PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ESB Professional Computation Suite 4.4.1

NoneForce
01-07-2007, 11:03
سلام

اين مجموعه شامل بيش از 6000 روتين و متد و 253 كلاس و كامپوننت و 140 يونيت است كه ورود اطلاعات و Manipulation آنها را آسان مي كند.

شامل كامپوننتهاي :

Integer Edits, Float Edits, Hex Edits, IP Address Edits, Percentage Edits, Date Edits, Time Edits, Date/Time Edits, Month Edits, Time Edits, Complex Edits, Fraction Edits, Currency Edits, Calculator Edits, Calendar Edits, Button Edits, Comboboxes, Month Comboboxes, Day of Week Comboboxes, Time Zone Comboboxes, Country Comboboxes, Duration Comboboxes, SpinEdits, Month SpinEdit, DOW SpinEdits, Duration SpinEdits, Currency SpinEdits, Vector Edits, Matrix Edits, Calculators, Calendars, Statistical Analysis, Labels, URL Labels, Math Labels, CheckBoxes, RadioGroups, CheckGroups, Memos, RichEdits

و روتينهاي مربوط به :
رياضي، احتمالات، آمار، اعداد مختلط‌، فيزيك، هندسه، ستاره شناسي، تبديل واحدها و ...

اطلاعات بيشتر :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

لينك دريافت :
هر فايل : 1.44 مگابايت

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

كلمه عبور برنامه نصب :

3v3n-more-c0mponents

Mahmood_N
04-07-2007, 12:31
سلام
ممنون جناب NonForce ، ولی شماره سریال همراه فایلها نیست یا شاید من نتونستم از توی دو تا فایل متنی ای که همراه فایل نصب بود پیدا کنم ، میشه اون رو برام بزارید ؟

با تشکر ...

NoneForce
04-07-2007, 12:41
سلام
كم پيدا بوديد؟!
كلمه عبور : 3v3n-more-c0mponents

MOHAMAD_REZA
09-07-2007, 08:09
سلام
من فقط تونستم 1 و 3 و 4 و8 رو بگيرم بقيشو اگه ممكنه دوباره آپلود كنين .
چون اينجوري ...
ممنون

NoneForce
09-07-2007, 09:41
سلام
لينكها سالم و كامل هستند.

MOHAMAD_REZA
10-07-2007, 08:13
ممنون
مشكلم حل شد
حق با شماست لينكا سالمند...

matinebi
23-12-2008, 05:33
لطفا راهنمایی کنید من فقط با بخش 3 رقم 3 رقم کردن ادیت کار دارم نمیدونم چطور باید کامپوننت رو نصب کرد و استفاده کرد