PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : به اشتراک گذاری اینترنتdsl بین دو طبقه بصورت وایر لس

DSP
30-06-2007, 10:27
من می خواهم سرویس adsl را بین دو کامپیوتر به صورت مشترک قرار بدهم کامپیوتر a در طبقه اول و کامپیوتر b در طبقه دوم ساختمان قرار دارد متاسفانه امکان کابل کشی بین دو طبقه مشکل می باشد در نتیجه برای این کار به نظر شما اگر از یک مودم AM604G که خودش یک Acsses point هم می باشد و همچنین یک کارت شبکه وایرلس روی کامپیوتر b که در طبقه دوم است استفاده کنم می توانم اینترنت را به کامپیوتر b برسانم . آیا بین دو طبقه می توان یک ارتباط بی سیم برقرار کرد با توجه به اینکه سقف مکان مورد نظر از جنس بتون و در آن فلز و میلگرد به کار رفته . من شنیده ام که سیستم وایرلس را نمی توان بین دو طبقه استفاده کرد و برای این کار باید حتما از کابل استفاده کرد . لطفا در صورت امکان راهنمایی بفرمائید .
با تشکر

secure
30-06-2007, 12:53
نه کی همچین حرفی زده .درسته که به نوع دیوار ها بستگی داره ولی نه اینکه اصلا نگیره .این نوع Access Point ها معمولا برای مصارف Indoor هستند یعنی برای مصارف داخل ساختمان طراحی شده ان و اگه روی AP رو هم نگا کنید نوشته کهIndoor هست یا نه.اگه باشه جواب میده حداقل سرعتی هم که میده 2mb/sec هست که جهت مصرف اینترنت و امثال اون بسیار مناسب هستش.در ضمن چرا امتحان نمیکنید ؟

without_all
01-07-2007, 20:31
جناب یه سوال داشتم؟
من شبکم بین دوتا کامپیوتر ردیفه میخام adsl رو هم بینشون شبکه کنم هرکاری کردم نشد اگه میشه دقیق توضیح ... تشکر

secure
03-07-2007, 02:17
هر وقت اون Avator رو عوض کردید در خدمتتون هستم.

without_all
04-07-2007, 20:40
آخه چرا خوب راسته برادر نه بسیجیم نه بابام تو این مایهاست ولی به شدت به اون معتقدم