PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : صفحات فروم رو نمیتونم ذخیره کنم ، راهنمایی بفرمایید

M A T R I X
01-07-2007, 17:19
سلام
از دیروز صفحات فروم P30 رو نمیتونم save کنم ، تا 99% ذخیره میشند ، بعد پیغام Error میآد ، و فقط با این فروم این مشکل رو دارم.

البته وقتی میخوام بصورت Web Page complete ذخیره کنم این مشکل هست ولی بشکل HTML only ذخیره میشند ، که در

این صورت بیشتر عکسها حذف میشند . میخواستم بدونم از تغییرات و قوانین جدید فروم هستش یا تنظیم خاصی داره؟

تا حالا نبوده. اینترنت اکسپلورر استفاده میکنم و آنتی نورتن ، امکان داره فایلی اضافه شده باشه که نورتن جلوی ذخیره رو بگیره؟

mehdi_halla
01-07-2007, 22:20
من همچین مشکلی رو داشتم یکی از دلایلی که سراغ فایر فاکس رفتم همین بود.راه حلشمم اینه که شما زمانی که می خواین یه صفحه رو ذخیره کنین به طور موقت به حالت Work Offline برین ، می بینین که به سرعت هر چه تمام تر صفحه ذخیره می شه.

Behroooz
01-07-2007, 22:46
اگه اين هم جواب نداد از صفحه عكس بگير .

Ehsani
02-07-2007, 01:41
من همچین مشکلی رو داشتم یکی از دلایلی که سراغ فایر فاکس رفتم همین بود.راه حلشمم اینه که شما زمانی که می خواین یه صفحه رو ذخیره کنین به طور موقت به حالت Work Offline برین ، می بینین که به سرعت هر چه تمام تر صفحه ذخیره می شه.

بهترین راه همینه..شما ابتدا صفحه مورد نظرتون که کامل بارگذاری شد و باز شد مرورگر رو به حالت Work Offline ببرید و بعد save as کنید و نوع save as رو هم web page complete انتخاب کنید

ahsanx
02-07-2007, 06:36
دوست عزیز همون طور که ehsani اشاره کردن صفحه به طور کامل بازگذاری نشده . من هم این مشکل رو داشتم ولی وقتی صفحه به طور کامل

بازگذاری میشه به راحتی سیو میشه که البته در حالت Work Offline سریع تر سیو میشه . علت همه این مشکلات سرعت فوق العاده پایینی است

که داریم . موفق باشی

بهنازی
02-07-2007, 10:22
با یه بار ریست کردن درست میشه.

emra228
02-07-2007, 11:19
نتها راه موجود و خیلی خوب و مطمئن با هزاران ویژگی دیگر:
FireFox 2.0 خیلی خیلی خیلی ازش راضیم

دانلود کن کاملا رایکانه:
Firefox.com

M A T R I X
02-07-2007, 12:33
سلام

ازهمه دوستان ممنون. Ehsani عزیز و mehdi_halla عزیز ، این Error فقط از دو سه روز قبل شروع شده ، قبلآ نبود و درست و کامل ذخیره میشد.

این گزینه Work Offline همونیه که توی پنل File هست. تیکش رو زدم ولی بازم همون Error اومد.

در ضمن یکی از دوستان گفته بود صفحات کامل لود نشدند ، تمام صفحات کامل لود شدند ولی این مشکل هست.