PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : برای دیدن تو ثانیه ها رو میشمارم

amir2011
01-07-2007, 00:45
در شرایطی که ساعاتی تا زمان آغاز فروش رسمی آی‌فون -گوشی موبایلی که اپل قصد دارد با آن بازار موبایل را متحول کند- باقی مانده است ، صدها علاقمند این محصول شب‌ را تا صبح در بیرون فروشگاه اپل در نیویورک به سر می‌برند.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اریک براندون 42 ساله می‌گوید : « این هدیه‌ای برای همسرم است. مقداری گران است ، ولی ارزشش را دارد ، چون گوشی دیگری نیست که این اندازه دوستش داشته باشم.»
در حالی که بعضی، این گوشی 600 دلاری را برای این می‌خرند که بتوانند با فروش مجدد آن ، سود شخصی کسب کنند ، بعضی‌ها هم از سوی اعضای خانواده و رؤسایشان مأمور شده‌اند که گوشی را بخرند. اقوام و رؤسای آنها دوست دارند جزو اولین اشخاصی باشند که این گوشی را صاحب می‌شوند.
امروز ساعت 6 بعد از ظهر به وقت محلی در نیویورک ، فروش آی‌فون آغاز می‌شود. آی‌فون امید «استیو جابز» ، رئیس اپل برای تکرار موفقیت پخش‌کنننده موسیقی آی‌پاد است. آی‌فون در عین زیبایی محصولی است که قصد دارد به طور همزمان کارایی یک گوشی موبایل ، پخش‌کننده موسیقی و مرورکننده اینترنت را در خود بگنجاند.
بعضی خریداران از اول هفته در بیرون محوطه فروشگاه اپل ، جا خوش کرده‌اند ، روزنامه‌ها هم در صفحات اول‌شان عکس‌ها و اخباری از آی‌فون منتشر می‌کنند و این روزها لقمه‌ای چرب و نرم‌تر از آی‌فون برای وبلاگ‌های آی‌تی پیدا نمی‌شود.
آی‌فون فعلا دو مدل با میزان حافظه متفاوت دارد. ظاهرا هنگام خرید گوشی باید قرارداد دو ساله‌ای هم با شرکت انتقال دیتای AT&T بست که ماهانه هزینه‌ای حدود 60 تا 100 دلار در بر خواهد داشت!

از هنگامی که اپل خبر از ساخته شدن این گوشی داد و استیو جابز آن را معرفی کرد ، ارزش سهام اپل 30 درصد بالا رفته است ، این در حالی است که ظرف 5 سال گذشته ، سهام اپل 2.5 درصد پایین امده بود.
جابز قصد دارد در سال 2008 ، 10 میلیون دستگاه آی‌فون به فروش برساند ، اگر این فروش به تحقق بپیوندد ، اپل 5 میلیارد دلار سود خواهد برد و یک درصد بازار جهانی موبایل را در دست خواهد گرفت.
اپل امید دارد که تا سال 2009 ، 45 میلیون دستگاه آی‌فون بفروشد و آی‌فون را تبدیل به یک محصول موفق در کنار
مکینتاش و آی‌پاد کند.

amir2011
01-07-2007, 00:47
آی‌فون و ایران
پیشبینی امکان استفاده آسان ایرانی‌ها از آی‌فون در داخل ایران دشوار است. با توجه به امریکایی بودن این محصول ، مسلما گوشی باید با واسطه و به صورت قاچاق وارد ایران شود ، در مورد سازگاری آن با سیستم مخابرات و دیتای ایران شک و تردید زیاد وجود دارد. نداشتن گارانتی هم خرید این گوشی را با ریسک زیاد مواجه خواهد کرد. به علاوه آی‌فون گوشی نسبتا گرانی است و مسیر ورود آن به ایران ، خرید این گوشی را بسیار گران‌تر و خرید آن را غیرمنطقی خواهد کرد.
با این شرایط ، خریداران مشتقاق خرید گوشی‌های رقبای اپل خواهند شد ، رقبایی که از مدت‌ها پیش درصدد برطرف کردن نقاط ضعف خود و تمرکز بر ضعف‌های آی‌فون هستند.

amir2011
01-07-2007, 00:47

گوشی شرکت Apple به نام iPhone که مدتی پیش معرفی شد و البته هنوز به بازار ارائه نشده توجه زیادی را به خود جلب کرده. این گوشی موبایل که تاکنون حاشیه های بسیاری نیز به همراه داشته باعث شده که شرکت های کوچک و بزرگ به فکر ارائه گوشی های مشابه بکنند. تاکنون چندین مدل مشابه iPhone که میتوان آن را آیفون هم بنامیم به بازار ارائه شده است. این یکی را هم که در تصویر سمت چپ میبینید آخرین کپی از آیفون است که توسط برادران چینی که تخصص کپی کردن تکنولوژی های روز دنیا با قیمت پایین دارند ساخته شده است. این گوشی که P168 نام دارد دارای 6 اسپیکر برای صدای سوراند سه بعدی - نمایشگر 3.5 اینچی لمسی - دوربین 1.3 مگاپیکسلی - ورودی کارت های MicroSD و دیگر امکانات تلفن های روز دنیاست. یک امکان مهم دیگر P168 امکان قرار دادن دو سیم کارت درون آن است. و به این صورت شما عملا دو خط تلفن در یک گوشی تلفن دارید. امکانی که در خود آیفون شرکت Apple وجود ندارد.

Xbox360
01-07-2007, 00:56
امیر جون ممنون اطلاعات خوبی رو دادی , مرسی:40:
حالا یه سوال از خودت دارم : به نظرت iphpne وارد ایران میشه؟:18:

bineshan
01-07-2007, 01:45
ما باید بگیم برای دیدن تو ماه ها و سال ها رو میشمارم

fery joon
01-07-2007, 01:59
فکر نمیکنم حالا حالاها وارد ایران بشه :19:

Dr.Afzali
01-07-2007, 04:06
گفته شده سال 2008 وارد اسيا و ايران ميشه.بنظر شما واقعا اينها خل نشدن كه نشستن توي صف از شب تا صبح (اونهم چند روز )؟اين گوشي اينفرارد نداره و دوربينش فقط 2 مگاپيكسله .hs pda نداره و وزنش هم به نسبت گوشيهاي ديگه بالاتره و جاوا رو هم ساپورت نميكنه .از اپراتور نسل سوم پشتيباني نميكنه و دوربيني براي تماس تصويري هم نداره و از سرعت بنسبت پائيني هم برخورداره.و بعيد هم ميرسه بشه براحتي باهاش اس ام اس تايپ كرد.اينهائي كه گفتم طبق تحقيق در سايتهاي مختلف بدست اوردم.

Rjoun
01-07-2007, 06:31
بزار مردم خوش باشن!
البتهاين امكاناتي كه گفتي همچي بدك هم نيستن!

nima_989
01-07-2007, 17:52
عجب آدمهای الافی .اینا خودشونو مسخره کردن یا ...
احتمالا شرکت اپل برای بازار گرمی به یه سری از این آدمای بیکار پول داده تا بیان اونجا صف بکشن(شوخی بود)
به نظر بنده W960 خیلی بهتره ... نظر شما چیه؟

lover_pc_games
01-07-2007, 18:54
گفته شده سال 2008 وارد اسيا و ايران ميشه.بنظر شما واقعا اينها خل نشدن كه نشستن توي صف از شب تا صبح (اونهم چند روز )؟اين گوشي اينفرارد نداره و دوربينش فقط 2 مگاپيكسله .hs pda نداره و وزنش هم به نسبت گوشيهاي ديگه بالاتره و جاوا رو هم ساپورت نميكنه .از اپراتور نسل سوم پشتيباني نميكنه و دوربيني براي تماس تصويري هم نداره و از سرعت بنسبت پائيني هم برخورداره.و بعيد هم ميرسه بشه براحتي باهاش اس ام اس تايپ كرد.اينهائي كه گفتم طبق تحقيق در سايتهاي مختلف بدست اوردم.

جاوا نداره ؟ مگه میشه ؟ :18: حتما شوخی میکنی ...

ali_chenger
01-07-2007, 21:47
با این صحبتهای دکتر موافقم گوشی واقعا زیبایی است ولی امکانات آنچنان بالایی نداره:46:

Payan
01-07-2007, 21:55
خدا همه ي آدم هاي بيكار رو كه نه همه ي آدم هاي .... رو شفا بده
يعني يه گوشي اينقدر مهمه ..................:41:

amir2011
02-07-2007, 00:11
امیر جون ممنون اطلاعات خوبی رو دادی , مرسی:40:

حالا یه سوال از خودت دارم : به نظرت iphpne وارد ایران میشه؟:18:

فکر نکنم هیچ وقت یک ایرانی بتونه یک iphone که آمریکایی باشه رو از ایران تهیه کنه!
بازم مگه چینی ها دست به کار شن و ملت ایران رو از تحریم در بیارن!

عجب آدمهای الافی .اینا خودشونو مسخره کردن یا ...
احتمالا شرکت اپل برای بازار گرمی به یه سری از این آدمای بیکار پول داده تا بیان اونجا صف بکشن(شوخی بود)
به نظر بنده W960 خیلی بهتره ... نظر شما چیه؟

با این صحبتهای دکتر موافقم گوشی واقعا زیبایی است ولی امکانات آنچنان بالایی نداره:46:
در مورد امکانات هم موافقم واقعا در مقایسه با گوشیهای روز دنیا از ایم نظر پایینه که البته این هم نقطه ضعفش نیست چون بازار اصلی این گوشی آمریکای شمالیه و اونجا مثل ایزان نیست که مردمش با دیدن دوربین 5 مگا پیکسل قند تو دلشون آب بشه در واقع اونها در دنیایی از تکنولوژی زندگی میکنند که این امکانات نمیتونه اونها رو ارضا کنه به همین دلیل شرکتهایی مثل apple و motorolla سعی در جهت تولید گوشی با امکانات بالا نمیکنند و تمام توانشون رو روی طراحی و نواوری میکنند و جوابش رو هم میتونیم در گوشیهایی مثل v3i ببینیم که به تنهایی اونم در زمانی که گوشیهای بسیار پیشرفته تری در بازار بود 50 میلیون در آمریکا فروش داشت و پر فروش ترین گوشی تاریخ آمریکا هم شکل گرفت.
در ثانی این گوشی همین جوری دارای قیمت بالایی است پس باید به سازندگانش حق بدیم که برای تعدیل قیمت هم که شده کمی گوشی ساده تری طراحی کنند چون این گوشی برای مسائل تبلیغاتی تولید نشده و هدف از تولیدش صرفا مسائل تجاری بوده است.

Nabakhshoode
02-07-2007, 01:09
در مورد امکانات هم موافقم واقعا در مقایسه با گوشیهای روز دنیا از ایم نظر پایینه که البته این هم نقطه ضعفش نیست چون بازار اصلی این گوشی آمریکای شمالیه و اونجا مثل ایزان نیست که مردمش با دیدن دوربین 5 مگا پیکسل قند تو دلشون آب بشه در واقع اونها در دنیایی از تکنولوژی زندگی میکنند که این امکانات نمیتونه اونها رو ارضا کنه به همین دلیل شرکتهایی مثل apple و motorolla سعی در جهت تولید گوشی با امکانات بالا نمیکنند و تمام توانشون رو روی طراحی و نواوری میکنند و جوابش رو هم میتونیم در گوشیهایی مثل v3i ببینیم که به تنهایی اونم در زمانی که گوشیهای بسیار پیشرفته تری در بازار بود 50 میلیون در آمریکا فروش داشت و پر فروش ترین گوشی تاریخ آمریکا هم شکل گرفت.
در ثانی این گوشی همین جوری دارای قیمت بالایی است پس باید به سازندگانش حق بدیم که برای تعدیل قیمت هم که شده کمی گوشی ساده تری طراحی کنند چون این گوشی برای مسائل تبلیغاتی تولید نشده و هدف از تولیدش صرفا مسائل تجاری بوده است.

البته ببینین تو بازار به خصوص آمریکا اپراتورا حرف اول و آخر رو تو واگذاری گوشی به مردم میزنن ! در واقع وقتی فردی از یه شبکه ی خاص مثلا تو آمریکا سیم کارت میخره اپراتور با با شرکتایی مثل موتورولا قرار داد داره و مثلا 7-8 مدل از گوشی هاش رو با تخفیف خیلی بالا تحویل خریدار میده که این باعث میشه انتخابایه خریدارا معمولا از همین گوشی های پیشنهادی اپراتورا باشه که طبیعتا انتخابا محدود میشه ! این امپراطوریه اپراتورا تو آمریکا بیشتر از جاهایه دیگست !
به هر حال به سیستم خرید گوشی تو آمریکا رو کاری ندارم ولی روند خرید از برندایی مثه سونی سامسونگ و نوکیا نشوم میده در حال حاظر مردم اکثر جاهای دنیا تمایلشون به سمت گوشی هایی با امکانات مولتی مدیای خوب با قیمت مناسبه ! که همین مساله باعث موفقت تو فروش گوشی هایی مثه K750 یا D600 یا 6233 یا N73 یا... در سطح جهان میشه

Rjoun
02-07-2007, 07:22
مطمئن باشين حتما اين گوشي يه چيزايي داره كه اينها اينقدر در انتظارش بي تابي ميكنن!

amir2011
03-07-2007, 00:05
البته ببینین تو بازار به خصوص آمریکا اپراتورا حرف اول و آخر رو تو واگذاری گوشی به مردم میزنن ! در واقع وقتی فردی از یه شبکه ی خاص مثلا تو آمریکا سیم کارت میخره اپراتور با با شرکتایی مثل موتورولا قرار داد داره و مثلا 7-8 مدل از گوشی هاش رو با تخفیف خیلی بالا تحویل خریدار میده که این باعث میشه انتخابایه خریدارا معمولا از همین گوشی های پیشنهادی اپراتورا باشه که طبیعتا انتخابا محدود میشه ! این امپراطوریه اپراتورا تو آمریکا بیشتر از جاهایه دیگست !
به هر حال به سیستم خرید گوشی تو آمریکا رو کاری ندارم ولی روند خرید از برندایی مثه سونی سامسونگ و نوکیا نشوم میده در حال حاظر مردم اکثر جاهای دنیا تمایلشون به سمت گوشی هایی با امکانات مولتی مدیای خوب با قیمت مناسبه ! که همین مساله باعث موفقت تو فروش گوشی هایی مثه K750 یا D600 یا 6233 یا N73 یا... در سطح جهان میشه
در مورد اپراتور باید بگم اونجا مثل ایران نیست که برای امتیاز تلفن همراه چیزی معادل 300 دلار پول بگیرند(البته در مقابل امکاناتی که شرکت ارتباطات سیار به مشتریهاش میده این قیمت ناچیزه!!!)که در مقابلش بخوان چند تا گوشی هم رایگان بدن.
در مورد محدودیت خرید باید بگم آزادانه ترین انتخاب رو در خرید بین تمام جهان شهروندان آمریکایی دارند.و مثل ایرانیها نیستند که هنوز نوکیا رو برای انتن دهی بهتر!به سایر گوشیها ترجیح بدن یا گوشی مثل n92 رو به خاطر --- نتونن بگیرن.و اونجا امپراتوری و باند بازی نیست و فقط شرکتهایی موفقند که بهترین خدمات رو در مقابل کمترین هزینه بدهند.
تازه هم اگه بخواهیم از نظر امکانات مولتی مدیا مورد بررسی قرار بدیم این گوشی دارای پلیر معروف ipod است که خودش به تنهایی 150 میلیون فروش داشته.
از بین همه این گوشیهایی که گفتی فقط تا حدودی 6233 که اونم البته از نظر ساپورت پسوندها از سری w سونی در سطح پایین تری قرار داره گوشی مولتی مدیاست تازه همه اینها روی هم به اندازه v3i فروش نداشته.

amir2011
03-07-2007, 00:08
مطمئن باشين حتما اين گوشي يه چيزايي داره كه اينها اينقدر در انتظارش بي تابي ميكنن!
مهمترین چیزی که این گوشی داره امکانات معقول و مناسب که البته در زمینه مولتی مدیا در سطح خوبی قرار داره در کنار طراحی بینظیر و جذابش است.
البته باید به یک نکته هم توجه کنیم که مردم کشورهای متمدن در دستیابی سریع به تکنولوژی از هم پیشی میگیرند که این اتفاق دقیقا در ژاپن هنگام عرضه ps3 هم افتاده بود.

Spak
03-07-2007, 08:16
بالاخره بعد از یه مدت که دستت گرفتیش برات عادی میشه .

Nabakhshoode
03-07-2007, 09:38
در مورد اپراتور باید بگم اونجا مثل ایران نیست که برای امتیاز تلفن همراه چیزی معادل 300 دلار پول بگیرند(البته در مقابل امکاناتی که شرکت ارتباطات سیار به مشتریهاش میده این قیمت ناچیزه!!!)که در مقابلش بخوان چند تا گوشی هم رایگان بدن

در مورد محدودیت خرید باید بگم آزادانه ترین انتخاب رو در خرید بین تمام جهان شهروندان آمریکایی دارند.و مثل ایرانیها نیستند که هنوز نوکیا رو برای انتن دهی بهتر!به سایر گوشیها ترجیح بدن یا گوشی مثل n92 رو به خاطر --- نتونن بگیرن.و اونجا امپراتوری و باند بازی نیست و فقط شرکتهایی موفقند که بهترین خدمات رو در مقابل کمترین هزینه بدهند.

اصلا اینطوری نیست اگه اطلاعات نداری نظر نده ! نابغه اپراتورایه اونجا با خدمات گسترده یی که بابت شبکه های Gsm و GPRS و 3G و... به مشتری میدن و تنوعی که تو خدمات دارن درآمد خودشون رو از این طریق در میارن ! جالبه که هنوز نمیدونی گوشی تو اونجا اکثرا توسط اپراتورا و با تخفیف یا حتی در بعضی مواقع و در مورد گوشی های ارزونتر مجانی در اختیار مشتری قرار میگیره ! اگه اینجوری نبود گوشی های موتورولا این فروش بالا رو تو آمریکای شمالی و جنوبی نداشتن ! به هر حال واسه افزایش اطلاعاتت میتونی از کسایی که تو آمریکا هستن بپرسی !

تازه هم اگه بخواهیم از نظر امکانات مولتی مدیا مورد بررسی قرار بدیم این گوشی دارای پلیر معروف ipod است که خودش به تنهایی 150 میلیون فروش داشته.

چه ربطی داره ؟ سونی و نوکیا هم تو سری های اکسپرس موزیک و واکمن دست کمی از این ندارن ! ضمن اینکه نوکیا و سونی تواناییشون رو قبل این تو امکانات دیگه ی گوشی مثه دوربین و... نشون دادن !

از بین همه این گوشیهایی که گفتی فقط تا حدودی 6233 که اونم البته از نظر ساپورت پسوندها از سری w سونی در سطح پایین تری قرار داره گوشی مولتی مدیاست تازه همه اینها روی هم به اندازه v3i فروش نداشته.

من 6233 رو با سری w مقایسه کردم ؟ اصلا حرف منو خوندی ؟ من میگم الان توجه مردم به امکانات مولتی مدیای بالا با قیمت پایینه(اگه فکر میکنی مردم به چیز دیگه یی توجه میکنن مثلا به زیبایی گوشی بگو ...) ! گوشی هایی که گفتم هم این دوتا خاصیت رو دارن ( البته هر کدوم تو رنج قیمت خودشون ) ...
ضمنا پرفسور اگه اینا فروششون کمتر از V3i هم باشه اونقدرا اختلاف ندارن ! و تو زمان خودشون جزو 10 گوشی پر فروش بودن ! N73 که همین الان هم هست...البته در مورد حرفت اگه آمار دقیق فروش K750 و 6233 , V3i و... رو داری بگو و با مدرک صحبت کن ...
به هر حال دوستانی که اطلاعاتشون از شما بیشتره به خصوص تو زمینه ی اپراتورا تو کشورایه دیگه به ویژه آمریکا و... بهتر میتونن قضاوت کنن

amir2011
03-07-2007, 17:31
اصلا اینطوری نیست اگه اطلاعات نداری نظر نده ! نابغه اپراتورایه اونجا با خدمات گسترده یی که بابت شبکه های Gsm و GPRS و 3G و... به مشتری میدن و تنوعی که تو خدمات دارن درآمد خودشون رو از این طریق در میارن ! جالبه که هنوز نمیدونی گوشی تو اونجا اکثرا توسط اپراتورا و با تخفیف یا حتی در بعضی مواقع و در مورد گوشی های ارزونتر مجانی در اختیار مشتری قرار میگیره ! اگه اینجوری نبود گوشی های موتورولا این فروش بالا رو تو آمریکای شمالی و جنوبی نداشتن ! به هر حال واسه افزایش اطلاعاتت میتونی از کسایی که تو آمریکا هستن بپرسی !
چه ربطی داره ؟ سونی و نوکیا هم تو سری های اکسپرس موزیک و واکمن دست کمی از این ندارن ! ضمن اینکه نوکیا و سونی تواناییشون رو قبل این تو امکانات دیگه ی گوشی مثه دوربین و... نشون دادن !

من 6233 رو با سری w مقایسه کردم ؟ اصلا حرف منو خوندی ؟ من میگم الان توجه مردم به امکانات مولتی مدیای بالا با قیمت پایینه(اگه فکر میکنی مردم به چیز دیگه یی توجه میکنن مثلا به زیبایی گوشی بگو ...) ! گوشی هایی که گفتم هم این دوتا خاصیت رو دارن ( البته هر کدوم تو رنج قیمت خودشون ) ...
ضمنا پرفسور اگه اینا فروششون کمتر از V3i هم باشه اونقدرا اختلاف ندارن ! و تو زمان خودشون جزو 10 گوشی پر فروش بودن ! N73 که همین الان هم هست...البته در مورد حرفت اگه آمار دقیق فروش K750 و 6233 , V3i و... رو داری بگو و با مدرک صحبت کن ...
به هر حال دوستانی که اطلاعاتشون از شما بیشتره به خصوص تو زمینه ی اپراتورا تو کشورایه دیگه به ویژه آمریکا و... بهتر میتونن قضاوت کنن

دوست عزیز شما یک چیزی شنیدی ولی نه کامل اگه چند روز پیش اخبار گوش میدادی گفت قیمت سیم کارت در بعضی ایالتهای آمریکا و روسیه در حدود 1 دلار است و این هزینه هایی که میگی جزء چیزهایی است که ما اون رو تحت عنوان فیش موبایل میشناسیم.
و متاسفانه این اصلا با عقل جور در نمیاد که یک شرکت عظیم مثل موتو برای فروش گوشیهاش دست به دامن اپراتور بشه.چون همین جوری فروش قابل توجهی داره و عمده فروشش هم بعلت امکانات در مقابل قیمت ناچیزش است.
اینم یک نمونه دیگه که من نمیدونم در کره جنوبی هم اپراتورها گوشی به مردم میدن یا نه البته شما بهتر میدونی!!!
به گزارش ایلنا، این گوشی‌‏های جدید که RAZR2 نام گرفته توسط شرکت تلکومی SK TELECOM بزرگترین شرکت ارایه خدمت بی سیمی کره جنوبی به بازار این کشور وارد شده است.
شرکت موتورولا که از ماه گذشته عرضه گوشی‌‏های RAZR2 را به بازار ایالات متحده و برخی کشورهای اروپایی آغاز کرده تاکنون بیش از 100 میلیون دستگاه از این مدل گوشی به فروش رسانده است.
گفتنی است، شرکت موتورولا دومین شرکت بزرگ سازنده گوشی تلفن همراه در جهان در حال حاضر 5/11 درصد سهام بازار فروش گوشی تلفن همراه کره جنوبی را در دست دارد، این در حالی است که شرکت سامسونگ و شرکت ال جی به ترتیب 55 و 19 درصد سهام بازار فروش گوشی تلفن همراه در این کشور را در اختیار گرفته‌‏اند.
در مورد مولتی مدیا هم من نگفتم از اونها بهتره این در حالیه که منظور از امکانات مولتی مدیا ارتباط به اینترنت و دریافت موزیک و ویدئو از اینترنت است و...
این در حالیه که استنباط ما از این منظر اینه که هر گوشی صدای اسپیکرش بلند تر بود از همه بهتر!!!
در ضمن من نگفتم 6233 رو با سری w مقایسه کردی من منظورم این بود این گوشی که الان با قیمت 1.5برابرw810 فروش میره هیچ چیز خاصی نداره جزء همون صدای اسپیکر بلند!!!
در آخر من نمیدونم چرا هر کی هر جا ......سریع امکانات دیگه مثل دوربین و...رو وسط میکشه اونم در موبایل.

Nabakhshoode
03-07-2007, 20:38
این در حالیه که استنباط ما از این منظر اینه که هر گوشی صدای اسپیکرش بلند تر بود از همه بهتر!!!
در ضمن من نگفتم 6233 رو با سری w مقایسه کردی من منظورم این بود این گوشی که الان با قیمت 1.5برابرw810 فروش میره هیچ چیز خاصی نداره جزء همون صدای اسپیکر بلند!!!
در آخر من نمیدونم چرا هر کی هر جا ......سریع امکانات دیگه مثل دوربین و...رو وسط میکشه اونم در موبایل.

در مورد بحث اولت کاملا موافقم خود منم بارها متاسف شدم و تو این فروم هم بارها گفتم که صدای بلند اونم تو اسپیکر به چه درد افراد میخوره ؟ جز به درد کل کل های بچه گانه ! خود من w810 دارم با اینکه بعضیا میگن صدای اسپیکرش کمه ولی من تا حالا حتی تو محیطایه شلوغم باهاش مشکلی نداشتم و صدای زنگش رو شنیدم !
همین بحث بلندی صدای N73 و 3250 و مقایسه ی اونا بارها تکرار شده که فکر میکنم این مورد فقط تو ایران باشه ...
البته به نظر من این خوبه که یه گوشی تو اسپیکر صداش با کیفیت و با بلندی مناسب باشه ولی مهمترین چیز اینه که صدای هدفونش با کیفیت باشه تا بتونه جایگزین خوبی واسه ام پی تری پلیر باشه !
البته 6233 رجیستر اصلی و با گارانتی اصلی قیمتش تقریبا مساویه با w810 رجیستر اصلی... تو بازارایه جهانی قیمتشون تقریبا یکیه و قیمت مناسبی دارن ! و حتما میدونی W810 رجیسترش چنج میشه ولی 6233 نمیشه ! من فقط منظورم چند تا مثال بود از گوشی هایی که تو بازار جهانی فروش خوبی داشتن که هر دو گوشی این خاصیت رو داشتن ...
به هر حال امیر جان من ارادت خاصی بهت دارم یکی از بچه های با اطلاعات و دوست داشتنی بخش موبایل این فرومی و مطمعنا این بحثا صرفا واسه تبادل نظره و دوستیها سره جاشه ... :10:

amir2011
04-07-2007, 11:47
در مورد بحث اولت کاملا موافقم خود منم بارها متاسف شدم و تو این فروم هم بارها گفتم که صدای بلند اونم تو اسپیکر به چه درد افراد میخوره ؟ جز به درد کل کل های بچه گانه ! خود من w810 دارم با اینکه بعضیا میگن صدای اسپیکرش کمه ولی من تا حالا حتی تو محیطایه شلوغم باهاش مشکلی نداشتم و صدای زنگش رو شنیدم !
همین بحث بلندی صدای N73 و 3250 و مقایسه ی اونا بارها تکرار شده که فکر میکنم این مورد فقط تو ایران باشه ...
البته به نظر من این خوبه که یه گوشی تو اسپیکر صداش با کیفیت و با بلندی مناسب باشه ولی مهمترین چیز اینه که صدای هدفونش با کیفیت باشه تا بتونه جایگزین خوبی واسه ام پی تری پلیر باشه !
البته 6233 رجیستر اصلی و با گارانتی اصلی قیمتش تقریبا مساویه با w810 رجیستر اصلی... تو بازارایه جهانی قیمتشون تقریبا یکیه و قیمت مناسبی دارن ! و حتما میدونی W810 رجیسترش چنج میشه ولی 6233 نمیشه ! من فقط منظورم چند تا مثال بود از گوشی هایی که تو بازار جهانی فروش خوبی داشتن که هر دو گوشی این خاصیت رو داشتن ...
به هر حال امیر جان من ارادت خاصی بهت دارم یکی از بچه های با اطلاعات و دوست داشتنی بخش موبایل این فرومی و مطمعنا این بحثا صرفا واسه تبادل نظره و دوستیها سره جاشه ... :10:
البته رد مورد بازار جهانی هم کاملا باهات موافقم ولی در ایران یک گوشی با هزار نوع کشور سازنده و گارانتی عجیب غریب میاد که هر کسی یکی رو معیار قرار میده و بعضا تفاوت فاحشی دارند.
در مورد بحث هم مطمئن باش من حتی ذره ای از دست افرادی که منطق دارند ناراحت نمیشن.
در ثانی این بحثها فقط و فقط برای تبادل اطلاعات است و مطمئن باش من هم همون حسی رو نسبت بهت دارم که شما نسبت به من داری.
امیدوارم موفق باشی و همیشه همین روحیه رو حفظ کنی.

The_Last_Samurai
05-07-2007, 03:00
حیف اگه میدونستم منم میرفتم.چرا زود تر نگفتین؟تازه یه چادر مسافرتی خریده بودم میرفتم اونجا افتتاحش میکردم:31: :27: :39: .

بابا اینا دیگه چقدر علافن.من فکر کردم فقط خودم علافم.بابا اینا که ری...ن بهم.