PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آقا please help درخواست نرم افزار خيلي قوي براي بازيابي فايلها

davood6385
19-08-2005, 23:41
آقا سلام
لطفا بكمكيد
ميخواستم با partion magic سايز يكي از درايوهامو زياد كنم وسط كار يدفعه سيستم ريستارت كرد بالا كه اومد درايوم باز نميشد
ميگفت بايد checkdisk كني ،ما هم كرديم ديدم chkdsk داره فايل هامو پاك ميكنه، بيشعور زندگي مو بر باد داد همو رو پاك كرد.
بعد درايوم درست شد.هنوز رو درايو چيزي ننوشتم.

1_ لطفا يه نرم افزار خيلي قوي معرفي كنيد كه فايل هامو recover كنه البته غير از اينايي كه تو آرشيوتون هست؛قدرتي نداشتن!!
بيشتر چيزهايي كه لازم دارم برگرده فايلهاي ويدئويي و صفحه هاي اينترنته

2_عكسايي كه با نرم افزارها برگردوندم اندازشون درسته ولي نشونشون نميده؛تصوير ندارن.نرم افزاري هست كه اينارو تعمير كنه؟ :cry: :(

Nesta
20-08-2005, 00:39
سلام دوست عزیز .
برنامه ای که من خودم تست کردم و برای fat32 جواب داده getdataback 2.31 For fat 32 هست .که کاملا هم جواب داده .
برنامه دیگه ای که کلی‌ رای اورده و اونم میگن خوب هست .
Ontrack EasyRecovery Professional v6.10.07 (Rtl)

Magic Recovery Professional v3.2

FileRecoveryAngel v1.12
Recover My Photos 2.80
اینا هستند که لینک این برنامه ها رو اگه در هر جائی‌ بزنید دانلد می‌کنید .
متشکر .

alaodin1
16-11-2005, 00:23
آقا سلام
لطفا بكمكيد
ميخواستم با partion magic سايز يكي از درايوهامو زياد كنم وسط كار يدفعه سيستم ريستارت كرد بالا كه اومد درايوم باز نميشد
ميگفت بايد checkdisk كني ،ما هم كرديم ديدم chkdsk داره فايل هامو پاك ميكنه، بيشعور زندگي مو بر باد داد همو رو پاك كرد.
بعد درايوم درست شد.هنوز رو درايو چيزي ننوشتم.

1_ لطفا يه نرم افزار خيلي قوي معرفي كنيد كه فايل هامو recover كنه البته غير از اينايي كه تو آرشيوتون هست؛قدرتي نداشتن!!
بيشتر چيزهايي كه لازم دارم برگرده فايلهاي ويدئويي و صفحه هاي اينترنته

2_عكسايي كه با نرم افزارها برگردوندم اندازشون درسته ولي نشونشون نميده؛تصوير ندارن.نرم افزاري هست كه اينارو تعمير كنه؟ :cry: :(

فقط getdataback

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]