PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ايجاد يك تاپيك براي آموزش موسيقي

Music_Fire
03-07-2007, 19:33
به نظر من تعداد تاپيك هاي آموزشي زياد شده و بهتره كه مدير محترم يك زير مجموعه جدا واسه آموزش ها درست كنه...

نعيم.وحيد
07-07-2007, 15:24
باشما موافقم:40: :11:

mohammad99
07-07-2007, 15:45
خب الانم که تاپیک دارن

divoonejoon
07-07-2007, 18:59
سلام ....

ما 1 تقسیم بندی داریم به این صورت ...

صفحه اصلی موسیقی که همه مطالب از قبیل همین اموزش ها و ... اونجا قرار میگیره ..

صفحه درخواست ها

صفحه دانلود ...

به شخصه فکر میکنم نیازی به ایجاد زیر مجموعه جدید نیست ...

Rock Magic
07-07-2007, 22:45
سلام ....

ما 1 تقسیم بندی داریم به این صورت ...

صفحه اصلی موسیقی که همه مطالب از قبیل همین اموزش ها و ... اونجا قرار میگیره ..

صفحه درخواست ها

صفحه دانلود ...

به شخصه فکر میکنم نیازی به ایجاد زیر مجموعه جدید نیست ...
به نظر من اگه صفحه اصلی رو مد نظر بگیریم هرکی برای یه ساز یه تاپیک جداگونه باز میکنه واین خودش باعث شلوغ شدن میشه.......به نظز من یه تاپیک مجزا برای آموزش مبانی موسیقی و... ایجاد کنیم:5:

divoonejoon
07-07-2007, 23:02
چه فرقی میکنه فردا هم یه عده میان میگن واسه بیوگرافی زیر مجموعه جدا بزنین یا چه میدونم واسه چیزای دیگه ...

صفحه اول موسیقی کلا برای همه مطالب مرتبط با موسیقی در نطر گرفته شده و فکر میکنم ادامه همین روند بهتر باشه .

Rock Magic
07-07-2007, 23:17
چه فرقی میکنه فردا هم یه عده میان میگن واسه بیوگرافی زیر مجموعه جدا بزنین یا چه میدونم واسه چیزای دیگه ...

صفحه اول موسیقی کلا برای همه مطالب مرتبط با موسیقی در نطر گرفته شده و فکر میکنم ادامه همین روند بهتر باشه .
من نگفتم زیر مجموعه جدید بزنیم:18:
بهتره که یه تاپیک برای اموزش موسیقی نه اموزش ساز خاصی باشه تا اطلاعات و درک موسیقی برو بچ بالا بره:46:

Babak
07-07-2007, 23:40
زیر شاخه اگر منظوره که الان شرایطش نیست
تاپیک اگه منظوره ، بسم الله

divoonejoon
08-07-2007, 03:25
من نگفتم زیر مجموعه جدید بزنیم:18:
بهتره که یه تاپیک برای اموزش موسیقی نه اموزش ساز خاصی باشه تا اطلاعات و درک موسیقی برو بچ بالا بره:46:

من فکر میکنم تا اونموقع که من میخواستم جواب بدم شما چیزی نگفته بودی ( پست شماره 4 ) و من هم جواب پست اول رو دادم که دقیقا اشاره شده بود به کلمه زیر مجموعه ...

به نظر من تعداد تاپيك هاي آموزشي زياد شده و بهتره كه مدير محترم يك زير مجموعه جدا واسه آموزش ها درست كنه...:20:

بعدش هم که شما این پست رو دادی ..

به نظر من اگه صفحه اصلی رو مد نظر بگیریم هرکی برای یه ساز یه تاپیک جداگونه باز میکنه واین خودش باعث شلوغ شدن میشه.......به نظز من یه تاپیک مجزا برای آموزش مبانی موسیقی و... ایجاد کنیمو دو کلمه جالب بکار بردی که پر رنگشون کردم .
خوب این دو تا با هم چه فرقی میکنن؟؟؟ وقتی با هم متفاوتند که شما منظورت از تاپیک مچزا همون زیر مجموعه باشه ... تنها در این صورت جملتون معنی میده که من هم جوابش رو دادم .

من فکر میکنم شما منظورت همون زیر مجموعه بوده .... اگه حساب کنبم که منظورت 1 تاپیک بوده 1 مقدار قابل درک نیست مثلا اموزش نواختن گیتار رو با اموزش تنبک زدن تو 1 تاپیک جا بدیم ...!!!! پس هر کدومش 1 تاپیک میخواد و اون هم که همین روالی هست که الان میبینین .

در مورد آموزش مبانی موسیقی هم 1 تاپیک مهم برای این موضوع دارم به اسم نوت های موسیقی (آموزش تئوري موسيقي) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) که دوستان میتونن تو اونجا به این آموزش بپردازن .

در ضمن شما اگه اموزش خاصی مورد نظرت هست تاپیکش رو بزن و در همون مورد معلوماتت رو با دوستانت به اشتراک بزار و به قول بابک جان ..

تاپیک اگه منظوره ، بسم الله ...ممنون .

Rock Magic
08-07-2007, 03:49
من فکر میکنم تا اونموقع که من میخواستم جواب بدم شما چیزی نگفته بودی ( پست شماره 4 ) و من هم جواب پست اول رو دادم که دقیقا اشاره شده بود به کلمه زیر مجموعه ...

:20:

بعدش هم که شما این پست رو دادی ..
و دو کلمه جالب بکار بردی که پر رنگشون کردم .
خوب این دو تا با هم چه فرقی میکنن؟؟؟ وقتی با هم متفاوتند که شما منظورت از تاپیک مچزا همون زیر مجموعه باشه ... تنها در این صورت جملتون معنی میده که من هم جوابش رو دادم .

من فکر میکنم شما منظورت همون زیر مجموعه بوده .... اگه حساب کنبم که منظورت 1 تاپیک بوده 1 مقدار قابل درک نیست مثلا اموزش نواختن گیتار رو با اموزش تنبک زدن تو 1 تاپیک جا بدیم ...!!!! پس هر کدومش 1 تاپیک میخواد و اون هم که همین روالی هست که الان میبینین .

در مورد آموزش مبانی موسیقی هم 1 تاپیک مهم برای این موضوع دارم به اسم نوت های موسیقی (آموزش تئوري موسيقي) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) که دوستان میتونن تو اونجا به این آموزش بپردازن .

در ضمن شما اگه اموزش خاصی مورد نظرت هست تاپیکش رو بزن و در همون مورد معلوماتت رو با دوستانت به اشتراک بزار و به قول بابک جان ..

...ممنون .
سلام
باورت میشه من نمیدونستم این تاپیک آموزش نتهای موسیقی وجود داره:19: ....شرمنده که وقتت رو گرفتم:46: