PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چند سوال راجع به خرید مانیتورlcd دارم میشه راهنمایی کنید.

behros
30-06-2007, 15:28
1. ایا به هنگام استفاده از ورودی DVI کیفیت و دقت تصویر بیشتر از حالت ورودی انالوگ است؟.(منظورم این است که ایا تفاوت محسوس است)
2. ایا ال سی دی های سونی واقعا بهترین جنس بازار است؟به چه دلیل ؟ چون خیلی ها سونی را بهترین میدانند
3. ایا کم یا زیاد بودن ضخامت صفحه نمایش LCD تاثیری در کیفیت نمایش دارد؟
4. چه نوع ال سی دی هایی پیکسل سوخته کمتری دارند یا کمتر دچار سوختگی پیکسل میشوند؟
در ضمن من بودجه زیادی ندارم و می خواهم مانیتور LG 17" خود را با یک ال سی دی دست دوم
عوض کنم. چه ال سی دی پیشنهاد میکنید . همچنین زمان پاسخ دهی تصویرش حدود 8ms باشد.؟
نظرتون راجع به این مانیتور چیه . ممکنه ال سی دی 110000 تومانی مارک تقلبی یا چینی باشه؟ادرس پایین
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mahyarSAMSUNG
01-07-2007, 01:53
من خودم از دی وی آی استفاده میکنم و ال سی دی سامسونگ هم دارم . کیفیتش فرقی با آنالوگ نداره .
سونی زو هم ولش کن اصلا نمی ارزه بری اون همه پول بدی یه جنسی بخری که معلوم نیست کدوم بیکاری ساختش .
الان باریکترین ال سی دی ها رو سامسونگ داره میزنه یه ضخامت کمتر از 1 میلیمتر . که هم میتونه تاثیر بزاره هم نه
هر ال سی دی میتونه این اتفاق براش پیش بیاد مثلا با ضربه خوردن به صفحش
الان پایین ترین ال سی دی که میتونی بخری سامسونگ مدل 730 دبلیو است که 200 تومن .اگه 110 تومن داری فقط شاید توی مانیتور خریدن هم مشکل پیدا کنی

rainysky50
01-07-2007, 12:23
ماشاالله کمتر از یک میلی متر !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! میخندیییییییم.ملت باور کنید ال سی دیه پلاستیکی که سونی تولید کرد و قابلیت انعطاف داشت ضخامتش از یک میلی متر بیشتر بود.samsuuuung d600000 جان اول برو ریاضیتو تقویت کن اونوقت بیا اینجا و برای سامسووووونگ عزیزت تبلیغ کن .شرکتی که در تولید دغل پیشرو هست.

mahyarSAMSUNG
02-07-2007, 00:01
حالا خوبه این دغل از اون یکی یاد گرفتی .تازه بهتر کمی تو اطلاعاتتو بیشتر کنی اون ال سی دی رو سامسونگ زده و ال جی فلیپس( دقت کن ال جی فلیپس نه ال جی خالی)
بد نیست ببینی ال سی نیم میلیمتری سامسونگ

zonealarm
02-07-2007, 02:01
باز شروع شد