداره مثلا تو یکی از مراحل ابتدایی بازی من بالایه پله وایساده بودم این زامبی نماها هم اون پایین پله هی میخوردن به هم به فاصله فقط یک پله!!!!!!!!

Oracle_Eldorado
12-07-2007, 18:51
من نمیگم نگیرش شاید ارزش یه بار تموم کردن رو داشته باشه البته شاید!!گرافیکش بد نیست اما همونطور که قبلا گفتم تو طراحی شخصیت ها خیلی ضعیف عمل شده یعنی همه مثل همن از نظر ظاهر!!!
هوش مصنوعی جالبی هم نداره مثلا تو یکی از مراحل ابتدایی بازی من بالایه پله وایساده بودم این زامبی نماها هم اون پایین پله هی میخوردن به هم به فاصله فقط یک پله!!!!!!!!

از توضیحاتی که دادی ممنون ! 1500 تومن من نزدیک بود از بین بره !

hamid_hitman47
13-07-2007, 01:01
بازی زیادم بدک نیست ...اگه بیکارین ارزش یه بار بازی کردنو داره...

Oracle_Eldorado
13-07-2007, 01:27
بازی زیادم بدک نیست ...اگه بیکارین ارزش یه بار بازی کردنو داره...

خوبه . اگه یه بار مفتی گیر آوردم نصب میکنم !!!!

@R3Z
13-07-2007, 15:35
به نظر من حتی نصبشم نکن که از هر چی fps سیر میشی.

Oracle_Eldorado
13-07-2007, 18:15

چشم و ممنون از راهنمایی همه ی دوستان .

kratos1
16-07-2007, 03:52

دیگه اینقدر هم بد نیست.
در مقابل خیلی بازیهای دیگه یه شاهکاره. تازه روسیه هنوز تازه کاره.
مگه همین پایان معصومیت خودمون رو یادت رفته چه افتضاحی بود.

@R3Z
16-07-2007, 11:25
ما که وضعیتمون مشخصه ولی بین این همه بازی های خوب خارجی you are empty جایی نداره.(ما که نمیخوایم روسیه ایها رو در ساختن بازی تشویق کنیم.)

bayern
02-08-2007, 23:43
سلام
کسی کرک سالم بازی رو داره برای من بزاره
ممنون میشم

Oracle_Eldorado
03-08-2007, 01:33
دیگه اینقدر هم بد نیست.
در مقابل خیلی بازیهای دیگه یه شاهکاره. تازه روسیه هنوز تازه کاره.
مگه همین پایان معصومیت خودمون رو یادت رفته چه افتضاحی بود.

عزیزم درسته روسیه تازه کاره ولی دیگه در حد بازی های ایرانی هم نیست ! ایران فعلا رسیده به PS 1 !
ما داریم بازی های خودشونو با بازی های خودشون مقایسه میکنیم . بعدشم کی گفته روسیه در صنعت بازی سازی ضعیفه ؟
من یه مقاله در مورد بازی پایان معصومیت دارم که توی یه قسمت نوشته " Texture های این بازی یک نمونه کپی برداری شده از یک بازی روسی هست ! "

ما که وضعیتمون مشخصه ولی بین این همه بازی های خوب خارجی you are empty جایی نداره.(ما که نمیخوایم روسیه ایها رو در ساختن بازی تشویق کنیم.)

درسته . اینا وقتی میان بازی هاشونو جهانی میکنند باید به فکر این هم باشند که بازی ها شونو در حد بازی های دیگه بسازند .

Ehsan Studio
04-08-2007, 08:07
یک بازی کاملا مزخرف .

nader_kashimotso
04-08-2007, 08:19
تایید می کنم واقعا بازی مزخرفی هستش

@R3Z
04-08-2007, 10:58
اصلا نمیدونم کسی این بازیو رقبت کرده تا آخرش بره؟

nader_kashimotso
05-08-2007, 06:38
نه بابا ... اونقدر که بازیش خوب نیست اصلا حال نمی کنی باحاش...

IcY
05-08-2007, 07:56
فکر کنم بیشترین سیک بازیهای تو بازار Rpg,fpsهستش اونوقت کی میشینه اینو بازی کنه؟

nader_kashimotso
05-08-2007, 08:02
کاملا تایید می شه ... تازه اگه بازیش هم مشهور باشه یه چیزی ....

rainysky50
05-08-2007, 22:00
بچه ها خواهشا کمکم کنید.من بازی رو اجرا میکنم ولی وقتی از بازی خارج میشم دیگه نمیتونم برای بار دوم بازی رو اجرا کنم وبازی در همون صفحه ی ابتدای بازی که نوشته you are empty گیر میکنه و not responding میشه.کرکهای زیادی دانلود کردم ولی فایده نداشت.سیستمم کم نداره:رم یک گیگ.گرافیک 7600 جی اس و سی پی یوی 3500 ای ام دی.روی کامپیوتر عتیقه ی دوستم براحتی برای هزاران بار اجرا میشه ولی من برای اجرای دوباره ی این بازی باید بازی رو پاک کنم و دوباره نصبش کنم و سپس بازی کنتم و اگه خارج شدم دوباره بازی رو باید پاک کنم و دوباره نصب کنم.........!!!!خواهشا توی همین تاپیک جوابمو بدید و منو توی این تاپیکها دربهدر نکنید!!

@R3Z
06-08-2007, 00:26
خدا رو شکر کن که نمیاد ولی اگه خیلی اصرار داری بازی کنی ویندوزتو عوض کن.