PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Harry potter & the order of phonex

slambovich
01-07-2007, 22:50
"شركت Ea به تازگي خبر از انتشار قسمت بنجم از سري بازي هاي هري داده است....

گرافيك اين بازي تغيير بسيار زيادي را نسبت به نسخه ي گذشته ي خود دارد. چهر هاي شخصيت هاي بازي بسيار طبيعي و شباهت بسياري را با بازيگران اصلي فيلم دارد. در شبيه سازي مدرسه ي هاگوارتز متناسب با توصيفات كتاب صورت گرفته است. به طور كلي مي توان گفت كه گرافيك اين بازي با نسخه هاي گذشته ي خود فرقي اساسي خواهد داشت.

روند بازي اين نسخه تا حدي شبيه به نسخه ي دوم آن است. مدرسه ي هاگوارتز بسيار بزرگ تر از نسخه هاي قبلي است و شما مي توانيد ساعت ها در آن به جستجو بردازيد و مخفي گاه هاي آن را كشف كنيد. از نكات جالبي كه در روند بازي وجود دارد ، اين است كه شما بايد به كمك دابي (جني كه آن را در نسخه ي دوم مياهده كرديد) محلي را براي برگزاري كلاس ارتي دامبلدور بيابيد و در آنجا با استفاده از امكانات بازي به آموزش دوستانتان ببردازيد.

مبارزات با دشمنان از ديگر مشخصه هاي جالب اين بازي است. در اول بازي شما بايد با ديوانه ساز ها به مبارزه ببردازيد و جان بسرخاليتان را نجات دهيد (ممكن است كه اين قسمت در نسخه ي نهايي بازي كه وارد بازار مي شود ، موجود نباشد) و يا در مدرسه بايد با دشمن هم مدرسه ايتان دراكو مالفوي و گروهش در برخي از قسمت هاي هاگوارتز به مبارزه ببردازيد. مبارزات منحصر به فردي را نيز در وزارت سحر و جادو با مرگ خواران انجام خواهيد داد.

كنترل نسخه ي آزمايشي اين بازي (به نقل از گيم اسات) مشكلاتي را دارا مي باشد كه بنا بر گفته ي سازندگان اين مشكلات در نسخه ي نهايي آن رفع خواهند شد

اين بازي قرار است كه همزمان با انتشار كتاب هفتم و همچنين اكران فيلمش در سينما هاي دنيا وارد بازار شود.

S0R3N4
02-07-2007, 00:27
کتابش و فیلمش هنوز اکران نشده ولی بازیش الا رو سیستمم نصب هست.

pepe.
02-07-2007, 10:50
"شركت Ea به تازگي خبر از انتشار قسمت بنجم از سري بازي هاي هري داده است....

گرافيك اين بازي تغيير بسيار زيادي را نسبت به نسخه ي گذشته ي خود دارد. چهر هاي شخصيت هاي بازي بسيار طبيعي و شباهت بسياري را با بازيگران اصلي فيلم دارد. در شبيه سازي مدرسه ي هاگوارتز متناسب با توصيفات كتاب صورت گرفته است. به طور كلي مي توان گفت كه گرافيك اين بازي با نسخه هاي گذشته ي خود فرقي اساسي خواهد داشت.

روند بازي اين نسخه تا حدي شبيه به نسخه ي دوم آن است. مدرسه ي هاگوارتز بسيار بزرگ تر از نسخه هاي قبلي است و شما مي توانيد ساعت ها در آن به جستجو بردازيد و مخفي گاه هاي آن را كشف كنيد. از نكات جالبي كه در روند بازي وجود دارد ، اين است كه شما بايد به كمك دابي (جني كه آن را در نسخه ي دوم مياهده كرديد) محلي را براي برگزاري كلاس ارتي دامبلدور بيابيد و در آنجا با استفاده از امكانات بازي به آموزش دوستانتان ببردازيد.

مبارزات با دشمنان از ديگر مشخصه هاي جالب اين بازي است. در اول بازي شما بايد با ديوانه ساز ها به مبارزه ببردازيد و جان بسرخاليتان را نجات دهيد (ممكن است كه اين قسمت در نسخه ي نهايي بازي كه وارد بازار مي شود ، موجود نباشد) و يا در مدرسه بايد با دشمن هم مدرسه ايتان دراكو مالفوي و گروهش در برخي از قسمت هاي هاگوارتز به مبارزه ببردازيد. مبارزات منحصر به فردي را نيز در وزارت سحر و جادو با مرگ خواران انجام خواهيد داد.

كنترل نسخه ي آزمايشي اين بازي (به نقل از گيم اسات) مشكلاتي را دارا مي باشد كه بنا بر گفته ي سازندگان اين مشكلات در نسخه ي نهايي آن رفع خواهند شد

اين بازي قرار است كه همزمان با انتشار كتاب هفتم و همچنين اكران فيلمش در سينما هاي دنيا وارد بازار شود.
slambovich جان مطمعنی که الان فقط نسخه آزمایشی تو بازاره یه سر به سایت takincdcovers.com بزن.

adamhesaby
03-07-2007, 16:03
امیدوارم به گرافیک 128 هم بخوره...

pepe.
04-07-2007, 00:06
امیدوارم به گرافیک 128 هم بخوره...
مطمیناَ با چیزی که من از بازی دیدم 6200 به بالا می خوره.فکر می کنم رم 1 گیگ هم بخواد

shakerifar
04-07-2007, 15:29
مطمیناَ با چیزی که من از بازی دیدم 6200 به بالا می خوره.فکر می کنم رم 1 گیگ هم بخواد
رو 6200 میاد؟؟؟
اگه بیاد که خیلی خوبه

slambovich
07-07-2007, 10:40
سیستم مورد نیاز بازی و در آخر یک تراینر

System Requirements:· Optical Drive: DVD-ROM ·
CPU Speed: 933MHz ·
Disk Space: 2.0GB ·
Display: AGP Video Card With 64 MB+ and NVIDIA GeForce 3+ or ATI Radeon 8500+ ·
Memory (RAM): 256MB ·
Operating System Compatibility: Windows 98/ME/2000/XP/VISTA, Mac OS X
trainer ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

adamhesaby
14-07-2007, 03:18
به گرافیک ما که خورد عصر گرفتمش فعلا 50 درصدش رو رفتم
بعضی جاهاش یکم خسته کنندس ولی باحالیش اینجاس که وقتی یه سری کارها رو انجام میدی بهت جایزه میده
جایزه ش هم چیزی نیس جز پشت صحنه های ساخت بازی و یه سری چیز دیگه که هنوز نتونستم بازش کنم
یه نوآوری جالب هم کرده شما با حرکت موس نوع جادویی رو که میخواین روی یه جسم انجام بدین رو مشخص میکنین! این کار این حس رو به آدم میده که انگار خودش چوب جادویی رو دستش گرفته
در کل بازی خوبیه البته واسه هری پاتریست ها
کسایی که داستاهای هری پاتر و نخوندن فکر نکنم زیاد خوششون بیاد

pcteam
18-07-2007, 22:08
آقا کسی که این بازی رو توموش کرده بگه تو 6 درصد چیکار کنیم ! ممنون ( فکر میکنم میره تو اتاق خواب یکی ! )