PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : رفتن folderoption

momo
01-07-2007, 18:06
با سلام به بچه های گروه مدت است که قسمت فولدر اپشن از منوی تولز و کنترل پنل ویندوز xp من رفته است دوستان راهنمایی کنند من چیکار کنم
با تشکر از شما

nakhoda_abbas
01-07-2007, 19:37
اين برنامه رو دانلود كن درست ميشه

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Jalal
01-07-2007, 20:01
آموزش پاک کردن ویروسی که Folder Option را حذف می کند !

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

momo
01-07-2007, 22:56
البته موقع بالا آمدن ویندوز این پیغم رو میده

registration wizard user interface componeni is missing

ahsanx
02-07-2007, 06:16
دوست عزیز در هفته گذشته در همین قسمت یعنی كامپيوتر و موضوعات مرتبط به آن 5 تا 6 دفعه همچین تاپیکی زده شده که

در باره روش حل مشکل هم بحث شده . بهترین روش برای این کار اینه که در run گزینه gpedit.msc رو تایپ کنی و بعد از باز

شدن پنجره از سمت چپ در user configuration و از گزینه Administrative و در Windoes compoents و بعد در Windows

explorer بری و در سمت راست گزینه remove the folder options menu item from the tools menu رو پیدا کن و بعد با دبل

کلیک روی این نوشته پنجره ای باز میشه که شما باید در این پنجره که سه گزینه Not configured و enabeled و disabled رو

داره , شما باید گزینه اول یعنی Not configured رو انتخاب کنی و بعد Apply و بعد هم Ok رو بزنی . کار تمومه و فولدر آپشن بر

میگرده . موفق باشی

Jalal
02-07-2007, 10:03
دوست عزیز در هفته گذشته در همین قسمت یعنی كامپيوتر و موضوعات مرتبط به آن 5 تا 6 دفعه همچین تاپیکی زده شده که

در باره روش حل مشکل هم بحث شده . بهترین روش برای این کار اینه که در run گزینه gpedit.msc رو تایپ کنی و بعد از باز

شدن پنجره از سمت چپ در user configuration و از گزینه Administrative و در Windoes compoents و بعد در Windows

explorer بری و در سمت راست گزینه remove the folder options menu item from the tools menu رو پیدا کن و بعد با دبل

کلیک روی این نوشته پنجره ای باز میشه که شما باید در این پنجره که سه گزینه Not configured و enabeled و disabled رو

داره , شما باید گزینه اول یعنی Not configured رو انتخاب کنی و بعد Apply و بعد هم Ok رو بزنی . کار تمومه و فولدر آپشن بر

میگرده . موفق باشی

دوست عزیز این یک نوع تروجانه که این کار و انجام میدا و در داخل سیستم وجود داره حالا شما بیا اون تنظیمات رو اعمال کن بازم اینجوری میشه
بهترین راه اینه اول پاک سازی بشه :13:

emra228
02-07-2007, 11:22
دعوا نکنید اول اون کاری که ahsanx گفت انجام بدید اگه نشد از راه اول برید.
این که مشکلی نیست

momo
02-07-2007, 23:34
ممنون مشکل حل شد ویروسی شده بود و با پاسازی به روش شهوند جان حل شد ممنون از همه شما

ahsanx
04-07-2007, 04:53
دوست عزیز این یک نوع تروجانه که این کار و انجام میدا و در داخل سیستم وجود داره حالا شما بیا اون تنظیمات رو اعمال کن بازم اینجوری میشه

بهترین راه اینه اول پاک سازی بشه :13:

جناب shahvand شما درست میفرمائین . من هم بعد از پست شما که برای از بین بردن ویروس بود , این مطلب رو گذاشتم . که ایشون بعد از نابودی

ویروس این کارو انجام بدن چون فکر میکنم بعد از پاک کردن ویروس فولدر آپشن تو این حالت بمونه . در ضمن بابت لینک آموزشی که گذاشتی ممنون .

نعيم.وحيد
04-07-2007, 05:24
حرفاي شاهوند جون درسته انجام بدين

Hadi King
04-07-2007, 05:27
آموزش پاک کردن ویروسی که Folder Option را حذف می کند !

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

اين كارو كنيد حتما به جوابت ميرسي:21:

karoon
06-07-2007, 00:23
من هم مدتي بود دنبال راه حل و دليل اين مشكل ميگشتم .ممنون ازراهنمايي همه.البته هنوز تست نكردم ببينم جواب ميگيرم يا نه:46:

n_ravi
07-07-2007, 03:28
H.vike راست میگه ولی من این مشکل رو دلشتم ویندوز رو که عوض کردم رفت