PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نامرغوب بودن برخی سیم کارت های اپراتور اول

nima_949
01-07-2007, 22:32
ایران موبایل نیوز- برخی از فروشندگان گوشی های کامپیوتر جیبی (Pocket PC) می گویند که تعداد زیادی از سیم کارت های شرکت ارتباطات سیار از لحاظ کیفیت و تکنولوژی در سطح پایینی قرار دارند.
به گزارش روز یکشنبه خبرنگار حوزه بازار پایگاه اطلاع رسانی تلفن همراه ایران، به گفته این فروشندگان اکثر مشتریان گوشی های Pocket PC)) مجبورند برای فعال کردن این گوشی ها، سیم کارت های خود را با سیم کارت هایی که دارای سیستم GSM هستند، تعویض کنند.
مشترکانی که با این مشکل روبرو می شوند، با مراجعه به دفاتر خدمات مشترکین تلفن همراه و پرداخت 72 هزار ریال، پس از 24ساعت قطع ارتباط، سیمکارتی مجهز به فناوری GSM دریافت می کنند که البته پرداخت این هزینه را مخابرات بر عهده نگرفته است.
برخی از متصدیان دفاتر خدمات مشترکین تلفن همراه در تهران نیز با تایید این مطلب، می گویند: بیشتر سیم کارت های شرکت ارتباطات سیار از نظر جنس و تقسیم کیت شبکه از کیفیت پایینتری نسبت به سیمکارتهای سایر اپراتورها برخوردارند به همین دلیل در گوشی های جدید جهانی فعال نمی شوند.
آنان همچنین می گویند: هم اکنون دو نوع سیم کارت چینی و اسپانیایی در بازار موجود است که کیفیت سیم کارت های چیینی به مراتب پایین تر از سیم کارت های وارداتی از کشور اسپانیا است.
یکی از متصدیان دفاتر خدمات مشترکین تلفن همراه که خواست نامش فاش نشود، گفت: شرکت مخابرات در هر مقطع از شرکت های مختلفی سیم کارت خریداری و در هر دوره زمانی سیم کارت های متفاوتی به بازار عرضه می کند.
به گفته وی، عمده سیم کارت های وارداتی به کشور از نوع چینی بوده که از لحاظ کیفیت و فناوری GSM بسیار پایین هستند به طوری که در گوشی های مدل جدید خوانده نمی شوند و مشتریان مجبورند نسبت به تعویض سیم کارت اقدام کنند

yoosef_st
01-07-2007, 22:44
چیشون درسته که این یکی باشه.

arman4459
01-07-2007, 23:43
مخابرات کدوم کالا یا امکانتش مرغوب بوده که این دومیش باشه

bineshan
02-07-2007, 01:33
همونقدر که یه صدایی ردوبدل میشه باید خدا رو شکر کنیم.....ما هنوز تو اینترنت نفتی گیر کردیمه کی دنباله کیفیت میگرده

nima_949
02-07-2007, 01:48
راست میگید والله چیشون درسته که این یکی باشه

amiroo88
02-07-2007, 02:01
سيم کارت دوستم خود به خود هر ماه ميسوزه هر سری ميره مخابرات يه جديد دوباره ميگيره.با هر گوشی هم خريده همينطوری بوده بهش ميگم خره برو يکم دادو بيداد کن بگو اين چه وضعشه...

ehsan30
02-07-2007, 21:42
سلام
من نمی دونم به این وضعه مخابرات بخندم یا گریه کنم ؟؟؟؟؟
بای

ShahabSAMSUNG
03-07-2007, 14:54
من امروز خودم دو نفر رو توی مترو دیدم که سیم کارتاشون سوخته بود!! اونم همین امروز.