PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشكل من با مودم:خود ديسكانكتي مودم!

mofi
30-06-2007, 22:55
اين مشكل رو مدتهاست دارم ولي نمي دونستم تو كدوم انجمن بگم.
بعد از يه مدتي كه وصل مي شم حدود نيم ساعت خود به خود ديسكانكت ميشه.دفعه ي آخر وقتي داشتم يه برنامه ي 9 مگي رو دانلود مي كردم حدود 80 درصد شده بود كه ديسكانكت شد و واقعاً اعصابم به هم ريخت و گفتم هر طور شده بايد مشكل رو حل كنم.
ممكنه مشكل از خود مودم باشه؟يعني سخت افزاري باشه؟؟
مدل مودمم:Motorola SM56k

rouhallah
30-06-2007, 23:35
اين مشكل رو مدتهاست دارم ولي نمي دونستم تو كدوم انجمن بگم.
بعد از يه مدتي كه وصل مي شم حدود نيم ساعت خود به خود ديسكانكت ميشه.دفعه ي آخر وقتي داشتم يه برنامه ي 9 مگي رو دانلود مي كردم حدود 80 درصد شده بود كه ديسكانكت شد و واقعاً اعصابم به هم ريخت و گفتم هر طور شده بايد مشكل رو حل كنم.
ممكنه مشكل از خود مودم باشه؟يعني سخت افزاري باشه؟؟
مدل مودمم:Motorola SM56k
با سلام به دوست عزيز
با اينكه من تو اين زمينه حرفه اي نيستم اما چون خودم اين مشكل رو داشتم فكر كنم اين مشكل داراي اين علت ها باشه
1 شايد مودم شما ويژگي انتظار مكالمه اش فعال باشه كه در نتيجه با تماس با شماره شما ، مودم ارتباط خود را قطع ميكند اگر چنين باشد مسلماً پس از قطع مودم زنگ تلفن به صدا در مي‌آيد و فرد پشت خط ارتباطتش برقرار
ميشود اگر اين چنين بود ميتونيد با نصب برنامه phone try و تنظيم اون شخص پشت خط به اراده شما ارتباطش برقرار بشه يا نشه
2 شايد اشكال از شلوغي سرور دريافت كننده اكانت اينترنت باشه كه با شلوغ شدن آن شما از طرف سرور به صورت خود كار ارتباطتان قطع ميشود در اين صورت اگر با تعويض سرويس دهنده مشكلتان حل نشد بايد در زمان خلوت بودن سرور مانند صبح يا ظهر به اينترنت وصل شويد
3 مورد سوم هم اينكه شايد كسي در هنگام اتصال شما به اينترنت گوشي تلفن متصل به خط را برداشته و اين برداشتن گوشي نيز منجر به قطع ارتباط شما شده
اين علتهايي بود كه به ذهن من رسيد تا بقيه چه گويند
والسلام