PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : گوشي ها و بلايا

arash_zp
01-07-2007, 18:38
خوب دوستان بگيد چه بلاهايي سر گوشيهاتون آورديد ؟؟؟؟ :31:
من يه چند باري شده كه وايستاده بودم گوشي تو دستم و دستم زير چونم كه دستم عرق مي كرد و از 2 يا 3 متري گوشي افتاده پايين (3230) :31:
يا
يه بار داشتيم فوتبال بازي ميكرديم گوشي دوستم زنگ زد توپ هم همون موقع بهش رسيد كه داشت حرف مي زد هول شد گوشي افتاد از دستش به خيالش شد بازي رو ادامه داد و گل زد بعد هم اومد بقيه حرفش رو زد ( k800)
:31:

BKM_MAHDI
01-07-2007, 18:43
من با دوستم شرط بندي كردم كه گوشيمونو به يك ديوار پرتاب كنيم هر كي گوشيش بيشتر آسيب ديد 40000 تومن برنده بشه . من 3650 داشتم و اون K 750 . من گوشيمو محكم كوبيدم به ديوار ونرم شد ولي اون كم آورد و بهم پولشو داد. گوشيم قابش خورد شدو يك قاب فابريك براش گذاشتم و سريع از طريق اينترنت فروختم.

هم توي فروشم 15000 سود كردم وهم 40000 تومن گيرم اومد = 50000 تومن سود

arash_zp
01-07-2007, 20:05
شما بسيار بلا هستيد :31:
يهو سر كلاس وقتي معلم داره حرف ميزنه تق يه چي افتاد زمين گوشي دوستم از زير ميزش افتاده بود زمين :31:
همون دوستم كه قبلا گفتم

BKM_MAHDI
01-07-2007, 20:11
من تمام بلاياي طبيعي و غير طبيعي رو روي 3650 تست كردم واقعا گوشيه مردي بود .حيف فروختمش

توي خيابون داشتم 2تا كارتن جنس بزرگ رو حمل ميكردم كه گوشي زنگ زدم تا اومدم از كيفم بكشمش بيرون افتاد روي پل روي جوب .بعد قل خورد افتاد توي جوب وتمام قطعاتش مثل باتري و ... جدا شد و ...

تا يك ساعت دنبال كليد# بودم

arash_zp
01-07-2007, 20:22
من كه داره از 3650 خوشم مياد هرچند همه گوشي هي نوكيا اين طوري اند
.
.
اون اوايل يكي از اقوام 3310 گرفت 5 و6 سال پيش ، مهندس عمران بود من يادمه بعضي وقتا باهاش سر ساختمونا مي رفتم گوشي از طبقه ي 3وم ميافتاد پايين 3 تيكه ميشد من ميرفتم پايين ميبستمش براش مياوردم ، اين كار رو بنده حداقل 10 بار انجام دادم :31:
.
.
از دوستان ديگر هم مي خوام كه همكاري كنند :31:

arash_zp
02-07-2007, 01:23
يه بارم يه كي از دوستان كه k750 داشت وقتي داشت چاي ميريخت گوشيش از تو جيب پيرهنش افتاد تو چايي و در كل مي تونم بگم نابود شد :31:
.
.
از دوستان ديگر هم مي خوام كه همكاري كنند :31:

Sasan Info
02-07-2007, 01:47
نابودي تو كار k750 هست و قدرت تو 3650

Rjoun
02-07-2007, 07:10
يه بار توي خيابون داشتم رانندگي ميكردم همزمان داشتم پفك هم ميخوردم گوشيم(n73)خدابيامرز هم رو پام بود در همون حين رفيقم رو ديدم با دونفر دست به يقه است پريدم از ماشين بيرون كه كمكش كنم اي دل غافل n73زودتر پريده بود بيرون!
خلاصه قابش خط افتاد ولي در هرصورت موقع فروشش يه 60 تومني پنچر شدم!
يه بار هم رفيقم از طبقه سوم دانشگاهمون داش باهام صحبت ميكرد جوگير شد 5300 از دستش افتاد من جاخالي دادم به زمين اصابت كرد و از حالت كشوئي به حالت ساد تبديل شد!

Rjoun
02-07-2007, 07:17
ببخشيد دوبار پست ميدم
يه بار هم يه بنده خدايي رو موتور داشت با گوشيش (w550)صحبت ميكرد من هم با ماشين پشت سرش حركت ميكردم خلاصه صحبت اون بيچاره كه تم م شد به خيال خودش كه گذاشتش توي جيب كتش تقديمش كرد سينه آسفالت ومن هم تا اومدم يه مانور بدم متاسفانه مثل فيلمهاي مافيايي زيرش گرفتم و....
يه بار هم رفته بوديم با رفيقم سافكاري ماشينش ديگه داشت تموم ميشد رفيق ما تا اومدبه اوستا دستور بده كه چرا گلگيرش رو اينطوري دراوردي كه n80 اش رو به سبك نينجا ها پرتابش كرد به سمت همون گلگير!(نا خواسته)ولي خوشبختانه گلگير طوريش نشد اما n80چندتا خط ملوس برداشت!
عجب تاپيكي آقا دمت گرم درسته به نظر مياد حالت طنز داشته باشه ولي در كنارش جنبه آموزشي هم داره!

R@R#M@N
02-07-2007, 15:25
من کلآ خیلی از گوشیم مواظبت میکنم
ولی بدترینی که دیدم گوشی samsung N620 داییم بود که یه فقط 10 بار جلوی من میزدش زمین (اعصابش خورد میشد) یا به دیوار
یه بار هم تو خیابون افتاده بود بعد ماشین از روش رد شده بود و قاب آبی گوشی سیاه شده بود
بازم سالم بود
خواهرم هم یه گوشی E810 samsung داشت
گذاشته بود پشت کیفش بعد که رفت بند کفشش رو ببنده گوشی دنگ از پشت کیف پرت شد بیرون و رریست شد ولی مشکلی پیدا نکرد
خدایی سامسونگ ها واقعآ محکمند
ک800 خودم هم یه بار از فاصله نیم متری افتاد زمین هیچ چیش نشد

arash_zp
03-07-2007, 11:58
ببخشيد دوبار پست ميدم
يه بار هم يه بنده خدايي رو موتور داشت با گوشيش (w550)صحبت ميكرد من هم با ماشين پشت سرش حركت ميكردم خلاصه صحبت اون بيچاره كه تم م شد به خيال خودش كه گذاشتش توي جيب كتش تقديمش كرد سينه آسفالت ومن هم تا اومدم يه مانور بدم متاسفانه مثل فيلمهاي مافيايي زيرش گرفتم و....
يه بار هم رفته بوديم با رفيقم سافكاري ماشينش ديگه داشت تموم ميشد رفيق ما تا اومدبه اوستا دستور بده كه چرا گلگيرش رو اينطوري دراوردي كه n80 اش رو به سبك نينجا ها پرتابش كرد به سمت همون گلگير!(نا خواسته)ولي خوشبختانه گلگير طوريش نشد اما n80چندتا خط ملوس برداشت!
عجب تاپيكي آقا دمت گرم درسته به نظر مياد حالت طنز داشته باشه ولي در كنارش جنبه آموزشي هم داره!قربونت:11:
ممنون از همكاريت :31:
.
.
گفتني است ساليان پيش گوشي يكي از معلمامون به زيبايي افتاد توي چاه دستشويي و.............. :31:

R@R#M@N
03-07-2007, 16:24
گفتی چاه دستشویی یاد یه قضیه افتادم
گوشی دوست خواهرم (دبلیو 700) افتاده بود توی دستشویی بعد از حدود 10 ساعت اونو درآورده بود و مثل آکواریوم شده بود
هیچ مشکلی نداشت و فقط وقتی توش مموری میذاشتی گوشی خاموش میشد و دادش تعمیر 22 تومن واسه درستیش آب خورد

arash_zp
05-07-2007, 08:37
گفتی چاه دستشویی یاد یه قضیه افتادم
گوشی دوست خواهرم (دبلیو 700) افتاده بود توی دستشویی بعد از حدود 10 ساعت اونو درآورده بود و مثل آکواریوم شده بود
هیچ مشکلی نداشت و فقط وقتی توش مموری میذاشتی گوشی خاموش میشد و دادش تعمیر 22 تومن واسه درستیش آب خورد
از سوني اريكسون اين چيزا بعيده :18:
گوشي دوست خواهرم افتاد از دستش توي ليوان چايي و .... صفحش سياه شد و باهاش هيچ زنگي نميشد زد فرستادن واسه تعمير ديگه نميدونم چي شد K750

Rjoun
05-07-2007, 08:52
يه بار عروسيه پسر خالم بود من مسئول باز كردن شيشه نوشابه ها بودم(عجب مسئوليتي!) خلاصه يه بچه كوچيك اومد گفت من يه زردش رو ميخوام گفتم ندارم چون ته بشكه آب يخ افتاده بود! خلاصه بچه از اين نوع سه پيچاش بود حتما به پست همتون خورده!خلاصه من خم شدم كه نوشابه رو دربيارم 3310 از توي جيب پيرهنم سرخورد توي بشكه!
جاتون خالي 3310 تگري عجب مزه اي داشت!:27:
بچه ها راستي بياين بهترين خاطره رو هم اعلام كنيم.

arash_zp
05-07-2007, 09:24
يه بار عروسيه پسر خالم بود من مسئول باز كردن شيشه نوشابه ها بودم(عجب مسئوليتي!) خلاصه يه بچه كوچيك اومد گفت من يه زردش رو ميخوام گفتم ندارم چون ته بشكه آب يخ افتاده بود! خلاصه بچه از اين نوع سه پيچاش بود حتما به پست همتون خورده!خلاصه من خم شدم كه نوشابه رو دربيارم 3310 از توي جيب پيرهنم سرخورد توي بشكه!
جاتون خالي 3310 تگري عجب مزه اي داشت!:27:
بچه ها راستي بياين بهترين خاطره رو هم اعلام كنيم.
:39:
.
.
پيشنهاد خوبيه چون بالاخره اين بلايا كم كم ته ميكشه
.
.
ممنون از همكاريت :31:

Saman-tci
05-07-2007, 09:27
اره پیشنهاد خوبیه ..... منم موافقم
در ضمن رضا جان تا تو باشه دیگه پشت سر کسی توی انجمن نوکیا حرف نزنی:31:

ehsan30
05-07-2007, 11:10
سلام
منم یک بار تنها بودم خونه داشتم سفره را پهن می کردم که شام بخورم ، گوشیم هم (6630) زیر بغلم
بود تا امدم خم شم وسایل را بزارم دیدم که ماست ها پاشید توی صورتم ،من تا امدم بفهمم چی شده
یک 5 ثانیه طول کشید بعدش توی کاسه ماست را که نگاه کردم
چشمام سیاهی رفت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دیدم بله گوشی افتاده توی کاسه ماست من هم بسیار سریع تر از نئو (بازی گر اصلی فیلم ماتریکس) گوشی را در اوردم :) گفتم سوخت اما دیدم نه سالمه ، خلاصه بعد از کلی پاک کردن دیدم که باز هم ماست توی اسپیکرش (روی سر گوشی) هست منم یک 3 ساعتی گوشی را برعکس کردم تا هم ماست ها بیاد بیرون و هم خشک بشه تا بعدا درشون بیارم ، اما نکته قابل توجه این که گوشی چیزیش نشد فقط تا یک مدت بوی ماست می داد :)
ممنون
بای

arash_zp
05-07-2007, 13:02
سلام
منم یک بار تنها بودم خونه داشتم سفره را پهن می کردم که شام بخورم ، گوشیم هم (6630) زیر بغلم
بود تا امدم خم شم وسایل را بزارم دیدم که ماست ها پاشید توی صورتم ،من تا امدم بفهمم چی شده
چشمام سیاهی رفت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دیدم بله گوشی افتاده توی کاسه ماست من هم بسیار سریع تر از نئو (بازی گر اصلی فیلم ماتریکس) گوشی را در اوردم :) گفتم سوخت اما دیدم نه سالمه ، خلاصه بعد از کلی پاک کردن دیدم که باز هم ماست توی اسپیکرش (روی سر گوشی) هست منم یک 3 ساعتی گوشی را برعکس کردم تا هم ماست ها بیاد بیرون و هم خشک بشه تا بعدا درشون بیارم ، اما نکته قابل توجه این که گوشی چیزیش نشد فقط تا یک مدت بوی ماست می داد :)
ممنون
بای
.
.
شانس آوردي ماست موسير نبود :39:
تجربه تو ماست هنوز نصيب ما نشده ( اميدوارم كه نشه ) ولي جالبه هاااااااا ....... :31:

bineshan
05-07-2007, 13:20
من یه روز روی ساختمون بودم طبقه 4 یه گوشی 6630 تو جیبم بود اون روز داشتن بتن ریزی سقف رو انجام میدادن ما هم یعنی حواسمون به اوضاع بود یه دونه از سفال ها میشکنه یه کارگر بیچاره نزدیک بود از سقف بره بپایین تا اومدم دستشو بگیرم متاسفانه دیدم گوشیم شیرجه زده تو بتن سیمان البته چون بتن نیمه سفت بود چیزیش نشد
بالا هره هر کی ثواب میکنه....

Rjoun
05-07-2007, 14:52
سلام
ممنون
بای
ماستش پرچرب بود يا كم چرب؟
در ضمن داش سامان با ماهم آره؟

Rjoun
05-07-2007, 14:53
من یه روز روی ساختمون بودم طبقه 4 یه گوشی 6630 تو جیبم بود اون روز داشتن بتن ریزی سقف رو انجام میدادن ما هم یعنی حواسمون به اوضاع بود یه دونه از سفال ها میشکنه یه کارگر بیچاره نزدیک بود از سقف بره بپایین تا اومدم دستشو بگیرم متاسفانه دیدم گوشیم شیرجه زده تو بتن سیمان البته چون بتن نیمه سفت بود چیزیش نشد
بالا هره هر کی ثواب میکنه....
بعد از ماست اين بار سيمان!
نسل 6630 در حال انقراض!:27:

arash_zp
05-07-2007, 17:22
بابا به قول عادل چه ميكنه اين 6630 :31:

ehsan30
05-07-2007, 22:46
سلام

ماستش پرچرب بود يا كم چرب؟
در ضمن داش سامان با ماهم آره؟

متاسفانه پر چرب بود ، اما گوشی فقط یک مدت بو میداد :31:

.
.
شانس آوردي ماست موسير نبود :39:
تجربه تو ماست هنوز نصيب ما نشده ( اميدوارم كه نشه ) ولي جالبه هاااااااا ....... :31:

اره منم یکم از موسیر بدم میاد اگر موسیری بود که حتما گوشی را میشستم :31: :5: :46:

بای

شهرام_ایرانی
06-07-2007, 00:15
همین امسال چهارشنبه سوری بود
خلاصه ما هم گوشی رو به این کیف های کمری هست که اویزون می کنن گذاشته بودیم و درش هم باز بود
خلاصه ما از رو اتیش پریدیم بعد دیدم همه دارن دادو فریاد میکنن که گوشی کی بود افتاد تو اتیش !!!
ما هم زدیم زیر خنده گفتیم عجب بدبختی بوده طرف !!!!!
خلاصه یکی رفت و با چوب گوشی رو انداخت بیرون
گوشی که تا و له شده بود و در حال سوختن بود !!!
ما رو میگی گفتیم اااااااا چقدر شبیه گوشی ماست !!!!( گوشی خودم کو ؟؟؟؟؟؟؟؟)
میگم اون چهارشنبه سوری برای ما عزا شد !!!!!
خدا بیامرز خیلی گوشی خوبی بود !!!!( منظورم N70 بود )
روحش شاد

bineshan
06-07-2007, 00:18
اخه 6630 رو که تو جیب شلوار میذاری انگار یه نارنجک تو جیبته تو جیب پیراهن هم پیراهن اویزون میشه پایین حقش بود بیوفته تو بتن سیمان

Dr.SaeiD
06-07-2007, 00:56
قدیما A800 سامسونگ داشتم یه بند دستی هم براش گذاشته بودم

تو بیکاری هم کارم شده بود مثه تصبیح که می چرخونن منم بندشو مینداختم تو انگشتم

می چرخوندمش ! بخصوص موقع درس خوندن ! همش از تو انگشتم در میومد میخورد به در و دیوار و سقف !

تو خونه دانشجویی که بودیم اتاقمون یه دونه لامپ بیشتر نداشت ! همه داشتیم درس میخوندیم منم داشتم

گوشیمو میچرخوندم که یهو از انگشتم در رفت خورد به لامپ و لامپ ترکید ! اون وقت شب دیگه لامپ گیر نمیومد

مجبور شدیم بخوابیم ! D: صب رفتیم سر امتحان دیدیم هیچی بلد نیستم ! خلاصه هممون افتادیم ! :13:

یه آخم نمیگفت گوشی بیچاره !

Dr.SaeiD
06-07-2007, 01:04
یه 6630 هم داشتم تو جیبم بود ! رفتم خونه دوستم تازه خریده بودن !

رفتیم استخر رو بهم نشون بده که شوخی شهرستانیش گل کرد و حولم داد تو استخر !

1 دقیقه داشتم از تو استخر بهش فحش میدادم ( آخه حال داد نمیخواستم بیام بیرون )

که یهو یاد گوشیم افتادم زود اومدم بیرون اول باتریشو در آوردم بعد دوباره بهش فحش

دادم ! رفتم خونه گذاشتمش جلو سشوار ! درست شد !

تازه کلی هم روحیش بعد از اون استخر رفتن شاد شده بود ! ;)

Dr.SaeiD
06-07-2007, 01:13
مورد بعدی

در مورد 3250ـه !

1 ماه پیش سر یه مسئله ی با مسئول آموزش دانشگاه داشتم اعصابم داغون شد !

اومدم بیرون ! داشتم منفجر میشدم ! گوشیمو کوبیدم زمین ! همه دکمه هاش پاشید

اینور اونور ! باتریشم در اومد !

آخرشم دکمه "0" پیدا نشد که نشد ! DD:

مزیت این کار این بود که باعث شد کسانی که منو دیدن به روحیه ی خسته ی من پی ببرن و زیاد

رو اعصاب من با لاستیک یخ شن take off نکنن ! ;)

arash_zp
06-07-2007, 02:56
دكي سعيد مرسي ، عالي بودند :31:
.
.
يه بار با بچز دم در خونه( جلوي ر خروجي خونه ما پله داره ) نشسته بوديم من گوشي رو از جيبم در آوردم گذاشتم كنارم ، اصلا حواسم بهش نبود رفتم تو آب بيارم اومدم بر گردم يه چي به بچز بگم و بعد برم كه پام رفت رو گوشي و منم 2 تا پله + نصف كوچه رو با هاش رفتم . گوشي فقط يه جرجري كرد و قابش در آمد ولي من........ :31: بخش پايينيم 1و2 روزي تعطيل بود ..:31:
در ان حادثه گوشي 1% و من 99% صدمه ديديم :31:

Rjoun
06-07-2007, 07:54
يه بار با 206 رفيقم داشيم ميرفتيم گردش(چه گردشي)6600روي داشبورد بود رسيديم به يه فلكه 6600 با يه چرخشه ناگهاني از پنجره ماشين به بيرون پرتاب شد ولي از اونجايي كه قواي جسماني نوكيا خوبه و همه بدن ساز هستن بجز چندتا خط اتفاقي خاص نيافتاد!

Dr.SaeiD
06-07-2007, 22:48
دكي سعيد مرسي ، عالي بودند :31:
.
.
يه بار با بچز دم در خونه( جلوي ر خروجي خونه ما پله داره ) نشسته بوديم من گوشي رو از جيبم در آوردم گذاشتم كنارم ، اصلا حواسم بهش نبود رفتم تو آب بيارم اومدم بر گردم يه چي به بچز بگم و بعد برم كه پام رفت رو گوشي و منم 2 تا پله + نصف كوچه رو با هاش رفتم . گوشي فقط يه جرجري كرد و قابش در آمد ولي من........ :31: بخش پايينيم 1و2 روزي تعطيل بود ..:31:
در ان حادثه گوشي 1% و من 99% صدمه ديديم :31:

آره راست میگی !

توی این حادثه ها خود آدم بیشتر از گوشی آسیب می بینه !

هروقت گوشیم از دستم میوفته خودم دردم می گیره ! :))

arash_zp
07-07-2007, 19:20
يه بار با 206 رفيقم داشيم ميرفتيم گردش(چه گردشي)6600روي داشبورد بود رسيديم به يه فلكه 6600 با يه چرخشه ناگهاني از پنجره ماشين به بيرون پرتاب شد ولي از اونجايي كه قواي جسماني نوكيا خوبه و همه بدن ساز هستن بجز چندتا خط اتفاقي خاص نيافتاد!

نكته مهم : موبايل داران هنگام رانندگي پنجره هاي ماشينو ببندند :31:
.
.
بقيه دوستان انجمن هم اگه خاطره اي دارند همكاري كنند

d j pakhmeh
07-07-2007, 19:32
من با دوستم شرط بندي كردم كه گوشيمونو به يك ديوار پرتاب كنيم هر كي گوشيش بيشتر آسيب ديد 40000 تومن برنده بشه . من 3650 داشتم و اون K 750 . من گوشيمو محكم كوبيدم به ديوار ونرم شد ولي اون كم آورد و بهم پولشو داد. گوشيم قابش خورد شدو يك قاب فابريك براش گذاشتم و سريع از طريق اينترنت فروختم.

هم توي فروشم 15000 سود كردم وهم 40000 تومن گيرم اومد = 50000 تومن سود

baba dame khodeto gooshit garm.

arash_zp
08-07-2007, 14:31
اينم يه خاطره مربوط به بحث روز محافل -----------› بنزين :31:
يكي از رفقا رفته بود پمپ بنزين يه بنزيني بزنه . گوشيش رو پاش بوده مياد پياد شه گوشيش ميافته تو يه چاله پر بنزين ....... گوشي رو برمي داره و با دستمال كاغذي خشكش ميكنه . فقط تا 4و5 روز از بوي بنزين داشته خفه ميشده تا بوش بره :31:
.
.
بقيه دوستان هم اگه خاطره اي دارند از خودشون يا دوستاشون بيان بزارن ، حوصله مون سر رفت :31:

Sasan Info
08-07-2007, 15:37
داشتم از پله ميومدم پايين كه ديدم n73 ام زود تر از من به پايين پله ها رسيد
هيچ مشكلي هم براش پيش نيومد
فقط من تا حدودي قلبم گرفت!!!!!

Xbox360
08-07-2007, 16:20
یادمه یه K700 داشتم یه روز رفته بودم بیرون بعد داشتم از پل هوایی رد میشدم (یه ذره هم شلوغ بود) که یهو یه پسر بچه تخس داشت میدوید که خورد بهم گوشیم هم که دستم بود پرت شد پایین پل . . . زود از پل رفتم پایین که تا رسیدم زیر پل یه موتوری هم از روش رد شد وقتی رسیدم وسط خیابون فقط یه باطری ازش مونده بود!

Sasan Info
08-07-2007, 16:27
اين يكي خيلي ناجوره
حالا باز خوبه k700 بود

arash_zp
08-07-2007, 19:01

خوب خدا رو شكر حمله ضعيف بود ، به خير گذشت :31:

یادمه یه K700 داشتم یه روز رفته بودم بیرون بعد داشتم از پل هوایی رد میشدم (یه ذره هم شلوغ بود) که یهو یه پسر بچه تخس داشت میدوید که خورد بهم گوشیم هم که دستم بود پرت شد پایین پل . . . زود از پل رفتم پایین که تا رسیدم زیر پل یه موتوری هم از روش رد شد وقتی رسیدم وسط خیابون فقط یه باطری ازش مونده بود!

واقعا خيلي خوش شانسي -----›› چيز ديگه اي بود الان در جمع ما نبودي :31:
.
.
از شما دوستان ممنون

choory
08-07-2007, 21:56
برا اين m600 دم تنها مشكلي كه پيش اومده اينه كه قلمش گم شده.
اما پارسال يه 3230 داشتم تو زمستون بود تو يه باغ هم بوديم داشتم با موبايل حرف ميزدم لب يه جوب هم داشام راه ميرفتم.گه يه دفه يه موزاييكا لب جوب شل بود از زير پام در رفت خودما گوشي افتاديم تو اب گل تند بلند شدم داشتم تو گلا دنبال گوشي ميگشتم تا پيداش كردم پر گل بود. ورش داشتم تو استخر شستم تند بردم تو ماشين بخاريشا روشن كردم حالا تو باغ دسترسي به سشوار هم نداشتم.تازه قابشم باز نميشد.با يه دردسر خشكش كردم و با ترسا لرز بعد 2 روز روشنش كردم خودارا شكر طوريش نشده بود.اما منم همچين به روشن بودنش اطمينان نداشتم فرداش رفتم 10 تومن زير في فروختم.حالا ديگه خدا ميدونه چه بلايي سرش اومده.

arash_zp
09-07-2007, 00:07
برا اين m600 دم تنها مشكلي كه پيش اومده اينه كه قلمش گم شده.
اما پارسال يه 3230 داشتم تو زمستون بود تو يه باغ هم بوديم داشتم با موبايل حرف ميزدم لب يه جوب هم داشام راه ميرفتم.گه يه دفه يه موزاييكا لب جوب شل بود از زير پام در رفت خودما گوشي افتاديم تو اب گل تند بلند شدم داشتم تو گلا دنبال گوشي ميگشتم تا پيداش كردم پر گل بود. ورش داشتم تو استخر شستم تند بردم تو ماشين بخاريشا روشن كردم حالا تو باغ دسترسي به سشوار هم نداشتم.تازه قابشم باز نميشد.با يه دردسر خشكش كردم و با ترسا لرز بعد 2 روز روشنش كردم خودارا شكر طوريش نشده بود.اما منم همچين به روشن بودنش اطمينان نداشتم فرداش رفتم 10 تومن زير في فروختم.حالا ديگه خدا ميدونه چه بلايي سرش اومده.

چه خوب شما كه خوب حال كردي ( يعني ضرر نكردي )
ولي چه ج.ني دارن اين نوكيا ها :31:

arash_zp
09-07-2007, 02:26
چه جالب امشب هم واسه پسر خاله ام چنين اتقاقي افتاد
اون داشت ميمرد
درسته گوشيش n70 ست ولي عاشقشه
خدا رو شكر هيچي نشد

Dr.SaeiD
18-01-2022, 02:45
مورد بعدی

در مورد 3250ـه !

1 ماه پیش سر یه مسئله ی با مسئول آموزش دانشگاه داشتم اعصابم داغون شد !

اومدم بیرون ! داشتم منفجر میشدم ! گوشیمو کوبیدم زمین ! همه دکمه هاش پاشید

اینور اونور ! باتریشم در اومد !

آخرشم دکمه "0" پیدا نشد که نشد ! DD:

مزیت این کار این بود که باعث شد کسانی که منو دیدن به روحیه ی خسته ی من پی ببرن و زیاد

رو اعصاب من با لاستیک یخ شن take off نکنن ! ;)

ای وای من . ۱۵ سال گذشت از این پست ...

italodance
18-01-2022, 09:07
ای وای من . ۱۵ سال گذشت از این پست ...

فکر نمیکنی این حالت مزیت نبوده و طور دیگری آنها برداشت کردند. :n08:

حتما این خاطره پر از مزیت بوده.