PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اگر ممکنه به من بگین Illustrator چیه ؟ و چه کاری انجام میده ؟

atrin777
04-07-2007, 01:35
سلام

بچه ها من تقریبا با فتوشاپ آشنایی دارم . اگر براتون ممکنه یکم در مورد نرم افزار Illustrator برام توضیح بدین که کارش چیه و آیا یادگرفتنش کاره سختیه ؟ اگرهم کتابی میشناسید که بدرد بخوره لطفا معرفی کنید تا تهیه کنم .

ممنون

بهنازی
04-07-2007, 11:49
چیزی در حد فتوشاپه بازار پره از کتابهای آموزشیش گونی بیار جمع کن.

shvalaie
04-07-2007, 11:59
سلام

اين نرم افزار جزو نرم افزارهايي مثل corel به حساب مياد (اصطلاحي كه به كار ميبرن يادم نيست ... وكتوري... برداري ...؟) كه ميتوني باهاش همه چيزي رو بكشي و بعد به هر اندازه اي كه ميخواي كوچيك و بزرگش كني... به نظر من كه كار كردن باهاش راحته ... شما كه photoshop بلدي ... نبايد مشكلي داشته باشي چون hot keyهاي فتوشاپ با اين يكي هستش... دقيقا به همين دليل من با corel راحت نيستم چون عادت كردم با فتوشاپ كار كنم.

در ضمن اگه شما با چليپا كار كني ... فايل wmf چليپا ... توي اين نرم افزار باز ميشه و به هم ريختگي corel رو هم نداره.

atrin777
04-07-2007, 15:24
پس با توجه به اينكه من تو كار كردن با فتوشاپ مشكلي ندارم پيشنهاد ميكني كه با اين نرم افزار كار كنم تا كورل ؟

اگر كتابه خوبي ميشناسيد لطفا معرفي كنيد .

shvalaie
05-07-2007, 10:48
سلام

خب هر نرم افزاری کارایی مخصوص خودش رو داره ... برای کارهایی که من انجام میدم... AI خیلی خوب جواب میده اما بعضی وقتها corel خیلی بهتره ... (این جور مواقع میدم کارم رو خواهرم انجام بده چون اون با corel راحت کار میکنه) بستگی به این داره که کار توی کدوم نرم افزار راحتتر انجام بشه...

بنابراین من پیشنهاد میکنم کار با هر دو رو یاد بگیر ... بعد یکیش رو حرفه ای تر ادامه بده...

متاسفانه هیچ کتاب یا مرجعی ندارم... من خودم هر دو نرم افزار رو همینطوری یاد گرفتم اینقدر باهاش سروکله زدم تا یاد گرفتم.

=================================

در ضمن امضات خیلی باحاله...

atrin777
05-07-2007, 15:53
ممنون شوالیه عزیز

از شما هم تشکر میکنم بهنازی عزیز