PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : sms ناشناس

akhoond
03-07-2007, 20:08
سلام دوستان .
می خوام یه جوری sms بزنم که کاملا نا شناس بمونم تو اینترنت هر جا که بشه ، باید با یه شماره رجیستر بشم .
این یعنی که میشه با این حتی با این شماره هم پیگیری کرد . حتی از سرور های خارجی هم میشه . . .
چیزی که اصلا قابل پیگیری نباشه رو بهم بگید . مرسی

Mahsa_883
03-07-2007, 22:17
من این مطلب رو تو این سایت دیدم:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] امیدوارم به دردتون بخوره!:11:
خيلي وقتها هست که مي خوايم به صورت ناشناس به کسي sms بديم اما راهش را بلد نيستيم و يا مي خوايم هزينه sms خودمون رو کاهش بديم اما باز هم امکان پذير نيستش چون نمي دونيم چه جوري؟
يه سري از سايتها هم هستند که اين کار را انجام ميدن اما شماره شما را هم مشخص مي کنند و يا اينکه براي شما sms هاي تبليغاتي مي فرستند
تو اين post من يه سايت رو بهتون معرفي مي کنم که شما از طريق اين سايت مي تونيد sms به صورت ناشناس بفرستيد
اول از همه بايد اينجا کليک کنيد
يک صفحه ثبت نام باز مي شه که بايد در نوشتن شماره و ايميلتون دقت کنيد چون اگه هرکدوم رو اشتباه وارد کنيد ثبت نام شما نيمه کاره مي مونه
بعد از اينکه فرم هارو پر کرديد.در زير نوار نارنجي رنگ Register تيک عبارت:
I agree with the General Conditions
را بزنيد و بعد هم روي گزينه Register کليک کنيد در صفحه بعدي سايت مجددا آدرس ايميل و شماره موبايلتون رو بهتون نشون مي ده که اگه اشتباه نوشتيد درست کنيد
بعد از اين يک ايميل فعال سازي به آدرس ايميلي که شما در فرم ثبت نام وارد کرديد مياد که فقط کافيه بر روي اون کليک کنيد تا مجددا وارد سايت بشيد
در اين صفحه بر روي گزينه Send Code کليک کنيد و سايت براي شما يک کد sms مي کنه اين کد رو هم در سايت وارد کنيد به اين ترتيب ثبت نام شما به پايان مي رسه و براي فرستادن sms به صورت عادي کافيه که بعد از login کردن بر روي send sms در سمت چپ پنجره باز شده کليک کنيد و در صورتي هم که مي خوايد به صورت ناشناس اينکار را انجام بديد کافيه بر روي گزينه Anonymous کليک کنيد.درضمن شما مي تونيد با استفاده از گزينه Earn Credits که يک لينک از سايت به شما مي ده ديگران رو هم دعوت کنيد که به ازاي هر دعوت 50 credit مي گيريد
اين سايت تست شده هستش و نه هزينه اي براي شما داره و نه sms تبليغي مي فرسته
موفق باشيد!!!

ZOnLine
04-07-2007, 04:32
ببين دوست عزيز فرمايش اين دوستمون در مورد sms از طريق اينترنت کاملا متينه و يک راه ديگه هم وجود داره ولي به شرطي اينکه به کسي که sms مي فرستي گوشي سوني اريکسون داشته باشه و راهشم اينکه که بايد اين مسير رو تو گوشيت دنبال کني
Messaging -> Setting -> Text message -> Email getway -> New email getway
بعد تو اين قسمت شماره موبايل طرفي که ميخواي براش sms بفرستي رو وارد مي کني و save رو ميزني
بعد از اين قسمت خارج ميشي و بعد از تايپ sms گزينه continue رو که زدي گزينه Enter email addr رو انتخاب مي کني و در اينجا يا يک آدرس ايميل الکي و يا اسم يک سايت الکي رو بنويس و بعد هم sms رو بفرست
من خودم اين روش روي سه تا گوشي k510 k750 , K800 تست کردم 100% جواب داده
البته ناگفته نمونه که گوشي خودتم بايد سوني اريکسون باشه تا جواب بده
موفق باشي

PC-PC
04-07-2007, 04:54
تازه اومدم راهنمایی کنم که دوست خوبمون Mahsa_883 از سایتم لینک داد
این پستی که من تو سایتم گذاشتم کاملا تست شدست و هسچ کس نمی تونه رد شما رو بگیره حتی عزرانیل:d

Spak
04-07-2007, 07:46
ببين دوست عزيز فرمايش اين دوستمون در مورد sms از طريق اينترنت کاملا متينه و يک راه ديگه هم وجود داره ولي به شرطي اينکه به کسي که sms مي فرستي گوشي سوني اريکسون داشته باشه و راهشم اينکه که بايد اين مسير رو تو گوشيت دنبال کني
Messaging -> Setting -> Text message -> Email getway -> New email getway
بعد تو اين قسمت شماره موبايل طرفي که ميخواي براش sms بفرستي رو وارد مي کني و save رو ميزني
بعد از اين قسمت خارج ميشي و بعد از تايپ sms گزينه continue رو که زدي گزينه Enter email addr رو انتخاب مي کني و در اينجا يا يک آدرس ايميل الکي و يا اسم يک سايت الکي رو بنويس و بعد هم sms رو بفرست
من خودم اين روش روي سه تا گوشي k510 k750 , K800 تست کردم 100% جواب داده
البته ناگفته نمونه که گوشي خودتم بايد سوني اريکسون باشه تا جواب بده
موفق باشي

با این روش توی گوشی های نوکیا با ریپلی کردن شمارشو میبینی .

mani_505
04-07-2007, 09:02
سلام

توی این سایتی که برای فرستادن sms معرفی کردین, ثبت نام کردم.ولی میگه فقط بین ساعت 18 تا 19 میتونی sms رایگان بفرستی.

بعد هم اینکه برای ناشناس بودن sms گقته بودین روی گزینه Anonymous کلیک کنیم. اما بعد از کلیک کردن روی Anonymous یک صفحه ای باز میشه که درخواست کارت اعتباری میکنه و بدون داشتن کارت اعتباری نمیشود sms فرستاد.

Mahsa_883
04-07-2007, 10:09
من خودم الان تو این سایت ثبت نام کردم ولی activation code رو برای من ارسال نمی کنه تا امتحان کنم!
اگه سایت دیگه ای پیدا نشد من یه دوست دارم که شبا بی خوابی به سرش می زنه و به خیال خودش sms ناشناس می ده! من ازش میپرسم اسم سایت رو!
به این خاطر گفتم به خیال خودش چون من sms که برام فرستاده رو save میکنم و sim card رو میذارم تو گوشی نوکیا و شماره رو نشون می ده!
این رو هم بگم که از E-mail gateway استفاده نمی کنه چون تو این روش به جای شماره ادرس Email باید بیفته ولی اینجا به جای Email یه subject مینویسه!

Spak
04-07-2007, 12:33
کارت sms هم هست ولی مجانی در نمیاد .

akhoond
05-07-2007, 10:53
سلام دوستان
همه حرفهای شما متین . اما این روشهاهمه (اکثرا ) باید یه کد فعال سازی به گوشی من یا هر گوشی ارسال بشه و این یعنی این که یه شماره از من داره ، و این یعنی این که اگه طرفی که می خوام بهش sms بزنم خیلی پیگیر باشه و شکایت کنه می تونه شماره من و حتی از این سایت که خارجیه پیدا کنه .
تو فکر این بودم که حتی برم از توی کافی نت بزنم که حتی نتونه از روی ip و این چیزها شماره مو پیدا کنه ،
خودمونیش میشه یه روش کاملا امن . . . .
راجع کارت sms چیزی نمیدونم آیا اون امن هست ، توضیح بدید . . .
کسی سراغ نداره . . . .
مرسی ، از همتون متشکرم و منتظر

akhoond
05-07-2007, 10:57
تازه اومدم راهنمایی کنم که دوست خوبمون Mahsa_883 از سایتم لینک داد
این پستی که من تو سایتم گذاشتم کاملا تست شدست و هسچ کس نمی تونه رد شما رو بگیره حتی عزرانیل:d

چرا ؟ چه تضمینی هست که اگه طرف شکایت کرد شماره من رو لو ندن . . . .

akhoond
06-07-2007, 11:23
کسی نیست چیزی بگه . . . .

PC-PC
06-07-2007, 20:33
هروقت شما تونستی از سایتهای که همین الان هم به بهانه هر کلیک روی تبلیغات می گن بهتون پول می دن شکایت کنید و جواب بگیرید حتما از این سایت هم می تونید شکایت کنید
نمی دونم منظورمو رسوندم یا نه؟

akhoond
07-07-2007, 14:00
سلام .
حرف شما قبول . . .
اما وقتي يه شماره از من دست اين سايت هست ،‌و وقتي پليس يا قوه قضاييه يا جايي كه مسول رسيدگي به اين مسايل هست ،‌ديگه زور اونها به اينها مي رسه . . . .:13:
من دنبال اين هستم كه حتي يه شماره هم دست اونها نباشه . . . .
فكر مي كنم كارت sms كاربرد بيشتري داشته باشه ،‌اگه كساني كه اطلاعات دارند كمك كنند يا در اين مورد راهنمايي مي تونند بكنند ،‌محبت كنند