PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمایی برای برگشت سیستم به چند رو قبل

تکنیک برتر
02-07-2007, 01:09
سلام دوستان عزیز و عرجمن من شنیده ام که می شود ویندوز رو به 10 رو قبل برگردانیم که فایل های پاکشده هم بر می گردد راهنمایی می خواستم خیلی واجبه اگر هم سریعا کمک کنید ممنون می شئم
در ضما جستجو هم کردم ولی چیزی پیدا نشد

farhadd
02-07-2007, 09:59
تكنيك جان منظور دوستان شما استفاده از System Restore خود ويندوز كه نبوده؟ درسته؟
چون با سيستم ريستور فايلهايي را كه خودت Delete كرده اي ديگه بر نمي گردند فقط تنظيمات ويندوز و برنامه هاي اي نصب خارج شده باز مي گردند البته تا جايي كه من تست كردم !

AK1
02-07-2007, 11:08
در سيستم ريستوري بستگي داره به نقاط ايجاد شده كه دستي باشه و يا اتو ماتيك كه بايد خودتون تو جدئول (تقويم ) برنامه ببينين از مسير زير برين تو سيستم رستوري
start/Accessories/System Tools/System Restore
ولي اگه هميشه مي خواي بهترين وضعيت رو ذخيره كني من نورتون گاست رو پيشنها د مي كنم
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
موفق باشين

بهنازی
02-07-2007, 17:45
احتمالا منظور دوستان ایشان استفاده از System Restore ویندوز هستش.

تکنیک برتر
03-07-2007, 02:13
ممنون از راهنمائی هاتون ممنون ولی منظورم سیستم ریستوری نبود اونو بلدم یه چیز دیگه بود البته دوستهای بنده اشتباهی به من گفته اند چون برای این کار احتیاج به نرم افزار است از قبیل همون نورتون ولی اونها که زیاد وارد نبودند فکر می کردنند برای خود ویندوز است ولی برای ویندوز نیست از قبیل همین نرم افزار ها استفاده می کردند

armin321
03-07-2007, 17:50
یعنی چی؟؟؟
یعنی میشه که یک سری فایلهایی که shift+delete کردی با این شیوه برگردونی؟؟؟؟
یا من اشتباه فهمیدم؟؟؟ منطور شما اینه که ویندوز رو برمیگردونید؟؟؟

کدومش درسته؟؟؟

armin321
04-07-2007, 11:16
کسی نیست جواب منو بده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

بهنازی
04-07-2007, 11:50
با shift+delete دیگه برنمیگرده مگر اینکه برنامه های مخصوص رو نصب کنی.

تکنیک برتر
06-07-2007, 03:59
ببینین یه نرم افزاری است مثل بکاپ همین
بعدشم نرم افزارهایی هم هستند که بتوانند shift+delete فایل های پاک شدهخ به این روش رو برگردانند

golmohammadi
07-07-2007, 00:43
ببينيد دوستان هنگامي كه فايلي را از هارد ديسك پاك ميكنيم اين فايل و يا فايلها موقتا پاك ميشوند و هنوز هم قابل برگشت هستند حتي در صورت Shift delete و يا حتي گاها Format
فقط يك نكته اي را بايد بگم و اون اين هست كه وقتي مثلا از درايوي كه 10 گيگ هست 3 گيگ اطلاعات پاك ميكنيم در صورتي اين 3 گيگ اطلاعات قابل بازيافت هستند كه از موقع پاك شدن فايلها تا موقع بازيافت فايلها اين فضاي 3 گيگ ازاد مونده باشه و اطلاعات ديگري در اين فضا كپي نشده باشد
از بهترين برنامه ها براي بازيافت اطلاعات پاك شده ميتوان به Recover My Files اشاره كرد

armin321
07-07-2007, 10:38
دوستان عزیز حالا یه سوال دیگه
یکی از دوستام میگفت که بازیابی هارد با برنامه های بازیابی به هارد صدمه میزنه و باعث کند شدن سیستم میشه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
به نظر شما این حرف درسته یا نه اصلا ربظی نداره؟

بهنازی
07-07-2007, 12:33
بله همین طوره ولی به هارد فکر نکنم صدمه بزنه ولی سرعتو پایین میاره.

armin321
08-07-2007, 16:05
بله همین طوره ولی به هارد فکر نکنم صدمه بزنه ولی سرعتو پایین میاره.

خوب اگه سرعت بیاد پایین میشه ویندوز ریخت درست کرد؟؟
یا نه سرعت هارد برای همیشه پایین میاد؟

golmohammadi
09-07-2007, 00:15
دوستان عزیز حالا یه سوال دیگه
یکی از دوستام میگفت که بازیابی هارد با برنامه های بازیابی به هارد صدمه میزنه و باعث کند شدن سیستم میشه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
به نظر شما این حرف درسته یا نه اصلا ربظی نداره؟

اصلا اينطور نيست
من بارها يادم مياد كه اين كارو كردم

Persian.Boy
09-07-2007, 03:00
سلام دوستان عزیز و عرجمن من شنیده ام که می شود ویندوز رو به 10 رو قبل برگردانیم که فایل های پاکشده هم بر می گردد راهنمایی می خواستم خیلی واجبه اگر هم سریعا کمک کنید ممنون می شئم
در ضما جستجو هم کردم ولی چیزی پیدا نشد

من یک نرم افزار رو به شما معرفی میکنم. کار با این نرم افزار بسیار ساده است. اما تا زمانی که تا حد کافی اطلاعات

در مورد این برنامه کسب نکردید توصیه میکنم که نصبش نکنید.

اطلاعاتی که باید خودتون بدست بیارید ...

1. آیا سیستم سخت افزاری که شما دارید با این برنامه سازگاری دارد؟

2. نحوه نصب و پاک کردن این برنامه به چه شکل است؟

3. اگر این برنامه در سیستم مشکلی رو ایجاد کرد و از راه معمولی پاک نشد چه باید کرد؟

4. ایمیچ هایی که این برنامه برای بازگرداندن سیستم به قبل استفاده میکنند چقدر حجم دارند؟ اگر 100 نوع عکس از

سیستم بگیره آیا حجم زیادی میخوان یا نه ؟

5. آیا نصب این برنامه در کنار آنتی ویروس و نرم افزار های امنیتی مشکلی پیش میاره یا نه ؟

6. چرا این برنامه در بین رقیبان خود یک سرو گردن و چونه بالاتره :31:

و غیره ...

این برنامه اسمش Rollback Rx Pro است و تمام جواب سوالات بالا رو در سایت زیر میتونید پیدا کنید.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

این برنامه میتونه حدود 60 هزار snapshot از سیستم شما بگیره در حالی که فقط 1 درصد از کل حجم هارد شما رو

میگیره. شما میتونید در عرض 3 الی 4 دقیقه ویندوزتون رو به روزی برگردونید که دلتون میخواد و ازش snapshot

گرفتید. مدت زمانی که برای برگرداندن ویندوز به روز دلخواه شما لازم داره فقط یک رستارته.

اگر خواستید از این برنامه استفاده کنید میتونید همین جا درخواست بدید تا براتون آپلود کنم.

Hossein bandarie
11-07-2007, 10:53
برنامه Norton GoBack می تونه فایلهای حذف شده رو برگردونه . مزیت بزرگ این برنامه اینه که حتی اگه ویندوز هم کار نکنه اون کار می کنه . ولی چند عیب داره . فایل محافظ خیلی بزرگه . History نسبتا کوچکی داره . و اجازه نصب مجدد ویندوز و پارتیشن بندی رو تا حذف شدن کامل نمیده .

sajadbj
18-07-2007, 16:11
in barname ke gofte ro man mekham kheyli vajebe komakam kon emaile man sajadbj@yahoo.de