PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : حذف ردپای اینترنتی از ...

parya_shilan
30-06-2007, 21:12
سلام
دنبال نرم افزاری می گردم که رد پای اینترنتی منو رو از سرور isp ها پاک کنه یا اینکه مسیر آدرس های صفحات وب رو به یک آدرس دیگه تغییر بده .یا یه کاری بکنه که آدرس صفحات اینترنتی من از طرف isp قابل ردگیری نباشه . خیلی ممنون.:31: :11:

Behroooz
30-06-2007, 23:17
از برنامه هاي عوض كننده اي پي استفاده كن .

WooKMaN
30-06-2007, 23:30
اینو تست کن ...

Hide IP Platinum 3.42

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

783.86K

;)

rafifar
30-06-2007, 23:48
این برنامه از ایناست که آی پی مجازی و اینا می ده؟
1دونه بود فقط با اینترنت اکسپلورر کار می کرد این چی؟
یه ریزه توضیح می دی راجعبش؟

WooKMaN
30-06-2007, 23:55
این برنامه از ایناست که آی پی مجازی و اینا می ده؟
1دونه بود فقط با اینترنت اکسپلورر کار می کرد این چی؟
یه ریزه توضیح می دی راجعبش؟
یک نرم افزار برای مخفی سازی آی پی شما از دست هر نوع هکر یا خراب کار است. یک از کاربردهای نرم افزار مخفی سازی آی پی شما در تمام سایت ها است. مثلا شما وقتی وارد سایتی می شوید دوست ندارید آی پی دستگاه شما در آن سایت ثبت شود به وسیله این نرم افزار آی پی جعلی در سایت ثبت می شود و آی پی شما در آن سایت وجود ندارد. این نرم افزار با سرور های مختلفی در جهان در ارتباط است و می تواند آی پی این سرور ها را جای آی پی دستگاه شما جایگزین کند.نرم افزار قابلیت جدا کردن سرور های از کار افتاده و سالم را نیز دارد.

parya_shilan
01-07-2007, 00:58
[QUOTE=WooKMaN;1256318]یک نرم افزار برای مخفی سازی آی پی شما از دست هر نوع هکر یا خراب کار است. یک از کاربردهای نرم افزار مخفی سازی آی پی شما در تمام سایت ها است. مثلا شما وقتی وارد سایتی می شوید دوست ندارید آی پی دستگاه ..........
سلام
دوست عزیز از توجهت ممنونم شما قبلا نیز به من کمک کردی باز هم تشکر می کنم.
من مشکلم با سرور isp هستش ایا می تونم کار بکنم که لیست سایت هایی که به آنها مراجعه می کنم درisp ثبت نشه . یا مثلا یه آدرس دیگه بیافته تو اینترنت یه مطلبی خوندم که می گفت با یه نرم افزار می تونی مسیر کلیه جستجوهات رو به یک آدرس مثلا گوگل بفرستی بعداز آنجا به صفحه مورد نظرت بری وقتی صفحه برات باز بشه آدرس تا گوگل درسته ولی بعداز اون آدرس تبدیل به یک سری حروفات نامفهوم میشه که اگه همون رو دوباره ریفرش کنی باز نخواهد شد .......... نظرتون چیه همچین چیزی ممکنه . لطفا راهنمایی کنید .بازهم ممنون .راستی این نرم افزاری که معرفی کردی همچین قابلیتی داره .... عزیز جون من گیر isp هستم . بازهم تشکر:40: :11:

oxydiom
01-07-2007, 15:11
یک نرم افزار برای مخفی سازی آی پی شما از دست هر نوع هکر یا خراب کار است. یک از کاربردهای نرم افزار مخفی سازی آی پی شما در تمام سایت ها است. مثلا شما وقتی وارد سایتی می شوید دوست ندارید آی پی دستگاه شما در آن سایت ثبت شود به وسیله این نرم افزار آی پی جعلی در سایت ثبت می شود و آی پی شما در آن سایت وجود ندارد. این نرم افزار با سرور های مختلفی در جهان در ارتباط است و می تواند آی پی این سرور ها را جای آی پی دستگاه شما جایگزین کند.نرم افزار قابلیت جدا کردن سرور های از کار افتاده و سالم را نیز دارد.

دوست عزیز من Hide IP Platinum 3.4 رو دارم با این حال وقتی وارد بعضی سایت ها میشم آی پی من رو مینویسه. این برنامه برای مقابله با هکر های آماتور خوبه نه برای آی اس پی ها یا هکر های نیمه حرفه ای...

rafifar
02-07-2007, 12:28
سلام
دوست عزیز از توجهت ممنونم شما قبلا نیز به من کمک کردی باز هم تشکر می کنم.
من مشکلم با سرور isp هستش ایا می تونم کار بکنم که لیست سایت هایی که به آنها مراجعه می کنم درisp ثبت نشه . یا مثلا یه آدرس دیگه بیافته تو اینترنت یه مطلبی خوندم که می گفت با یه نرم افزار می تونی مسیر کلیه جستجوهات رو به یک آدرس مثلا گوگل بفرستی بعداز آنجا به صفحه مورد نظرت بری وقتی صفحه برات باز بشه آدرس تا گوگل درسته ولی بعداز اون آدرس تبدیل به یک سری حروفات نامفهوم میشه که اگه همون رو دوباره ریفرش کنی باز نخواهد شد .......... نظرتون چیه همچین چیزی ممکنه . لطفا راهنمایی کنید .بازهم ممنون .راستی این نرم افزاری که معرفی کردی همچین قابلیتی داره .... عزیز جون من گیر isp هستم . بازهم تشکر

شاید اسمش ultrasurf باشه. البته نمی دونم.اما این برنامه ای که می گم همین کهاری که شما میگی رو می کنه. البته هم مثل ف ی ل ت ر شکن عمل می کنه هم آدرس های ف ی ل ت ر نشده رو نشون می ده.
یه چیزی این برنامه هه نوشته فقط 3 روز می شه ازش استفاده کرد کد می خواد!
باید چی کارش کنم؟

WooKMaN
02-07-2007, 19:37
اگه منظورتون همونه که rafifar جان گفتن ، خدمت شما ...

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

90KB

البته اینی که من لینک گذاشتم مدتهاست بدون مشکل ازش اسفاده میکنم ...

;)

rafifar
02-07-2007, 20:19
البته اینی که من لینک گذاشتم مدتهاست بدون مشکل ازش اسفاده میکنم ...
کدومو می گی؟
من اون بالایی رو می گم که آی پی رو عوض می کنه. نوشته یا باید نرم افزار رو بخرید یا باید کدشو وارد کنید یا اینکه همین جوری ازش استفاده کنید که در حالت آخر فقط 3 روز کار می کنه.
چه کدی باید بهش بدم؟

WooKMaN
02-07-2007, 20:38
کدومو می گی؟
من اون بالایی رو می گم که آی پی رو عوض می کنه. نوشته یا باید نرم افزار رو بخرید یا باید کدشو وارد کنید یا اینکه همین جوری ازش استفاده کنید که در حالت آخر فقط 3 روز کار می کنه.
چه کدی باید بهش بدم؟
آهان اون رو نمیدونم ، من برنامه یی که خودم لینک دادم رو گفتم ...:27:

pedram_ashena
02-07-2007, 20:50
فايده ندارد.برنامه اي براي مخفي شدن از آي اس پي نيست.آي اس پي درست مثل كامپيوتر شما ميماند.هر چيزي كه شما ميبينيد آنها هم ميتوانند ببينند

ولي اگر از اكانتهاي عمومي استفاده ميكنيد جاي نگراني نيست.اصولا اصلا چنين كاري بزاي انها ارزش ندارد

oxydiom
13-07-2007, 00:40
فايده ندارد.برنامه اي براي مخفي شدن از آي اس پي نيست.آي اس پي درست مثل كامپيوتر شما ميماند.هر چيزي كه شما ميبينيد آنها هم ميتوانند ببينند

ولي اگر از اكانتهاي عمومي استفاده ميكنيد جاي نگراني نيست.اصولا اصلا چنين كاري بزاي انها ارزش ندارد

من ADSL دارم, مگه چند صد نفر از این آی اس پی ADSL می گیرن!!!! :19: :19: پس اکانت من عمومی نیست!!

pedram_ashena
13-07-2007, 01:04
من ADSL دارم, مگه چند صد نفر از این آی اس پی ADSL می گیرن!!!! :19: :19: پس اکانت من عمومی نیست!!

ببينيد اصلا هيچ شركتي فرصت جاسوسي كاربرانش را ندارد.مگر اينكه چيز جالبي در مورد شما باشه.و فكر نميكنم شما تا آن حد برايشان مهم باشيد:5:

ShirazITCo
13-07-2007, 11:43
من یک متخصص شبکه هستم و حتما پیشنهاد می کنم اگر می خواهید از ***** رد بشید و یا اینکه کسی شما رو رد گیری نکنه بهترین و مطمئن ترین راه استفاده از VPN هست که با پرداخت بین ماهیانه 3000تا 5000 تومان می تونید هر کاری تو اینترنت بکنید . برای پیدا کردن VPN SERVER هم اگر خواستید Email بزنید تا بگم چیکار کنید چون اینجا تبلیغات محسوب میشه ولی می تونید تو Google تایپ کنید سرویس VPN خودش جواب میده.

parya_shilan
02-09-2007, 08:14
ازهمه دوستان تشکر می کنم ولی مشکل من باز به قوت خودشه باقیه . بازهم ممنون