PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : انتقاد از: مسولان سايت

komail
20-08-2005, 01:57
خداييش شما قضاوت كنين
با سرعت Dial Up برنامه ScanSoft PDF Converter Professional 3.0 كه خود سايت گذاشته بود رو دانلود كردم
3 روز گيرش بودم تا آخر دانلود شد
حالا كه فايل RAR رو كه ستاپ و بقيه چيزها توش بود رو استخراج كردم اين ارور اومد
! D:\downloads\arn-pd05-2005-06-13.rar: بررسي موفق نبود در data1.cab . فايل خراب شده است

حالا من اين قسمت رو از كجا گير بيارم
نميشه هم كه 70 مگابايتي كه دانلود كردم بيخيالش شم
شما به سايت هم كه سر بزنين خيلي از برنامه ها همين طورين
تو قسمت نظرات برين
چندين نفر مينويسن كه لينك كار نميكنه
يا موقع نصب ارور ميده
يا كرك كار نميكنه
چندين بار هم لينكها رو سايت عوض ميكنه
يه فكري كنين

اين عكسي از فايل رار برنامست
اون قسمتي كه اسمش data1.cab هست و رار شده ارور ميده و هيچ كدوم از فايلهايي كه توش هست استخراج نميشه
كمك كنين
اين تايپيكو هم لطفا قفل نكين

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Sadjad Sharifian
20-08-2005, 02:36
سلام!! دوست عزیز چرا تو اخبار؟! من یک بار دیگه طریقه نصب برنامه رو براتون توضیح میدم شما ببین که جاییش خدایی نکرده اشتباهی رخ نداده...ok؟!
ببین برنامه رو که ستاپ میکنی ...بعد اگه تا آخر ستاپ مشکلی نداشتی...قبل از اینکه اصلا برنامه رو اجراش کنی ..2 تا فایل که تو فولدر Crack هستند رو Copy میکنی و توی فولدری که برنامت رو اونجا ریختی...مثلا c:\Program Files\ScanSoft یا هر جای دیگه اون 2 تا فایل رو OverWrite میکنی(Paste میکنی) بعد هم برنامرو اجرا میکنی و به امید خدا استفاده میکنی!! ولی اگه به هر علتی نمیتونی اصلا برنامه رو Setup کنی دیگه به نظر من که راهی نداری بجز DownLoad مجدد!! حالا بگو بچه کجا هستی؟؟ اگه خیلی گیری و نمیتونی DownLoad هم بکنی من Write کنم رو CD یطوری برسونم به دستت!
یا علی.
عزت زیاد!

komail
20-08-2005, 02:41
سجاد جان وسط نصب data1.cab رو ميخواد اگه يكي پيداشه كه او قسمتي كه اسمش data1.cab و رار هتس رو بتونه آپلود كنه خوب ميشه
تو عكسي كه گذاشتم ببينين
آقا سجاد خونمون ياسوجه
ولي ممنون رازي به زحمت نيستم كه سيدي بفرستين
بازم ممنون

Sadjad Sharifian
20-08-2005, 02:57
سلام کمیل جان!! خوب ببین داداش کل این برنامه (تقریبا) توی همون یدونه فایله!! یعنی به این معنیه که خراب بودن اون فایل منجر به دانلود کامل برنامه از اول میشه!!
در مورد CD هم ..خیر اخوی زحمت نیست!! اگه خواستی آدرس کامل پستی خودتو بده..من با کمال میل برات میفرستمش!!(پیغام خصوصی یا ایمیل بده اگه خواستی بدی)
یا علی.
عزتتون زیاد!

Sadjad Sharifian
20-08-2005, 03:24
2باره سلام!! کمیل عزیز یه عرض مختصری هم داشتم!! که آخه تقصیر Administrator نیست اصلا !! باور کن!! به 2 علت: 1- من خودم DownLoad کردم(اتفاقا با DialUp هم DownLoad کردم!) و به مشکلی برنخوردم!! و دارم استفاده میکنم...و خیلی هم ممنونم از دوستان که این برنامه مفید رو معرفی کردند!! 2- این مدل لینکها خیلی متزلزل هستند اصولا!! یعنی ممکنه که خراب بشه یا به علل مختلف از بین بره(Download غیر ممکن بشه!) که در اکثر موارد مشاهده شده که دوستان عزیزی که در اون قسمت فعالیت میکنن به سرعت به قضیه رسیدگی کردند!! رفیق ناراحت نشو!! ولی اگه از من میشنوی اگه واقعا بصورت حرفه ای با PDF ها کلا سر و کار داری...ارزششو داره که یک بار دیگه هم DownLoadش کنی :wink:
موفق باشی.
یا علی.

komail
20-08-2005, 03:29
70 مگ رو دوباره بگيرم
چه تضميني هست كه بازم خراب نباشه؟

Sadjad Sharifian
20-08-2005, 03:32
بگو توکلت علی الله! حله..
انشاءالله که این دفعه به مشکل بر نخوری برادر :wink:

komail
20-08-2005, 03:36
آقا سجاد
ميشه اون لينكي كه شما ازش برنامه رو گرفتين بدبن
(اوي كه شما گرفتين)

komail
20-08-2005, 11:12
كدومن لينك سالمه
دوباره بگيرمش؟

komail
20-08-2005, 11:23
اين لينك فايلهاش سالمه بگيرم؟
لطفا زود جواب بدين
دارم ميگيرمش
باز خراب در نياد؟

nardin
20-08-2005, 13:19
پاك كردن Adobe Acrobat 7.0 Professional ممكنه كمك كنه .

من سرچ كردم فايلي به اسم data1.cab نيست ؛ تازه اگر هم بود نميشد كاريش كرد چون برنامه شما اصلا نصب نشده .

nardin
20-08-2005, 13:35
اين لينك فايلهاش سالمه بگيرم؟
لطفا زود جواب بدين
دارم ميگيرمش
باز خراب در نياد؟

فايل سالمه دانلود و نصب شد هيچ ايرادي نداره با ADSL بيست ثانيه طول ميكشه .

موفق باشي .

Unix
20-08-2005, 14:07
ناردين كجايي كه مي توني از دي اس ال استفاده كني؟؟؟؟
:?:

كمي دورتر از شما پياده فقط ...... :lol:

ناردين

Arashi
20-08-2005, 16:15
كميل جان تا اونجايي كه من اطلاع دارم هر برنامه قبل از گذشتن در سايت توسط چند تن از مديران و صاحبان سايت تست ميشه و من تاحالا تو اين 50 ~40 تا برنامه كه دانلود كردم هيچ كدومش ايراد نداشته :D :D :D

siavash alavi
20-08-2005, 17:34
كميل جان سلام
مطمپنا در هر هفته يه بار شيراز ميري
اگر خواستي بگو برات رايت كنم برو از برادرم بگير
اون شيراز زندگي ميكنه
موفق باشي

ali.
20-08-2005, 18:07
كميل جان تا اونجايي كه من اطلاع دارم هر برنامه قبل از گذشتن در سايت توسط چند تن از مديران و صاحبان سايت تست ميشه و من تاحالا تو اين 50 ~40 تا برنامه كه دانلود كردم هيچ كدومش ايراد نداشته :D :D :D

آرش جان اصلا به اين نوشتت موافق نيستم خود ناردين جان حدود يك سال پيش گفتش كه ما تست نميكنيم و فقط معرفي ميكنيم.
و اگه قرار باشه همشو تست كنيم بايد كلي ويندوز عوض كنيم.
كه البته بشون حق ميدم. كار ساده اي نيست. :wink:

Sadjad Sharifian
21-08-2005, 00:26
آقا سجاد
ميشه اون لينكي كه شما ازش برنامه رو گرفتين بدبن
(اوي كه شما گرفتين)

سلام رفیق...من نسخه Crack شده برنامه رو DownLoad کردم!! لینکش الان دقیق یادم نمیاد متاسفانه!! منتها فکر میکنم که اولش [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] یا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] یا یه همچین چیزایی داشت!! (به نظرم!)
یا علی.
عزت زیاد!

komail
21-08-2005, 00:45
كميل جان سلام
مطمپنا در هر هفته يه بار شيراز ميري
اگر خواستي بگو برات رايت كنم برو از برادرم بگير
اون شيراز زندگي ميكنه
موفق باشي

با تشكر از همه شما
ولي من با Dial Up دانلود ميكنم
سرعت خيلي پايينه
بي خيال اين برنامه شدم
امروز رفتم آكروبات ريدر پروفشنال گرفتم تا با اون كار كنم
اين يه تجربه واسم شد كه ديگه هيچ وقت برنامه بالاس 3 مگابايت دانلود نكنم

Sadjad Sharifian
21-08-2005, 01:00
سلام دوست عزیز...من ادامه و محض اختتامیه این بحث یه عرض کوچیک دیگه هم داشتم! 1-لینک که سالم بود! یه این علت که خود شما تونستی Download کنی(طی 3 روز حالا که نشون میده لینک تو اون 3 روز سالم بوده) و همینطور خیلی های دیگه هم دانلود کردن! 2- مورد دوم هم اینکه خود برنامه و Crack و سریالش هم مشکلی نداره که کلی از دوستان از جمله بنده حقیر داریم استفاده میکنیم!!

اینارو نگفتم که بگم شما بدشانسین! خیر! استغفرالله! عرضم اینه که این اتفاقات پیش میاد!! برات باید بجای اینکه تجربه بشه که دیگه بیشتر از 2 مگ دانلود نکنی به نظر من باید تجربه بشه که بعد از همه دانلودات انتظار 100% عملی شدن تقاضاتو نداشته باشی ! 99.3% داشته باش :wink: ..
موفق باشی.
یا علی.

komail
21-08-2005, 01:04
آخه من اولين بارم بود برنامه با اين حجم دانلود ميكردم
به جز ياهو مسنجر و يا برنامه ديگه كه حجمشون 10 مگ نميشد من اصلا برنامه بالاي 3 مگ تا حالا دانلود نكردم
آخه چرا بايد واسه من اينطور شه؟